Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Spekulace: V pokračování Mass Effect se představí dva nové mimozemské druhy.

    pokud to znamená více mezidruhových hrátek a pokračování Gamer poop, tak se na ně těším
    • Chomaco
      http://www.youtube.com/watch?v=ZYT66ALUUss
  • Gambit92

    V evropském registračním systému se objevil náznak vývoje pokračování hry Bully.

    Ano prosím, vysoká v americe je pro Bully jako stvořená
  • oktavius66

    Herní Soundtrack

    Za mě Far Cry 3: Blood Dragon *3*
    • Jesper Kyd a jeho Hitmani a Freedom fighters
    • risa2000
      K tomuhle se musím vyjádřit poměrně obšírněji *4*. První hra, ze které jsem poslouchal soundtrack i mimo ni byla DeusEx (2000 http://www.youtube.com/watch?v=2yDVM77lGlM). Pro ty mladší jen připomenu, že tehdy ještě nebyl iPod, takže jsem si ty mod soubory zkonvertoval na WAV a vypálil na CD a poslouchal to z discmana.

      Druhá hra, se kterou jsem udělal něco podobného byl první Witcher. Tam jsem nemusel nic kutit, protože CD bylo v krabičce (co se prodávala v Česku), nicméně i přesto jsem oggy zase vypáral, protože na CDčku nebylo vše.

      Pokud bych měl ovšem jmenovat jednotlivou skladbu (a pominu ty dvě hry zmíněné výše), tak to bude:

      1) Unreal Tournament (1999) - Main title (http://www.youtube.com/watch?v=7MSFW8pZ-_4)
      2) Civilizace IV - Baba Yetu (http://www.youtube.com/watch?v=IJiHDmyhE1A)

      Pak bylo pár her, kde byly písničky od známých skupin, díky kterým jsem se s těmi skupinami seznámil (NFS Undercover - pro iPod Touch, nebo Prey). A poslední, sice není přímo ze hry, ale je na motivy "skutečných událostí" je DeusEx: SonicAugmentation (http://augment.ocremix.org/)
      • Díky
    • Jediná hudba, kterou si ze hry pamatuji a utkvěla mi v paměti je tahle..
      http://www.youtube.com/watch?v=p1yqxbDs3iE
      • Jen je hrozný, co z toho udělali v novějších dílech za prdící kravinu.. *7*
        • Presne to si rikam taky, kam to ta skvela znelka z 1942 a BF2 dopracovala. Ta prdici verze je fakt strasna. *1*
          • Levolution *1*
          • Jack1947
            Pravda no mohli ji zmenit radsi, nez upravovat do takoveho paskvilu.
        • Pilgrim66
          Takovejch vzpominek...

          To samy znelka MECu a USA...

          Bohuzel tenhle pocit co jsem mel u BF 2 uz asi nikdy mit nebudu (vlastnim BF 3 i BF 4).
    • Jediná hudba z Far Cry 3, kterou si pamatuji, tak byl hrající Skrillex v misi kde jste vypalovali plantáž jinak nic..
    • Za mě AC4
      • nekromant33
        Jak jinak Tylera nijak zvlášť nemusím, tak AC4 (nebo minimálně main theme) je super
  • Nová Ass Creed featura.

    http://youtu.be/9pQ_ZozZIio
    • docela jsem doufal, že vyletí ještě i loď, nebo na ni naopak piráti spadnou zase dolů... ale i tak dobrý, zasmál jsem se *1*
    • Jack1947
      "Pirati jdou do nebe" a Jackdaw se vraci zpatky na more Dobra sranda, skoro by se to dalo brat jako takovy easter egg. *15*
    • frag.ment
      Tak jsem se dlouho nenasmál, díky.. Ještě ta hudba k tomu *4* *4*
    • Ronox
      Asi mu blbne Animus *1*
  • nekromant33

    Nedělní otázka

    Preferujete více, pokud vám umožní hra vidět veškerý svůj obsah na jedno dohrání, nebo pokud ji musíte hrát vícekrát, abyste viděli všechno? (platí zřejmě hlavně pro RPG, ale najdou se určitě i jiné žánry).

    Ptám se, protože čerstvé dojmy z dohrání Witchera 2 jsou takové, že při každé větší volbě ke komu se přidám, případně jaký postup v určité chvíli zvolím, jako bych se ochudil o něco, ať už rozhovor, nebo jinou odměnu apod. Samozřejmě je tu možnost zahrát si hru znova, ale raději bych viděl všechno, aniž bych musel procházet hrou od začátku včetně nudnějších pasáží (popřípadě je nemusel dohledávat na youtube).
    • frantisek_nejezchleba
      nepreferuju ani jedno. Jediná hra, u které jsem chtěl vidět všechno, byla stařičká Gabriel Knight 3. Od té doby mě žádná podobně laděná hra (ve smyslu různorodého obsahu) tak moc nenadchla. Snad až na Heavy Rain, ale tam bych si hru musel úmyslně ničit, abych dospěl k jinému, než mému prvnímu konci, takže mě to odpuzuje.
    • Vrook
      Tak já třeba hry ani tolik nehraju znovu a když už, tak né z důvodu, abych udělal rozhodnutí přesně opačný nebo prostě rozdílný, než při prvnim projetí. V tom ani nevidim smysl možnosti volby ve hrách.
      Smysl vidim v tom, pokud se teda jedná o nějakou hru se silnym příběhem, kde volba opravdu zapříčiní odlišnej vývoj, že si za svym rozhodnutím stojim a pokud je hra opravdu hodně rozmanitá a obsahuje hodně variant, tak beru v potaz jistou unikátnost v kombinaci rozhodnutí, který jsem učinil, s tim že tohle je příběh postavy, kterej jsem zvolil a stejně tak jako v RL nemám možnost vrátit čas a učinit odlišná rozhodnutí, tak si ho nedávám ani ve hře a nemám k tomu potřebu. Tim mám samozřejmě na mysli nějaký okamžitý nebo brzký účelový znovudohrání, jen abych si prolezl všechen content a nic mi neuteklo - tomuhle přístupu neholduju a asi by mi to zkazilo právě ten smysl možnosti volby, páč tim, že to jakoby exploitneš a prozkoumáš všechny možný varianty, tak se jaksi vytrácí to kouzlo.
      Jinak pokud dostanu chuť si hru zahrát znovu třeba po roce, tak jedu rozhodnutí zase unikátně podle nálady, můžou být odlišná i naprosto stejná, to moc neřešim.
      • Jenže limit tohohle systému ukázal právě Witcher 2. Nechci se ho nijak dotknout, ale tam jsou opravdu 2 hry za cenu jedný a je to podle mě úplně zbytečný. A to má Witcher 2 ještě docela štěstí v tom, že to nejsou 2 cesty tak extra protichůdné, ale že k nim vede rozhodnutí spíše kosmeticky lišící se. Ale už to mě docela štve.

        Systém Bioware funguje dostatečně dobře - tvoje rozhodnutí nemění celý průběh hry, ale vyznění ano a přitom máš pořád pocit dostatečné svobody. (ne, sem nepočítám zprasený konec ME3).
        • Vrook
          Je fakt, že dobře propracovanejch příběhů, v tom smyslu, že sama příběhová linie dává spíš iniciativu k tvorbě příběhu samotnýmu hráči, je extrémně málo a asi bych dlouho hledal nějakou, který se povedlo dokonalosti alespoň přiblížit. Witcher má přesně ty chyby, který píšeš a to ho taky nehodlám nějak hanit - je to skvělá hra. Ale je tam určitě dost velká průhlednost - můžu se přidat k tomu nebo k tomu, když se přidám k tomu, může to dopadnout tak a tak, bla bla...

          Řekl bych, že paradoxně čim větší a propracovanější se snaží dějová linie ve hře bejt, tim omezuje hráčovu vlastní iniciativu ten příběh ovlivňovat. Když zajdu do extrému, tak sandboxový DayZ, kde v podstatě neni žádnej nalajnovanej příběh, nabídne hráči absolutní moc nad příběhem svojí postavy a třeba díky tomu jsem si to nejvíc užil. Samozřejmě je to zase omezený možnostma hry, ale snad je jasný, jak jsem to myslel. A taky je teda fakt, že většina těch "vzrušujících" momentů nastala při interakci s ostatníma survivorama (ještě v počátcích, kdy se tolik nehackovalo a byla menší fanbase rozumnějších hráčů).

          Ten příklad z DayZ je opravdu extrém, jen abych poukázal na tu nepřímou úměrnost rozsáhlosti předpřipravený storyline a iniciativy hráče. Ale v dnešních hrách máš podle mě vždycky několik různejch cest kterejma se dát, s tim že po rozhodnutí se to přehodí na tu danou šablonu + několik menších rozhodnutí, který neovlivněj hlavní příběh, ale určitý detaily. To je pro i jen lehce bystřejšího člověka docela laciná cesta a na hák tomu neskočíš, ale asi je to dnes jedinej uskutečnitelnej způsob, byť si představuju, že by se časem mohlo zapracovat na nějakym systému, kterej by příběh v podstatě generoval. Tomu moc po technický stránce nerozumim, ale imho by to buďto chtělo nějakou komplexní a hrozně rozsáhlou síť právě těch šablon, což by asi byla neskutečná práce, anebo nějakou šíleně promakanou AI, ale asi fakt na tý úrovni, kdy by byla schopná zničit lidstvo, prostě skynet level. *15*
      • Tak ona stejne nejedna hra ukazala, ze ackoliv se rozhodnuti muze zdat dulezite, tak ve vysledku se dockas maximalne jineho outra a zasah do pribehu je prakticky nulovy jako typicky priklad bych uvedl treba Fahrenheit :) Pri hrani jsem mel pocit, ze ma rozhodnuti maji nejakou vahu, abych ve vysledku zjistil, ze jedina zmena je v poslednich 30s na konci :D
        • Vrook
          Jasný, myslel jsem to spíš u hry, která má hodně různejch cestiček, rozhodnutí a variant ubírání se děje. Těch je ale jak šafránu. A to je možná ještě hodně velký podcenění šafránu. *3*
    • ja bych rad zazil hru (rpg), ktera bude mit uplne odlisnej prubeh a konec, zalozeny na volbach hrace, ale je to nerealny, to by bylo jako delat nekolik her za cenu jedny, tak nezbejva nez se spokojit s pseudovolbama od bioware...
    • preferujem hru, kde mam moznost viacerych linii, Torment, BG2 nech su mi svedkami :)
    • Nejlépe, aby bylo vše hned při prvním dohrání. Málo kterou hru jsem kdy hrál vícekrát (DX: HR, Bioshock 2 jsou asi jediný)
    • Jack1947
      Hry maji vetsinou New game+ a tam maji hran i s uz otevrenym obsahem ale ze bych hned po dohrani nektere hry se jal ji zase hrat znovu to se nestava, klidne priznam bez okolku ze vetsinu her jen doparim a nemali co nabidnout jdu na dalsi nejsem az takovy hrac abych sehral vsechno a vzdycky jeste rozehral po nekolikate max tak za par let z ciste nostalgie ci mozna z nudy.
      • new game+ je konzolovina nejhrubsiho zrna, ale pochopitelna, konzolista si muze dovolit jen nekolik malo her do roka, tak to klidne vari porad dokola, a new game ++++++++++++++++ mu dava pocit, ze to neni uplne zbytecna cinnost *6*

        je to snad nejzoufalejsi trik, jak natahnout herni dobu, zoufalejsi nez achievmenty
        • Musím dodat, že tato vlastnost neni výmysl minulé konzolové generace, ale již té z doby PS1 a některé hry měly něco podobné i dříve, což byla doba, kterou starší hráči považují za "dostatečně hardcore".
          Ono ty hry jsou spíš ve výsledku na konzole levnější (pokud je prodáváš dál). Koupíš novinku za 1200 kč, prodáš se ztrátou třeba 150 kč. Na PC koupíš novinku sice levněji, ale dnes je snad všude aktivování na digitálních distribucích a disk následně můžeš používat akorát jako podtácek.
          • kupovani krabicek? ty ses stejna fosilie jak podstata konzole *5*
            • pockej si na next-de-gen, ten vas s tim svym ps+ a mikrotransakcema jeste nauci skakat, jak sony psika *5*
            • Jenže díky tomu jsem si zahrál na PS3 za zlomek ceny toho, co jsem do her dal, protože po dohrání všechno šlo z domu. To Ty, chlapče, asi říct nemůžeš. *14*
            • Jack1947
              Co copak jim uz na pc odzvonilo ? *15* jedna z mala veci cim se konzole jako takove pysnit muzou. *4*
          • Jack1947
            Kdyz jsme u toho daj se koupit levne i v bazaru. PC hru jsem v bazaru nevidel levne ano ale ne pouzitou. *4*
        • Jack1947
          Mozna mas pravdu (nebo jsi zoufaly sam) jenze kdyz uz to hrat znovu to same, mozne bych si radsi dal to same ale i s tim vybavenim kdybych tedy hral hry hned po dohrani znovu. Nez abych zacinal s prazdnyma rukama a hral znovu to same a dokola natazeni herni doby spise vidim ponekud jinde... vetsinou to byva pred koncem *3* .
        • Par her do roka? Konzolista může alespoň ty hry dal prodat. Vy to mate aktivované na szeamu a na disk se vám akorát prasi.
    • Tilwaen
      Pokud hra stojí za to, aby si ji člověk zahrál znovu, tak je škoda, není-li tam jiný obsah, který už by člověk neměl okoukaný. Pokud hra příliš nenadchne, nebo jen není chuť si dát druhé kolo a nevadí tak spoilery, tak je fajn, že je spousta materiálu na YouTube. Třeba se dívám na alternativní volby a konce, když nemám chuť hru projet znovu.
  • Chlape, ty jsi nějak mimo. To je jasný, že potřebuješ nějakou konzoli, abys

    Tak se tě ptám, na co je tobě nová generace konzolí? To by vývojáři na věky věků mohli dělat hry jen na 360 a PS3! Jenže technologie jdou dopředu. Obě nextgen konzole mají exkluzivity, který by se dali udělat i na součastný. I některý hry z PS3 se mohli klidně udělat na PS2 a takhle můžeš pokračovat, ale je to nelogický. Vývoj jde dopředu!
    • Tilwaen
      Z diskuze dole předpokládám, že reaguješ na vlákno o Forze; technologie sice dopředu jsou, ale čemu je to platné, pokud to (zejména u této hry) není vidět?

      A vůbec, celý problém Forzy je v tom, že na E3 ji prezentovali úplně jinak (rozuměj: graficky famózněji), než co hráči nakonec dostali. Jak k tomu přijdou ti s předobjednávkami?
      • Xbox One: Během prvních 24 hodin prodeje se prodalo přes milion kusů.

        Vzpomeň si na GTAV, to co prezentovali si nedostal!!! Kde jsou vyhlazené hrany???
        • Vrook
          To, co jsem mohl vidět z / slyšet o GTA V, než ho vypustili, docela dobře sedí s tim, jak to ve skutečnosti vypadá, ale to je fuk... Tvoje logika ospravedlňovat jeden voj*b (pravděpodobně u tvýho oblíbenýho titulu) tim, že budeš poukazovat na nějaký jiný voj*by (i když nesrovnatelný), je naprosto mimo a každýmu je tu jasný, že si snažíš jenom ospravedlnit, proč se necháváš jeb*t do zadku, což je přesně to, co jsem psal do toho vlákna níž. Buďto si ten anální voprc nenechej líbit a vys*r se na forzu nebo alespoň uznej, že to voprc je, nebo si ho spokojeně užívej a přestaň se ho snažit obhajovat, ještě takovym nesmyslnym způsobem, jako je poukazování na ňáky nevyhlazený hrany v GTA. *7*
        • frag.ment
          Vyhlazené hrany je jedna věc, ale totálně jiná grafika (nasvícení, textury, objekty) je trošku větší průser, bych řekl. Myslím, že nikdo soudný nepředpokládál, že bude GTA V na konzolích s takovým vyhlazováním, ale to, co předvádní Forza je normální ojeb.
          • Finální verze Forza Motorsport 5 vypadá o poznání hůře než na E3.

            A co teprv překvapení v podobě extrémní monetizace v nové Forze. Prostě tohle je epic fail a divím se, že herní weby nemají koule na to, aby o těchto podvodech na hráče udělali nějaký článek
  • Finální verze Forza Motorsport 5 vypadá o poznání hůře než na E3.

    Podívejte se na BF4, grafika nádherná, ale hra samotná stojí za prd. Netcode je ještě horší jak v BF3 a to lhali a říkali, že bude o dost lepší. U Forzy je grafika stejně hezká, ale o to tam ani tak nejde ne???? Jestli chcete super duper realistickou grafiku, tak zvedněte zadek, nastartujte auto a běžte se projet. :D
    • Tj., jestli chcete co nejrealnejsi pocit ze střelby, skvělou grafiku, mocap, parádní zvuky a herecké výkony s povedenym příběhem se spoustou voleb...jeďte do Iraku
      • Finální verze Forza Motorsport 5 vypadá o poznání hůře než na E3.

        Mě baví GTA, takže jdu do ulic. Už jsem si nachystal kanystr s benzínem a zapalovač - uvidím, kolik lidí se mi podaří zapálit. Jen doufám, že až mě zabijí, tak se pak respawnu v místní nemocnici a ne až v Brně
      • Finální verze Forza Motorsport 5 vypadá o poznání hůře než na E3.

        Ale mně nejde tolik o grafiku, takže tenhle argument je vedle. :P
        • Vrook
          Ono právě vůbec nejde o grafiku, jde o to, do jaký míry se nechá kdo vyj*bávat. A je jedno na jaký platformě, od koho nebo v jaký grafice.
        • Ono by o ni nešlo prakticky nikomu, kdyby ta hra nevyžadovala novou konzoli za 500 dolarů...
          • Finální verze Forza Motorsport 5 vypadá o poznání hůře než na E3.

            Když chceš hrát hry, tak musíš mít na čem. To jde říct o všem jako např. "ono vůbec nejde o to, kolik to auto stojí, kdyby nevyžadovalo benzín za 38 korun/litr"
            • Jack1947
              Az te omrzi hry, dojdou nebo proste nebude co hrat chte nechte presedlas na novou konzoli protoze si zaminku proste najdes. *4*
            • Jack1947
              Zalezi na tom kde cepujes. *3* Nekde i jen 32-35.
            • Chlape, ty jsi nějak mimo. To je jasný, že potřebuješ nějakou konzoli, abys to mohl hrát. Otázka je, proč potřebuješ novou (xbox one) a nestačí ta stará (xbox 360), když to vypadá prakticky stejně.
      • rancor1223
        misclick
      • Jack1947
        Pak se ale treba nedivit kdyz vas trefi zbloudila kulka, LOAD tlacitko budete hledat marne nebo Respawn. *3*
    • Jack1947
      Ale pak se nedivte ze po narazu to nebude takove jak ve hre... *15*
  • No máme tu další neděli, což znamená další herní otázku. Dneska to bude spíš hudební.

    Jaký je váš nejoblíbenější herní soundtrack? A když tak sem hoďte i link na podle vás nejlepší song z celýho soundtracku, ať je co poslouchat.

    Za mě vede Deus Ex Human Revolution od Michaela McCanna. Málokterý OST se mi dokázal dostat až takhle pod kůži, že jsem ho mohl klidně poslouchat i mimo hru. Nej. song je rozhodně Icarus - Main Theme http://www.youtube.com/watch?v=h-0qUKk7grA ... v kombinaci s finálovým Jensenovo hlubokým filosofováním šlo o jeden z nejlepších konců herní historie.
    • frantisek_nejezchleba
      Já mám nejvíc oposlouchaný soundtrack ze Splinter Cell: Chaos Theory. Je od Amona Tobina. Špiček tam je několik, osobně si nejčastěji pouštím The Lighthouse. http://www.youtube.com/watch?v=VVAWi6K0JzY

      Dále se mi vždycky hodně líbila hudba v The Sims. Fajn muziku měl i starý Transport Tycoon.

      No a z nepůvodních soundtracků vede samozřejmě Mafie a série EA Sports her.
    • Xbox One: Během prvních 24 hodin prodeje se prodalo přes milion kusů.

      Bioshock1, AC2, GOW - ty orchestry
    • Crysis 2 - Epilogue http://www.youtube.com/watch?v=lUoyo1QNlpY
      Bulletstorm - Bulletstorm theme http://www.youtube.com/watch?v=z6-xibS8FM0
      Alan Wake - http://www.youtube.com/watch?v=9eUuoOVDEBw&list=PLB51A40D3A8C0D5C1
      Rage - http://www.youtube.com/watch?v=qAcftvTyrck&list=PLAD1A574BFB3D6820
      http://www.youtube.com/watch?v=VxuTvVs2dXI&list=PLAD1A574BFB3D6820
    • x_ander
      Vybrat nejoblíbenější soundtrack je pro mě nadlidský úkol. Jednu dobu jsem na nich docela ujížděl. Vezmu to spíš podle autorů, a protože se v odpovědích objevily spíše aktuálnější hry, půjdu do těch starších.

      Hodně se tu zmiňoval Deus Ex, já ale musím zmínit autora soundtracku k jeho prvnímu dílu. Alex Brandon složil řadu špičkových soundtracků, uchyloval se spíše k elektronice - to byla ještě doba, kdy orchestrální hudba ve hrách nebyla zdaleka samozřejmost. Vedle Deus Ex ale považuju za jeho vrcholné dílo hudbu k sérii Unreal. Main theme z prvního Unrealu žeru dodnes: http://www.youtube.com/watch?v=Mbt0BspmxtI&list=PL3215903B6ED4299E

      Jako druhého oblíbence mám Jespera Kyda. Dodnes je docela známý díky své práci na Assassins creed sérii, ale já ho budu mít vždy zafixovaného jako autora hudby k Hitman sérii. Jestli vybrat jako lepší orchestrální dvojku či více elektronické Contracts, to nevím. Ale jako příklad a jednu z nej skladeb hážu track z mise na diskotéce ve slaghterhousu v Contracts, což je naprostá pecka: http://www.youtube.com/watch?v=YcA_Gpx-b0Y&list=PL9087047C1887C20A

      A nesmím zapomenout na jednoho z nejlepších hudebních skladatelů vůbec, Jeremyho Soulea, který dal duši tolika RPGčkům, že nelze upřednostnit jedno, abych neuškodil druhému. Za všechny tak hážu do placu main theme z Morrowindu: http://www.youtube.com/watch?v=nJD-Ufi1jGk.

      Ale těch dobrých soundtracků, které jsem svého času točil v reprácích dokola, by byly desítky, možná stovka.
    • Miserius
      Asi určitě Infinite, Mass Effect Trilogie a The Last of Us :)
    • jednoznačně Far Cry 3:Blood Dragon... maximální osumdesátkové béčka (:
    • Neverhood

      U mě jednoznačná záležitost. Asi proto, že to je celkově ujetý *1*
      http://www.youtube.com/watch?v=gSGk1bQ9rcU
    • Tilwaen
      Cokoliv od Hanse Zimmera, to je prostě génius. Třeba Crysis 2 má takový epický soundtrack *4*
      Dále:Mass Effect - Therum Battle
      Assassin's Creed - Chase theme - lepší soundtrack pro útěk z boje neexistuje *1*
      Assassin's Creed 2
      Aion - Forgotten Sorrow
      Neverwinter Nights 2 - Storm of Zehir - tak od 0:50

      No a potom spíše takové, co vyvolávají příjemné mrazení v zádech z nostalgie: Battlefield 1942 - měl i vynikající intro video; úplně všechny The Sims 1, Tiberian Sun jakožto má srdeční hra, Red Alert 2, Warcraft II, Dyna Blaster.

      Jinak díky za tip, Deus Ex jsem ještě nehrála, ale ten soundtrack, co jsi sem dal, je krásný *4*
      • Ano Hans Zimmer, cize Modern Warfare 2. Dost ironicke ze podla vacsiny hrozna srajda ma dobru hudbu :) Najviac sa mi paci Whiskey Hotel https://www.youtube.com/watch?v=-qAcBWlXLxo

        Freedom Fighters, zabudnuta bomba, tam sa tazko nieco vybera, Jesper Kid proste umi.
        https://www.youtube.com/watch?v=3ttdJtEcSmA

        FTL aj Risk of Rain maju jednoduchu chiptune hudbu, ale fajnovu.
        https://www.youtube.com/watch?v=fWlHjpKmvh8
        http://www.youtube.com/watch?v=mgCmmax-unE&feature=share&list=SPLDf8Bnp1K1Kkk3Kbepm9UamqHjMZlgsb&index=3

        Arcanum, Advent Rising, Outlaws, su toho tony.
        • Pilgrim66
          MW 2 mam nahodou hrat i jako hru. Jasne, pribeh je klise, ale chytne. Bere to prvky MW 1 a trochu je vylepsuje atd. Podle mne peak ty serie (3ka bohuzel totalni sragora).

          Jinak dik za Advent Rising, na ten jsem uplne zapomnel.
          • Vsak aj mne sa celkom paci a dokonca som bol zvedavy ako "pribeh" skonci. To bola v podstate jedina vec co ma prinutila dohrat o dost tragickejsiu trojku :) A imo prave vdaka super hudbe sa mi dvojka tak pacila, napriklad ked som bezal zo svetlicou na strechu tak hudba tam pasovala jak rit na serbel.
    • OST

      McCann ani jinak než kvalitně komponovat neumí. Pokud se ti líbí Ikarus, tak se tu určitě bude líbit i Watchtower z "neherního" alba - License to thrill music, které spáchal společně s J.Kydem a G.Schymanem.

      U mě osobně vede Paul Ruskay se skladbou Keeper z Homeworld 2 - http://www.youtube.com/watch?v=Sm3e9hoo3ZM
    • ringmancz
      z těch co nezazněly tak Dragon's Dogmo a ICO
    • nekromant33
      Už to tu bylo zmíněno (Ataker), ale za mě jednoznačně Gothic 3. Mohl bych jmenovat víc kousků, ale v táhle kategorii mám jednoznačně G3 na prvním místě.
    • A když už jsme u herní hudby, přihodím ještě tohle:
      http://www.youtube.com/watch?v=wBzqOa9y02I

      Sice ne soundtrack, ale snad dostatečně tématické. *4*
    • Soundtracky poslouchám hodně a rád a naprosto s tebou souhlasím Deus Ex je prostě nej :)
      Na druhé místo bych dal World of Warcraft a to hlavně díky relaxační hudbě, nevím jak to dělají ale hudba vždycky perfektně sedí do prostředí ve kterém se zrovna nacházím ve hře.. opravdu respekt. Vrcholem byl určitě datadisk Wrath of the lich king:
      http://www.youtube.com/watch?v=mpyInx0ldfo
      http://www.youtube.com/watch?v=NrUkZdtPohc
      hodně se taky povedl soundtrack k prvnímu Zaklínači, mimo hru to asi moc poslouchat nejde, ale samotné hře to opravdu hodně přidalo na atmosféře.
      dále Assassin's Creed, Crysis 2 (prostě Hans Zimmer *1* ), Trine 2, World of Goo...
    • Ataker

      Finální verze Forza Motorsport 5 vypadá o poznání hůře než na E3.

      Za mě rozhodně Rainbow Six Raven Shield http://www.youtube.com/watch?v=Of8UYlIBAyQ a potom i Metro Last Light http://www.youtube.com/watch?v=2v4YASBvs64 Metro 2033 http://www.youtube.com/watch?v=zN1ThtIhoJk Medal of Honor Allied Assault http://www.youtube.com/watch?v=-ELFxB-tGhE Gothic 3 http://www.youtube.com/watch?v=WG3ks2XBS_A World of Warcraft http://www.youtube.com/watch?v=BPjeNWDsszw
    • Pilgrim66
      Miluju jako ty DX: HR. Herní orgasmus po příběhové, grafické, hudbení a filozofické složce.

      Poté všechny Mass Effecty, Modern Warfare 2 (Zimmera dá malokdo), Oblivion, Skyrim, Guild Wars 2 (Ano, Jeremy Soule), Bastion je úžasnej taky. Prince of Persia WW (rockovej soundtrack má docela málo her), Assassins Creedy, Dragon Age: Origins... asi bych tu mohl bejt do zejtřka.
      Již zmíněné Still Alive z Mirror's Edge.

      Z nejnovějšího soudku určitě AC IV: Black Flag. Skvělá hudba.

      http://www.youtube.com/watch?v=FXLY_5xaYFo (MW 2 Zimmer), http://www.youtube.com/watch?v=D6_Vq5sOBV0 (Norn theme, GW 2, Soule)
      http://www.youtube.com/watch?v=3mDWzu5yxLg&list=PL1A3044EBC796E3DC (Bastion - Slinger's song)
      http://www.youtube.com/watch?v=1JudtkSaTuE (AC 4 - Main theme), http://www.youtube.com/watch?v=TERyxFfMqDk (Still Alive)
    • Ronox
      Je toho dost, ale momentálně poslední dobou nejvíc drtím ve sluchátkách The Last of Us, Dishonored, Assasincs Creed IV + Shanties a Remember Me, Dead Space 3, Batman: Arkham Origins .. pokud bych měl vzít soundtracky ke kterým se nejvíc vracím, tak to je asi Half-Life 2, Max Payne, HALO a GTA 3 a pokud by se jednalo o song, tak Portal nebo Mirrors Edge.
    • Tak Deus Ex: HR je jasnej, o tom nemůže být pochyb. (Poslouchám to snad po tisícé a pořád mi to má co dát.)
      Další mě zaujal soundtrack k Far Cry 3 - http://youtu.be/KAmN270P_Fg
      A nakonec parádní soundtrack od Hanse Zimmera pro Crysis 2 - http://youtu.be/Iy4iQvJo24U *14* *5* (jinak Dead Island Theme taky není k zahození http://youtu.be/9CzcOcBb_ms )
    • rancor1223
      Rocketbirds: Hardboiled Chicken (spousta lidí ho dost možná dostala v jednom starším Humble Bundlu)
      A pak asi Mass Effect 2,3. Moje sbírka obsahuje spíš filmový soundtracky.
    • GlaDOS
      Mám hodně oblíbených sountracků. Často poslouchám ty z Bioshocků, Bastion, Dust: An Elysian Tail, MDK, Dear Esther, The Neverhood nebo Braid. Momentálně u mě vede Amnesia: A Machine For Pigs. Nejlepší song asi Dieses Herz.
    • Gripe21
      Pro mě Assassin's Creed soundtracky (hlavně Ezio trilogie a 4), Mass Effect Trilogie, Bioshock Infinite a Rome Total War. A pokud máte rádi epickou hudbu tak doporučuji Two Steps From Hell, určitě toho budete spoustu znát z různých trailerů a upoutávek.
      • Pilgrim66
        TSFH a Bergensen je srdcovka.
    • U mě vede Mass Effect 3, perfektní celý soundtrack.

      Další nezapomenutelné songy:
      theme song z Morrowindu - http://www.youtube.com/watch?v=nJD-Ufi1jGk
      "Vigil" z Mass Effectu - http://www.youtube.com/watch?v=T7bE3hUwylQ
      "Eranas peace" z prvního Quest for Glory - http://www.youtube.com/watch?v=CuC3q1OJFYM
    • Za me Halo serie, Bioshock infinite mel par skvelych skladeb, Mass effect serie, World of Goo a dalsi, na ktere si zrovna nevzpomenu.
    • Jack1947
      Zdali se da v pripade serie GTA mluvit o soundtracku tak ten, Gears of war serie nemela spatnej soundtrack... jestli si jeste vzpomenu na nejakej tak dopisu.
    • Kozy
      Bioshock, Bioshock Infinite, Mass Effect no a samozřejmě Hotline Miami.

      Ještě mě napadlo Toy Story 2 :), a pak Power Glove ve Far Cry: Blood Dragon byl taky výbornej.
      • pravda, k mass deffect 3 hudba docela pasovala
        • Jack1947
          Deffect jo ? No jo, Mass serie mela paradni hudbu taky na to bych malem zapomel. *3*
          • jednicka byla solidni rpg, dvojka uplne zbytecna a ve trojce posahanej konec + napr. dvakrat jsem nechal prezit ty arachni a jak se to projevilo? dostal jsem za to par usmudlanych bodu do war assets, bioware a jejich pseudovolby bez citelnych dopadu uz se mi davno prejedly
            • Jack1947
              Ja zase bral 1cku jako takovy Prolog a 2jku jako dustojne pokracovani no a trojka byla zavrseni cele herni serie pro mne jedna z nej serii... treba si narocnejsi a mas rad neco jineho to ti nezazlivam. Kazdy ma rad neco.
    • popravde me ve hrach hudba vetsinou spis vadi, nez by me okouzlila, ale v traileru na jednu pixelovku (confederate express) me zaujalo tohle

      https://soundcloud.com/adhesivewombat/wombat-anthem
      • Zajímavý, to je poprvé co slyším že by někomu hudba ve hrách vadila. Mně to naopak přijde jako docela důležitá součást hry, která dokáže významně ovlivnit celkovou atmosféru.
        • hudebni produkce bejva low, uz to, ze si nic poradne nevybavuju mi rika, ze to tak bude asi pravidlem , v lepsim pripade je nevyrazna, v horsim (minimalne po chvili hrani) otravna

          cest vyjimkam, jako treba ten me3, ale stejne vetsinou hudbu vypinam a poustim si radsi mp3
          • Jack1947
            Prosimte, ty si nepamatujes kvalitni soundtrack kvuli tomu ze herni hudba je tak strasne nezajimava ze ? Ja treba nepamatuji pac jsem toho hral mraky, neni to jeden z prvku co by
            mi utkvel v pameti. Tyhle nove fakta jsou teda pro mne jako hrace celkem zarazejici. Hudba je prece jedna ze stranek ktera tvori kvalitni herni zazitek.
            • vyjimky urcite jsou, i kdyz se mi nevybavujou, ale stejne v tom vyctu tady se opakuje jen par titulu a ty jsem zrovna vetsinu nehral, tak holt je nemuzu brat v uvahu
    • S Deusem souhlasim určitě. Jinak je peknej st k Journey, par songu z Hotline Miami, GTA V.
    • The Last of us a těsně v závěsu Bioshock Infinite... ostatni soundtracky maj spis nostalgickou hodnotu *1*
  • Pilgrim66

    Respawn Ent. chystá na VGX (7.12) nový trailer na Titanfall a " velké překvapení".

    Za daty se píší tečky a mezery bleskaři. Přemýšlel jsem, co je VGX za patch nebo program, než mi došlo, že myslí datum (bývalé) VGA.
  • dá se nějak nakupovat na steamu za dolary an e za pos**** eura ?
    • Dokud si v evropě, tak ne. Na greenmangaming ale u většiny her za dolary nakupovat jde + tam jsou snad furt slevové kupony, takže máš steam klíč ještě levněji než na "dolarovým" steamu.
      • jo na green jsme koukal....v praci jsme zase na pojeny na UK takže tma to mám librách *16* což je ještě horší než eura

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit