Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DICE záleželo více na tom, aby Battlefield 4 běželo na 60FPS, než v rozlišení 1080p.

    60fps je při hraní FPS na gamepadu rozhodně potřeba *1*
    • Je...
  • Jack1947

    Příští hra studia Yager (Spec Ops: The Line) bude free-to-play akčním titulem pro PC a dostupné konzole.

    ÁÁÁÁÁaachjo, takze dalsi studio se tak snadno vzdalo veskerych invenci... F2P Be ever. Skoda nejsem urcite smutny jen ja. *9*
  • Activision: Nízké prodeje Call of Duty: Ghosts nejsou příznakem unavené série, ale jsou zapřičiněny...

    Prodeje nejsou příznakem ničeho.
  • Inquisitor

    Activision: Nízké prodeje Call of Duty: Ghosts nejsou příznakem unavené série, ale jsou zapřičiněny...

    No jo ono nejde lidi ochcávat do nekonečna. I tak se jim to dařilo dost dlouho.
  • Miserius

    Activision: Nízké prodeje Call of Duty: Ghosts nejsou příznakem unavené série, ale jsou zapřičiněny...

    *1* To jsou šprýmaři
    • ucho
      náhodou na next gen konzole bylo 700k předobjednávek, což taky není tak zlý. COD BO2 na tom byl celkově líp, ale COD Ghosts není určitě žádný propadák. pořád se to prodává jako banány.
    • Ano, a preto je COD najpredavanejsim titulom na next gen aj ked je technicky uplne ubohy. Activision co dodat.
    • Ronox
      Kdo psa chce bít, ten si hůl najde. Možná je to u dalšího dílu nemile překvapí a konečně trkne do očí. Já z celého srdce přeji obrovský úspěch TitanFallu a i když je teď BF série hodně kopíruje, tak i jim s dalším dílem, aby je sesadil někdo už a oni se mohli zamyslet.
      • BookerDeWitt
        V Titanfall vidím obrovskej potenciál a pokud se do jara neobjeví "must have titul" pro PS4, tak jdu 100% do Xbox One bundlu s touhle hrou. Teprve nadcházející rok by se Activision měl připravit na propady v prodejnosti a to veliký, pokud se Titanfall opravdu povede.
        • Ronox
          Tak já beru Titanfall rozhodně na PC jako každou jinou FPS onlinovku. Pokud by to byla čistě exkluzivita, tak bych určitě přemýšlel jako ty :)
        • Jack1947
          Taky to tak vidim, no uvidime treba to jeste "zkazi". *3*
    • Jack1947
      Uz by toho mohli nechat a venovat se necemu jinemu, holt herni byznas neni pro kazdeho. *4*
      • Inquisitor
        Třeba by se mohli věnovat recyklaci, když už v tom mají takovou praxi.
    • Veskoslav
      No nám i na škole říkali, že neúspěch musíme na někoho hodit. Veřejně přiznat u sebe chybu je poslední možnost *1*
      • *1*
  • ucho
    dneska v bleskovkách jen dva překlepy. bleskař si drží svůj standard :D
    • braveman
      Snažím se, ale dá to zabrat:)
  • Atlus oznámilo, že se do obchodů dodalo již více než 800 tisíc kopií titulu Dragon's Crown.

    No jedna z mála her na které ještě s PS3 vysloveně cílím .... časem , ale určitě si ke mne cestu proklestí ;)
  • Atlus oznámilo, že se do obchodů dodalo již více než 800 tisíc kopií titulu Dragon's Crown.

    smazat
  • MidnighT91
    Omlouvám se Predátorovy, ten člověk podle všeho ví o čem mluví...
    • Ronox
      Dal bych na něj ohledně tohohle a navíc by nevadilo třeba napsat jak na tom dotyčný je. Jestli dostane například příští rok daně/dávky/prémie/kapesné nebo si selsky našetří tak ať teď vezme tu i3ku s tou lepší deskou a příští rok jen vymění CPU. Na GPU a zdroji bych doopravdy nešetřil. Naopak pak bude příjemně překvapenej z té plynulosti :D Já takhle dřív taky hrál a jak už jsem jednou psal: Doom 3 v okně 640x480, modifikovaným ini souborem s pár FPS a stejně jsem u toho byl neskutečně zes*anej. Navíc tohle je hrozná doba na odhady, protože nikdo pořádně neví jak budou vývojáři optimalizovat svoje tituly a hrozí, že za pár let na nějakým mid-end sestavě ty porty opět nepůjdou jako starej HW v konzolích i když logicky by to šlapat mělo.
    • Viktor_H
      Koukni na stránky PCtunning, klikni na fórum, a tám máš celý sekce věnovaný sestavování PC. Máš to dokonce odlišený podle předpokládaný ceny. Tam ti poraděj mnohem lépe než všehochuť lidí z webu o hrách (bez urážky).

      Lidi tam píšou neustále, takže je dost pravděpodobný, že tam ani nebudeš muset psát - různé návrhy na sestavy tam už budou.

      BTW, 15k je bez monitoru, nebo s? Pokud s, přijde mi to na herní PC celkem málo.
      • Bez urážky .... spektrum lidí bude dost podobné . Kdo z hráčů co si kupují nové grafiky či procesory do nich půjde bez toho aby věděl co lze za příplatek čekat ?
        • Jack1947
          Clovek co je obcasny hrac toho tolik vykon tizit nebude.
    • Pokud člověk tvrdí, že 4 GB je optimální, tak dost kecá. navíc výběr grafárny je taktéž nic moc. Vybral něco, co je už nějaký pátek na trhu a srovnatelná "nová řada" R9 od AMD vynechal, dále tvrdí, že Toxic řada je zbytečná a mnohé jiné perly. O tom, že sem už nebude psát, to bych ani nerozebíral. Zajdi si raději přímo do obchodu (Okey, electroworld a spol vynechej) a nech si poradit tam. Pak doporučuji přečíst nějaké testy na netu atd.
      • Vztáhnul to k limitaci 15 000 Kč . Dneska kupovat nejlevnějších 8 GB za "akčních" 1 781 Kč a neklesnout v grafice pod výkon HD7870 ... je tak trochu sysfovské šetření . A pak si piš že odepíše i Toxika kvůli ceně .
        • Veskoslav
          Mě osobně limit na herní pc 15 000 přijde málo. Na klasické pc v pohodě, ale herní? To bych počítal tak 18-20.
          • No jde o to co od takového PC chce .... zahrát si poslední tituly ? Ok . 15000 limituje dnes víc než před rokem , kdy jsem si "na letní byt" stavěl něco podobného . Musí hrát ve Ful HD ? (Nemusí ) , Musí mít vodníky nebo alespoň Noctuu ? ( Nemusí ) , Musí mít letošní grafickou třídu ? (Nemusí) .... a takhle by se dalo pokračovat . Takže ano herní PC z toho složí ale holt si vystačí s tím co má . Hry si zahraje všechny , na 100 frameraty bude kálet a benchmarky mu budou také tam , kde každému slušnému člověku - ono to pojede slušně ... a o to tady jde .
            • 15 FPS je super score pro nový 3D mark , 20-25 je tak akorát pro pravý kinozážitek , ale pokud padám pod třicet .... koukám co budu muset v dohledné době vyměnit , nebo alespoň přetaktovat ;)

              Věřím , že si s rok starým i3 3220 ; 8GB na 1600 ; HD 7870 a po tom co přenesu systém na vhodnější HDD než WD RED ještě herně hodně užiji .
              Vždyť mi doma na netu dosluhuje ještě stará AMD64 3200 s 2 GB a poté co odešla 8800GTS 640MB už jen s NV9600 ... ale ta už po svých osmi létech na dnešní hry vážně není .
            • Jack1947
              Nechce sam napsal ze ten dotycny se spokoji s 15FPS. *3*
          • Jack1947
            Malo... Co to bylo v te diskuzi o tech konzoli. Otacis tedy dost rychle neuznals svoji chybu Konzole pomer/cena hry vykonu vyhrali. *3*
      • ucho
        když je limitovanej 15k, osobně bych trochu ušetřil na grafice. sice říká, že herní komp, ale stejně grafika stárne snad nejrychleji a ceny se u ní rychle mění, takže bych do ní víc jak 5k nevrazil. a pak bych se snažil sestavit něco, co vydrží a nebudu muset dlouho měnit. s tím, že grafiku bych třeba za 2 roky vyměnil...
        • mam taky pocit, ze nejlepsi pomer cena/vykon je nekde uprostred, a ty grafiky se vyviji z hw snad nejrychlejs (tim padem vykon jde nahoru a ceny dolu)
          • ucho
            ano. a proto je zbytečné, aby grafika stála skoro jako půlka celýho počítače. když teď koupí nějakou baj voko za 4k, výkon nebude mít špatný a na většinu her bude stačit. za dva roky by ji teoreticky mohl na aukru bez problémů prodat za 2k a upgradovat grafiku. to pak cenově nevychází tak špatně. chce to hlavně navrhnout silný základ. když pak bude za dva roky starý a nevýhodný všechno, pak aby člověk kupoval celý komp znovu... takže hlavně myslet i trochu dopředu a využít ty peníze co nejefektivněji.
            • Vesko: Minulý rok jsem kupoval GTX 670 za 12 tisíc a doopravdy čtyři roky nevydrží, když vývojáři kašlou na optimalizaci a proto mě čeká příští rok podobný nákup karty.
            • C-BEAM
              presne tak, kúpiť silnejší základ a k nemu v 2 ročných intervaloch kupovať a predávať grafiku. Ako CPU určite štvorjadro s dobrým OC potenciálom, dvojjadro i3 nekupovať.
            • Veskoslav
              Proto mám na ni záruku 4 roky, aby umřela ten 4. rok a pak jsem si doplatil na lepší *1*
            • ucho
              to nevíš, jestli nebudeš nic řešit. mně většinou grafická karta po 3 letech umře :)
            • Veskoslav
              No za 4 pořídíš novou AMD R9 270 a ta je na úrovni 670 od Nvidie například. Já se přiznám, že po 4 letech jsem si koupil grafárnu za 7 000 a myslíš, že další 4 roky nebudu nic řešit *4*
      • Jack1947
        Ano, jenze kdyz clovek chce pc do 15kolacu tak asi tezko bude hazet do ramky ktera mu chvily vydrzi a casem zase dokoupi 4gb. Takze nesouhlas a kdybych se v tom nevyznal asi bych nesel se ptat do zminenych kramu, tam o tom vi jeste mene nez co tady plodi na diskuzi. Testy jo ale stale se bavime o pc do 15k , Predator v tomhle ma vetsi pravdu a kdyz uz nic aspon tohle.
        • Bla, bla bla, jsem Jack a vím bla, bla a bla, ale musím za každou cenu komentovat. Pokud chce šetřit na zdroji či RAM a za každou cenu to chce rvát do Intelu, tak ať raději počká a koupí dráž než koupit něco, co je polotovar a bude se muset opět něco dokupovat.
          • bla, 15 000, bla, koupit, bla, ted, bla

            nektery rady jsou uzitecny, nektery neuzitecny, kam bys zaradil tu svoji, at pocka? *5*
          • Jack1947
            Takze podobna situace jak pred lety co jsem stavel ja, jenze tam bylo pc se vsim vsudy za 27klacku. Jasny ja jsem hrozne tupej, zaselkej v jine dobe a jeste rikam uplne blbosti co neznam.
            Nikde nepsal ze chce rvat, bral bych AMD v jeho pripade to uz je jeho vec. Tak neco dokoupi jeste zalezi na tom zdali ta odchylka od pozadovane castky muze byt +-. Uz radsi mlcim jinak jsem tady jen za blbce, dostal jsem tezke "KO". Jo sorry omluva, jsem spatne cetl ze ty nemyslis ty obchody jenze ktere a to by museli bejt ty kde se zabejvaj primo a ne neco na zpusob, Alzy (CZC nevim).
  • Veskoslav

    Hele jenom drobnost

    Mimochodem není i3 jako i3 a není i5 jako i5. Ale psát, že není mezi nima rozdíl je docela dost divné:) A 4 GB RAM je žalostně málo, ať si říká, kdo chce co chce, ideální je 8 GB a za 16 GB Vám taky nikdo hlavu neurve. Jde o to, že v nynější ceně jsou 4 GB paměti zbytečně drahé a s dobrými parametry to je tak 1000 za 4 GB a to mi přijde docela dost, když kvalitní 8 GB začínají už na něco okolo 1500 kč. Hlavně pak srovnávejte i3 klasickou s tou, co je v notebooku. Naprostý rozdíl. Ono člověk vidí i3, i5 či i7, ale už nevěnuje tomu číslu zatím žádnou pozornost.
    • Pilgrim66
      Když jsem stavěl komp před dvěma rokama tak bylo 8 GB RAM hodně. Teďka normálka. Pokud chce ušetřit pár stovek na ramce, aby si ji stejně musel za rok kupovat tak je j to jeho věc.

      A přesně. Jsou i5 processory co jsou lepší než i7 atd. iX je technologie. To se ale nerovná výkonnosti
      • C-BEAM
        8GB som mal v PC pred 5 rokmi, vtedy ma stáli cca 4tis. Sk. Vtedy by mi ani nenapadlo, že mi vystačia tak dĺho, čakal som rýchlejšie napredovanie. O 4GB dnes nemá žiaden zmysel ani len uvažovať.
        • Jack1947
          Coze ? 8gb pred 5roky a kolik mas ted 32gb-64? Mas vystarano co za peknou cenu , basta mmm
          4x8gb krasnych "lidovych" 7500-8977,. kc. *4* *15* O 64gb ani nemluve to by presahlo cely tozpocet staveneho pc. *4*
          • C-BEAM
            mám stále 8GB, zatial viac netreba (na hry).
            • Jack1947
              Ok, sak jo dneska to je jeste celkem dostacujici.
          • Až na to, že kvalitní 8 GB RAM začínají na 1400-1500 kus. Což nikdo nepotřebuje více jak 16 GB. Ale já jsem Jack, komentuji všechno a nevím nic, jsem Jack, jsem Jack a počkat jsem Jack, komentující trotlík, co neví nic, ale komentuje všechno.
            • Jack1947
              Coze ? Ty fakt rad jen prekrucujes kdyz jsem nic takoveho nepsal, jak jsem psal na hore jsem demeeent a se*u se do veci o kterejch vim uplne gulove. Inteligenci jsem pobral na stavbe ( jinak to ze jsem napsal o tech 32-64 zatim si stojim pac jsem to hledal na zbozi. *3*
      • Veskoslav
        Jako 4 GB jako jo, ale když vidím, kolik mi berou čistě hry, tak to možná, ale když Bf4 při maximálce žere skoro 4 GB samotná hra a to nepočítám ostatní věci, co mi běží na pozadí, tak mi 4 GB přijde málo, obzvlášť, když i ty konzole budou disponovat 8 GB. A to nemluvím o tom, že 64 systém má raději těch 8 GB RAM.
        • Pilgrim66
          Třeba kámoš má i při maximálním výkonu "spotřebu" 7,2 GB. Ale on má zase poměrně dělo.
          Jinak já mám

          AMD Phenom X4 965 3,4 Ghz (OC na 3,7)
          Radeon 6870 1 GB
          8 GB RAM
          Seasonic SS-500ET-F3 (500W)
          Western digital caviar black 1 TB
          se skrini ANTEC 900 me to stalo okolo 15 tisic. Skladal jsem si to sam, takze na tom clovek usetri a pro to byla navic zabava (i kdyz docela nervni, protoze jsem to delal poprvy v zivote)
          • No a postav to dneska ..... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit