Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen

    Lindsay Lohan se prý chystá žalovat Rockstar. Blondýna v bikinách lákající na GTA V nese její podobiznu,...

    Více se tedy podobá Kate Upton, ale údajně to také není ona.

    A navíc, jak tam kdosi psal do komentářů, na tom obrázku nemůže být Lindsay Lohan, nejsou tam totiž patrné jizvy po pervitinu *1*
    • Vrook
      Vždyť je to jasná Alexis Texas. Akorát zmenšili zadek.
    • Malleth
      Mě teda nejvíc připomíná Yvonne Strahovski
  • Lindsay Lohan se prý chystá žalovat Rockstar. Blondýna v bikinách lákající na GTA V nese její podobiznu,...

    ja v ni teda to vyfetlo nepoznavam...
    • Jde tam prý i o nějaké další narážky ve hře.
      • ucho
        to se mi nějak nezdá, o tom bleskař nic nepsal :)
    • Lindsay Lohan se prý chystá žalovat Rockstar. Blondýna v bikinách lákající na GTA V nese její podobiznu,...

      Taky se mi nezdá že by mi ji někde něco připomínalo, ALE i kdyby jo tak jí to určitě vadit nebude, ta se vystavuje sama všude... . Vadí jí možná že by z toho neměla love ale ku**a ten člověk má peněz dost určitě nepotřebuje víc ( ač se to učí ) . Hold většina případů je jak z toho právnickýho městečka v Interstate 60. Sotva člověk přijel do města byl obžalován z něčeho, ve filmu zrovna z přejetí něčí kočky ( ač kočku vůbec nemá ) ale žalovat může a je to dobrej byznis :) ...
      • ucho
        drogy lezou do peněz a je kolikrát jedno, jak je kdo bohatej, nezodpovědnej člověk dokáže rozházet jakoukoli sumu. ta kreslená ženská může být podobná tisícovkám jiných ženských, každopádně obrázek počítám vznikl z reálné fotky a rockstar předpokládám podklady k tomu obrázku má, takže snadno dokáže, kdo mu byl předlohou.
      • Tilwaen
        Třeba jí došly peníze na drogy.
  • ucho

    Yogscast's Dwarven Dairy Drive Bundle

    https://www.humblebundle.com/yogscast

    je to trochu jinak řešenej humble bundle :)
    • Tak to je zlodejina :) Asi chteji dohnat ztratu z bugu :D protoze more lidi na netu pise, ze to stalo puvodne 1 dolar :D
      • ucho
        vše jde na charitu, tak se to dá vcelku pochopit. ale za ty peníze tam mohli sehnat něco zajímavějšího.
        • S touhle cenou toho moc nevyberou. Kdyby to vydelili 5, tak by na tom byli vsichni lepe :)
    • Koukal jsem na to, ale nepochopil jsem to. To jako když dám do 5$, je to jenom příspěvek na charitu, 5-25 také, ale dostanu něco do TF2 a až nad 25 dostanu ty hry? Ne že bych měl o některou z nich zájem, ale jenom jestli jsem to dobře pochopil.
    • rancor1223
      Jako Shank 2 bych si zahrál, Napoleona bych možná zkusil, stejně tak Chivalry, ale za 25$. No to ani náhodou.
  • Pilgrim66
    Abychom zejtra dostali všichni Medaili za Čest.

    7AT3-NEVG-PSYW-RKAA-UWCJ
  • Sice jsem dneska tak nějak bez nálady (viz Paul Walker), ale otázku dám i tak.

    Kdybyste měli tu možnost, v jakém vývojářském studiu by jste rádi pracovali? Můžete se rozepsat v pár větách, proč zrovna v tomhle a tak, ale název klidně stačí.

    Za mě Rockstar Games. Dospělé, kontroverzní příběhy, sympatické a skvěle napsané herní postavy, kvalitní soundtracky, výběr dobrých 'underground' herců a dbají na detaily.
    • GlaDOS
      Arkane Studios, nebo Irrational Games na pozici environment artist. Učit se tvorbu assetů od profíků, skládat a navrhovat originální herní světy, pracovat s nasvětlením scén.
    • Ronox
      Arkane, Irrational Games, Valve abych měl hands-on na verze her, které nikdy nespatří světlo světa, square-enix jap protože tam musí na tuty hrát FF VII/VIII remake v nextgenu a ještě možná Thatgamecompany.
    • BookerDeWitt
      V Epic Games, rád bych viděl, jak se tvořil Unreal Engine od píky a hlavně bych hrozně chtěl dohlížet na vývoj nového Gears Of War, protože to co si dovolili vyplodit za hnůj, jménem Judgment... To jsem bohužel ještě doteď nerozdýchal.
      • Jack1947
        Od toho se ale moc necekalo. Me by tedy kdyz uz jsme u toho zajimalo jestli delaji treba (verim ze ano) na necem na zpusob Unreal on by si zaslouzil plnohodnotny 3dil co si budeme povidat. *4*
        • Spíš by si zasloužil plnohodnotný druhý díl, protože ten odpad, co vyšel kolem roku 2003 fakt nesnese přísnější kritéria...
    • Remedy jelikož jejich přístup ke klasickým žánrum je jiný a pozici scénáristy, protože Sam Lake je cool. Treyarch nebo IW pprotože psát scénaře ke Call of Duty musí bejt dobrej kauf
    • Kravicka
      EA sports - Hokej / Fotbal. Nemam rad EA ale proste bych chtel posouvat realisticnost hokeje ci fotbalu.
    • black isle *14*
      • a proc? dodelal bych s nima ty canceled a project v13 *5*

        In development: Project V13 (2015)
        Developed: Fallout 2 (1998), Planescape: Torment (1999), Icewind Dale (2000), Icewind Dale: Heart of Winter (2001), Icewind Dale: Heart of Winter - Trials of the Luremaster (2001), Icewind Dale II (2002), Baldur's Gate: Dark Alliance II (2004)
        Published: Baldur's Gate (1998), Baldur's Gate: Tales of the Sword Coast (1999), Baldur's Gate II: Shadows of Amn (2000), Baldur's Gate II: Throne of Bhaal (2001), Lionheart: Legacy of the Crusader (2003)
        Canceled: Canceled projects include:, Stonekeep 2: Godmaker (2001), Torn (2001), Fallout 3 (Van Buren) (2003), Baldur's Gate III: The Black Hound (2003), Baldur's Gate: Dark Alliance III (2004)
    • Jednoznačně Obsidian. Trochu bych je totiž proplesknul, ať už sakra udělaj pořádnou vlastní kvalitní značku, ne jen geniální hry pro jiná studia (NWN 2, Fallout New Vegas), protože mají mnohem větší potenciál, než zatím dokázali.
    • ringmancz
      sice nevím, co přesně bych tam dělal, ale u Warhorse. protože ti lidi v týmu vytvořili zajímavý a na naše poměry úspěšný hry
    • V Electronic Arts - mám rád v práci napětí
    • Jack1947
      Takto shrnu delat ve studiu co ma prinos pro hry (hrace taky) obrovsky a tech studii moc neni tezke by to bylo rozhodovani. *7*
    • Pilgrim66
      Arkane Studios - protože Harvey Smith je borec a dělaj super hry
      Cloud Imperium Games - protože kdo by nechtěl dělat na Star Citizenu a pod Chrisem Robertsem
      Eidos Montreal - protože lidi co dokážou vytvořit hru jako je Deus Ex: HR musej bejt fakt dobrý
      • Myslím, že Arkane je dobrá volba, ale kvůli Smithovi? Vždyť stál za nejslabším dílem Deus Ex... To už tedy radši Eidos Montreal, ne? :)
        • Pilgrim66
          Zas muj milovany Dark Messiah a Dishonored jsou jeho dilem.
    • x_ander
      Nejraději asi ve starých Looking glass studios, případně pak v ION Storm Austin, pod Warrenem Spectorem. Ale to bychom museli jít přes deset let zpátky.
    • Samozřejmě tam kde by mi dali nejvíce, pak bych si našel lepší zábavu, než ztrácet čas u her *3*
    • CD projekt, viz skvělý Zaklínač který se drží knížní předlohy, dospělý příběh, několik konců, výborný systém atd atd. Po pár článcích s vývojáři se mi líbí podmínky a nálada ve studiu. Obdivuju jejich přístup ke hráčům.
    • rancor1223
      Nejraději ve vlastním *1*

      Ale tak když už tak pravděpodobně něco indie. Rozhodně ne v nějakém velkém studiu.
      • No vidíš, a teď vypsat v pár bodech, na čem by jste dělali. :P
        • rancor1223
          Ale tak to co jsi popsal, je jen část vývoje (design). Pak jsou tam programátoři, kterejm může být kreativní proces vývoje ukradenej, protože to jde víceméně mimo ně. Mimoto to vůbec nevypovídá o pracovních podmínkách.

          Říkam, specificky nedokážu říct. Rozhodně bych nechtěl dělat někde, kde se ždíme/dělá dlouhodobě jedna značka (DICE, studia Ubisoftu, třeba i ten CD Project RED).
          • Co se ždíme v CD projektu? 2 díly Zaklínače?:
            • Pilgrim66
              Takže když někdo chce udělat trilogii spojenou jedním příběhem, tak je to ždímání peněz. Sakra ten Tolkien byl větší parchant než jsem myslel.
            • rancor1223
              Pokud dobře vidím tak je tam napsáno "ždíme/dělá". A mimoto jsou to spíš 3 díly, nemyslíš?
            • Tak si ujasni pojmy, jak někdo může ždímat hru o dvou dílech....
            • rancor1223
              V CD Projektu RED se už několik let nepřetržitě dělá na značce Zaklínač ano. A to je přesně něco co bych dělat nechtěl, nehledně na kvality značky.
          • Jack1947
            Leda kdybys mohl a rict jim a uz dost a pojedeme na novo. Takto aspon vidim ja. *4*
  • ringmancz

    Trine 2: Complete Story

    já už hru mám, a ne jen jednou, tak si ji někdo užijte
    WM5R4-96J3Q-044MF
    • frag.ment
      Hmm, tak někdo už si kód vzal, aniž by zde poděkoval, klasika.. Škoda, normálně si tu žádné kódy neberu, ale zrovna Trine 2 bych bral :-(
      • Erien
        Jestli chceš ten Trine napiš mi na charlie.3@seznam.cz . Mám ho z levelu je mi na prd. :)
      • Nesockuj tady Bodlin hlavo! *15*
  • Hra Enclave ZDARMA

    Na www.dlh.net za registraci zdarma Steam klíč pro hru Enclave. Stránka teď zažívá silný nápor, ale k dispozici by mělo být kolem 100 000 klíčů.
    • Jack1947
      Vim ze budu uminusovan (jakozto jsem permanetne) ale nedovoli mi to nenapsat ze jsem si do posledni chvile fakt myslel ze se jedna o ENSLAVED. *15* (omlouvam se za mylnost) Kazdopadne ano ten kdo nehral to potesi.Supr.
    • Pilgrim66
      Dikes! Enclave jsem nekdy hral jak si matne pamatuju
    • diky za tip *5*
  • Assassin's Creed IV Black Flag Downloadable Content

    Ke trojce tu byl kdysi pěkný článek o různých verzích obsahu, nakonec byl ale veškerý herní obsah dostupný skrze season pass. U čtvrtého dílu mě však obsahová různorodost neskutečně mate a nejsem schopen vše pobrat. Je to stejné, jako u třetího dílu, že mi stačí základní hra a season pass, abych se dostal ke kompletnímu obsahu, nebo je někde háček? Na Playmanovi jsou navíc k zakoupení jakési obsahové balíčky. Má v tom někdo přehled?
  • ucho

    Humble Bundle: The Yogscast's Dwarven Dairy Drive

    chystaný Humble Bundle

    Sonic All-Star Racing Transformed, Chivalry, Torchlight, Shank 2, Magicka: Wizard Wars

    +
    An exclusive TF2 item
    An exclusive War of the Vikings hat
    Napoleon Total War
  • Na Nuuvem je Dead Space 2 za v přepočtu asi 87 Kč, což je bezkonkurenční. Neví někdo, jestli tam není region lock?
    • Kdybys náhodou chtěl Binary Domain, tak ten mi šel aktivovat v pohodě...
    • Hm, tak je...
      • ucho
        určitě? a jaký konkrétně? na té stránce o žádném region locku nepíšou a většinou o nich informují.
        • No, klikl sem jako že to chci koupit, ale napsalo mi to, že to pro náš region není dostupný a nepustilo mě to dál do košíku...
          • ucho
            aha, ok. já už se bál, že to nemají ošetřené a že ti dovolí koupit něco, co si pak neaktivuješ. tohle je riziko u pár her na amazonu. jinak si to ty obchody celkem hlídají.
            dead space 2 má teď origin za 5 eur. to už není takový rozdíl.
            edit: tak jsem poprvý něco koupil na originu a počítám, že i naposledy. od platby uběhlo už 40 minut a hru mi do seznamu stále nepřidali. zvláštní přístup.
            We've billed you for your order but some items may not have been delivered yet. - ať jdou s tímhle přístupem u digitální distribuce k šípku... koupeno přímo na jejich shopu.
            • Pilgrim66
              Já kupoval 2x BF Bad company 2 (pro mě a kamaráda) a taky žádnej problém.

              Sh*t happens, I guess.
            • ucho
              po 50 minutách už se mi hra objevila v seznamu her. ale tento přístup za normální nepovažuji. co jsem googlil, tak nejsem první, komu se to stalo.
            • Já tam něco kupoval před pár dny a v pohodě, ani v minulosti si nevybavuji, že by byl nějaký problém. Snad jen s přístupem na stránku v případě nějakých akcí, ale to je skoro všude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit