Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fandící davy ve Forza Motorport 5 budou nakonec zřejmě ve 2D.

    2D nebo 3D, 20 nebo 30 fps, je mi to jedno, vlozim disk a hraju *5*
  • EA neplánuje vydávat nový Battlefield každý rok.

    Orly. Vzdyt BF4 vyslo dva roky po BF3. Takze jejich oznameni trochu ztraci smysl, protože pokud bude další BF5, tak by bylo stejne zase za dva roky...
    • Vsak oni to stridaj s MoH, takze prakticky vydavaj obdobne hry kazdy rok.
      • MoH se teď uložil na chvíli k ledu, jak psali. Odteď to budou střídat následovně BF - Titanfall - Battlefront (toť moje předpověď).
        • Jack1947
          MOH zdevastovaly uz docela dost. Titanfall by stale jeste mohlo mit sanci byt hrou ktera by nemusela uplne tak zapadnout, Battlefront tezko rict... na kolik je to dobre pro hrace si kazdy zodpovi sam.
  • Malleth

    Microsoft utratil za výzkum a vývoj gamepagu k Xbox One přes 100 milionů dolarů.

    Docela tragický vzhledem k tomu že není zrovna v každým ohledu lepší než ten předchozí. Zajímalo by měl kolik je potřeba inženýrů aby jim došlo, že ty shoulder buttony jsou ergonomicky úplně špatně řešený. Dark Souls bych na tom hrát fakt nechtěl.
    • No ja nevim, ovladac k x360 me vyhovuje a ten novy vypada jen na mirnejsi facelift puvodniho, takze by mohl byt fajn. Ale v ruce jsem ho samozrejme nemel.
    • Maarta
      Tys ho už snad zkoušel?
      • Malleth
        jj, a recenzenti se na tom docela shodujou
  • Microsoft utratil za výzkum a vývoj gamepagu k Xbox One přes 100 milionů dolarů.

    100 mega zelených za krám, se kterým všechno trvá věčnost, to je vtip dne :)))))
    • Jack1947
      Trosku drazsi no, moc se mi ten novy nabobtnalejsi design nelibi ale to ani tolik u PS4... no funkcne to snad nebude mit problem a zase padne do ruky. jde o urcity zvyk ostatne tomu bylo i u x360 gamepadu. *4*
  • Optimalizace AC4 Black Flag na PC

    Tak s tím převodem na PC to nedopadlo zrovna nejlíp....a reakce Ubisoftu je fakt na přes dr**u *10*

    Snad se pro jednou nikdo nebude zlobit za pást na jiný server ... ( pokud jo smažu to)

    http://www.eurogamer.cz/articles/2013-11-20-ubisoft-na-pc-se-nestarate-o-vykon-prost-si-koupite-silnji-grafickou-kartu
    • Táák a teď už jen čekám na pláč o nízkých prodejích a jak za to můžou piráti.
      • Jack1947
        Sak se dockas, pirati muzou za vsechno i za valky nikoliv zbrane. *4*
        • Tak zbraně můžou za války... vážně se nechceš naučit mlčet? *7*
          • Jack1947
            Dobre lidi, co ty zbrane pouzivaj samozrejmne i kulky. ... ted uz budu mozna, zticha. *3*
    • Ještě, že sem se nerozhodl pro předobjednávku..to by můj stroj nerozdýchal :)
    • jojo, stejný šmejdi jako EA. Já už mám AC4 týden staženýho, ale že by mě to nějak extra bavilo.. celkem průměr a dění mimo pirátění je doslova opruz.
      • konzolovy hry nejsou o zabave, spis o nenasilnym odreagovani, tak je musis brat *5*
        • Jack1947
          Nuda s nimi ale rozhodne take neni. *3*
      • Jack1947
        No jo no, kdyz je neco posleze primarne konzolove. *3*
  • EA neplánuje vydávat nový Battlefield každý rok.

    to doufam Battlefield uz mame ted makejte na Battlefrontu *1*
  • EA neplánuje vydávat nový Battlefield každý rok.

    Ještě před rokem tomu bylo jinak :) To jsou ale chytří kluci že se poučili :)
  • Operation Black Mesa taky na Steamu (?)

    Ahoj,
    Jakmile jsem slyšel, že Black Mesa má povolení od Valve být na Steamu komerčně, napadlo mě trochu zapátrat jestli náhodou i remake Opposing Force nepotká stejný osud. A vzhledem k tomu, že leader je čech, zkusil sem zapátrat a po celkem dlouhém snažení mě napadlo, kde by se dalo něco najít a našel jsem tohle:

    http://zivnostensky-rejstrik.cz/antonin-zoha-2090767/

    I datum vzniku docela sedí době, kdy OBM prošla Greenlightem. Ale samozřejmě to nemusí mít nic společného s tímhle...
    • Mr.sugar, který tu napsal o Black mesa je autorem remaku Op. force. Takže bych se ho zeptal rovnou tady ale řekl bych, že nejdůležitější bude to snad prvně dostat do fáze kdy se to bude dát vydat a pak řešit prodej na steamu .. vždycky je tu možnost donate ! http://tripminestudios.com/forum/obm.php

      Btw jak budeme muset zaplatit? Oni tam docela jasně píšou že to vydají i zadara komplet .. na steamu bude možnost si to koupit za pár šušňů, takže taky nechápu vo co gou?
      • Když se koukám na Black Mesa, tak čim dřív se to vyřeší, tim líp? Hádám, že ta nová verze enginu bude asi jen pro projekty placený a Black Mesa to teď celej rok prakticky jenom portovala, takže když se dohodne Sugar s Valve teď, budou toho muset portovat na onen engine méně a tím ušetří čas. A nebudou muset udržovat dvě verze hry, jednu na starym enginu a jednu na tom novém?
    • frag.ment
      A co tím chcel básník říct? Nějak nechápu..
      • Tim jsem chtěl jen říct, že onen pán v živnostenském rejstříku podniká v IT, začal podnikat v září cca měsíc poté, co jeho projekt Operation Black Mesa (remake HL: Opposing Force) prošel Greenlightem. Takže mě bodá takové to tušení, že to nebude jen mód, ale hra, stejně jako Black Mesa (tedy že si budeme muset zaplatit). Neřikám že to tak je, ale určitá možnost tady je a že by Valve nenabídlo stejnou příležitost i jim, když to nabídlo i BM týmu?
        • Black Mesa ale bude na Steamu pravděpodobně dostupná zdarma, Valve jasně řeklo že předělávky HL nesmí být komerční.
          • http://www.moddb.com/games/black-mesa/news/happy-birthday-half-life

            Dokonce už maji založený i studio... Bude verze, která je zdarma, ale bude i verze placená na "novém Source enginu"...
            • tak urcite... kdyz se to prodava pres steam, tak si zobnou naky to procento, maj to vicemene bez prace, proc by to valve neudelalo

              je jasny, ze kdyby to zkusil nekdo na vlastni pest, tak pesti dostane *5*
            • ty jo kde vzali práva. Pochybuju že jim to Valve prodalo nějak lacino, asi procenta ze zisku? Zajímavé..
  • jindra.veliky

    Sony změnilo udávanou míru poruchovosti konzole PS4, nyní se nachází pod hodnotou 1% (předtím uvádělo...

    nj, to se dalo cekat a to se to jeste zvedne

    k cemu si kupovat konzoli nyni, kdyz jsou poruchove, nejsou na to poradne AAA hry (kvuli kreslenym indie 2D skakackam si koupi konzoli za 12k jen hnup) a pulka funkci se bude teprve vydavat

    lepsi rok pockat na novou verzi, ktery budou odladeny problemy, nebudou se tolik prehrivat, bude vic her a ty stary nebudou tak drahy... *12*
  • MickeyMutant

    Sony změnilo udávanou míru poruchovosti konzole PS4, nyní se nachází pod hodnotou 1% (předtím uvádělo...

    Nemazejte se s procenty, to se pořád mění, a navíc vás lidi budou prudit kvůli detailům. Napište radši "PORUCHOVOST PS4 JE SKORO TŘIKRÁT VĚTŠÍ, NEŽ SE UDÁVALO!!! Shuhei Yoshida nezvěstný! Paní Yoshidová postrádá domácí soupravu pro seppuku!"

    Jde vám o čtenost, nebo ne?
    • nekromant33
      Každá správná novinka musí začínat buď "Víme první!" případně "Víme víc!".
      • Tilwaen
        "Šok!" Netroškař *2*
    • Pozor!!! Přinášíme vám exkluzivní foto, na kterém vidíte krabice od Xboxu, někde na odpočívadle v zaparkovaném kamionu směřujícím do obchodu XY. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit