Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Assetto Corsa (Early access)

    http://store.steampowered.com/app/244210/

    Pro milovníky závodění.
    • Hanzales
      Koupeno, už aby byl večer :)
    • Jack1947
      Jeste sejde na tom, jestli ten "Early Access" stoji za to, popripade zaplati ted a hraji hru ktera je stale ve vyvoji. Vzdyt ale s tim pocita kazdy zavodnik, libit by se mu to melo nikdo by prece nechtel vracet penize nebo jo ? *3*
      • Jsi to ty, Koleso?
    • Tilwaen
      Konečně závodní hra na PC, u které se při pohledu z kokpitu řidičovy ruce pohybují stejně jako ruce hráče. Jízdní model také vypadá hezky.
  • Xbox One nebude od prvního dne podporovat přehrávání 3D Blu-ray.

    Nevím no, sice to asi není zásadní, ale Microsoft chtěl dobývat multimediální obýváky ne?
    • Pořád lepší než nepodporovat MP3 soubory *15*
      • ucho
        vážně se tady najde někdo, kdo si na konzoli pouští mp3? já si tam tedy raději chci pustit ten bluray film...
        • nekromant33
          no, tak si tam možná nepustíš ani jedno, viz update
          • ucho
            kde tam? jako u jacka chápu, že je mimo a mluví o čemsi, že je vyrovnané (ne, já jsem sem nepřišel srovnávat jednotlivé konzole), ale já mluvím obecně o funkci pouštění si mp3 na televizi přes konzoli. nedokázal jsem si představit, že to někdo dělá. faitheater odepsal, že on, což je víceméně přesně odpověď na mou otázku...
            • ucho
              Jack1947: debatu stáčíš neustále jinam ty, protože nechápeš věci, na které reaguješ... píšeš jen z principu, jako kdybys byl na tom závislý...
            • Jack1947
              Nepochopil zjevne, s tim COD uz asi radsi prestaneme, pac ta "pravda" nepravda budiz ten clanek byl trochu mylni ( ty jsi ale psal, jak nezjednanej a furt sis stal za tim ze COD je takove, atp...) Me nemusi zajimat ze te nezajima "launch" stocil si debatu prave jinam, me by nenapadlo ze se z toho stane takova mela jinak kdyz rad uvadis lidi v opak tva osobni vec. To ze ses ptal na Mp3 ze to komu nevadi, respkt odpovedi ses uz dockal... radsi uz to nechame, neklesej na mysli.
            • ucho
              nekromant33: s tím jackem jsem se v reakci na tebe patrně unáhlil, nelíbilo se mi, že došlo k napsoto zbytečnému stočení diskuze. nechtěl jsem z toho dělat záležitost PS4 vs XONE, ve které se tu pár lidí vyžívá.
            • ucho
              Jacku, a už ti došlo, že mě nějaký launch vůbec nezajímá a o něm nemluvím? Zajímalo mě pouze, jestli si někdo opravdu pouští mp3 na konzoli (na současné). Není v tom potřeba hledat žádný souboj v tom, která konzole je lepší, zajímala mě pouze ta funkce. To, že se tady někdo takový našel, můj dotaz uspokojilo. Když nevíš, o čem je řeč, tak na příspěvky prosím nereaguj...
              tu věc s COD jsi zjevně taky nepochopil. vše se točilo o tom, že ten článek má lživý nadpis a má ho lživý dodnes, protože žádná konkrétní čísla zveřejněna nebyla. tedy tam mi šlo o princip, kdy se jako nadpis použilo provokativní nepodložené tvrzení, což mi připomíná politiku Blesku. o mém pohledu na sérii COD to neříká naprosto nic. žel bohu tohle zjevně nedokážeš pochopit, což ovšem opět není můj problém...
            • Jack1947
              ucho: Vis ze kdybys mne nezminil, nebudu reagovat... co je vyrovnane ? Ze launch bude v tomhle ohledu stejny u obou konzoli ,50:50 , jestli ti jde o presnou informaci. Nemluv o nemoci, ty zastanci COD obchodni strategie. (nic ve zlem, samozrejmne ) *3*
            • nekromant33
              Nemyslím si, že bych to formuloval tak špatně aby se nabízelo nějaký srovnání s jackem, jen jsem špatně pochopil, že ti o to jde obecně a ne o obhajobu ne-podpory mp3 na ps4.
            • ucho
              a znovu, co je vyrovnané? když se zeptám, jestli si někdo na konzoli pouští mp3 (což může být třeba PS3)? ty jsi nějak postiženej nebo trpíš nějakou nemocí, že máš občas takové mimo příspěvky? někdo něco takového naznačil. jak to tedy s tebou je?
            • Jack1947
              Vyrovnane to je, hudbu si nekdo nepousti vubec natoz z konzole. Nevim co na tom nechapes, posledni dobou tve myslenkove pochody jsou takove vice nez zarazejici viz " (ne)Fanboy reakce na COD:Ghosts". *7*
        • faitheater
          Napriklad ja. Mam NAS a ked uz mam pustene PSko, tak si dost casto pustim mp3ky cez konzolu. Naco zapinat dalsie zariadenie, ked konzola uz bezi?
          • ucho
            takže si kvůli hudbě pouštíš i televizi?
            • To je pro hraní na konzoli docela důležitý. Pokud nemáš nějakou spešl.
            • faitheater
              Ano, ked uz mam konzolu+TV zapnute, tak si to tak kludne pustene necham.
        • Jack1947

          Update: Xbox One ani PS4 nebude od prvního dne podporovat přehrávání 3D Blu-ray.

          Tak je to vyrovnane, aspon prozatim. *4* Me to je fuk, beztak to nebude na to prizpusobene jako nebyl Xbox360 na DVD filmy, minimalne zvukove to bylo slabe. Mimoto jestli bude prehravat normalni Bluray tak si nemusi nekdo stezovat ani. *3*
    • Jack1947
      Kolik jeste problemu bude, nez vubec bude Launch... *7*
  • SuperTajnej

    Dark Souls2 beta gameplay

    www.ign.com
  • SuperTajnej

    Blacklight: Retribution PS4 launch trailer

    http://www.youtube.com/watch?v=W5wvLky7MZE
  • Limit maxima PSN přátel byl rozšířen na 2000.

    Halelůja, chvalme pána. Teď jen najít dalších 1995 přátel, co mě nebudou jen spamovat *1*
    • God-of-War
      Tenhle pocet se bude hodit do Planeside 2. *5*
      • Když to dopadne jak na PC tak ti ještě 1800 míst zbyde.
        • to jako, az si tam da vsechny hrace ty hry? *5*
          • Tak špatný to není *1*
  • Slotermeyer

    Kdo chce F.3.A.R.?

    fuč
    • ringmancz
      teď už tam je, na kterej steam účet se to spojilo
      • Jack1947
        To je nauci, chatru brat si bez podekovani. *3*
    • vzal jsem ho diky :)
  • tomocz

    Obchod Target omylem doručil konzoli Xbox...

    ...Šťastný majitel si žádnou nabitou informaci nic nenechal pro sebe

    Opravdu smysluplná věta. Chápu, že každý udělá chybu (i v mých komentech se dají najít), ale je vážně tak těžké si to po sobě přečíst, aby alespoň ten slovosled byl trošku pochopitelný? Nemluvě o nabIté informaci...
    • Prý to tu píše člověk, co má sotva základku nebo co, tak možná proto.
      • tomocz
        I kdyby měl sotva základku, tak by se měl umět srozumitelně vyjadřovat :D Tady jde spíš prostě o to, že něco nabouchá do klávesnice, pak změní nějakou část, co se mu nelíbí, ale už si to po sobě ani nepřečte a hodí to sem a pak to takhle dopadá... Já to znám, taky třeba něco píšu, pak mi docvakne, že by to šlo napsat líp a změním to, ale to původní třeba nesmažu celý a pak vznikne takovýhle mišmaš. Ale stačí si to po sobě JEDNOU přečíst. JEDNOU :D
        • Já mám kamaráda, co má základku a umí perfektně česky (narozdíl od spousty blbů co neumí ani dávat ve škole pozor a něco se naučit). Ale tady, kde člověk píše veřejně, čte to spousta lidí, tak by si to po sobě opravdu měl aspoň přečíst a pokud není schopný psát jak má, tak radši ať nepíše vůbec, protože tyhle problémy jsou tu dost často.
          • tomocz
            jo, jenom to kazí image mému oblíbenému hernímu webu...
  • Obchod Target omylem doručil konzoli Xbox One o dva týdny dříve než směl. Šťastný majitel si žádnou...

    Pokud jde o BAN do data vydani, pak je to samozrejme pochopitelne. Mazat prispevky maji nejspis take pravo, byt on zadne embargo neporusil, protoze na zakazniky se zadne takove embargo nevztahuje, protoze by tu konzoli do konce embarga nemeli v prvni rade vubec dostat. Jinak receno, nepodepisoval zadny papir o tom, ze nesmi zverejnovat obsah baleni do data vydani tak, jako to maji za povinnost treba vybrani recenzenti, kteri produkt dostaji s predstihem.
    • No to by som si nebol isty, pretoze podla mna tam je pri spusteni, alebo v lajstrach megadlha EULA, cize ta vec ktoru nikto necita. A nezabudat ze tam kludne staci alibisticky napisane ze Mrkvosoft si vyhradzuje pravo banovat. Ano, bolo by to z ludskeho pohladu svinstvo ak by ho zabanovali na trvalo, ale v prave by potom boli.
  • jindra.veliky

    Microsoft v Paříži otevřel Xbox One hotel. Otevřen bude po celý listopad.

    takovy veci si muzou dovolit jen, protoze celou ztratovou divizi Xbox dotujou ziskem z Androidu... *4*

    RIP xbox
  • Obchod Target omylem doručil konzoli Xbox One o dva týdny dříve než směl. Šťastný majitel si žádnou...

    nabitou? zrejme nebezpecne informace, proto ten ban *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit