Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 27. prosince 2013 získají majitelé PS Plus účtu zdarma tituly RESOGUN, Contrast, GRID 2, Guacamelee!,...

    Tak se mi zdá , že nákup PS+ předplatného je tím nejlepším kaufem, co dnes může majitel konzole od Sony udělat. Gird 2 jsem po pravdě nečekal . Škoda že si nelze pzvolit podobnou alternativu pro Steam s podobnými nabídkami na PC ....
    • Já bych Grid 2 teda klidně čekal. Hádám, že to bude těžkej prodejní propadák a tak ze zoufalství berou jakoukoliv nabídku. Což se dalo čekat. No snad ten Contrast bude stát za něco, když už jsem ho předobjednal.
      • Miserius
        Grid 2 je náhodou po dlouhý době pořádná závodní hra, co to plácáš?... Davali tam i AC3, Far Cry 3, ani jedno nebyl prodejni propadak, je to proste uz znama služba
        • Jo, tak to když to hodláte srovnávat se simulátorem vznášedel, parníků a sáněk NFS, tak to potom jo. Ty už do závodních her nepočítám dávno, až na Shift odbočku. A proč Grid 2 - místo prohloubení stájovýho provozu v prvním dílu a nastavování vozidla - teplý fb fanoušci, jízdní model o ničem (aneb Franta rád jezdí bokem), osekaný pohledy a téměř nulový pokrok v modelu poškození oproti prvnímu dílu. A o prodejním propadáku můžu mluvit proto, že už se dal sehnat asi za 12 dolarů, chvíli po vydání a že se ho prodalo na startu o 1/3 méně než prvního dílu. Hry nejdou do slev tak rychle, když se dobře prodávají.
          • ucho
            nejnižší cena Gridu 2, která byla trochu víc na očích, byla zhruba 15 eur. jinak se slevy u něj pohybují spíš u 20 eur a levněji ho tedy koupil málokdo. rychlost poklesu ceny je v porovnání s ostatními hrami vcelku normální.
          • Miserius
            Zakladni problem je ze si mel Grid 2 ukradenej a hral singl kterej je tupej, prava kariera a zabava je v multiplayeru
            • Miserius
              Multiplayer se pořád hraje, nevim jak na pirátsky platformě ale všude jinde praskaj servery návalem... A multiplayer ma regulerni karieru jako jednicka, nez budes hazet rozumy tak to zkus
            • Základní problém je, že hry nekradu, mám jich na Steamu asi 450 *1* Stačí vyzkoušet u známýho, nemusím vyhazovat prachy za kraviny když už te´d těch her mám tolik, že je do důchodu nedohraju. Pokud se tak orientují na multi, tak ani to jim moc nevyšlo, už to na Steamu prakticky nikdo nehraje.
      • GRID 2 nakope s přehledem všechny poslední NFS. Výborná hra.
  • KaloSaper

    Long Live The Queen hra

    Taky vám ta hra strašně připomíná Princess Maker 2? Už jenom proto mě to dost zaujalo.
    Odkaz na trailer - http://www.youtube.com/watch?v=IvmUuJVGcIM
    Jestli si tohle náhodou přečte Lukáš Grygar, tak prosím o jeho názor na tuto hru.
    • jo, každej říká, že je to podobný (a sorry, že nejsem Grygar :)
  • MickeyMutant

    PS4 hru můžete začít hrát po méně než 45 sekundách od instalace.

    Problém spíš bude, aby to člověk nedohrál do konce, ještě než se to v pozadí doinstaluje.
    • Jack1947
      Zalezi jak, co.
  • Prohlížečová verze Super Mario Bros. již není dostupná, Nintendo se postaralo o její odstranění.

    Zúfalci *7*
  • Veskoslav

    Humble

    Jinak Fear 1 je včetně datadisků:)

    Jinak Guardians of Middle-earth je katastrofální a nejhorší MOBA, co jsem za poslední dobu hrál. Doporučuji všem vyzkoušet, co máte balíček zakoupený.
    • Je ten FEAR 1 nějak nově opatchovaný? Tedy funkční rozumně i na širokoúhlých monitorech? To bych pak o tom i zapřemýšlel, i když se mi doma někde válí krabice i s extraction pointem (patche přidaly pár možností navíc, ale už ani nevím, co).

      Heh ten druhej datadisk jsem vydržel hrát asi 5 minut. Díkybohu za demo!! *2* *15*
    • Monolith měli zůstat u žánru FPS. :(
      • Monolith sa hlavne nemali zaseknut v paranormalnom bubakove. Aj Condemned by bola omnoho lepsia hra ak by vypustili paranormalno.
      • Jack1947
        Presne a u F.E.A.R. *4*
        • Veskoslav
          A Fear je RTS, že?
          • Jack1947
            Ne, ale delali ho a to jsem nevedel ze tuhlu MOBU, delali voni taky. *7*
            • Veskoslav
              Jak říkám, IQ tykve, co komentuje všechno a pak je za hlupáka....
  • Slotermeyer

    The Millennium Skins Pack for Batman™: Arkham Origins

    fuč
  • Keyz

    Tak to zase vypadá, že nové AC již lidí zdarma hrají s velkým předstihem.

    http://www.rlslog.net/assassins-creed-iv-black-flag-sp-only-cracked-p2p/
    • Veskoslav
      No já jsem to třeba dostal ke grafické kartě a mám to dostupné od pondělí už.
      • Keyz
        Ale běžně si lidi nekupují kartu ke každé hře co bude :) Pak musí čekat zatímco to jinde vesel jeden.
        • Jack1947
          Navic ani ke kartam (aspon drive) nedavali zadne pecky... dneska je to zase jimne a bejva her i vice. *3*
          • Veskoslav
            Co to zase meleš....I dříve se dávaly skvělé a drahé hry. To, že ti je nejspíš stěží 8, by mnohé vysvětlovalo *7*
            • Jack1947
              Aha, tak ja drive nic moc nedostal pokud se nemylim. Asi mi bude tech "8" kdyz to rikas. *3*
    • tady někdo objevil ameriku, na warezu je od včerejška i speciální edice na PC
      • Keyz
        Člověk by čekal, že se blbci poučí a nebudou dělat preload verze apod. aby tomu zamezili a stejně ne :)

        Pak to je to mnoho dní předem venku.
        • Jack1947
          Neni to uplne tak jak rikas, existuje "nepsana dohoda mezi vyvojari a piraty" Proc by jinak psali ze kdyz se vam libi hra, podporte vyvojare jeji koupi. *4*
          • Nepsaná dohoda je nekazit obchod před vydáním a dát autorům vydělat před uvedením vlastního release . Pokud to některé grupy nectí jen tím vyvolávají další křížovou výpravu . Ale tady spíš někdo ustřelil s aktivací exkluzivních titulů pomocí kuponů k novému HW ...
            • Jack1947
              Taky si myslim. *3*
          • Keyz
            To slyším prvně :) A ani to nedává smysl.

            V "The Game Scene Charts issue" se píše hlavně o soutěži mezi různými skupinami a není za cíl zničit dané studio. Taky kdyby chtěli pouze škodit (i když škodí), tak si nedělají Scene Release Rules kde je to dost svazuje. Prostě by to vydali a hotovo :)

            J tohle. To jo ale tam není napsáno, že spolupracují normálně a legálně s nějakým vydavatelstvím atd. To ani není potřeba když to blbci dají preload. Navíc ty známe skupiny hry vydají většinou v den vydání. To co je u toho AC to jsou číňani a ty nic takové o podpoře nepíšou.
            • Jack1947
              Maj to dicky v NFO. *3* Respkt skoro dicky - kolonka pod temi blsaboly co delat abys to mohl hrat... tamto byva, jen u vazenejsich grup a ja bych tomu i veril. Jo to jo, Preloady jsou svinstvo vetsinou z pola funkcni. Nekdy ale funkcni jenze neni to hezke a jen se prizivuji nad tim prvenstvim.
      • Jack1947
        Diky za optani, ja uz doparil pred par dny na X360. *3* Pravda no, byl to humus ta grafika kostickovane zuby a vyblite textury, jenze konzolistum to nevadi. *4*
  • Shuhei Yoshida: Nativní rozlišení 1080p vám umomžní být přesnějším a lepším hráčem.

    Hmm, trochu usmevne konstatovani, vzhledem k tomu, ze vetsina tech lepe vypadajicich her na tomto rozliseni nepobezi. *1*
    • Proč by neběželo, už běží pár let :)
      • Mozna sem to tam mel pro ty mene chapave vylozene napsat, ale rec je o PS4, potazmo konzolich. *3*
        Ale rikal jsem si, ze to snad lidem dojde, kdyz reaguji na vyjadreni jednoho ze Sony guys. Asi jsem se spletl. *1*
        • Jack1947
          Uz bylo sakra na case. *3*
  • AC4 Black Flag a Batman Origins

    Napíšu to teda já (Mad Max je bratranec). Tak ještě jednou, Splinter už je pryč, místo něj přibyl nový Batman.

    Cena 300 a 300, oba za 500.

    PS: Ronox nezapomeň, už je to nějaká chvíle.
    • a proč to prodává?
      • Jack1947
        Nema rad originaly. Zrejmne. *3*
    • Ronox
      Tak odesláno :) Jinak kódy přišly v pořádku a neaktivovaný. Nejedná se o scam ;)
      • pochybovači tu mají důkaz :) kdyby jsi chtěl další, klidně pisni email, můžeme to zase udělat jak minule. Nabídka platí samozřejmě i pro ostatní, kdo první napíše, ten první bude mít.
        • Ronox
          AC IV mi přijde na recku a Batmana už mám, ale děkuju za nabídku :) Teď budu shánět už Thiefa, Saints Row IV z toho AMD rewardu jinak zbytek už vlastním.
          • No Thiefa budou teď nově dávat ke slabším grafikám, tuším ke 270 nebo 270X. Docela hledím, čekal bych to spíš u 280X.
            • Ronox
              Mail :)
    • Proč to nedáš na aukro?
      Líp by se to platilo.
      • A proč bych to dělal, myslel jsem, že tu jsou normální lidi sem tam, jsem tu celkem často, nenapadlo mě, že někdo bude řešit tohle. Jak jsem psal, kdo chce ať pisne email a je to. Však bude mít můj email kde je napsané za co to je a číslo mýho účtu, pokud se nějaký děcko bojí a nemusí si to ošetřit takový věci, tak smůla.
        • neumí si to ošetřit*
          • Jack1947
            Alee nehejtoval si celkem dlouho , ted by bylo nehezke do tebe rypat kvuli necemu jen tak z pleziru, takto nechame byt. *3*
          • Jack1947
            Achich ouvej, z tebe asi dobrej prodejce nikdy nebude. *7*
            • Pitomče. Proč se pořád motáš do věcí o kterých nic nevíš svýma zbytečnýma poznámkama.
    • Šlo by to udělat tak, že bych Ti dal údaje ke své kreditce, ze které bys si zaplatil něco v té hodnotě her a pak bys mi poslal klíč? Prachy Ti na účet posílat nebudu, jsi tu anonym....
      • lol
      • Už jsem tu posílal minule kódy klukovi jménem Ronox dřív, než on pošle peníze, ten tu má aspoň registraci a občas ho tu vidím., tak se ho klidně zeptej. Těch pár stovek není velká částka, aby jsme to komplikovali zbytečně. Kdo chce 2 nové žádané AAA hry, může je mít po 3 stovkách, kdo nechce, ať si je koupí třeba za litr nebo sosne, mně je to jedno.
  • Flash sale System Shock 2 za $2

    http://www.gog.com/ .
    (už něco jiného, dost to lítá - to jen pro ty slabomyslné naklikávače)
    • Thorar
      Ty mínuska budou asi kvůli tomu, že o tom je samostatnej článek na první straně.
      • Jo, tak to si jedno taky kliknu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit