Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Akihiko Yoshida, designer Square Enix (Tactics Ogre, Final Fantasy XIV), odchází ze Square Enix.

    Urcite to neni moc dobra zprava, vzhledem k tomu ze tam delal spoustu let (konkretne od roku 1995). "Tak snad nasel lepsi domov" jak je v jednom prispevku. Ted ackoli jsem byl silne proti tomu a nebyt ze jsem cetl puvodni zpravu... Odchazi nebo odesel. ? Zjevne si to kazdy prebere jak byva zvykem jen jsem si poprve rypl.
    • Inquisitor
      Koukám, že si na jackovy kdekdo léčí mindráky. Tohle neustálé napadání, už je slušná šikana.
      • Jack1947
        Moje chyba, jim "dolevam palivo" a vestinou vzdy reaguji. Pokusim se to tak nedelat, vysvetlil jsem to dole a uz se neminim o tom bavit. Je to tak jak napsal Mutant.
        • Těžko se dá vysvětlit 13 letýmu děcku jako jseš ty, že si totální tragéd bez života..
      • MickeyMutant
        "Live and let live," pravil Inkvizitor.
    • Poslední dobou si docela všímám, jak tady na tebe každej nadává a mají nejspíš pravdu, co ty jseš za asociála máš vůbec nějakej reálnej život ? Děláš něco jiného něž diskutuješ na games a hraješ hry ?
      • Jack1947
        Jo, jsem asocial a internet a hlavne diskuze mi sou vsim v mem prachmizernem zivote. *4*
        Bez toho bych ani nezil, jeste neco. Fragment ne pisu ke clankum ne do bleskovek a uz vubec ne jako prvni. Bohnice si nech. Hry povazuju za jednu z velmi dulezitych soucasti meho nudneho zivota. *3*
        • Ty jseš fakt kus h*vna dělej něco.. *7*
    • frag.ment

      Akihiko Yoshida, designer Square Enix (Tactics Ogre, Final Fantasy XIV), odchází ze Square Enix.

      No už sem se lekl, že nebudeš první přispívající u další novinky.. V Bohnicích mám pár kontaktů, takže kdyby ses rozhodl se sebou něco dělat, můžu ti něco dohodit :-D
  • Veskoslav
    Medal of Honor Origin Key
    abcd-efgh-NSD4-AKDN-6RMU

    a- počet válců motoru Mercedes-Benz CL 500 z roku 2005; b- počáteční písmeno jména, co má 2.8 sváteků c- počáteční písmeno tvora, ve kterého se proměňují Družníci ze hry Skyrim, d- číslo aktu z Diabla III, který není obsažen ve hře; e- počet dílu hry Bioshock; f- jméno hrdiny z MOBA hry League of Legend, který se pyšní podtitulem The Defender of Tomorrow; g- počáteční písmeno hry/herní série od studia FASA Corporation, která získala MMo bratříčka a hlavní roli zde hraji obrovští roboti; h- počáteční písmeno herní Nokie, která neměla valný úspěch, hry byly předražené, ale přesto nabídla nevšední grafická zpracování na svou dobu, je to také jeden z prvních tzv. smartphone s OS Symbian.
    • Kozy
      Ta hra zase tak dobrá neni :D
      • Veskoslav
        Pravda no, ale zase to není celý kód:-D
  • MidnighT91

    The Division, Watch_Dogs a Assssin's Creed IV bude využívat technologii Havok.

    Na AC jsem fakt zvědavej, neví někdo kdy to má být? Mohlo by to z toho udělat úplně jinou hru když bude posádka v bouřce létat po celé lodi...
    • Tady někdo asi zaspal dobu. AC4 je už dávno venku. Myslel jsem, že to někdo napíše, ale očividně ne, takl teda se zpožděním. Bleskař taky neví, která bije. Když už přispívá, tak by aspoň měl mít přehled, sakra.
    • Nevyjadřuj se ke věcem, kterým nerozumíš.
      • Jack1947
        Vzdyt by mohli litat v bouri po lodi a treba bouchat. AC IV bych si to predstavit umel mozna (par useku tam je) Division k tomu primo vybizi vzdyt, tam se to celkem hodi. Watch dogs jakbysmet
        vybuchy aut a mohli by i litat kousky fragmentu i nejakych budov. *4* Dlouho tu v zadne hre nebyl coz je skoda na totalni destrukce je to paradni nastroj.
      • MidnighT91
        Sorry, z nějakého důvodu si pořád pletu Havoc a Euphorii. Stejně ale platí co jsem řekl...
  • Kód na battlepack

    abcd-4eQf-5gEh-NUiD
    a. počet herních firem, kde byl zaměstnán Ken Levine
    b. 6. písmeno prvního slova polské firmy, která udělala CGI filmeček k Cyberpunk 2077
    c. poslední písmeno názvu 1. epizody The Wolf Among Us
    d. 1. písmeno seriálu, ve kterém si v posledních třech dílech utahovali z konzolové války (btw. doporučuji kouknout)
    e. 1. písmeno ze jména princezny, kterou zachraňuje Link
    f. 1. písmeno právě vyvíjené hry od studia za Deus Ex: Human Revolution
    g. 4. písmeno z přijmení game designera, který pracoval na Deus Ex, System Shock či nově na Epic Mickey a založil firmu Junction Point Studios
    h. 1. písmeno z názvu vydavatele, který vydal Deadfall Adventures
    i. 1. písmeno z názvu firmy, která udělala Spec Ops: The Line
  • Natural selection 2

    Natural selection 2, Magicka + dlc, Garry's mod a Orcs must die 2 je na Humble Bundle, kdyby to někdo náhodou neměl a přehlídnul :-)
    • nekromant33
      A bundlestars.net udělali něco ve formě humble storu, několik her za daný ceny a asi je budou obměňovat.. doufám, že častěji než samotný bundly. Za zmíňku určitě stojí Inquisitor za 3 doláče
  • http://www.youtube.com/watch?v=G_xHueP7bQ0

    No konečně to někoho napadlo! nerdi už kupují trička *1*
  • God-of-War

    The Division, Watch_Dogs a Assssin's Creed IV bude využívat technologii Havok.

    Havoc je furt zlatej engine.
  • Kód na Trine 2

    Aby to nebylo tak jednoduché a hru dostal opravdu ten, kdo si ji třeba i zahraje... Napište sem pls, pokud kód použijete.
    0aEbL-5cTdF-efg0h
    a. 2. písmeno hlavní hrdinky z Half Life 2 + episody
    b. 1. písmeno druhého slova hry od Chrise Robertse
    c. 1. písmeno přijmení od tvůrce serie MGS
    d. 1. písmeno nejnovější hry od id software
    ef. zkratka vydavatele, který vyával např. Crysis a serii Mass Effect
    g. 1. písmeno české hry, na které dělal Vávra
    h. 1. písmeno PS3 exkluzivní FPS trilogie
    • pěkné, kód jsem nepoužil ale rád jsem prověřil znalosti :)
  • Thief bude vypadat lépe na PC než na konzolích nové generace.

    Ukážte mi niekto človeka, ktorý nie je z týchto drístov už unavený.
    • Jack1947
      Bude vypadat lepe... bude i hratelnejsi. Reknete mi neco co nevim! *7*
      • Tilwaen
        Nic takového neexistuje *2*
    • Thief bude vypadat lépe na PC než na konzolích nové generace.

      Z akych dristov ? to je snad jasne ze kazda hra vyzera lepsie na pc kde nie su obmedzenia ako na trabante nejakej shitnej konzole.... ale je pravda ze taketo veci by uz nemuseli vraviet kazdemu normalnemu cloveku to dojde same ale tak je pravda ze konzolisti si monster lamy tak aby si snad nemysleli ze maju lepsiu grafiku treba im to obcas primomenut.
      • Tj, grafika u her je to hlavní, že?
        • Thief bude vypadat lépe na PC než na konzolích nové generace.

          Co tu prosim ta plelties nieco o grafike ? reagoval som na "Thief bude vypadat lépe na PC než na konzolích nové generace" takze asi budem reagovat na grafiku nie ?
          Ale ked si uz zacal tak ti teda odpoviem na tvoju otazku. nie grafika nie je vsetko alebo aspon pre pc hracov, staci sa pozret ako sa tam rozmahaju india hry a podobne veci ktore pomaly ani grafiku nemaju. Lepsia otazka by skor bola pre konzole je grafika jedina vec ? pretoze konzolove hnoje su vacsinou len naskriptovane hnoje kde pomaly nemozes nic robit a vsetko za teba robi hra ale tym monster lamam co tam hraju to uplne vyhovuje a este zacnu dristat ze su tam same exklusivitky ktore na pc nebudu :DDD a pritom si s takymi hrami mozu vytret... takze tolko na tvoju otazku ze pre konzole je grafika asi vsetko nic ine tam poriadne rozvinute nie je... az na 2-3 hry..
        • Pokud není, proč si tolik bláznů kupuje "novou generaci" konzolí? Jen to vypadá trochu líp, asi jako na PC před 2ma lety. Hry na to nejsou žádné defakto oproti minulé generaci. Nebo když srovnáš nějakou hru na old/current gen vidíš snad rozdíl kromě grafiky?
          • Třeba by Tě mohlo napadnout, že to je můj názor a nevyjadřuju se tedy za ostatní hráče, protože každý hráč upřednostňuje u her něco jiného?
            Nevim, třeba prostě chtějí mít doma každou technonovinku, aby byli cool a mohli machrovat...já takový nejsem, konzoli budu mít tak za rok či dva, kdy bude levnější a bude i větší výběr her. Prostě vývoj jde dál a s ním je i lepší grafika a zůstávají stejné hratelnostní principy...
            • Jen jsem poukázal na tvoji otázku, zda je grafika to nejdůležitější, evidentně pro mnoho jednodušších hráčů je. Samozřejmě pro opravdové pařany je nejdůležitější hratelnost, příběh, atmosféra.. nicméně čím lepší grafika, tím lépe (proto taky mám PC). Píšu pouze svůj názor, o flame jak jsou na konzolích exkluzivity nestojím (na PC jich je mnohonásobě víc).
  • BookerDeWitt

    Thief bude vypadat lépe na PC než na konzolích nové generace.

    Captain Obvious strikes again!
    • Ronox
      No moc obvious to není, když si vezmeš jak dřív kašlali na pc porty u kterých si jen zapnul vsync a nastavil si rozlišení. Zatím tahle generace vypadá dobře, protože se zdá, že si dávají záležet právě na pc portech víc než kdy předtím.
      • BookerDeWitt
        Ale notak, tolik těch špatných portů zas nebylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit