Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3

    Finální verze Forza Motorsport 5 vypadá o poznání hůře než na E3.

    No, tak na E3 nebylo XO, ale PC...je to vidět *1*
  • Finální verze Forza Motorsport 5 vypadá o poznání hůře než na E3.

    No, pěknej podvod od MS. Před týdnem už museli dávno vědět, že to co prezentujou, zákazníci nedostanou. Pokud ovšem nehráli nějakou opatchovanou hru, k níž se zákazníci co nevidět dostanou *1*
    • risa2000
      V tom vlákně z odkazu to někdo vysvětluje tak, že údajně to pražské demo natočili s jedním autem a bez AI, zatímco ve hře je těch aut 16 plus AI. Obojí mělo údajně běžet na Xbox One.
      Ovšem sám to také nechápu, a Microsoft si podle mne zbytečně zase udělal ostudu. Ti papundekloví diváci vypadají zoufale.
    • C-BEAM
      dosť robí aj vyšší kontrast (u E3) ktorý príjemne zvýrazňuje farby. Ale rozdiely v osvetlení, tieňoch i textúrach sú tam a pre mňa je to docela záhada, niečo také by malo xone utiahnuť bez väčších problémov.
    • who cares, konzolista vlozi disk a hraje, o detaily se nestara *6*
      • Jaký detaily?
        • no jestli dostal, co mu bylo slibovano nebo ne, proste vlozi disk a zbytek ho nezajima *5*
      • Tak, tak. Konzolista si chrochta u 720p na metrovy plazme. *15*
  • TAkže jsem otestoval hratelný sneak peak Next Car Game, a je to na velice dobré cestě. Destrukce výborná, možná lehce přehnaná. Auta se chovají jako auta, neplavou jako např. v BeamNG. Zatím je teda k dispozici jen hřiště na vyblbnutí, takže ohledně tratí vám nic nemůžu říct, ale AI se mezi sebou bourá dost slušně *3* Optimalizaci je dobrá, na ntb s i3 2.2GHz a GT 620M běží plynule na max nastavení. Myslím, že je NGC víceméně hotové, jenom se ladí detaily.
    Na Kickstarteru to včera ukončili, takže uvidíme co se stane dál
    • Od dob prvních dvou FlatOutů pravidelně u svého soukromého oltáře zapaluji omamné tyčinky s příchutí výfukových plynů, rituálně obětovávám airbagy a v rytmech Roba Zombieho tančím kolem karburátoru, jen aby vydali další díl, který za to sakra bude stát. Takže, sakra, stojí to za to?!
      • Dokud tam nebudou tratě, těžko říct. Dokud tam nebude finální model poškození, těžko říct. Například auta se moc mačkají, nemají pevný rám a vypadá to trochu komicky.
        Nadruhou stranu, je to jenom 300MB demo, takže věřím dál a myslím si, že to pravý lisovaný plech rozhodně bude.

        gameplay zde (ne ode mě ;) )
        http://www.youtube.com/watch?v=CS1lVEXUnTI
        • Pěkný *1* Hodně dobrá fyzika a model poškození luxusní. Pevnej rám auta je pověra, zkus si to co ve hře v reálu. *3*
          • problém je, že tady su muchlá i ve velmi malých rychlostech. Si vem že v tom pojedeš třeba 5ti kolový závod, a když po jedné bouračce pojedeš v podivně zkroucené placce co nebude zatáčet, tak to nebude zábava, ale otrava.
            • Jack1947
              To uz je jak nejaky simulator a ne avizovany navrat k Flatoutum (zdali to vubec mozne je).
              Bude to jeste horsi kdyz "takova placka co prolitne lisem uz asi ani nepojede" tady bych byt tvurci malinko pribrzdil , ono je hezke ze destrukce budou promakane ale je treba zvazit zdali to hraci oceni az takhle moc.
  • Sony na evropském PSN, z důvodu preventivního opatření, vyresetovalo hesla do některých účtů.

    som jeden z tych "stastlivcov" ktorym Sony resetla heslo. Nemal by som s tym ziadny problem nebyt jedneho maleho hacika. S heslom mi resetli aj datum narodenia a bez neho nemozem poziadat ich system o nove heslo! Musel som telefonovat az na PSN podporu a posielat fotokopie mojich dokladov. Teraz mi ostava len cakat - ucet mi resetnu a nove heslo poslu po overeni mojej totoznosti niekedy v polovici buduceho tyzdna. Dovtedy som odrezany od mojich playstation plus funkcii! :/ Toto je skusenost s talianskou PSN podporou. Dufam ze doma to funguje lepsie a hlavne rychlejsie.
    • ucho
      hm, a já si říkal, proč mi najednou nešlo přihlásit. ale resetování hesla u mě proběhlo v poho.
    • Este by som chcel doplnit ze PSN Network mi po vyresetovani neposlalo !!!ZIADNY!!! e-mail ktory by vysvetloval co sa vlastne stalo a preco mi resetli heslo. V prvom momente som sa zlakol ze mi niekto ucet nahackoval, pre istotu zmenil hesla v mojej e-mailovej schranke a kazdu chvilu kontroloval ci sa nieco nedeje s mojou VISA kartou ktoru som pouzival. Ani na spominanej PSN podpore mi nic neobjasnili. Ked uz nieco taketo spravia mohli by aspon informovat postihnutych a nie nechat ich v nevedomosti!
    • ms se jenom min snazi zamaskovat svuj desktop proti ostatnim prumernym hernim pcs...
  • XBO problémy

    Tak ani XBO se nevyhnul hardwarovým problémům při launchi

    http://www.ign.com/articles/2013/11/22/xbox-one-early-adopters-reporting-hardware-problems
  • nemeckej blixa v hernim sedadle :) https://www.youtube.com/watch?v=TPp4NMq5x6Y#t=6
    • Jack1947
      Pohodlne kreslo, 3 obrazovky a celkem vykonny komp No to by mohl ocenit nejeden PC hrac. *3* (a kdyby u toho byla konzole tak i konzolak).
  • Evropské konzole Xbox One pravděpodobně nepochází z Číny, ale z Japonska.

    až na to, že jedná o PS4, tak zajímavý příspěvek *15*
  • Dota 2 nové modely

    http://i.imgur.com/i6nIlpt.jpg
    THX BLIZZ. Pudge byl můj nejoblíbenější hero... *11*
    • a lycan?
    • Dotu 2 nedela Blizz ale! *1* EPIC FAIL!
      • nedělal, ale ty zmněny jsou zjevně kvuli Heroes of the Storm *3*
  • nekromant33

    Sony: Proč se spokojit s hrami v 720p, když téměř každá PS4 hra nabízí nativní podporu 1080p?

    Nevím jestli se smát nebo brečet pokaždý, když si v dnešní době a hlavně v době kdy přichází super "nextgen" něco o 720p a 30fps případně glorifikace přístroje, kterej umí 1080p u VĚTŠINY her...
    • Keyz
      Proč se spokojit s 30FPS a méně když to lze hrát v 60 FPS?

      Stejný argument, je to napsali aby machrovali, jak to mají "extra".

      Viz nové NFS: http://www.pcgameshardware.de/Need-for-Speed-Rivals-PC-257305/Videos/Need-for-Speed-Rivals-PC-Version-30-Fps-vs-60-Fps-im-Video-1098347/

      Kde se navíc pokazí fyzika, když to jede více než tím strašným tempem 30 FPS *11*
      Takto kdyby to člověk viděl v reálu, tak by to bylo jako zpomalený film.
      • MrSanta
        Nechci se nikoho zastávat, ale označit za chybu programátora, že něco, co oficiálně nepodporuje, nefunguje se mi zdá poněkud nefér.
        • presne tak, je to chyba konzoli, ktery vyzadujou lock na 30fps, takze i linej programator se za to muze schovat *5*
          • Plácáš kraviny.
            • To je kvuli televizim, ktere jedou na 60 fps. Na to snadno namapujes 30 fps, jednoduse kazdy obrazek zobrazis dvakrat. Kdyz budes mit treba 35 fps, tak nektere budus muset zobrazit jen jednou a z plynuleho pohybu bude trhavy. Je to jednoduche a prumerne inteligantni clovek na to prijde sam. Konzolovy hater evidentne neni ani prumerne inteligentni. Nemuze byt. K haterstvi je nutna velka davka hlouposti, aby bylo mozno prehlizet fakta.
            • tak urcite..., v ea se sesli a vhodili do klobouku cisla o 1 do 100 a nahodne vytahli zrovna 30 *5*
      • nekromant33
        Tak propojit fps s rychlostí hry je čirej amatérismus (nebo genialita, ne každýmu se to povede).

        Mimochodem pamatuju si, když jsem před několika lety měl starej počítač, tak přesně tohle mě tam dělalo první Battle for Middle-Earth a MoH: Pacific Assault s tím rozdílem, že díky malýmu výkonu jsem měl hru jak ve slowmotionu. Netrhala se, prostě byla zpomalená.
        • jakubc
          Na podobné věci ztroskotal například multiplayerový potenciál u revolučních formulí: http://mujsoubor.cz/stare-hry/formula-one-grand-prix

          Byl tam lock na na určitý počet FPS, ale nedosáhl jich skoro žádný počítač a hra se nezačala sekat, ale zpomalovat. :-)
        • C-BEAM
          nie je to amaterizmus, jednoducho si tým zjednodušujú prácu, keď už je hra locknutá na 30 fps tak prečo to nevyužiť. Lenost, dámy a pánové !
        • Keyz
          Jo udělali to dost komicky :) Prostě musíš mít 30 FPS i kdyby jsi se podělal :)
          Kvalita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit