Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Pro sobotní rozptýlení

    Mirror's Edge Origin Key
    82ab-cdeX-GHfB-NMA9-Zg8N
    a- počáteční písmeno modifikace hry od společnosti Valve, která vznikla jako mód pro hru Half Life a v současné době je samostatnou hrou, kdy poslední díl vyšel 21. srpna 2012; b- počáteční písmeno enginu, na kterém mimo jiné běží Batman: Arkham Asylum, Bioshock 3 či MMORPG hra Tera, v současné době přichází 4. generace; c- první písmeno RTS hry, která přenesla do světa RTS plnohodnotný systém RPG hrdinů, kdy poprvé měli levelování, inventář a 4 schopnosti, kdy na 6. levelu hrdiny byla tzv. ultimátní schopnost; d- počáteční písmeno herní série se značkami jako Red Alert, Tiberian Sun či Generals; e- počáteční písmeno českého názvu pro rasu z Warcraftu, kdy hlavním hrdinou je padlý hrdina Arthas; f- první písmeno legendární FPS hry, která jako první přinesla do FPS žánru pohyb s houpavou zbraní, motorovou pilu a brutálně návykový MP a díky ní se i jeden celý žánr FPS jmenuje; g- první písmeno vesmírného simulátoru, který se v letošním roce ( přesněji 15 list. 2013) dočkal posledního dílu, který ztrhala nejenom novinářská obec, ale i její hráčská část;
    • Muze mi nekdo rict, za co jsou ty minuska a ten Jidroblb ma kladne hodnoceni? To je zdejsi komunita tak zvracene lina? Nebo to dela jeden clovek, co ma smutny zivot?
      • Vrook
        A co je špatně? Ať koukám jak koukám, všechno je v pořádku.
        • No jo, nas milovník trolich trotlu. To neni divu, ze vidis vse v poradku.
      • nebo jeden veselej bot *5*
    • jindra.veliky
      jak se nekdo muze kvuli takovy chujovine namahat, kdyz to ma za 20 minut sosnuty z thepiratebay *7*
      • Ne každý je hloupá a nudná nula jako ty, aby nebyl schopný to vyřešit.
      • ja obdivuju, ze se namaha nekdo s tvorbou hadanek, kdyz pousti klic...
  • http://thesurvivor2299.com/ tak tohle... *13*
    • nekromant33
      a určitě je to všechno? to datum ukazovalo na 11týho ne?
      • Snad něco bude. Každopádně nekonečnej respekt lidem kolem tohohle, ať už je to fake či ne. Díky za zábavu hoši.
    • tak to se opravdu povedlo ((:
  • Nejdražší auto hry Gran Turismo 6 vás v mikrotransakcích vyjde na 120 liber (= 3660 Kč).

    takze skoro zadarmo *5*
    • ucho
      dá se tohle ještě nazývat "mikrotransakce"? :)
      • Pilgrim66
        spis makrotransakce
      • ale reknu ti, ze uz ani nemusim vedet, jak dlouho to bude trvat si ho vyjezdit, to nebude pres noc *5*
        • Jack1947
          Aspon ze mas klid... copak ty hatere zmenil si nazor, ze te to tak najednou zajima? (na zmenu neni nikdy pozde *3* )
        • Ronox
          No bude to v kariéře, protože tam jsou ty auta zamknutý a tohle drahý bude určitě v nějaký prestižní kategorii takže spíš to je urychlovač soutěží, protože při normálním průběhu v pozdější fázi hry za ty závody dostaneš tučnou sumu takže bych se pak nebál, že bych to za noc nevyjezdil.
  • dark savant ve wiz8 (seriozne)

    parthia v Centurion: Defender of Rome (spis vtip, ale na ferovku na nejtezsi obtiznost vic nez dustojnej protihrac, clovek je musi spis umlatit cepicema - ekonomicky) *5*
  • Ronox
    Když tu jsou ty otázky tak populární, tak pro nolifery, co jsou v pátek večer doma a k uvedení Final Fantasy 8 na Steamu tu mám jednu. Jaký je váš nejoblíbenější souboj s bossem a jaký nejotravnější nebo ten ze kterého jste byli zklamaný?

    Pro mě ten nejlepší bude asi právě z Final Fantasy, ale ze sedmičky s Ruby Weapon, kdy jsem musel nechat psx zapnuté přes noc a vrátit se k tomu druhý den. Nejvíc zklamanej jsem byl asi z Jokera v Arkham Asylum no a pak se k tomu můžou zařadit bossové v Deus Ex: HR.
    • Miloval jsem bosse v God of war, pak jsem rád drtil Titány v Age of Titans a Biara v Heroes 5.

      Ačkoliv Zaklínače miluju, a rád si ho zahraju na vyšší obtížnost, u Kajrana jsem musel polevit (do teď se stydím *9* ). Takže ten mě štval.
    • Jack1947
      HR kdyz uz jsme u toho tak ten nakonci byl teda hodne na nervy aspon u mne. GOW melo pekny bosse , Arkham city melo zajimavy bosse ale na 1cku to nemelo asi no. Nejoblibenejsi to je hodne tezka otazka treba mi to nekdo jiny pripomene. *3*
      • A komu to cpeš ty smradlavá psí pochvo ? *7*
        • Kupodivu jeho příspěvek měl smysl a dal se přečíst. Kdokoliv, opakuju KDOKOLIV má právo vložit příspěvek. Když je tu otázka, proč by nemohl odpovědět (se smyslem věty)? Takže laskavě drž hubu a krok.
          • Looooool samaritán, budu si komentovat koho chci a nic ti do toho není tak radši odsaď vypadni když se ti to nelíbí.. *14*
            • Nikdo se ti na nic neptal vřede. Taky tě miluju *14* *14*
            • Sám nemám rád Jackovo všudy-komentování, ale když už se objevil záblesk světla, nebudu ho kazit. Nelíbí se mi tvůj přístup. Nelíbí se mi tvé chování. Nemám rád arogantní online heroes jako si ty. Ale co se tu rozepisuji, pablb jako ty s hulvátským chováním si pojede svou a bude štěkat kolem sebe....
  • Supreme Ruler 2020 Gold Steam Key: 35NJ8-B2DZT-0ZKP4
  • Gumboy Tournament Steam Key: C2BZH-8HEG9-6N2X5
    • ...

      díky moc :)
  • Warfare Steam Key: JADWE-QG9VN-9RBZK
    • Díky pane!
  • Race Injection Steam Key: WQLTL-P5DYD-JVW89
    • dik:)
  • UFO Extraterrestrials Gold Steam Key: 2WIYD-NLTLK-PZ72N
    • Ďakujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit