Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Steam za 22,49 euro

    Kdo zapomněl!!! Tak dneska vychází Steam Early acess Grim Dawn:)
    • kde mas minuska ?? *8*
      • MrSanta
        Teď tam má čtyři. To není na normální příspěvek špatné *1*
        EDIT: Tak už se to rozběhlo. Fántomový fanoušek Veskoslava je zpět, prochází diskuze a všude háže aspoň 30 mínusek. To musí být láska jako trám *1*
    • A jaké to je?
      • Veskoslav
        Já jsem to zatím nakoupil jako dárky, takže netuším. Ale zeptám se.
        • MrSanta
          A kurwa, na tuhle hru jsem byl zvědav tak dlouho, až jsem na ní zapomenul *1*
          Počkám si na plnou verzi. Teď bych se k tomu nedostal, takže mi to nemusíš posílat *1* *3*
          Díky za připomenutí.
  • Poslední update GTA V iFruit aplikace ji učinil nespustitelnou.

    *9* Hmmm nevidím důvod proč si takový zmetek do telefonu instalovat , když social klub funguje dostatečně v kterémkoli prohlížeči - holt nová doba , plná zbytečných aplikací a metra ... vlastně to vyjde nastejno .
  • ucho

    Christofer Sundberg (zakladatel Avalanche Studios) nevěří v budoucnost Call of Duty a Battlefield v...

    5x jsem si tu bleskovku četl a pořád ji nechápu. co je tohle za formulace? ty bleskovky se generují nějak strojově?
    • Pilgrim66
      Pochopil, ale taky jsem si to musel precist nekolikrat po sobe.
    • Christofer Sundberg (zakladatel Avalanche Studios) nevěří v budoucnost Call of Duty a Battlefield v...

      Taky mi prijde jako by to psal Jack...
  • Shuhei Yoshida: Od launch události PS4 na Spike TV nečekejte žádná velká překvapení.

    Ahoj MIKYmutante, jak se dneska máš?
    • MickeyMutant
      Ani se neptej, stojí to za prd. Bleskař mi zkazil celej den.
  • Obrazem: Screeny ke hře Crimson Dragon v rozlišení 3558x2002.

    Old gen s vyšším rozlišením.
  • God-of-War

    Teploušský Call of Duty překonalo 1 miliardu, za první den prodeje.

    Je mi do breku. *9*
    • Jack1947
      Demence, jednoduchost Zvitezila nad chytrosti a originalitou.. No nebylo by to poprve. *3* *7*
    • jo jo, přispěl jsem, přispěl.
      • Jo he/he, přispěl si, h*vnem... jako vždy...
    • Cisla ktery uvadeli pro GTA 5 ale taky byly pocty kopii co odeslali do obchodu a ne kolik si hraci opravdu koupili. A navic na tom vubec nesejde jestli se proda vic GTAcek nebo Duchu...
    • Počkat. http://bit.ly/1hMy6R4 Pokud to chápu dobře (když tak mě může ucho nějak opravit... nebo ne), tak ta miliarda šla z kapes obchodů, nikoliv zákazníků. Navíc ta miliarda je z šesti platforem, zatímco GTAV ještě nevyšlo na PC. To pak teprve bude boom a Activi$ion budou čumět jak kokůtci.
      • God-of-War
        To je vlastně taky fakt. Stejně je to ale k pláči.
        • A tak. Noc s plejštaciónem a polaskání ruky a zase bude v hubě měsíček, ne?
          • Komu tu cpeš svoje úchylky? Nás nezajímá, že si nad tim leštíš bambus...
            • Video: Prvních 12 minut z PS4 verze Call of Duty: Ghosts. (+video z Xbox One verze, video z PC verze...

              To seš no *4*
            • Zoufalec. :D
    • Clon of Dute : Hlavy *11* je mi zle z lidi co si to koupili *11*
    • It also certainly helps that Call of Duty: Ghosts is launching on six platforms (Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, Wii U, and PC) to GTA’s two. Also, if Activision shipped its next-gen copies to retail already, those numbers are included even though the consoles themselves aren’t yet on sale.
    • "What Activision is reporting is “sell-in.” Those are revenues generated by payments made by retailers (not by customers). Depending on sales at the counter, that number might be revised down, as sell-in agreements typically include provisions for retailers to return a portion of unsold stock at a pre-arranged cutoff point."
    • nekromant33
      http://25.media.tumblr.com/c28997333b3738e6bd3c64d3f22d132a/tumblr_mss8lyHyYC1qf1aoao2_250.gif
    • halt taková je herní doba... buďme rádi, že sme zažili tu dřívější na vlastní kůži (:
  • ten doctor a theggg jsou debilove placeny redakci bo proc tu jsou stale trpeni? hov*da co nikdy nedaj nejakej argument jen vyvolavaj flame...chci si precist diskuzi jako takovou a ne vyblitky tech 2inteligentnich cool consoliztů
    • Každej má právo vyjádřit názor, i když ostatními odsuzovaný. A pokud napíšou něco přes hranu únosnosti, dostanou ban.
      • Napsat vlastni nazor je vec jedna, vyvolavat zhamerne flame je vec druha.
        A pokud sis precetl alespon par "prispevku" techto dvou exotu, tak ti musi byt jasne, ze to neni nazor, ale vylozena provokace zalozena na absurdnich "argumentech".
        K tomu si pridej vulgarni vyjadrovani, v pripade GGG, a clovek pak vazne premysli, proc jsou tady redakci trpeni.
        Ale odpoved je nejspis nasnade - vetsi aktivita v diskusich.
        Alespon se clovek zasmeje nad temi blaboly, co jsou schopni obcas vypotit. *1*
    • Mě nepřekvapuje že trollové existují, děti se něják zabavit musí. ALE to že je redakce toleruje?
      S některými se nedá ani diskutovat, buď mluvíš do zdi, nebo ti začnou nadávat. To Doctor je +- ještě neškodný, naklikne si pluska, rýpne si do PC hráču, sem tam prohodí trapný vtip a dá pokoj... Každopádně není sprostý jako jiní. ( to už jsme u GGGho )
      • Nevím co si myslet o systému , ve kterém figuruje trol s 30+ hlasy a druhý který jen tapetuje diskuze chorými výkřiky povětšinou mimo téma .... ignorace stran redakce poukazuje k jedinému - redakční systém není připraven .
  • Ferdis2

    Drsná budúcnosť SquareEnixu

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=710288
    *13* *13* *13*
    • Na co v poslední době sáhli, to domrvili. A hráči jim to dali sežrat. Není se co divit...
      • Ronox
        Sleeping Dogs byly fajn, Deus Ex byl fajn, Tomb Raider byl fajn, Hitman byl fajn. Jen mají obří očekávání + ku*ví FF sérii.
        • Tilwaen
          Obří očekávání jsou u takových značek téměř samozřejmostí.

          Uvidíme, jak od nich dopadne Thief, ale zatím snad každá novinka, která se o něm někde objevila, měla dost trpký nádech.
        • Když jsme u těch sérií .... Front Mission taky docela a asi na dobro pohnojili :(
        • No úplně to nesleduju, ale je rozdíl mezi tím, u čeho jsou jen vydavatelem, u čeho spolupracují a co sami vytváří. O Hitmanovi bych radši ani nemluvil, to byl jednoznačnej pr*ser. Tomb Raider zase čestná výjimka (s nízkými prodeji ovšem) a ostatní hry defakto vytvářel někdo jiný.
  • RE: BF vs Cod

    Nah, sry link se neskopčil a já si nevšiml, každopádně http://www.youtube.com/watch?v=CHC8KJNBtw8 . Dost to sedí, klasické pře mezi Cod a BF hráči.
  • Call of Duty: Ghosts Copy & Paste Modern Warfare 2 Ending

    http://youtu.be/5E82ZkHTiVU

    Pochopitelně spoiler (pro ty, které zajímá příběh).
    • Sice jsem Ghosts ještě nehrál, ale tvůj dost nešťastně zvolený nadpis mi už teď část zážitku (ať už bude jakýkoliv) zkazil. Varování spoiler se má psát před jakoukoliv spoileroidní informací! Člověk si navíc nejvíce pamatuje blbosti, které chce zapomenout, takže tohle určitě z hlavy jen tak nedostanu. Tak dík.
      • Sorry, jen jsem kopíroval titulek toho videa, příště se polepším ;)
      • ringmancz
        ending v nadpisu bylo malý varování? i tak, jakej bys čekal konec? že zemřeš?
        • ucho
          to je ending MW2, ne COD Ghost...
          • OK, díky.
    • Miserius
      Tohle fakt nepobírám... "Makaj" na tom takovou dobu, vyleze z toho 4 hodinovej singl kterej má některý části jen copy-paste z jiných dílů a multiplayer kterej má par novych zbrani a par novych modu... Co tam ty 2 roky dělaj? Tam musí být leháro
      • Dělali supr-dupr nový engine, copak jsi si nevšiml těch úžasných next-gen požadavků? A těch grafických orgií, které se míhají na monitoru? Dříve jsem hodně nadával na TreyArch a vyzdvihoval práci IW, ale ve srovnání BO vs MW3 a BO2 vs Ghosts jasně vítězí TreyArch. Už jsem dostal příležitost si Ghost osahat a tak jediné, co ode mě IW s Activisionem v dohledné době uvidí, bude zdvižený prostředníček.
      • ringmancz
        rybičky dělali! a psa
    • Už to tu je v diskuzi pod článkem.
      • Jo, tak to pardon. Ale aspoň se pobaví i ti, kteří nelezou do COD diskuzí.

        Edit: Hm, ono to je koukám i tady...
        • Však se stalo prd *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit