Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsilnější auto v Angry Birds Go! vás vyjde na 100$.

    do ***** snima, ještě že jsou money cracky
    • Jaké? Nikdy jsem to neviděl, tak jsem zvědav, prosím o post.
  • MidnighT91
    Hele lidi dostal se mi do rukou pc a já bych ho chtěl upgradovat na, no řekněme použitelnější level. Je to Acer Aspire t180. Procák: jednojádro AMD Sempron 3800+ 2,2 Ghz. Už mám objednané 4 gb kingstonek ale nevím co s procesorem. Chce to aspoň dvoujádro ale nevím jakej tam bude sedět, poradíte? Co tenhle prcek AMD Athlon 64 X2 5600+???
    • pokud půjde někde takovej CPU koupit tak samozřejmě tam narvat co nejvýkonější, cena se nebude pohybovat nějak vysoko 4-6 stovek ? druhá věc vyplatí se investovat do toho svůj čas a energii ?
      • MidnighT91
        Jo vyplatí se mi to, dělám to rád je to to pro známou. Nějaké AM2 procesory jsem našel na ebay a přímo ten co jsem napsal je tam i do pětikila, potřebuju jen vědět jestli to ten procák veme...
        • ASI TAKHLE http://www.ascendtech.us/ecs-mcp61sm-am-dual-core-am2-motherboard_i_mb64ecsmcp61sma.aspx
          • MidnighT91
            Díky. Sakra ale sehnat nějakej AM2 procák je umění...
  • Indie

    Nějákou pěknou indie hru na dlouhé zimní večery? Co? Poradí mi někdo? *3*
    • nekromant33
      mount and blade warband
    • Erendiel
      Project zomboid
      • na to jsem už prákrát narazil a pořád nevím jestli do toho investovat
    • shefield2
      Hotline Miami.
    • Draken69CZ

      Rozhodně

      FTL - Vzhůru do nekonečna a ještě dál!
      • to at pocka uz rovnou na ten datac
        • Draken69CZ
          to je zbytečný měl by být zdarma, pokud se nemýlím
    • rancor1223
      Don't Starve
  • froztik
    Za 6 éček Dark Souls na Steamu ! :)
    • Slevy jsou teď snad všude, nejen na Steamu. Darksouls a XCOM jsou asi jediné hry, které bych chtěl ve slevách pořídit. XCOM mi uniknul minulý týden, ale zatím jsem si neplánovaně pořídil Bioshock Infinite za 8 $, Papa & Yo za 1 $ a Battlefield 2 za 1 €.
      • Pilgrim66
        Kdes sehnal ten battlefield? Ten jsem si zrovna chtel koupit!
        • Napsal jsem to blbě, za 1 € je Battlefield: Bad Company 2. Na Originu. Battlefield 2 Complete Collection je za 3,99 €.
          • Pilgrim66
            Diky!
    • Pilgrim66
      Na Amazonu za 7.49 dollaru (6e je 8,1 *1* )
      • ucho
        předevčírem byl celý den za 6 dolarů...
        • ucho
          my o vlku a teď to tam loupli zase:
          http://www.amazon.com/Dark-Souls-Prepare-Online-Game/dp/B00917DBUE/ref=sr_1_193_bnp_0/191-1571871-7852325?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1385666530&sr=1-193&tag=isthcom0a-20
        • Na STEAMu začal podzimní výprodej, ve kterém ušetříte až 80%. Akce je naplánována až do 3. prosince.

          nema nahodou steam u hodne her eur=usd?,)
  • EA očekává další novou generaci konzolí za 5-6 let.

    a ja očekávám, že za 5-6 let už EA nebude !
    • se snad kvuli tebe joudo budu muset jeste prihlasovat *16*
    • Tomuhle modnimu EA hate se muzu opravdu jen smat. Plno lidi pise, jak je EA ta nejhorsi spolecnost, aby pak nasledne s radosti spustila nejakou jejich hru.
      Docela pokrytecke chovani od mnohych.
      EA se nechova k zakaznikum zrovna nejlepe a mnohe herni serie zpackala, ale uprit se jim neda, ze obcas z nich vylezou opravdu nadprumerne herni pociny. Napriklad Mirrors Edge byla povedena zalezitost a ani se nejednalo o zavadenou znacku.
      A povedenych her ma EA v portfolliu nemalo a to nejen z dob davno minulych.
      • No a pak jsou u lidé, kteří si myslí, že po DAO nebo BFBC2 začali vydávat brak. A taky si od nich nic nekoupili (ani jinak nezískali).
      • Jack1947
        Presne a to ze zkazila jen par her, (?) neznamena ze se misi s odpadem herni sceny. I kdyby nekoupily EA jeste jedna ze znacek co se snazi nak rozumne udrzet. *4*
        • cr8gg

          lol

          rekl bych ze ne par her.. ale vsechny co ktery se ji dostali pod ruku ;)
    • Jack1947
      Ocekavat muzes, jenze EA tady bude i dele. *3*
  • MickeyMutant

    EA očekává další novou generaci konzolí za 5-6 let.

    Pokrok nezastavíš.
  • ucho

    Papo & Yo (Steam)

    https://indiegamestand.com/

    od 1 dolaru.
  • ucho

    Na STEAMu začal podzimní výprodej, ve kterém ušetříte až 80%. Akce je naplánována až do 3. prosince.

    bleskaři, některé hry mají i 90% slevu... ach jo. a když budu hnidopich, je tam i hra s 91% slevou.
    • Nemáš link na těch 90% ?
      • ucho
        namátkou:
        http://store.steampowered.com/app/38700/
    • Ty ho nemas moc rad, ze? :D
      • ucho
        no po tom, co předvádí, už moc ne. je to děsnej amatérismus. není dne, kdy by do bleskovky nenapsal něco špatně. přitom někdy by stačilo, aby si to po sobě před zveřejněním přečetl.
        • Pilgrim66

          VGX (7.12) nabídne první gameplay pohled na exkluzivní Xbox One titul Quantum Break.

          Ano, dnes opět - (7.12)

          V prní třídě se učí, že za tečkou se píše mezera a za daty tečka. Jednou to beru, ale už to tu píše podruhé...

          Fakt mám pocit, že místní bleskař je úplnej hotentot nebe fakt úplně mimo.
          • ucho
            tak on by tam měl mít i mezeru před procentem, ale v tom krátkém textu mezeru zřejme z estetických důvodů vynechává. místem šetří i u datumu. to bych mu tolik nevyčítal, to spíš tu chybějící tečku, kterou stejně nedokáže ani opravit...
            • ucho
              Kaktus: tak vzhledem ke kvalitě příspěvků nečekám, že je placen, maximálně symbolicky...
            • No ale ono žádné "estetické důvody". Mezi 80 % a 80% je docela rozdíl.

              Ale jinak vážně. Když už něco někdo publikuje (online, neonline) a dostává za to zaplaceno (asi), tak... eh... wtf?
            • Pilgrim66
              Mezeru bych taky nerešil, ale já jsem fakt přemýšlel, když to napsal poprvé, co to je za program nebo co, než mi po pár vteřinách došlo, že to má být datum starého VGA. Tak jednou se snad stane, ale zas to zkopírovat ctrl c + v nebo ja nevim jak to dělá...
          • kovar.jakub
            Dle pravidel českého pravopisu je u dat možné mezeru vynechat
            • Pilgrim66
              >viz Warriorsparky

              Vedle tohoto základního způsobu zápisu 1. 2. 2007, 8. 10. 2008, 21. 6. 2009 či 31. 12. 2012 (tj. s mezerou po tečce bez ohledu na počet cifer v kalendářním dni či měsíci, jak uvádějí PČP) lze podle ČSN 01 6910 v obchodní a úřední korespondenci také zvolit tzv. dvoumístný způsob zápisu např. 01.02.2007, 08.10.2008, 21.06.2009 či 31.12.2012 (v tom případě doplňujeme před jednociferné kalendářní dny a měsíce nulu, aby byly dvoumístné, a vypouštíme mezery mezi dny, měsíci a roky; nikoli tedy např. *1.2.2007, *8.10.2008, *21.6.2009, ani *01. 02. 2007, *08. 10. 2008, *21. 06. 2009).
            • Warriosparky
              Jen když je datum napsáno dvoumístným způsobem zápisu (01.02.2013). *2*
  • MickeyMutant

    Sony si patentovalo (a testuje) chytrou paruku SmartWig, která dokáže monitorovat zdravotní stav, navigovat...

    Ptáte se, proč zrovna paruku? Protože Japonci!
    • protoze japoncum roste na hlavach vsem stejnej drn, tak chtej aspon na chvili zmenu *5*
  • Veskoslav

    Díky Steame

    Fakt moje peněženka netrpí! *10*
    • Kvuli tady tomu chytrackovi jsem mel ban! (2dny) *16* Protoze jsem rekl pravdu a on to nahlasil! *12*
    • Když už neušetříš na steamu nechceš ušetřit aspoň nás od těch tvých keců?
    • Chce to sebekontrolu :)
    • ucho
      zatím v poho, dnes jsem koupil jen toto: http://store.steampowered.com/app/216090?snr=1_8_4__501

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit