Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kupon AC4: Black Flag a Splinter Cell

    AC4 300,-
    Splinter 150,-

    Klasika napiš email, pošlu účet, pošleš peníze, pošlu kódy, stáhneš, hraješ.
    • Cosi
      Jasně pošlu mail člověku, který tu píše jako anonym a tudíž nelze vidět jeho adresu. O pochybnosti takových obchodů nemluvě.
      • MickeyMutant
        Kdyby mi přišlo Cosi mailem, tak bych tomu asi taky nevěřil.
  • Zaklínač 3 / nVidia / zvířátko :)

    http://www.youtube.com/watch?v=JMGPKlpaIxI

    Od této hry očekávám grafické (nejen) orgie.
  • Miserius

    PS+ hry na pristi mesic

    Grid 2, Guacamelee -PS3
    Resogun, Contrast - PS4
    • faitheater
      Chlapi, myslite, ze si budem moct "kupit" Contrast aj ked este PS4 nemam?
      Ze by som to proste hodil do kosika, isiel na checkout a mal to naviazane na ucet do buducnosti?
      • Miserius
        Jo, normalne v obchode si to "koupis" a muzes takle sbirat ps4 hry nez to koupis, pak nebudes vedet co hrat driv ;)
        • faitheater
          Parada. PS4 kupim cca za rok, to v tej dobe uz naozaj nebude o hry nudza :)
          A na ten Contrast sa fakt tesim, z trailerov to vypada luxusne.
    • holec89
      jenom pridam:
      29th November: RESOGUN
      29th November: Contrast
      27th November: GRID 2
      27th November: Guacamelee! (Cross Buy)
      27th November: Sonic and All-Stars Racing Transformed (VITA)
      27th November: Grand Theft Auto Liberty City Stories (VITA)
    • ucho
      wow, prostě nemám slov, paráda. musím hrát rychleji :)
  • Inquisitor

    Shuhei Yoshida: Nativní rozlišení 1080p vám umomžní být přesnějším a lepším hráčem.

    Tak určitě
    • A pak si nasadíte Oculuse a v prokládaném režimu zahájíte ten nejbáječnější pixelhunting svého života ;)
  • Shuhei Yoshida: Nativní rozlišení 1080p vám umomžní být přesnějším a lepším hráčem.

    lol
    • a taky fps
      a taky odezva
      a taky inputlag
      a taky kl+myš (a taky záleží jaká) vs w.e
      a taky IQ
      a taky zkušenosti
      .......
  • faitheater

    Byla vydána mobilní Playstation aplikace pro iOS a Android zařízení.

    Nasiel niekto v AppStore tu aplikaciu? Ja ju neviem najst a link ma odkaze na prazdnu stranku v AppStore :/
    • Ronox
      Zatím to není pro EU trh. Flashka tím ztrácí trochu smysl.
      • faitheater
        Aha, diky. Zmiatlo ma, ze mi AppStore nic nehlasil. Obvykle napise, ze aplikacia nie je dostupna a teraz to vypadalo, ze sa aj snazi nieco nahravat...
  • Český Dex na kickstarteru!

    http://www.kickstarter.com/projects/dreadlocks/dex-cyberpunk-2d-rpg
    • Thorar
      Přidal jsem se.
  • Level

    Level vraj predal 8369 kusov 233! Gratulácia! :)

    http://www.eurogamer.cz/articles/2013-11-12-trendy-v-prodeji-hernich-asopis-se-v-zari-obratily
    • nekromant33
      Krásná JDho násobilka, zajímalo by mě, jestli do výpočtu zahrnul náklady na výrobu a covermount steam klíčů jedné hry vs. 5 plnejch her a ještě master dvd.
    • Divím se, že to ještě těch pár lidí z nostalgie kupuje..
      • Jack1947
        Njn, tak holt nekdo si rad pocte ... skoda mluvit oni casopisy byly vzdy o plnych hrach, obsah byl az na druhem miste... *7*
        • nekromant33
          ^ aneb cílovka score *7* *7* *7*
        • Thorar
          Možná tak pro Tebe.
        • Když jsem si to ještě před pár lety kupoval, tak jsem snad nikdy žádnou plnou hru z časopisu nenainstaloval.. Vždy to byli nějaké staré blbiny nebo hry, které jsem už hrál.
    • To je bída, dříve to byly desetitisíce. Ještěže to tu pár lidí dotuje příspěvkama :)
  • Ahoj kdy bude recenze na nejlepší střílečku roku 2013 Call of Duty : Ghosts ?
    • Tilwaen
      Když už víš, že je nejlepší střílečkou roku, tak na co potřebuješ recenzi?
      • Někdo preferuje hentai, někdo bdsm a někdo číselné hodnocení.
    • Jack1947
      Dneska, cool down. *3*
      • Jestli k tomu všemu Aleš postne pozitivní recenzi na Battlefield 4, tak to bude hatu že žumpa přeteče *1* Vůbec mu to, chudákovi, nezávidím. A nepůjde jen o bugy.
        • Jack1947
          Jo, Recenzent ten tvrdou práci má...
  • Ronox

    Digital Foundry vs Dead Rising 3

    http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-vs-dead-rising-3 ... NEXT-GEN!!!!
    • Jack1947
      No, on az vyjde ten "postupny update" tak zadrzeny vykon uz bude minulosti. *4*
    • Zdržím se komentáře, dobře? :)
    • Miserius
      To je fakt trapný... Na současných konzolích tohle občas respektuju protože to jsou starý mašinky... Ale tohle... Nejdřív machrujou jak padnem na huby z toho výkonu a dopadne to takle...
      • Kdo potřebuje plynulost, když se může koukat na tu super grafiku!
        • Příští generaci prosím raytraceovanou prezentaci v powerpointu
        • taky jsem pro, at se konzole specializujou na comics, to by jim jit mohlo *5*
      • ucho
        z těch záběrů nemám pocit, že je to problém čistě nízkého výkonu konzole, v některých scénách, kde by člověk taky očekával drop, to 30 zvládalo.
    • zupa, na 20fps to pada jenom nepravidelne *5*
      • teda, kdyz zrovna nepouzivate plamenomet, ten ma asi lock na tech 20 *1*
        • Ronox
          Je to zvlášní .. asi čeká XO ještě nějaký update, který teda uvolní nějaký výkon, protože tohle přece nemůžou myslet vážně ne? Ještě se kasaj jak DR3 nestíhala stará 360ka a že je MS zasvětil do XO pod dohodou, že bude vydavatel a teď tahle mizérie. To říkám furt, že si na ty pravý, vychytaný hry na nový konzole počkáme tak dva roky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit