Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kingdom Come: Deliverance a politická korektnosť, Informačná vojna

    https://www.youtube.com/watch?v=8cf3hf4ixqQ
    • To jsou kydy. *4*
      • Informacna vojna je platena ruskou ambasadou, na slovensku znama vec, len nie kazdy zvladne aspon 5 min googlenia
  • ucho

    PlayStation Store nabízí 12 měsíční PS Plus členství společně s plnou hrou Far Cry 4 za 1560 Kč.

    hm, vuci stavajicim clenum to neni zrovna fer, na druhou stranu clenstvi na rok jde vetsinou koupit za nejakych 1200,-, takze Far Cry 4 je za 360,-. ten normalne v akci stoji 399,- ne? no takova akce/neakce. na to jsou u Sony machri.
    • Mart9
      Tak tohle zrovna je fér. Zaprvé pravidelně minimálně jednou ročně přichází podobná akce, většinou spíš 12+3 měsíce zdarma, kde jsem sám takhle už ušetřil za 6 měsíců. Ale hlavně když si to teď koupíš, tak se ti ty měsíce přičtou, o nic nepřijdeš.
      • ucho
        akci 12+3 mesice maji celkem casto, ano. narazel jsem na akci clenstvi + Far Cry 4 jen pro lidi, ktery PS+ nemaji. obecne davat novackovi neco, co nedas pravidelnemu zakaznikovi, neni uplne chytra politika. to je jako s bankami. nekde platis za stary bankovni ucet penize, ale clovek, ktery si ucet nove zalozi, ty poplatky nema.
        kazdopadne tohle povazuju za akci/neakci.
        • ucho
          tak Far Cry 4 mají teď v akci za 329,-. takze se vyplati si tu hru normalne koupit a pockat si na akci 12+3... zase holt akce/neakce od Sony.
        • Mart9
          No pokud tahle akce neplatí pro stávající předplatitele PS Plus, tak je to teda PS prasárna, to uznávám.
        • ucho
          tak jestli bude na unor opravdu Knack a Rime, tak paradni mesic.
  • Lukass

    Battlefield 1 Update.

    Tak zkousi uz nekdo novy namorni mapy? Za me je to po vizualni strance a atmosferou neco neskutecnyho. Ty velky lode sou skvely a vzducholode taky.
    Az vic her ukaze jak me bavi samotny mapy, ale vizualne je to bonbonek :-)
  • MickeyMutant

    Spekulace: Microsoft uvažuje, že zakoupí EA, Valve či PUBG Corp.

    Microsoft nemůže koupit EA, to vesmír nepřipustí. Peklo by ztratilo svou ďábelskou jedinečnost.
    • PreidaQ
      Logiku to svým způsobem dává, když si člověk vezme, že EA jsou známí tím, že by si pro čtvrťák nechali koleno vrtat, zatímco MS zase jako společnost, která má tolik peněz, že je může vyhazovat zbytečně ven oknem. Dohromady by jim to ideálně klapalo.
    • owny
      Aspoň by mohli spojit MS Store a Origin, místo 2 zbytečných obchodů by byl 1. Podle mě úspěch. *4*
    • SalemCZ
      Peklo by koupilo Pelko :D
  • SalemCZ

    Spekulace: Microsoft uvažuje, že zakoupí EA, Valve či PUBG Corp.

    Po Minecraftu typuji že PUBG, EA a Valve se asi jen tak neprodá. Ale to si člověk myslel i o Foxu
    • Mart9
      Hlavně ať nekoupí EA *16*
      • SalemCZ
        myslím že větší šance je že EA koupí Disney
      • ringmancz
        Proč ne? Z toho by hráči jen profitovali. PUBG jako firma zas tak důležitá není a Valve se koupit nenechá.
        • Mart9
          Určitě bych z toho jako hrdý majitel PS4 profitoval..... *9*
          • Méně odpadu = přehlednější store
            Podle mě profit
        • Warriosparky
          Záleží v jakym směru by profitovali. Rozhodně ne z toho, že by hry od EA byly jen na XBOXu.
  • Lukyz

    Age of Empires Closed Beta

    Od dnešního dne už to běží, teda pokud jste se přihlásili. *15*
    Wololo *14*

    BTW kdybyste někdo chtěl dát MP, tak napište.
    • Morraw
      Nedávno jsem to viděl v Re-Playi a vypadá to hodně dobře. Jestli budou remastery pro 2 a 3, tak si tak říkám, jestli vůbec potřebujeme čtvrtý díl, který pravděpodobně stejně pohoří.
  • WhySoSad
    Doporučili byste They Are Bilions pro někoho kdo má rád city building strategie, vylepšování, micro management a celkově i defense hry? Baví vás hra i po třeba 6 odehraných hodinách?
  • funza
    kdyby někdo chtěl dát monster hunter world tak si mě přidejte na PS: TipToe_FUNZA. díky
  • Ve vývoji je nový díl herní série Dragon Age

    *7*
  • ucho

    Tomb Raider 2 Remastered

    https://www.youtube.com/watch?v=FC99RegiBUY

    ten Tomb Raider 2 vypadá dobře, jsem ani nevěděl, že se něco kutí.
    • Draken69CZ
      http://tombraider-dox.com/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit