Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humble store konečně jako store :))

    a hnedka pár dobrejch věcí ve slevě, mrkněte

    https://www.humblebundle.com/store
    • ucho
      pěkný, jen GOG z toho asi nebude nadšenej, slušná a bohatá konkurence.
      • ringmancz
        jako obchod to funguje už delší dobu, ale ne takhle na jednom místě. hádám, že ty hry co prodávají, ale v novým obchodě ještě nejsou, budou přidávat postupně
        • ucho
          ano, funguje delší dobu, ale ne moc na očích. těmi bundly si získali slušnou základnu lidí, nahrabali slušné množství peněz a mají teď v počátku skvělý odrazový můstek. navíc slibují akce každý den (tedy i přidávání her). z toho by si měla vzít EA příklad s Originem, takhle se naskakuje do rozjetýho vlaku...
      • já zatím koupil jen Gunpoint, kterej na GOGu nemaj :)
    • ringmancz
      hlavně je fajn, že je to v dolarech a i tak je většina her na steam. a autoři hry dostanou 75 %, to je výhra pro všechny :)
  • Ronox

    Humble Bundle

    Batman: Arkham Asylum GOTY - https://www.humblebundle.com/gift?key=Aq6mBrxF8SxXqn28
    Batman: Arkham City GOTY - https://www.humblebundle.com/gift?key=q7CBh88FrNUZZyHm

    Napište až si to aktivujete!
    • chtěl jsem si vzít AC ale už to nějakej nevděčnej ocas šlohnul
      • Ronox
        Hm ukáže to jen provázanej můj účet, ale jakej smrad vzal ten gift to ne ... no třeba na tom ještě zapracujou ikdyž proč, když to máš dávat jen "friendům" :D
        • Jack1947
          Jen at zapracujou, treba se na smrada obrati "stesti", nebo i na jine smrady. a ubyde jich... zadna anonymita a nejake skryvani at smrad sklidi, co si sam zasil. *4*
      • Jack1947
        Zmetkum, to opet proslo aniz by si toho nekdo vsiml. *10*
        • Tilwaen
          Vždyť právě kolega, na kterého reaguješ, si toho všiml *2*
          • ringmancz
            http://support.humblebundle.com/customer/portal/articles/1356336-gifting-steam-keys
            na tom posledním obrázku jde vidět, kdo to dostal, ale nevím, jak se k němu dostat :)
            • nekromant33
              ten poslední obrázek se ti podle mě objeví, když si to redeemneš na mail z odkazů z prvního příspěvku, ten de pak sem taky hodit a jakmile někdo klikne na vygenerování klíče, tak to tam zobrazí na jakej učet se to vygenerovalo
          • Jack1947
            Praveze predtim u F.e.a.r.3 to bylo, ted to tam neni... *7*
          • Jack1947
            Jo, jenze nevi se jaka adresa/ucet... takhle je to onicem... zadna spravedlnost. *3*
            • Tilwaen
              Nedá se to zjistit ani teď, když je HB provázaný se Steamem? Myslím tím zjistit to, který účet si to aktivoval.
    • Duuku
      Diky za Arkham Asylum
  • Miserius

    The Last of Us

    Ve čtvrtek trailer na singleplayer dlc do TLOU, asi řekne prd ale pry prozradi za koho budem hrát... Huráá *14* *1*
    • frag.ment
      To mi připomíná, že bych měl konečně TLOU dohrát.. Nějak sem se zasekl na GTA, ale už toho začínám být přejezenej, takže TLOU bude příjemná změna. Dám si to pěkně znovu od začátku a na GTA nesmím aspoň týden šáhnout :-)
    • Bylo by dobrý, kdyby to byl Ish. Ze všech těch jeho poznámek rozházených po zemi, které můžeš sebrat to vypadalo na zajímavou postavu. Vím, že tahle myšlenka napadla víc lidí, tak schválně jestli ND překvapěj.
      • Miserius
        Jo, Ish padal snad pokaždý když se o tom bavilo... Ještě by šel Sam + Henry, taky měli zajímavej příběh než jsi je potkal, ale asi už to nebude dospělý + dítě
  • Maarta

    Video: Japonská prezentace uřivatelského rozhraní PS4.

    No nevím, přijde mi to docela prázdné a i celkem pomalé, než se něco zobrazí apod...
    • Čisté a to zpomalení je dáno přístupem ke vzdálenému obsahu.
  • Miserius

    Obrazem: Takto by vypadalo The Last of Us, Call of Juarez, Stalker: Clear Sky a Counter-Strike v CryEngine...

    TLOU vypada mnohem líp v ty stylizaci ve ktery je... zato CoJ je výborný!
  • ucho

    Humble Bundle WB Games

    bonusy budou:
    - Mortal Kombat Kollection
    - F.E.A.R.
    - Gotham City Impostors Free to Play: Professional Imposter Kit
    - Guardians of Middle-earth, s DLC Smaug's Treasure
    - Batman: Arkham Origins DLC
    • Taky jsem to na netu zahledl. Jen aby to byla pravda, v EA bundlu se taky psalo, ze bude jako bonus Dead Space 2 a nakonec clovek dostal Populous :D
    • Veskoslav
      Na ty Guardians jsem zvědavý. Ta hra má šílený neúspěch. Přitom silná značka.
      • Miserius
        Na PS3 mi z toho bylo během 5-ti minut blbě z asi tak 10 důvodů
        • Veskoslav
          Tak jako uvidím, jestli to dostaneme. Ta hra mě lákala, ale odmítám platit za Moba hru, která má takovou hráčskou základnu, kolik má Linux v pcv sídle Microsoftu.
          • Jack1947
            Jenze tato MOBA, ma ojedinely system ktery z toho dela i tzv."SOBA" na kolik je to dobre pro hrace, by bylo predmetem nemnoha diskuzi...
          • Miserius
            Hlavně mě sralo že max lvl byl 11 a to jsem měl za 10 minut a pak to byla jen tupá klikačka a každej zápas zas od začátku (zas celých 10 minut! *1* )
    • Hraje vůbec někdo Gotham City Impostors? Minulý ten jsem to chtěl vyzkoušet a nikoho na hraní mi to nenašlo.
      • Já to hrál tak cca měsíc nazpátek přes Steam, dal jsem si čtyry hry a pokaždý byl server plný. Buďto jsem měl štěstí nebo ty smůlu.
    • To zní až moc luxusně *8* Fear 1 jsem čekal, ale to ostatní mě hodně překvapilo... Kde jsi to viděl?
  • Black Mesa

    Zrovna jsem to dohrál. Kam se takovéhle hry poděly? Hodně dlouhá kampaň, žádné vodění za ručičku, chytré puzzly, žádný QTE, žádný cutscény, nepřátelé, kteří dají zabrat i na nejlehčí obtížnost (tak to má být), kvalitní level design a hlavně i parádní soundtrack, u kterýho sice nevím, jestli byl takový i v původním HL nebo jestli ho tam přidal až nový tým, ale byla to podle mě - jak se říká - třešnička na dortu.

    Má sice i pár nedostatků, ale když se bavíte, tak proč do toho šťourat.

    Teď si jdu zahrát HL2, ať si po dlouhé době připomenu, proč je to stále jedna z nej. FPS vůbec.
    • Jack1947
      Taky bych to asi mel sehrat, onehda jsem zacal a skoncil na zacatku... *15*
    • Hanzales
      Soundrtack tam přidali nový (made by Joel Nielsen), původní je tady a byl taky skvělý :)
      http://www.youtube.com/watch?v=taFEj_R_b48&feature=share&list=PLB61A980FC7A2E45A
      Jinak jak říkáš, parádní záležitost. Doporučuji ještě přindat rozšíření On a Rail a Surface Tension (poradil mi zde jiný diskutující) a je to bomba:
      http://forums.blackmesasource.com/showthread.php?t=15754
      http://forums.blackmesasource.com/showthread.php?t=15065
      Já si to dávám občas průběžně :)
      • Původní si dám snad někdy jindy, zatím jsem si poslechl nový a je fakt skvělej. Rozhodně vede tahle skladba http://www.youtube.com/watch?v=FtTmiYA5D4k :)
  • Vyhraj konzoli PS4, televizor Sony Bravia, PSV, Xperia Z1 nebo hry pro systém PS4.

    prečo tam je len priteplene česko a žiadne slovensko to su ale rasisti zebracky lebo keby som to vyhral tak by tie madarske vystrielane slepe ovce zase len zavideli to preto tam neni o stokrat lepsie slovensko ale madarov slepych to tam daju *10* *10* *10* *10* *16* *16*
    • MickeyMutant
      Český buzík nadává slovensky na Maďary.
      Rakousko-Uhersko forever!
    • Onanuješ pokaždé, když pak na Tebe někdo reaguje nebo jsi jenom prostě takový nevyrovnaný debill s komplexem? *7* Vsázím na to druhé.
      • diki pomohol si mi idem si pozriet nejake to vase madarske p*rno *3* *2*
      • Jemu krvaci do mozku, abych pouzil jeho oblibene slovicko. *1*
        • dalj si si peknx nickk aôe je niesomj zoj slovenskaj
          • Nejses ze Slovenska, ale pises slovensky a brecis tady, ze Slovensko neni v te soutezi. Jo to dava smysl. *1*
            • Myslim, ze Slovaci se maji fajn, kdyz tam ted uz nejsi a my se mame taky dobre, protoze tady taky nejsi. *3*
            • lebo som sa tam narodil v tej stoke ale vaše madarsko je este hoirsie dufam ze sa tam ale mate dobre
  • MrSanta

    Big Picture problém - hilfe :)

    Začal mi blbnout Big Picture mód na Steamu. Když ukončím hru, tak mě to nevráti zpět do Steamu v Big Picture, ale počítač mě po chvilce přemejšlení hodí přímo do Windowsů a navíc zavře Steam.
    Nestalo se to někomu, či neví někdo jak to napravit? Brouzdal jsem Steam diskuze, ale nic podobného jsem tam nenašel.
    Zatím se mi to stalo u Dishonored a Castlevanie, jinou hru jsem nezkoušel. Ve standartním režimu Steam běhá bez problému.
    • jindra.veliky
      On fakt někdo používá ten big picture mod na pocitaci, Lol??? *1*
      • MrSanta
        A na čem, když ne na počítači, by ho pan Jindra Veliký používal?
        • Na kalkukacce asi :-D
          • Jack1947
            Hezke nenapadne, "naklikavani plusu" Trevor Failed. *15*
        • jindra.veliky
          Pokus vim, tak je tam kvůli TV
          • MrSanta
            Jo takhle. Samozřejmě, že když hraju v Big Picture, tak si obraz posílám přes HDMI kabel na velkoplošku. Netuším, jak jsi došel k milnému závěru, že tomu tak není. Na co se dívám, jsem nikde nezmínil. A bylo by přesnější místo 'počítač' použít 'monitor'.
          • Veskoslav
            A jak si přišel na to, že nehraje na tv? Navíc není to pouze na tv....

            P.S: Já to normálně používám na monitoru, vypadá to pěkně a ovládá se to dobře. Nic víc.
    • Ronox
      Jedeš na beta klientu? Bych zkusil dát stabilní release a pak zpět na betu nebo prostě jen opravu klienta :)
      • MrSanta
        Teoreticky bych betu mít povolenou neměl. Běželo to bez problémů, když jsem hrál Reckoning. Pak jsem to delší dobu nepoužíval, až teď jsem zkusmo pustil Dishonored, abych zjistil jak moc levej jsem ve FPP hrách s ovladačem (hodně *1* ) a pak tu Castlevanii. Prubnu opravit toho klienta.
        • Ronox
          Já se s tím zatím ještě nesetkal a to jedu skoro furt přes BP mód, tak pak napiš jestli to pomohlo :)
          • MrSanta
            Tak jsem nejdřív zkontroloval integritu hry (Castlevania), pravděpodobně to nic neopravilo. Pak jsem smazal profil, abych mohl valit Castlevanii od začátku (zůstal postup z dema) a chtěl jsem si to dát ještě jednou, předtím jsem přeskakoval všechny animačky.
            Nenašel jsem kde opravit Steam klienta, tak jsem si "zapnul" betu na Steamu, stáhlo mi to klienta a po restartu jsem šel hrát. Asi po dvou až třech hodinách jsem se bez problému vrátil do Big Picture. Takže to funguje. Ještě jedna změna proběhla - během hraní jsem neskočil tím xbox čudlíkem ze hry do Steamu, což jsem předtím udělal vždy minimálně jednou.
            Nevím, co pomohlo, ale jsem rád že to běhá tak, jak má. Zůstávám na betě, když to bude zase blbnout, tak se vrátím ke standartu.
            Díky za radu.
          • MrSanta
            Jojo, juknu na to večer. Tak kolem 22 hodiny by mohla být odpověď. Ještě mě napadlo, jestli to nemohlo nějak roze*rat demo Castlevanie. Mám pocit, že to začalo blbnout poté, co jsem ho prubnul před nákupem.
    • Problem je mezi klavesnici a zidli. *3*
      • MrSanta
        Děkuji za dobrou radu. Akorát u Big Picture by to měl být spíš problém mezi ovladačem a židlí, když už *1*
  • ucho

    Vyhraj konzoli PS4, televizor Sony Bravia, PSV, Xperia Z1 nebo hry pro systém PS4.

    prakticky nevyhratelná soutěž, pokud si přečtete pravidla...
    • Jsem líný to číst *1* Vocogou?
      • ucho
        jestli jsem to dobře pochopil. bude jediný výherce (proto v bleskovce to "nebo" zřejmě nemá co dělat). je důležité, jak rychle odpovíš na otázky a vyhraje ten nejrychlejší... otázky se generují různé. pokud se čas bude shodovat u více lidí, zůčastní se dalšího kvízu na čas. je vcelku logické, že si někdo dá tu práci to očůrat, tedy obyčejný smrtelník nemá tak jako tak šanci vyhrát a o žádnou náhodu v té soutěži nejde.
        • Miserius
          Ono otázek je tam celkem tak 15, takže si to člověk párkrát projde a myslim že nakonec budou mit tihle šulini tak 2-3 vteřiny na celej kvíz, jen rychle loupnout odpovědi že ani nečtou otázky a hotovo
          • ucho
            já myslím, že někdo šikovnej si udělá bota a odpovědi tam lupne v rámci milisekund. času do konce roku dost... tedy naprosto zbytečná soutěž.
        • u většiny těchhle soutěží je výherců hlavní ceny víc (navíc ještě další kupa "finalistů", kteří dostanou třeba "jen" novou konzoli atd.)

          ale pravda je, že musíš bejt hned napoprvé super rychlej a znát všechny odpovědi
          • Ofic stránky mluví o jediném výherci, který vyhraje vše popsané.
    • Tak je to hlavně o tom, jak z lidí dostat email. A masáž může začít. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit