Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konfigurační chyba způsobila chybu v PS3 verzi Call of Duty: Ghosts. Bez stažení patche vám singlepayer...

    ...Nemyslíte PS4 verzi?
  • "Rozborka" PS4

    Opravdu svérázný způsob, jak se podívat do PS4 *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=5dvWGY2bAd0
  • Microsoft pracuje na Free to play titulu, který je založen na zavedené a úspěšně značce.

    Jak to v MS chodí poslední dobou, tak to bude hra primárně určená na XBox, s alespoň měsíční exkluzivitou, druhou cílovou platformou budou tablety, z nichž se udělá port na PC a hra samotná bude o chodníku, protože v MS jsou zamilovaní do dlaždic.
  • montatatana
    To je nekdy fakt neskutecny kolik chyb denne se tam dovede nasazet :)
  • ucho

    Konfigurační chyba způsobila chybu v PS3 verzi Call of Duty: Ghosts. Bez stažení patche vám singlepayer...

    PS4, bleskaři. fakt si to po sobě čti...
    • Jack1947
      Das ist eine
      Katastrophe! *8*
      • Nechápu, proč se někteří pokoušejí psát v cízím jazyce, když nezvládají ani svůj rodný jazyk. O tom, že tu větu pak stejně napíší špatně ani nemluvě.
        • Jack1947
          Nektery ne jen ja. Mas to opravene abys ses napo... *3*
          • Vztahovacnej a urazlivej az na pudu. *1* Misto toho, aby ses zamyslel nad tim, co ti tady uz tolik lidi vytklo. *3*
            • Jack1947
              Coze? Ja jsem vztahovacnej a urazlivej jo ... a pak se lze divit, ze to bude jedine horsi vid. *4*
  • Poradí někdo ?

    Rád bych si zahrál starší FPS / Střílečku, né moc známou, protože známější tituly znám snad všechny a rád bych byl něčím překvapen *3*



    Díky.
    • Horst_Fuchs
      Doporučil bych XIII, No One LIves Forever 2 a The Suffering což je sice 3rd person akce, ale vynikající a ne moc známá.
    • ringmancz
      No One Lives Forever :)
      nebo XIII
    • WOSHOST
      Redneck Rampage nebo Outlaws
      • Všem díky,jinak by mě zajímalo / informace jestli bych na svém Hp - Dual core / 1,5 GHz,1 gb ram,chipset rozjel např. Red Faction 1 či 2 , popřípadě jestli znáte podobnou fps jako Red Faction. *3*
        • Horst_Fuchs
          Pokud si dobře vzpomínám, tak první dva díly potřebují nějaký neoficiální patch abys je vůbec mohl spustit na moderním PC. Trochu zagoogluj.
        • RF1 ti na 99% pojde ved je to z roku2001, hral som to na ntb celeron 1,6 1GB ram a intel gma950 a bez problemov + 1krat som to hral na PIII 600mhz 256mb ram a geforce2 mx, a myslim ze aj dvojka ti pojde; inak svojho casu sa mi celkom pacila hra Devastation
          • Tak 1. díl snad rozjedeš i na kalkulačce :D
        • t
          • To podstatné si nám, ale neřekl jakou máš grafiku, ale podle údajů to bude nejspíš integrovaná Intelácká grafika, která toho moc nezvládne. S tím red faction bych spíš nepočítal.
    • Ronox
      Gunman Chronicles!
    • Jediná FPS, která mě v poslední době bavila, byla Singularity. Vcelku kvalitní zábava, od které jsem nic nečekal, ale překvapila.
    • rancor1223
      Receiver (Wolfire Games). Hardcore FPS. Vytvořili to za 7 dní v soutěži 7DFPS a v tom stavu to víceméně zůstalo, takže je to alpha. Rozhodně je to hodně netradiční FPS *3*
      • Díky,díky *4*
    • Pokud si nehrál Spec Ops: The Line, tak mohu rozhodně doporučit. Po stránce příběhu to je fakt skvělá hra a bohužel prodejností (nejspíš) nedoceněnaá hra.
      • Aby ste mě chápali,tím ''starší'' myslím opravdu starší hru,protože jsem většinu času na koleji,a živořím zde s mým slabým ntb.Každopádně díky za rady. *3*
        • OK. Ale až budeš mít možnost, tak si ji určitě zahrej. Stojí to za to...
  • Jazz

    Název hry

    Ahoj,
    před lety jsem často hrával tenisovou hru, kde ale hrajete za zvířata. Matně si pamatuju, že tam možná běhala veverka, bobr nebo něco podobného. Snažil jsem se ji najít, ale google mi nic nevyhazuje.

    Díky za pomoc. *4*
    • Jazz
      Super, moc děkuji.
    • Horst_Fuchs

      Tennis Critters

      http://games.tiscali.cz/recenze/tennis-critters-51094
    • Rockstar chystá zajímavé odhalení, které bude mít co do činění s hlavní kampaní GTA V.

      Myslím že to byl TENNIS CRITTERS.Doufám že ti to pomůže *3*
  • Ta zbytečná a stupidní konzolová válka mezi XO a PS4 přišla absurdní už i tvůrcům South Parku. http://www.youtube.com/watch?v=NYbs0firps8
  • Bethesda si asi registruje web na Fallout

    http://thesurvivor2299.com/

    Na redditu: http://www.reddit.com/r/Games/comments/1qm8xf/bethesda_registers_new_domain_the_entire_thing_is/

    Strašné. Už se předem bojím s čím zase přijdou.

    Edit: A klasicky už se objevuje "Probably a hoax"
    • MrSanta
      Strašné by to být nemuselo. Fallout 3 zas tak strašná hra nebyla (jestli to byl nebo nebyl dobrý Fallout ať si každý posoudí sám). Navíc pouze díky Falloutu 3 jsme dostali Fallout: New Vegas. Ten prošel i na brahmině, takže to nemůže být špatný Fallout *1*
      Mou hlavní touhou je, ať již konečně pořádně upgradují engine.
      • konsole se po osmi letech konecne upgradly na x86 architekturu (pc), takze i novy enginy snad budou *5*
        • Jack1947
          Upgradly, jeste sejde na stabilite a ta jestli bude tak budou i ty enginy. *3*
      • Samozřejmě, že Fallout 3 nebyla špatná hra, ale taky to nebyl žádný zázrak. A FNV by mohl vzniknout i bez něj, na jiném enginu. Třeba i lepší. Ale to jsou takové cobykdyby... Fallout je značka, kterou nerad vidím przněnou povrchním příběhem a primitivními dialogy. To strašné bylo zdrcení nadějí, že by se do toho mohl zapojit Obsidian ^^ . I když Bethesda prohlásila, že si to chce udělat sama. Enginu bych moc nadějí nedával, budou jen minimální vylepšení oproti Skyrimu. Ne že by mi to nějak vadilo, mě stačilo staré Gamebryo :)
  • Horst_Fuchs

    Assassin's Creed IV

    Tak novej Assiassin's creed je zdá se krapet náročnější, hlavně co se grafický paměti týče. Nastavil jsem 1920x1200, všechno na maximum, AA vypnutý a hra si bere 2,5GB VRAM. Slušné, konečně mám využití pro těch 3GB grafický paměti. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit