Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shuhei Yoshida odhalil svých TOP10 PS3 her.

    ma dobrej vkus
  • Evropské konzole Xbox One pravděpodobně nepochází z Číny, ale z Japonska.

    už vám to tu trošku z toho Xštrotu zadrbáva že?
    • Neleze mně do hlavy, že i když je tu na chybu poukázáno, není sjednána náprava...
      • Jack1947
        Bleskar je tu asi cely den ne ? Kdykoliv nekdo si stezuje, on vzdycky priskoci a chybu opravi. Me zas nelezou taci... jako ty. *7*
        • chyba se stane, ale ve většině případů není náprava sjednána nikdy a tak se není čemu divit, že to čtenáře štve.
          • Jack1947
            Tak jo no chapu ze treba by obcas opravit mohl... jen se mi proste nezamlouva ze se kazdou chvily do nej rype Informace co tu hazi do novinek dela pro hrace a nikoliv pro rypaly... Zacal s tim Mutant, Ucho se pridal a dalsi, vim vim jedna se o uroven ale ta prece vzdy vyborna byti nemuze ne. *3*
            • Jack1947
              Zda se ze uz tady, nemam nejake padnejsi argumenty... takze bych to rad ukoncil. ( nerad bych z toho tu mel flame , zas takovou pozornost si nezaslouzi *4* ) PS: Minuskari samozrejmne radne naklikat. *3*
            • já jsem taky nebyl zastáncem toho, že se začalo poukazovat opravdu na všechno, ale může si za to sám svým přístupem.
            • Ale tady se jedná o to, že by stačilo, aby si to jednou (jedinkrát!) po sobě přečetl. *5*
    • faitheater
      Konzoly urcene pre EU trh sa nevyrabaju v Cine, ale v Japonsku.
      Co je na tom nepochopitelneho?

      EDIT: Aha, uz viem, co si tym myslel. Ospravedlnujem sa zbytocnu opravu :)
  • Evropské konzole Xbox One pravděpodobně nepochází z Číny, ale z Japonska.

    jedná se o PS4 ne o XBOXONE *3*
  • Pilgrim66

    Spekulace: Telltale Games pracuje na hře na motivy Game of the Thrones (Hra o trůny).

    Jako fanousek aSoIaFu se samozrejme tesim ale radsi uz bych konecne chtel druhou episode The wolf among us. ..
    • Jack1947
      Uz mela vyjit... ja zas WD 2 snad bude ke konci roku.
    • Není to tak dlouho, snad je to jen pár týdnů zpátky, co běžela spekulace, že Telltale Games dělají na nové Star Wars hře. Tahle informace bude mít zhruba stejnou pravdivost.
  • z recenze BF4 na DDworld

    Prostě jdete rovně s nějakou silnou zbraní se zaměřovačem a střílejte všechny po ráně do hlavy. Takhle jsem úspěšně prošel celou hrou. Absolutně žádná výzva, test umu hráče nic - všechno je evidentně udělané tak, aby si konzolisté s pitomým nepřesným gamepadem také zahráli. V této souvislosti je opravdu velice přesné toto video:

    http://www.youtube.com/watch?v=ZBnF4bfD45c#t=71

    Smutná realita některých jedinců dokáže pobavit :)
    • On je Battlefield 4 o singlu?
      • C-BEAM
        áno je aj o singlu.
        • Jack1947
          Tak je vic o singlu nez posledni COD. *3*
      • Irelevantní. U MP je situace samozřejmě ještě horší díky koncepci. To jsi si naběhl sám sobě.
  • Lukyz

    Next-Gen se odkládá!

    http://www.neoseeker.com/news/24199-public-service-announcement-nextgen-has-been-canceled/
    • To je snad každýmu jasný, když člověk čte ty zprávy, jak může být nextgen něco, co tu je už asi 5 let, Sony a MS neschopnost těch zastaralých škatulí dohání marketingem a ovce na to slyší, ale to je pořád stejná písnička, už je to nuda.

      Nextgen bude spíš nová generace GPU příští rok na 22nm procesu.
      • Ronox
        Bohužel dokud bude herní trh vydělávat nejvíce na prodejích konzolových her, tak se na PC ten nextgen ve svém potenciálu úplně nerozletí. Hry se v jádru budou dělat na specifikace konzolí a tak dostanem jen víc efektů, lepší textury a doufám ve větší implementaci PhysX aspoň, protože jinak multiplatformní tituly budou těžit hlavně z toho jádra dělaného na HW konzolí. Já osobně ubergrafiku nepotřebuju, ale rád bych hry s perfektní hratelností a aspoň už o nějakej level vyšší umělou inteligencí. Zatím mi "nextgen" hry ukázaly jen, že je na obrazovce víc "bordelu" a teda aspoň už můžou líp implementovat počasí, vítr atd.
        • Bohužel, konzole jsou zlo a brzdí nejen grafiku, ale samozřejmě i hratelnost a to je to nejhorší, dávno jsme mohli hrát mnohem lepší hry, místo toho hrajeme čím dál tupější, však se stačí podívat na většinu nových Ačkových her, to je demence sama. Já jsem si teď naistaloval Bad Company 2, abych si spravil chuť po BF4 a Ghosts a hratelnost je paradoxně o dost lepší a grafika ve výsledku taky, sice textury horší, ale nejsou tam bugy, takže to působí mnohem reálněji, hrozný paradoxy tohle. Navíc je vidět, že to tenkrát nebylo tvořeno pro autoaim, scripty a podobný sra*ky. Proto si taky třeba hromada lidí parádně užila Shadow Warriora třeba, byť to je spíš styl Serious Sam, ale to je CoD taky, že...
          • God-of-War
            Jediný zlo, si ty. *15* Sociál, kterej akorát stahuje hry a nepodporuje vývojáře, může akorát tak držet hubu. *3*
            • A heleme se Gay-of-War se tu ukázal a my už jsme si mysleli že si se uejakuloval k smrti na vydaním ps4 *15*
          • Jack1947
            Blbci blbcema zustanou a to same plati o haterech... budou furt vykladat sva "moudra" a sklizet jen zkazene plody sveho snazeni, co no hlavni je ze si duply svet stejne nezmeni... stejne jako oni sami se nezmeni. Je treba naucit se s tim zit. *3*
            • A my nezměníme tebe, což?
          • ucho
            že to říkáš ty, člověk, který všechny hry na PC upirátí :D je to svým způsobem komický.
            • Nemáš pravdu, netušíš s kým se bavíš.
            • Že já vůbec reaguju na nadávající potrefence jako jsi ty. Vidět lidi jako jsi ty v realu musí být zážitek.
              PS: ty si opravdu myslíš, že jedna IP = jeden člověk? Neodpovídej, na tvoje kydy nejsem zvědavý, to byla řečnická otázka.
            • To víš, nemocní lidé na hlavu si neuvědomují, že jsou nemocní. Buďto ignorovat nebo se mu můžeme společně složit na nějakou odbornou pomoc.

              Sledujte jak do příštího roku nebude to mentálně slabší individuum mluvit o ničem jiném než o nový generaci GPU na 22nm procesu blablabla.

              Holt dementi tu vždy byli a budou. :) Navíc tu ještě vystupuje pod jinými nicky a píše úplně stejný sračky, jako pod svým "původním" nickem. Hňup vypatlanej.
          • Ronox
            Shadow Warrior se povedl podle mě a ve výsledku Battlefield 4 mě chytnul. Kampaň je teda tupá až až, ale mulťák (pokud šel :D) mě a partu kámošů hodně baví a dokonce přitáhl některé, kteří už hry pověsili na hřebík po LANkách s BF2. Ty hry vypadají teď jen trochu víc polishovaný poslední tituly z generace X360 a PS3 takže já doufám, že zlepší tu hratelnost, protože úroveň zpracování Halo 4, The Last of Us, God of War: Ascension mi naprosto vyhovuje a tak bych radši zachoval vizuál podobnej, ale hlavně tu umělou inteligenci. Nechci aby mě voják vypekl a byla z toho frustrace, ale zdálo se mi, že první Far Cry měl ty enemáky mnohem chytřejší než v 3/4 dnešní produkce.
  • Na STEAMu je již zaregistrováno 65 milionů uživatelů. Za poslední rok narostl počet aktivních uživatelů...

    Tož Gratulace je na místě..ale stejně mě štvou s tím Half life 3..
  • jindra.veliky

    Blizzard neskrývá své nadšení z výkonu konzole PS4.

    pro ne to musi bejt dulezitty, kdyz delaj kresleny hry s pozadavky na urovni max. roku 2005 *1*
    • A hlavně, když dělají prakticky jen na PC. Ať neřeší kraviny a oznámí konečně Warcraft 4 !
  • fabzfia112

    The Mighty Quest for Epic Loot

    Pokud někdo z vás neví tak alienware arena právě dává klíče do closed beta(aspon co jsem se dočetl) hry v nadpisu. http://eu.alienwarearena.com/giveaways/the-mighty-quest-for-epic-loot-closed-beta-key-giveaway :)
    • Však není o co stát. Hra zabaví tak na dva dny, než člověk pochopí, že je o ničem.
  • Na STEAMu je již zaregistrováno 65 milionů uživatelů. Za poslední rok narostl počet aktivních uživatelů...

    A dneska po 25.měsících zrušil Steam regionlock na hru RAGE a je i v 75% slevě tak jsem si hned koupil DLC The Scorchers je za pakatel 1,25 E .
    • Pilgrim66
      Presne. RAGE uz jsem mel predtim z GMG za 75% dolu ale Scorcherscjsem presne chtel, tak si to ted snad pujdu uz konecne zas zahrat.
      • Stoji Rage za to? Cenovka je ted skoro za pusu, ale stejne. Slysel jsem na tu hru hodne rozporuplne nazory.
        • Pilgrim66
          RAGE hlavne drbali kvuli tomu, ze mela strasnej start (treba ja zadnej problem nemel), jinak hra samotna neni nic revolucniho ale dobra strilecka to je.

          A taky me v ni bavila ta karetni minihra (ve hre muzes najit karticky a stema pak hrat hru neco ve stylu Magic).
        • Protože to jsou často názory dva roky staré, nebo neinformované. Třeba pro mě je RAGE jedna z těch pár dobrých stříleček téhle generace.
          • Dik, tak tomu dam sanci.
            • x_ander
              Určitě RAGE šanci dej. Pokud si chceš zahrát pravověrnou střílečku ze staré školy (se vším dobrým i špatným, co k tomu patří), tak nebudeš zklamaný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit