Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Kódy pro hry z levelu 236

    Trine 2: Complete Story: NxLVE-79KF4-LNHV0 (steam klíč)
    x = první písmeno křestního jména člověka který napsat předmluvu ke knize Dějiny ekonomických teorii vydanou v roce 2010

    Battlefield 4 Battlepack Gold: AHH9-7BFJ-y27GY-R9DC (http://www.battlefield.com/cz/battlefield-4/faq/battlepacks)
    y = první písmeno autora dané knihy.
    • Thief bude vypadat lépe na PC než na konzolích nové generace.

      Ahoj děkuju vzal jsem si trine 2. a skvělý nápad s tou hádankou
  • frag.ment
    Jak dlouho ještě budou stránky Games zlobit? Cca 2 hodiny dnes nešly vůbec otevřít, všechny příspěvky mi to teď hlásí jako nepřečtené i když jsem je už dávno četl... Moc nadšený z toho teda nejsem..
    • rancor1223
      Mě už to už tak dva týdny jednou za čas tvrdí, že mám cca 1200 nepřečtených příspěvků v bleskovkách...
  • Thief bude vypadat lépe na PC než na konzolích nové generace.

    A BMW M5 je rychlejší, než BMW 520i. Jsem v šoku.
  • Miserius

    Thief bude vypadat lépe na PC než na konzolích nové generace.

    A přes den je více světla než v noci
  • EA nepředpokládá, že by v brzké budoucnosti vycházely hry pouze digitálně. Počet digitálně zakoupených...

    A cuduju sa, ked to maju predrazene? Vsak aj so 40% zlavou tam stal obycajny BF4 tolko, co predobjednavka DeLuxe verzie v normalnom obchode.
  • Ronox

    Final Fantasy VIII - Steam za 11.99$

    Tak pánové vánoce přišly dřív a tak si můžem na moderních PC konečně bez problémů zahrát tuhle pecku! Pamatuju si, když jsme se bavili jak to bude krutý až hry budou vypadat jako intro té hry a že to není možné :D

    intro: http://www.youtube.com/watch?v=MoyEBlNafnQ
    steam: http://store.steampowered.com/app/39150/
    • ucho
      je někde vypsaný, jakou to prošlo změnou? co si to tak porovnávám s PS3 verzí, ta PC verze vypadá v tom 3D lépe. asi bych si to zahrál, tak přemýšlím, kde koupit.
      • Ronox
        Zase to samé co sedmička. Vyhlazenější, nějakej render na pozadí aby to nebylo rozpixelovaný, ale podle mě zase bude na prd midi hudba, ale to zas někdo udělá fix. Ale zatím jsem to nezkoumal.
    • C-BEAM
      ja som si to hovoril u FF7 ktorej intro sa mi páčilo viac.
      • Ronox
        Určitě, ale moje první FF na PSX byla právě osmička a až pak sedmička.
        • C-BEAM
          u FF je to už tak, že ten diel ktorý hráš prvý sa stane tvojou srdcovkou ... ale FF7 je aj tak lepšia *15*
          • Ronox
            Souhlasím s tebou :) Sedmička je parádní a kdyby to tak bylo, tak by moje nej byla pětka, ale sedmička je top prostě.
  • Keyz

    O PS4 je skoro vražedný zájem

    http://i.imgur.com/EhUlwqF.gif

    *15*
    • Hanzales
      Haha, ti prodavači,jak radši utekli bokem :)
    • chudáci, pro takový šrot takhle zatemněný mozek
    • Klasika. Tři konzole k volnému prodeji a 150 lidí, co si myslelo, že na ně vyjde.
  • Ronox

    PS4 dojmy

    Kdyby si někdo chtěl přečíst neformální první dojmy z konzole, tak si je můžete přečíst tady (http://grumpyhrac.tumblr.com/post/69101085489/ps4-prvni-dojmy) třeba tam najdete něco, na co ostatní zapomněli.
    • Jj zapomněli. To šikovné využití Remote play ještě tutově nikdo nezmínil *1*
      • Ronox
        Trůní funkce je nejlepší! Každopádně konečně začne být Vita užitečná a přestane se na ní prášit. Tearaway ji trochu oprášil teda, ale tohle je prostě super věc.
  • Pokusil jsem se udělat rychlé vánoční přáníčko jak si tu představuji zdejší uživatele. Docela to v některých případech asi sedí.
    http://i44.tinypic.com/2hr1yxk.png
    • Jack1947
      Vtipne...
    • Miserius
      Troll (Trisska) vede *1*
      • Tilwaen
        Vedeš Ty, jsi tam stylově i s helmou *1*
  • Jacku, teď se zeptám vážně, takže nejde o žádný trolling či pokus o flame. Ty nemáš žádnou práci, školu, kámoše, přítelkyni? Něco se ti v životě stalo, že veškerý svůj čas věnuješ diskuzím na games? Copak se ti stalo, Martine? Neboj se svěřit.

    (než odpovíš, dej si na svém komentu záležet, neboj se si to po sobě klidně i desetkrát přečíst, podívej se na internet, zda-li si to slovo napsal správně, zda-li máš správně pořádek slov ve větě atd. a pak teprve odešli)
    • Miserius
      Moc vám nerozumim... Každej má právo psát si co chce... Píše zbytečně moc? Ano... Píše občas takovou šifru že ani nemam energii to luštit? Ano... Ale uráží někoho, nadává, úmyslně lže? Ne... Taky mě štvou lidi co píšou ho*na (predator,joe) tak si tam s nima někdy vyměnuju názor (nadávky), ale zas takle jako ty bych to nehrotil... Ať si každej tráví volnej čas jak chce, když teda nebude někde porcovat prostitutky...
      • tak nejak, lepsi aby tu spamoval, nez nekde porcoval *5*
        • frag.ment
          Co máte proti porcování prostitutek? Je to moje oblíbená činnost a doporučuju každému ji aspoň jednou zkusit *3*
    • Tak tohle je teda ubohost nad ubohost...
      • Jack1947
        Vidis, proto to je zbytecne psat... pro mne zbytecne. *7*
        • BookerDeWitt
          Hele Jacku, kašli na ně, klidně piš dál, když máš to nutkání, nikomu tím neubližuješ a hlavně nikomu do toho opravdu nic není. Já si tvoje komentáře vždy přectu i když jsou takové jaké jsou. Myslím, že to někteří moc prožívají a berou diskuzi jako svoje útočiště nebo dokonce kult a ve finále mi tak přijde přinejmenším úsměvné, když tobě vyčítají, že tu trávíš tolik času, protože to o nich vypovídá, že sem chodí taky často.
          • Jack1947
            Jsem rad ze si skoro vsichni rozumime. Dalsim potencialnim-zajemcum o reseni me osoby radim at ji neresi. Dekuji moc. *4* ( vam by se taky nelibilo rozebirat vasi osobu zde na diskuzich) *4*
    • Jack1947
      Neboj v klidu, ja to neberu jako nic z toho cosi napsal... tady jde spise o to ze nevim tak nejak co bych napsal , zaroven nevim jak jit do sebe. Skolu mam a chodim do ni, kamaradi... rekneme ze dneska neni kazdy kamarad, i ten co se tvari jako kamarad takze to bych preskocil, zatim jsem o nicem takovem
      nepremyslel ... Pokud ted je moje aktivita vyssi tak ano asi to bude zapricineno nudou, odbyvam si kazdorocni nemoc... jeste tady budu (nachvily) vim ze jsem nenapsal nic co by to nak osvetlilo tento stav
      neocekavam pochopeni jen to je tak jak je. Doufam ze timhle rozebirani "nekoho" konkretne mne zde skonci, myslim ze uz jsem zvolnil v psani "blbosti"... na cteni me moc neuzije takze doufam ze to nekde prelouska. ( Je mi jasne ze je muj nazor... nemusi se libit kazdemu)

      Prosil bych ale o nereseni, mne... Jsem zde podle nalady nekdy si dam oraz a treba par denni
      absenci , snazim se neco najit abych sem tolik nepsal ale ta touha vzdy psat je silnejsi.

      Rozebiral se nekdy nekdo tady v diskuzich jako ja ? Pokud ne, tak kdo mne nechce videt uz ma moznost.
      Opravdu uz nevim jakto mam vice vysvetlit, pokud de o neco nic se mi nestalo. Tot asi vse.
      • Ok, beru. Máš mé slovo, že už tě nebudu rozebírat. Byl jsem jen zvědavej, nic víc. :)
        • Jack1947
          Diky *4* .
    • jestli omylem odpovi neco zajimavyho tak to prosim preposli- skript funguje bezvadne a i kdyz vim ze o nic neprichazim, tak po teto otazce by mohl tentokrat jit do sebe ;)
    • Doprdele. Právě sem zjistil, že z toho tvýho výčtu mám jenom školu. Musím s tím něco dělat.
      • Vysrat se na školu a začít 24/7 sračkovat na games? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit