Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvl pánové novinky.cz hadr... Tady máte moudra z LA Noire: "Friends who want to stay friends don't discuss religion or politics."
    • Mart9
      Spíš iDnes, protože je tady víc antiZemanovců
  • Lukass
    Ted zas o hrach, koupil sem premium k BF 1 za 15 euro a musim rict ze Dice proste umi, ty dlc sou skvely a vcera sem u toho sedel 7 hodin v kuse.
  • MickeyMutant

    Douška k prezidentským volbám

    Zvítězil balvanismus, morální mrzáctví a krátká paměť. Gratulace všem Čehůnům! My ostatní se budeme muset spolehnout na přírodu a boží mlýny.
    • SalemCZ
      moje dva dny stará zpráva: "Drahoše jsem nevolil v prvním kole, Zemana nebudu volit v tom druhým. Nejsem zastánce Drahoše, jenom nechci aby mě další 5(možná méně) reprezentoval člověk co má problém s alkohole, s fotkami v počítači, se zdravotním stavem, s tím že leze do pr*ele Rusku a Číně, přitom naším strategickým partnerem by měli být sousední státy a ne státy přes půl světa. Neprezentuje ČR, ale sebe.
      edit: a že škatulkuje lidi každý kdo má jiný názor než on je z pražské kavárny."
    • Mart9
      Kdyby si alespoň uměl přijmout porážku jako Drahoš. Konečně se do Zemana nenavážel.

      A zvítězili Češi! Pan prezident Zeman je zkušený, velmi inteligentní politik, který narovinu říká své názory. Takového prezidenta potřebujeme právě v zemi, kde tato pozice nemá tak velké pravomoce.
      • Lukyz
        Mno, pouštět se do politický debaty na webu o hrách je trochu úlet, ale budiž.
        Zeman vyhrál, nedá se dělat nic jiného než se s tím smířit, ale přátelé, věnujte prosím 5 min svého času a pročtěte si tenhle souhrn a řekněte mi, zda vám z toho nic nevadí a je to podle vás pořádku.
      • madPav3L
        K čemu mi sou jeho názory a inteligence, když se neumí chovat a vystupovat, je to normální buran... Prezident v České republice nemá skoro žádné pravomoce, jak píšete, ale měl by nás hlavně reprezentovat navenek a v tom odvádí hodně špatnou práci.
      • MickeyMutant
        Porážku jsem přijmul a reaguju na ni. Na rozdíl od profesora Drahoše se nehodlám angažovat v politice, tudíž můžu říkat, co si opravdu myslím. Do Zemana se budu navážet až do jeho konce, protože je koncentrací toho nejhoršího, co lze u nás spatřit.

        A to vítězství Čechů je taky relativní - víš, že v Čechách celkově zvítězil Drahoš (52:48 %), Zeman vyhrál na Moravě (57:43 %)?
        • Mart9
          Co je to za divnou větu s tou politikou? Zeman politiku dělá a stejně říká, co si myslí. Možná zrovna tohle Drahošovi ty volby prohrálo *4*
          • MickeyMutant
            Zeman říká, co si myslí, že mu prospěje, ne co si myslí. Drobný rozdíl. Sám o sobě u politiků celkem obvyklý jev, problém je v tom, že Zeman nemá žádné morální ani faktické zábrany a mění to podle počasí - přečti si factcheck třeba na Demagogovi.
            • Mart9
              Ucho: Naprostý souhlas, o tom slovíčkaření jsem chtěl napsat. Dokonce i antiZemanovci v diskusi na iDnesu se shodli na tom, že ty nepravdy nebyly vyhodnoceny správně *2*
            • ucho
              web demagog je kapitola sama o sobě. myšlenka je záslužná, provedení nebezpečné.
              prochází tam výroky a odhaluje "nepravdy". kolikrát to může být strašné slovíčkaření, malicherná drobnost. ale může se to snadno použít k útoku. demagog samozřejmě tvrdí, že to nejsou automaticky lži, a taky nejsou. ale lidé to šíří po facebooku jako lži, novináři to používají na způsob "kdo lhal víc", jako těsně před volbami.
              no ale co je nejsmutnější, tak když si člověk projde některá vyhodnocení, jsou v nich chyby. viz poslední duel na ČT. Zemanovi vyhodnotili minimálně 2x nepravdu neoprávněně. Drahošovi minimálně jednu nepravdu ignorovali. to rozhodně není dobře. jak jsem psal, myšlenka hezká, ale to provedení...
      • Lukass
        Dobry nazor.
        Nastrcena loutka Drahos ktere bez pripravy neni schopne rict souvisle jednu vetu.
        Ale zmanipulovali dost lidi, nastesti ne rozumnou vetsinu.
      • Femto
        Radší čekej na slevy, tohle číst mě fakt bolí...
    • Lukass
      Omyl zvitezil zdravy rozum. Ten medialne protezovane kasparek Drahos donutil jit volit Zemana i mne, mou rodinu a dokonce i mou pritelkyni ktera k volbam vubec nechodi. Vzdyt s Drahosem to nikdo nemohl myslet vazne.
      • Tak nikoho snad neprekvapi, ze nackove voli Zemana...zvlaste, kdyz se za nim sklebi Pitomio.
        • Lukass
          Typicka reakce plna argumentu a slusnosti, volic Drahose v plne krase :)
    • ucho
      Drahoš si to projel sám (samozřejmě za přispění médií). kdyby nevystupoval jen jako antizeman a uměl oslovit i voliče Zemana (čehož rozhodně nedocílíš tak, že se do Zemana neustále navážíš), vyhrát mohl.
      • Femto
        Je to pořád dokola, média škodí, za plentou lidi rebelují proti médiím. Krásně to bylo popsáno myslím od New York Times, že hlavně kvůli médiím vyhrál Trump.
      • jamar28
        A jak se ještě v závěru pokusil najet na tu protiimigrantskou notu, ačkoliv každý věděl, jak se vyjadřoval ještě nedávno, to bylo fakt zoufalství.
    • Jack1947
      Tak mu to přej ještě jedno funkční období než bude mít klid *4* Navíc ještě stát aspon nějakou dobu vydrží než půjde do kelu *12*
  • Pro milovníky nejlepší Beat 'em up hry všech dob STREETS OF RAGE 2

    Náhodou jsem na YouTube narazil na kolekci 15 klonů hry Streets of Rage 2 na enginu OpenBOR.
    U každého je náhled jak hra vypadá + odkaz na stažení hry.
    https://youtu.be/erFYO7siqEQ?list=PLcwzu6s4eThLbrm_JdVuUqMYBIIItO9Bd&t=112
    Hry podporují gamepad.

    Další hry: https://www.youtube.com/watch?v=56IKnJb_YQ8&list=PLoLrOAe8IlVBcXcpeUe-lesdC4wtnVwJG&index=1
    http://www.g4g.it/2010/10/09/open-bor-games-collection/
  • Snad maji lidi rozum a vyhraje Zeman.
    • SalemCZ
      Proč Zeman? Vždycky mě zajímá proč ty lidi chtějí Zemana.
      • Vypada jak zombie, ale neni to slunickarska loutka, ktera by vedla tuhle zemi do zahuby, treba proto. Nastesti vyhral a lidi v teto zemi maji jeste zbytky rozumu. Horsi to bude priste...
        • Femto
          Záhuba pro národ je více lidí jako jsi ty. Ani mě nepřekvapuje, že volíš Zemana. A tvoje argumenty? Sluničkáři? Si děláš srandu, ne? Na víc se nezmůžeš?
        • ucho
          prezident je jen taková figurka, co sem tam do něčeho kecá. důležitý je, co dělá vláda... a tam je to tragédie už léta :)
          • Femto
            Popravdě. Kdyby tam nebyl Babiš, tak by mi to bylo u paty, kdo vyhraje, ale Babiš je pěkně nebezpečný a slizký prevít. Zeman je jen loutka té své mafie, co si vybudoval, spíše je mi ho líto, že to má na dalších pět let v jeho fyzickém a duševním stavu. Když člověk vidí Velebu vykřikovat, že pravda vítězí a týden předtím uteče z diskuze, co si mám myslel o lidech, co tuhle mafii volí?
            • Femto
              Jak říkám, nebuď naivní, on se bude držet jen toho, co mu v daný moment vyhovuje. Viděl jsi Selský rozum?
            • ucho
              není důležité, aby znali jeho program. důležité je, aby se ho držel :)
            • Femto
              nebuď naivní ucho, jeho voliči vůbec neznají jeho program.
            • ucho
              Femto: já bych v tom zatím žádnou tragédii nehledal. kdyby to byl v něčem průser, příště mu to dají voliči sežrat. takže musí být tak jako tak opatrný v tom, co dělá, a prosazovat to, co hlásal.
            • Femto
              Babiš je lačný po moci, mu je jedno s kým pude do vlády, mu jde o to, aby tam prostě byl, dle posledního rokovaní to vypadá na KSČ a SPD, což je docela velký průserr. Navíc Zeman vyjádřil podporu s KSČ.
            • ucho
              výsledek parlamentních voleb je prekérní situace. z toho nejde prakticky nic poskládat. a nové volby nejsou taky dobré řešení. taková patová situace. samozřejmě kdyby netrval Babiš na tom, že bude v čele, asi by se to někam pohlo snadněji, takto z toho vyčarovat moc věcí nejde.
              tak důležitý je, aby nevymýšleli kokotiny a kradli méně než doposud.
      • ucho
        jinak u starých lidí je to jednoduchý. raději to hodí tomu, koho znají, než někomu pro ně neznámému. žádná složitá věda. většinou si nezjišťují nic dál, maximálně ho uvidí v televizní debatě. tady to podle mě štáb Drahoše (a Drahoš) u té debaty na ČT podělal.
      • ucho
        jinak jestli to Drahoš nevyhraje, je to vina médií a z části i toho posledního Duelu na ČT.
        volil jsem Drahoše, ale to neustálý napadání Zemana v novinách je novinářská žumpa. stejně tak výstupy slavných osobností k volbě antizemana jsou trapný.
        a ty neustálé Drahošovy výpady vůči Zemanovi v té debatě, v jeho štábu se museli zbláznit... a většina reakcí byla ve stylu antizeman. tím prostě ty nerozhodnuté voliče oslovit nemohl.
        podobně to média projela minule Schwarzenbergovi.

        ale tak ještě se uvidí, jak to dopadne, ale už tomu moc nevěřím... ale prostě to viditelný nadržování médií jedný straně je prostě hloupý. si neuvědomují, že to kolikrát nahrává druhé starně.
        • Femto
          Já si z voleb pamatuji, jak jedna paní povídala druhé, že je nadšena ze Zemana, jak se strašně smála u druhé debaty, že jak glosoval, že on opravdu potřebuje brýle. Spíše bych to viděl, že lidem imponuje to, co sami vidí v zrcadle. Nikdy bych nepodceňoval lidskou frustraci a závist.
      • ucho
        protože na státní pohřeb bude den volna
    • jamar28
      Snad mají lidi rozum a po volbách se už konečně obě strany uklidní. *7*
  • Zajímavá anketa na gamefaqs

    Na homepagi můžete hlasovat..
    https://www.gamefaqs.com/poll/6971-what-influences-you-most-in-your-game-buying
  • CRYPT

    Omlouváme se, ale kvůli technickým problémům dnes odpadá Retro GamesPlay.

    Tak z tohoto jsem opravdu nemile zaskocen. Retro je jedinnej porad, ktery tady sleduji a mam hrozne rad a toto fakt zamrzelo. Doufam, ze pristi tyden uz zase budete fungovat a nejlepe ve skvele Dvojce
  • jack

    Omlouváme se, ale kvůli technickým problémům dnes odpadá Retro GamesPlay.

    neeeeeeeeeeeeee *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Český unboxing - Kingdom Come Deliverence Meč

    https://www.youtube.com/watch?v=WxHIAWSJoKc
  • WhySoSad
    https://www.reddit.com/r/Games/comments/7sumq5/monster_hunter_world_review_thread/

    Venku jsou recenze na Monster Hunter World, vypadá to moc dobře, westernizovaný JRPG. Jen kdyby na to bylo trocha víc času...
    • 0011
      Monster Hunter není rpg jediné co lze vylepšovat je vybavení jako to měl vždycky, žádný rozvoj postavy, je to spíš kooperační lov který se dá hrát i single, ale nedoporučuju, je to mnohem lepší v multiplayeru, na který je série cílená především
      • WhySoSad
        Vím o tom kulový, budu muset pročíst nějaký recenze jestli do toho ma pro mě smysl jako do singlu jít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit