Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth

    Živá ukázka Quantum Break na VGX nebude, neobjeví se ani Mad Max, vzkazuje Tim Schafer.

    Nebyl to spíš "Doritos King" Geoff Keighley?
  • Zemřel Paul Walker

    Nevím, kolik z vás to zajímá nebo koho se to nějak dotkne, občas se tu o filmech něco zmíní, ale tohle mě osobně dost šokovalo, protože Brian byl moje oblíbená postava a herce jsem měl rád, nemůžu tomu stále uvěřit.
    • Kozy
      Možná to byl kvalitní člověk ale herec to fakt nebyl.
    • Vrook
      Zas tak kvalitní herec to naštěstí nebyl, spíš osciloval někde mezi průměrem až podprůměrem, sic by měl možná na víc, kdyby nezasvětil svou nyní už stoprocentně celoživotní kariéru pokleslý blockbuster sérii, ve který prostě nelze najít prostor, kde by se potenciálně velice kvalitní herec projevil naplno. Takhle ale tahle sorta filmů prostě funguje.
      Spíš než herec si myslim, že vynikl jako rolemodel pro fanoušky aut a fanoušky podobnýho typu filmů. Každopádně RIP in peace. *3*
      • Na přehodnocení tvého postoje doporučuji film Zběsilý útěk.
        • Vrook
          Ano, tam nebyl špatnej, ale holt si jinak vybral kariéru plnou otřesně napsanejch postav a dialogů jak po lobotomii heverem. Ale to, že má herec potenciál bejt špička a přesto si vybírá ty upřímně hloupější projekty, z něj dobrýho herce neudělá. Vono je to vždycky totiž o tom, podle jakýho scriptu herec hraje. Aby vynikl jeho opravdovej hereckej talent, tak holt nemůže hrát scénář, kterej působí, že ho napsali automechanici vo volný hodině na učňáku... Byť neřikám, že jako blockbuster je to špatný..
          • Jack1947
            To neni ale chyba jeho, on jenom dal pokracoval v zavedene serii nahodou jako oddychovka ktera sjela ze svych stop to zle nebylo. Naaopak prave bez nej to nebude uplne ono , to je jako kdyby byl Riddick bez Diesela a kdyby bylo i po Dieselovy uz by FF mohli rovnou zabalit. Praveze v dnesni dobe herce dobre blockbustery delaji. Ne naopak.
            • Jack1947
              Jo, jenze takhle to dneska neni a F&F byl jeden z mala stravitelnejsich Blockbusteru jestli teda jde nazvat (tedy co se z nej stalo) no shodneme se na tom ze se nase nazory ruzni ale ne vsechny filmy jsou dneska takove jak ty zde pises. Je treba koukat i dal nez za velkou louzi. *4*
            • Vrook
              Fajn, tak to se pak bavíme o rolemodelech, nikoliv o jejich hereckejch schopnostech. Já se vyjadřoval ke kvalitě herectví. Vadí mi, když někdo napíše, že herec X je skvělej v blockbusteru Y, protože je hustě namaskovanej, popřípadě je namakanej a má vyleštěný bulvy a všechno kolem něj vybuchuje a on všechny zabíjí (resp. jeho dublér), páč to neni vo herectví. A fakt, že někdo hodnotí herectví přesně takhle, je neúcta k tý profesi i k hercům. Brzobohatý nebo Brodský ve Všichni dobří rodáci, Belmondo v U konce s dechem, Danny Day-Lewis v Až na krev.. to jsou kvalitní herci. A jak k tomu přijdou, když začne víc a víc lidí uvažovat stylem: "Tykráááso slušně vytuněnou hondu má ten Vin Diesel a jak je namakanej a nosí tu brokovnici, no to je fakt nejlepší herec, kterýho znám." To je prostě na ránu. *7*
          • Ty ses jen dalsi online hero co ponizuje neci vykony posmrtne a sam si dokazal ... NIC! *16*
            • vlastik.plaminek
              Ignorujte, že tady něco bylo. Takhle to dopadá, když vychází narozky na pátek a nejbližší povinnosti na pondělí. Recyklace je sice dobrý nápad, ale někde by se používat neměla.
            • Vrook
              Na tohle asi nemá cenu reagovat. Za domácí úkol si stokrát přečteš, co jsem napsal a napíšeš mi referát o tom, co je v mých příspěvcích vůči Paulu Walkerovi ponižující.
            • On přece něčí výkony neponižuje jen napsal že nikdy nehrál v žádném pořádném filmu, rychle a zběsile rozhodně není pro tvou a dalších tucty 15 letých děcek žádný vrchol filmové tvorby.. Prostě béčkový herec pro béčkové filmy...
    • Jack1947
      http://art.ihned.cz/film-a-televize/c1-61362360-zemrel-paul-walker-filmovy-hrdina-z-rychle-a-zbesile-zahynul-pri-autohavarii ... Hruza. Dalsi skvely herec necht odpociva v pokoji...
    • Jo, Paula jsem měl velmi rád a z FaF jsem ho měl nejradši. Velká škoda, mladý herec.
    • Díky za zprávu, nikde o tom nepsali, a Brina jsem měl taky hodně rád, hlavně z Rychle a Zběsile 2.
      • http://www.moviezone.cz/clanek/25388-zemrel-paul-walker-z-rychle-a-zbesile/
  • Po pár letech strávených na více platformách...

    Jsem zpět jen na PC a chybí mi vlastně jen 2 věci. Kvalitní závodní simulátor alá Forza/Gran Turismo a NHL. Xboxový ovladač využívám nadále, protože dle mě je to to nejlepší, co jsem v ruce držel, ale na PC pro něj takřka není využití. Nepotřebuju každoroční update soupisek v NHL nebo 10 nových aut v Gran turismo. Chci jednu Forzu a jedno NHL. A pak se na to vývojáři zase vyserte a pokračujte v ignorování pc, já již budu spokojen.
    • Tilwaen
      Rýsuje se na horizontu Assetto Corsa, tak se necháme překvapit, co z ní bude.
    • Doporučuju steam, tam najdeš docela dost titulů s podporou ovladače :)
    • Vítej zpět mezi normálními lidmi.
    • GRID je asi tak stejný "simulátor", jako Forza... a furt říkám, že nejlepší NHL je 2001 :P
      • 28. a 29. prosince bude možnost si zdarma vyzkoušet multiplayer Killzone: Shadow Fall.

        Doufám, že nemyslíš GRID2. Ten měl jediné nastavení co se jízdy týče a toť míle nebo kilometry za hodinu. Jestli je v tom nastavení původní GRID pestřejší, rád si jej zahraju. Chci hru, která se nebude hrát sama, nýbrž budu muset vynaložit špetku úsilí abych dojel závod
        • Jo, původní GRID. Zapomínám, že ostatní většinou neignorují hry, které ignoruji já :)

          Nastavení ale taky nejsou nic extra detailního, předpokládám, že tě zajímá hlavně http://puu.sh/5ytxw.jpg a asi i http://puu.sh/5ytyP.jpg . Jinak na Steamu je demo, viz http://store.steampowered.com/app/44350/ .

          Každopádně jsou i simulátorovitější hry (z těch novějších asi Project CARS), ale ty mi nepřijdou jako velká zábava, takže jich znám pramálo. Ale jednou na lance, po umrtvení mozku dostatečným množstvím nápojů, jsme jezdili GT Legends "na spotřebu". Fakt sranda.
    • Pilgrim66
      jj, stacilo by mi na PC jedno NHL za 3 roky. Behem tech 3 let je to stejne jen placenej upgrade soupisek.
    • A komu to cpes nulo!? *12*
      • Tobě rozhodně né ty opičí potrate.. *6*
        • jj vyskrabe z potratove kyble! *14*
  • 28. a 29. prosince bude možnost si zdarma vyzkoušet multiplayer Killzone: Shadow Fall.

    To je sice hezký ale stejnak víc jak půlka lidí v ČR bude mít ps4 až příští rok
  • ringmancz

    Game Music Bundle od $1

    http://www.loudr.fm/gamemusicbundle
    je těch slev a balíků málo, že, tak tady máte soundtracky výhodně. je tam Braid, Dust, Rogue Legace, Guacamelee, Kentucky Route a další nezávislosti
    • výborný, díky...
  • Video: Zlatan Ibrahimović si zahrál v reklamě na Xbox One.

    Ještěže tu všichni mluvíme plynule žabožroutsky a ta bleskovka má tedy ooobří smysl. A kdyby náhodou někdo nefrantil, tak kdo by nechtěl vidět toho idiota jinde než v kleci nebo na hřišti.
  • Skrytí příspěvků

    Nechtěla by redakce dát registrovaným uživatelům možnost skrýt příspěvky od nežádaných uživatelů, něco ve stylu "ignore listu"? Přežil jsem trolla.diskuzního, přežil jsem doktora, ale Jack je na mě už několik měsíců silná káva. Já sem chodím rád, sem tam se tu rozjedou zajímavé příspěvky, ale jakmile se v nich objeví jeden z místní elity, zvrhne se to v diskuzi na úrovni základní školy. Vím, že by to asi stálo nějaké peníze, ale myslím, že kdybyste vybírali peníze zrovna na tohle, měli byste vybráno jedna báseň. Pro rejpaly - ano, píši jako "anonym", ale nemám důvod si zakládat profil, když z toho neplynou žádné výhody.
    • michelangelocz
      Ignore funkce spis nehrozi, protoze diskuze jsou, pokud se nepletu, tiscalacky, takze volat po zmene na games, odkud se s tim asi neda mnoho udelat je marny (koneckoncu "ignore tema" se tu v diskuzi objevuje s zeleznou pravidelnosti).

      Kazdopadne Jack je docela zajimavej ukaz, paklize si vsimnes, tak jeho komenty zustavaji osamoceny na konci vlaken (jde o takovy slepy ulicky mistnich diskuzi), protoze na nej skoro nikdo nereaguje. Vlastne si komentuje jen tak pro sebe – tudiz predpokladam ze jediny, co mu dodava elan pokracovat v psani tech necitelnejch blabolu jsou minusy – prestante mu venovat pozornost i ve forme hodnoceni prispevku a treba fakt nakonec diskuzne vymre .)
      • Jack1947
        Diky ze si zminil ty minusy, bez urazky a k nikomu jen si potvrdil fakt ze ani tak nejde o obsah (dobre o ten jde predevsim) verejne mineni je ale ovlivnovano minusy i kdyby dotycny napsal sebelepsi/blbejsi komentar - smula ze se zapsal do pameti verejnosti tim ze vubec neco psal (kazdy jsme nejaky) na tom nesejde ale ze jsem to dopracoval az takhle zle. Tomu se tedy sam divim. ( Ja na diskuzi byt porad nepotrebuji jak by se mohli mylne domnivat nektery a posledni dobou ani nejsem) jeste jednou diky ze vim , jak to zde chodi a jakto vlastne chodi vubec. Za osvetleni zil jsem asi nekde jinde. *3*
        • ucho
          možná by stalo za to vyhledat nějakou lékařskou pomoc. tohle už nemusí být sranda...
          • Jack1947
            Ted tu predvadim mas pravdu, hele kdyz nebudeme rypat jeden so druheho bude to ok ? Myslim ze ano, pak by tyto nesmysli zde probirane byly zbytecne a nemuseli zde mit takovou vahu. Proti tobe nemam vubec nic, jen kdyz napises neco prirozene instinktivne se branit budu. Srozumeno ? myslim ze ano. *4*
            • Jack1947
              Zmenit se, proc bych se menil... ja jsem spokojeny opet piu tak jak sem ne rypanim se naopak clovek zhorsi, kdyz uz treba zacnu psat rozumne jedno slovo to muze opet zhatit. Moje chyba ze se snazim branit ja vim no. Vetsiho debila (zda se ze sebe uz neudelam holt je to udel).
            • Když do tebe nebudeme rýpat, nezměníš se. Když se nezměníš, budeš nás neustále otravovat svýmí tupými, zbytečnými, a HLAVNĚ nepochopitelnými příspěvky.... Tolik lidí ti tu psalo že se máš zpamatovat. Když ti došli slova tak si dal na 2 hodiny pokoj a k danému támatu ses nevrátil. Bože zamysli se nad sebou konečně, ty tro(t)le. Srozumeno? Myslím, že ne...
          • Jack1947
            Jestli si reagoval na mne... budiz jinak o te lekraske pomoci bych trosku pomlcel v tvem pripade (viz averze vuci bleskari a ted jiz clankum nebo predtim jistych osob) Sranda to moc ani neni no. Spis to je obcas k placi. *4* Ted tady budeme navzajem na sebe tahat nedostatky ne a mastit se ega kdo ma vetsi a jak nejlepe se strefit do debila? Aniz bych se jim stal sam. *7*
            • ucho
              já to s tou lékařskou pomocí nemyslel nijak špatně. bylo to myšleno pro tvoje dobro... to, co předvádíš, totiž není normální a musíš k tomu mít nějaký důvod. buď je to z tvé strany nějaká sranda a nebo máš nějaký problém. tak jako tak by si to tu pomoc zasluhovalo...
    • Tohle jsem několik týdnů zpátky psal do kategorie Připomínky / náměty / bugy, kterou zdejší redakce zřejmě ignoruje, protože se snad ještě nestalo, aby tamní příspěvky něco změnily, či se alespoň dočkaly odpovědi...
      • ucho
        jo, tam se to ignoruje. každopádně nešel by na to skrývání uživatelů napsat nějaký skript a využívat pak ten?
        • To nám musí poradit Miserius. Ten to prej skrze nějakej plugin udělal a má v ignore listu jednoho nejmenovanýho uživatele, kterýho bych si tam dal taky, kdybych to uměl.
    • Nechtěla .. páč by to narušilo grygarovo pole růžové energie! Taky už jsem o to párkrát žebral ale buďto to mají zakázané přímo od tiscali nebo mají základní vzdělání. *3*
      • Jack1947
        Kdybysto cist nechtel nectes to. *3* To mas blbe no.
    • Upřímně, já nechápu, jak někdo nemůže ignorovat jisté uživatele. Vždyť to je tak jednoduché. Vidím příspěvek od Jacka, nepřečtu ho. Vidím příspěvek od TheGGG, rozhodně přečtu, protože je to zde asi můj nejoblíbenější troll.
      Proč by pak dávali prachy na něco, co může být zadarmo?
      • Zadarmo ti nikdo web upravovat nebude. To s tou ignorací si říkám pořád, jenže člověku to nedá a stejně se na to nakonec podívá.
        • S těma penězma jsem to myslel tak, že můžeš Ty ignorovat a nikoho to nic nestojí. Ale jinak pokud Ti to nedá, tak to asi nebude problém na games.cz. Prostě si řekni, "je to od Jacka, zas nějaká s*ačka, nebudu to číst" a problém vyřešen. Kdyby Jackovy příspěvky byly aspoň vtipný...
          • Jasně není nad to si říct je to od blba tak du dál a hele překlinul jsem na další stránku a co na mě nekouká ..to stejné vlákno od blba a od hovádek co na něj dokola reagují. To se to pak přeskakuje, výborné! To je asi tak všechno protože každou chvílí očekávám ban. *3*
          • Jack1947
            Tak nekdy vtipny jsou si myslim, ne vetsinou a hlavne jsou narozdil od ostatnich v 99% k dane veci.
  • Pilgrim66
    Protože v sobotu ráno je dost na Hraně, když se člověk kouká do Zrcadla

    8UV5-FGFG-BQZH-7E2A-568Z
  • Veskoslav

    Když jsme u těch slev

    Tesco má do 1.12 pro členu Clubcard slevu 20% na veškeré hry (PS3, pc, PS4, Xbox 360, WiiU) a to už jednou zlevněné.
  • michelangelocz

    CALL OF JUAREZ na PlayStation Store za 120 korun

    Vcera jsem projizdel PS Store a svete div se, je plnej slev. Tak na svoji konzoli ve stinu steamovyho silenstvi nezapominejte :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit