Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dishonored za 100,- na Amazon, kthxbai.
  • Přemýšlím o Dark Souls, ale nevím, jestli by to utáhnul můj počítač. Jak je to náročné, nehrál jste to někdo s grafikou Radeon 4770 512MB?
    • MidnighT91
      Rozhodně ti to pojede ale nezapomeň si tam dát DSfix a DSMfix !!! To je důležité...
      • Co řeší ty opravy a fungují se hrou ze Steamu (nikdy jsem na steamové hry patche neaplikoval, kromě automatických aktualizací, tak nevím, jak to funguje)?
        • MidnighT91
          Prostě to stáhni a vlož do složky DATA kde je nainstalovaná hra, pak otevřeš soubor DSfix.ini a tam si najdi "dinput8dllWrapper none" tak místo none napiš dsmfix.dll a ulož.

          Pokud si tam chceš dát lepší textury jako třeba http://darksouls.nexusmods.com/mods/56//? tak si v tom samém souboru najdi ještě řádek enableTextureOverride 0 a dej tam 1 Stažené textury pak vložíš do složky dsfix/tex_override.

          DSfix dělá to že upravuje optimalizaci hry a grafiku, bez toho je to pro mě nehratelné protože mám asi 15fps, s ním stabilních 30. DSMfix dáš taky do složky data a ten zase upravuje chování myši a zaměřování. Nastavíš ho přes dsmfixgui.exe.

          V tom ini souboru si můžeš kompletně změnit grafiku - rozlišení, AA, DoF, atd... Tady máš porovnávací screeny bez fixu a s ním http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=488240... I u steam verze to pojede určitě ale když tam náhodou nebude složka data tak to prostě dej tam kde je darksouls.exe...

          Btw: Nikdy se neboj instalovat do her neoficiální fixy, patche a módy. Smazat je je snadné a můžou ti jedině pomoct...
          Ps. než tam dáš ten fix a začneš si pohrávat s nastavením tak hru nejdřív zapni bez něj, jdi do nastavení a vypni AA a Motion Blur (DSfix tam dává vlastní)...
        • resi to, co neudelali tvurci hry pri portovani na pc

          aby se to dalo ovladat klavesnici a mysi (DSMfix)

          aby se clovek nemusel koukal na ten konzolovej vyblitej prokaladanej grafickej mod, ci co to ma bejt (DSfix)
          • Pořád nechápu, v čem mnozí spatřují výhodu ovládání klávesnicí a myší (až na některé typy her) proti gamepadu a pak kvůli takovému nesmyslu kritizují hry. Ale to je každého věc, já si myslím, že kdo chce hrát hry jiné než FPS nebo některé strategie, měl by si gamepad (s analogovými páčkami, nejlépe ten pro XBOX) pořídit. V tomhle problém nevidím, ani mě nenapadlo, že bych to nehrál na gamepadu. A jestli to neždíme grafické možnosti PC na maximum, mě také netrápí, v tomhle zmlsaný nejsem. Jde mi o to, aby to hratelně šlapalo, myslel jsem jestli ty patche nejsou na zlepšení výkonu. Ale na tu grafiku to vyzkouším, pokud to nebude mít vliv na výkon, tak proč ne...
            • Díky za rady. Koupil jsem to, než se hra stáhne, to bude chvíli trvat, pak to hned zkusím, ale nevím a nevím, jestli se k ní víc nedostanu až mezi svátkama.
            • MidnighT91
              Každopádně, Nezanevři na to po prvních pár úmrtích protože tě ujišťuju, že něco tak "jiného" jsi ještě nehrál... Vím naprosto jistě že ze začátku budeš mít velké problémy a já vždicky rád pokecám o svojí oblíbené hře, takže pak sem napiš. Akorát dej do nadpisu DARK SOULS ať tě nepřehlídnu, mám spoustu rad které ti ze začátku hodně usnadní život...
            • MidnighT91
              Doposud nevídanej temnej svět, způsob vyprávění, geniální soubojovej systém, ještě mocnější vývoj postavy. Mám 5x dohráno a ještě se nedostavil stereotyp ačkoli už jsem tak 1000000000000000 umřel, online funkce jsou pak třešnička na dortu...

              Vyber si, je toho spoustu. Jinak hra sama o sobě není obtížná, jde o to že ta hra je férová nejen k tobě ale i k tvým nepřátelům a ty neumíráš proto že by byla ultra těžká, ale proto že ty sám neustále děláš jednu školáckou chybu za druhou. U tohohle prostě musíš myslet a taktizovat dopředu, každej chybnej krok je tvůj "poslední"...

              Jakmile se ale jednou naučíš pravidla boje a naučíš se vnímat co stojí proti tobě tak si uvědomíš že je hra vlastně docela "jednoduchá" (ano je to v uvozovkách) :)
            • Že se tam hodně umírá, to jsem četl všude. Stále mi ale není jasné, proč je ta hra tolik vychvalovaná, ani snad ze žádné recenze jsem se nedozvěděl, co je na tom tak skvělého. A vůbec, recenze bývají často dost zcestné. Co jsem se totiž zatím o hře dočetl, z toho mám spíš dojem, že to je zbytečně přeceňované a ta vysoká hodnocení se mi nezdají. Ale tím se moc neřídím. Proto jsem čekal na nějakou větší slevu, abych si to mohl vyzkoušet a pak se uvidí.
            • MidnighT91
              Na výkon má dsfix vliv velkej, mnohonásobně ho ZLEPŠUJE!!! úprava grafiky je pak bonus. Další věc je že na ovládání si stěžuje jen totálně neschopnej člověk protože hra je s myší hratelná naprosto bez problému a jinak bych ji ani nehrál.
              A pak, zrovna jsem začal hrát znova takže když budeš mít jakýkoliv problém a někde se zasekneš tak se stačí zeptat, v Lordranu už jsem jako doma... Každopádně se připrav na to že budeš pořád umírat, tahle hra vyžaduje trpělivost...
    • Radioaktivni_surikata
      Podle minimálních požadavků (a ty většinou bejvaj minimální) je zapotřebí alespoň HD 4870, takže bych si moc nadějí nedělal.

      EDIT: Tak jestli se tu lidi zaručujou, že to jede na GT 9600, tak pak bys byl v pohodě.
      • davidBray
        mám noťas od msi, nevím už to označení přesně a jede to "slušně" 1280*720 i s tím fixem.
    • davidBray
      mam gf 9600gt 512 a jede to v pohodě
    • Pilgrim66
      Je to capnuty na 30FPS takze pohoda
    • to by ty melo jit v poho, ja to hral na notasu s 9600m gt (na cca tech konzolovych 30fps), a jak tak koukam na testy, ta tvoje dava i klasickou 9600gt
      • Jenže otázka je, jak je to optimalizované.
  • x_ander

    Někdo si zaregistroval doménu TheLasTofus-Movie.com.

    No vzhledem k těm velkým/malým písmenům to nevypadá jako nic oficiálního. Nebo že by se na nás chystal španělský film o vegeteriánské stravě s názvem Las Tofus? :)
    • davidBray
      jop naprosto nic neříkající. má to hodnotu drbu z pavlače ..
      ale napadlo mě to samé co tebe :) třeba to bude nějakej animák s Los Tofem v hlavní roli .))
      • Jack1947
        Taky si rikam ze to bude nejaky sprym. *15* V tomto pripade tedy ne moc povedeny. *7*
        • 28. a 29. prosince bude možnost si zdarma vyzkoušet multiplayer Killzone: Shadow Fall.

          Přijde mi, že tady se už stává národním sportem Tě kamenovat, i když napíšeš normální příspěvek *1*
  • ringmancz

    něco pro fanoušky 16-bitů

    těch od Segy
    http://www.kickstarter.com/projects/darrenwall/sega-mega-drive-genesis-collected-works
  • Pilgrim66
    Protoze dneska je to Originalni Crisovka.

    6FQ8-BETU-TSYD-PWLL-KVSE
    • Kravicka
      Typek. /kneel /thanks
    • MrSanta
      To kupuješ, jenom abys mohl rozdávat? Jestli jo, tak tleskám. A jestli ne, tak tleskám taky. Mnohem lepší, než ti vychcandírové, co prodávájí kódy her co dostanou zdarma.
      • Pilgrim66
        Kody z EA humble bundle. Vzhledem k tomu, ze byly i k Steamu tak nemam potrebuju je mit dvakrat :)
        • MrSanta
          Jo tyto. Tam jsem to udělal přesně naopak. Origin jsem si nechal (když už to byla akce od EA) a Steam jsem rozdal. Záslužná činnost *1*
          • ringmancz
            já pořád mám ty klíče na Origin nepoužitý, protože nevím co s něma. tady jen tak do diskuze to nechci dávat, aby to měl člověk co je rychlejší, než ten, kdo si to opravdu chce zahrát
            • Pilgrim66
              Ja si na ne nejak vzpomnel vcera, tim ze to tu davam nahodne v ruzny casy tak to aspon nevysysli jeden clovek
            • MrSanta
              Tak tu třeba jenom nahoď kdo má zájem ať se přihlásí, že si někoho vybereš a pošleš klíč na email z profilu. Trochu tím eliminuješ ty zběsilce, co sbírají všechno hlava nehlava.
              Já rozdal všechny Steam verze, poděkování jsem dostal jedno. Lidi jsou pakáž nevděčná *1*
      • nebo vykradana baleni s grafikama, aby moh zamachrovat na games *5*
  • Is this the start of the Paymium generation?

    http://www.gamesindustry.biz/articles/2013-11-29-is-this-the-start-of-the-paymium-generation
    • co jim nezeru, ze zavodni krouzeni je tak nerentabilni, ze by tam museli cpat mikrotransakce...

      na existujicim engine namalujou trate, nahazou tam auta, okolo nahodi 2d divaky a hotovo, pokud takovou hru nezvladnou udelat za par milionu dolaru, tak by asi meli jit delat neco jinyho

      jen u open world her chapu, ze vyvoj muze jit do desitek milionu, ale ty jsou komplexnosti uplne jinde
  • Vývoj Gran Turismo 6 je u konce, což dokazuje i fotka Blu-ray disku.

    To je překvapení, když to jde za týden do prodeje ...
  • cr8gg

    Polovina Australanů, kteří se chystají koupit PS4 během prvního dne prodeje, si bere den volna.

    proc? .. to jako jsou takovy blazni, ze nevydrzej dalsich 24 hodin aby si to koupili v klidu ?
    • A nejlepší bude, až to doma rozbalí, zjistí, že to nejde a pofrčí zase zpátky do obchodu *1* Tím, nemyslím nic na PS4, ale že bude mít krásnou dovolenou...aspoň můžou hezky na procházku do přírody *4*
  • No ty vole, na co člověk při náhodným projíždění YT nenarazí... http://www.youtube.com/watch?v=9xrwVznEbWA :b
    • Paulie je tam mrtvý hned dvakrát :D
  • Pilgrim66
    Tak prvni ze serie klicu

    Burnout Paradise na Origin

    EWFX-AEFK-YWNC-V6EE-9L3Z

    Kdo si to vezme, postnete tu
    • Erien
      Stihl jsem dík :)
    • Pilgrim66
      Jinak v pristich dnes prijdou jeste

      Mirror's Edge
      Medal of Honor
      Crysis 2
      Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key
      Dead Space

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit