Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naughty Dog: Naše přípravovaná PS4 hra vás zanechá v úžasu.

    no to jsem uz ted a to jsem nic nevidel
    • Ronox
      Já se taky těšim. Naughty Dog je jedno z mála studií který posouvá hranice jak v zpracování, tak v samotných detailech. Snad nevybočí a neudělají nějakou cartoon style hru ikdyž za Crashe bych ruce trhal.
      • Osobně po TLoU od nich chci už jenom dospělý hry.
    • To je docela smutne tedy. Chapu, ze je to schopne studio, co ma na konte hodne povedene kousky, ale chce to trochu chladnou hlavu.
  • Xbox One prý ze standby režimu zvládne nabootovat rychleji než se spustí vaše televize.

    Co som cital tak to v stand by to zere "len" 14W? Tak to sa fakt oplati *1*
  • ringmancz
    dneska večer je v TV film, kde hrají Shadow of the Colossus :)
    http://www.csfd.cz/film/224695-volani-o-pomoc/
    • Film je to hodlej, ale asi sem do diskuze se moc nehodí
  • BF4 PS4 gameplay

    http://www.youtube.com/watch?v=F_cgnRtVEFk
    • Infinity Ward chce z Call of Duty: Ghosts udělat novou podsérii.

      Vypadá to dobře a vypadat bude, už se těším jak malý až mi to vše dojde po 13.12. domů jak PS4 tak i hry :-)
    • a co s tím? Co jako v tom malým okýnku vidíš? Nějaké poškubávání páčkama? A pokud to někoho zajímá, myslíš, že není schopný si na YT napsat BF4 PS4 gameplay?
      • Tvá debilita hvězd se dotýká. Běž si radši hledat nějaký "kamarádi".
  • Spárování VITA+PS4

    Pokud by někoho zajímalo, jak to bude fungovat.

    http://cz.playstation.com/psn/news/articles/detail/item654921/Remote-Play-%28Vzd%C3%A1len%C3%A9-hran%C3%AD%29-na-syst%C3%A9mech-PS4-a-PS-Vita/
  • Trochu mi přpomínáš jednu z variací takovýho ucha. Jestli jsi ta Guma, kterou myslím, že jsi, tak potom se ani neozývej. Na toho zabedněnce jsem dost alergickej.
    • Abych byl konkretnejsi a pouzil tvou terminologii: Uroven tveho psaneho projevu klesla na uroven vetsiny mistnich gum. Tak s tim neco udelej mistre. *3*
      • Jak jsem už řekl, táhni někam a nes*r slušný lidi, vypláchnutej xindle.
        • PS.: Ten oxymoron, kdy se oznacujes za slusneho cloveka a zaroven se uchylujes k urazkam, ten se ti vazne povedl. *1*
          • Vy asi budete ten set vše v jednom odhodlaných zgumovaných "vícehlavových" rytířů, kteří mi to tu mají trochu opeřit. Bojovat proti "špíně" se vám zachtělo, gumídkové. Takových tu za éru Games bylo už plno. Úplně stejně nadržený vemena, který ale ve výsledku neměli potuchy, o co tu vlastně jde. Hájili si jen svoji vlastní "pravdu" a přitom jim chyběl mozek. Ani tentokrát nějakej pubescentní blbec z nějaké řitě mě nemůže urazit, přemluvit ani donutit, abych skákal podle jeho. Jediný, co mě fakt uráží je vaše-tvoje pitomost a přesvědčení, ale s tím nadělám kulový. Nechť konflikt započne.
            • Konečně nějaká smysluplná sebereflexe... P.S. Máš tam chybu, měl si napsat "he/he, to je pitomec" Jinak souhlasim...
            • hehe, to je pitomec.
            • Si mag*r co by se měl léčit, he/he. Meleš nesmysly a pokládáš to za projev inteligence? Opravdu? Víš, kolik protimluvů jsem ve tvých komentech našel? Tak třeba kážeš tu o exaktnosti, ale přitom píšeš h*vna místo toho, aby si nám tu NAROVINU jako chlap popsal, co je podle tebe "kvalita". A proč to neuděláš ? Protože sám víš, že tvojí d*m*nci ani obhájit nejde, jenom bychom se ti z plných plic smáli. Dále, neshledáváš žádné výbuchy vzteku? To jako vážně? Víš kolikrát si vzteky kopal (nadávkami) kolem sebe, jako malej fracek kterýmu někdo sebral lízátko, když jsem tě zahnal do kouta? (kupodivu opět se to váže s tvojí NEexaktností) Ty si totiž jen velký ubulený mimino, který si myslí, že se na tomhle foru nenajde nikdo, kdo by ty tvoje rádoby vědecký kydy rozkódoval, nalezl pod nimy sr*čky a ty ti pak hodil do x*chtu... to bude tím. Takže tě předem upozorním he/he, tvoje trapná snaha to vykecat do autu ti nepomůže, neb tu nejsem zdaleka jediný, kdo tě má kompletně prokouknutého... Tady máš exaktnost šašku.

              Jak tu psal kolega, ze začátku si byl v pohodě, byl si docela "osvěžující" příměsí do místní komunity, ale jakmile si to začal hrotit a blábolit, tak se z tebe stal jen obtížný hmyz co tu akorát kazá vzduch... A ne, nepřestanu, dokud nepřestaneš ty.
            • No pozor na něj, překvapil! Kdyby byl jeden pozornější, tak už to tady máme z krku. A kdyby mě to nemělo bavit? hehe, tohle je s láskou a dělaný výhradně srdcem, s poselstvím v každé větě, a bez výrazných starostí o kvalitu/nekvalitu a přijetí/nepřijetí. Iluze v tom není a nemá být, je to úder tvrdé reality s jasnou vážností. Zaujmout? A koho? Anonyma, toho nasnídanýho ocase? Nebo jednu z jeho variačních nezapomentulných rolí? Nebo nějakou Gumu? To není existence schopná pochopit, pochop to. Tady se už může jenom překvapit, jenom překvapit.

              A žádné výbuchy vzteku neshledávám - na podobný obvinění jsem taky dost nasírací - jen rád nazývám věci správnými jmény. Já jsem člověk exaktní, jsem koneckonců věděc, studuji Gumy, a tak vycházím jen z důkazů. Cucat si něco z prstu, to není můj styl. Narozdíl od směšné loterie, kterou rozehrál rozum sbírající kolega, jsou mé každé věty a články založené na harmonii faktů, paměti a reálií. Vše má své místo a vše má co říct. Tak, například i ono vulgarizovaní momentálního panáčka je založeno na důkazech. Že je to deb*l, Guma a tak a tak dále, je skutečností, kterou mohu jeho názory i míněným zanalyzovaným textem dosvědčit. Samozřejmě, že to je nějakej maňas z nějaké části téhle země, který může mít třeba na kontě miliony a diplomy na zdi, ale to tady je důležitý jako ho*no u cesty a to mě nezajímá. Tady vidíte, že jsem charakter. Ano, řadu z vás mám za Gumy a bavím se přímo, otevřeně, ale profesionálně a s myšlenkou. To je přece nutný ocenit, no ne?
            • He/he, ty už musíš být vážně zoufalý, když tady postuješ takové slohovky plne keců bez obsahu, myšlenky či poselství v radoby honosné formě. Na povrchu huj a obsahem hnůj, nebo jak se to řika? Ty, jakožto rozený lingvista, to jistě budeš vědět.
              Zřejmě doufáš, že se většina těch tvych "gum" přes tvé slovní obraty v textu ztratí a nepozná tedy, že pišeš o uplnémm h*vně.
              Ze začátku to možná bylo i originální a snad chvílemí i zajímavé, ale čim více toho píšeš, tím více vyčpěle to celé působí. A když k tomu přidá člověk ty tvé výbuchy vzteku a smršť nadávek, tak je celá iluze nenávratně ztracena.
              Ja jen doufám, že se alespoň u toho ještě pořád bavíš. *1*
              Pac a pusu B.
            • Už je to tu, zateplený anonymní sráč, nevyjímaje se záběrem na praxi pro vzdělání, vytahuje zbraně s mimosmyslovým vnímáním času a prostoru nabité psychologickou ráží, proniká nejspíš černou dírou do soukromí oběti, s následným kázáním mé hříšné duši, aby pro finále ušetřil můj zkažený život a "sen" svých jinak radikálních připravených protiútoků pro můj údajný status.

              Bravurně se mýlící, ničím si jistý exemplář, o kterých jsem výše hovořil (A tady pozor, neplatí naopak, z mé strany jsi definován jistou formou abstraktně, ale přitom velmi blízko skutečnosti. To je nevýhoda Gum, že se nechají prohlédnout). Ale ano, Games je mým jediným domovem, jsem nečinným příkladem neGumy, která nalezla smysl svého života ve žlutočerným Géčku. Tady je má rodina a tady je moje působiště. Ale nejsem velitelem, jsem jen prťavým, nedůležitým a skromným střípkem celého mechanismu, který má přece právo říkat svůj názor, no ne?. A já he/he, přezdívaný Gumama posměšný, ho přesto budu bránit svými příspěvky rozumu a věcnosti, dokud bude sranda a dokud nepadne poslední Guma (což je úkol už v prdeli, protože je nesplnitelný, to jen taková poznámečka na okraj) a budu se bít jakože vím, co je kvalita.
            • He/he ty perlíš opravdu *15* Ty musíš být v osobním žívotě asi hodně velká nula, tak bych to z tvých epických komentářů viděl *4* Nejsi nic víc, než jen šášula, co kryje svojí až neskutečnou tupost a trapnost za háv rádoby inteligentních keců, které ale po rozkódování (se kterým, div se, nemám problém) jen ukazují slabost tvého ducha. Proto tě najednu stranu nechci moc urážet, protože právě tohle místo je pro tebe asi jediným útočištěm, kde si můžeš leštit svoje téměř mikroskopické ego a udělat ze sebe velitele světa (teda trollů) a machrovat tím, že máš na stole vedle šprcek a lízátka i slovík odborných výrazů... A jestli si myslíš, že nějak "léčíš" tuhle komunitu, tak takle určitě ne, to bys musel použít mimo toho slovkíku i mozek, přestat si leštit bambus a začít psát nějak věcně a příspívat nějakými rozumnými (opakuji rozumnými) názory. A chceš-li něco parodovat, tak to pro mě za mě paroduj, ale nepřetahuj to jako doposavaď, jseš pak pouze k smíchu.
            • he/he, ty ses fakt naprosto jetej mimon. Tohle uz je vazne moc *1*
            • Každá věta, každé slovo, každá interpretační převrácenost jen vyjadřuje tvou zabedněnost a podřadnost. Nemáš na to, aby si získal prozřetelnost a uvažoval, nemáš tím pádem na to, aby si věděl. Ty nic a nikoho nezměníš, ty rozhodně ne. Svět půjde vesele dál, CoD zůstane nejlepší střílečkou, protože proto, a lidi budou hrát krajzís a betlfíld, budou hrát na konzolích a kalkulačkách a chytří lidi budou chytřejší a schopnější než vy Gumy. Tak to je, a tak to zůstane. Zamýšlet se nad sebou nepotřebují lidi jako he/he, TheGGG a jiní, zamýšlet se musíte vy - to stádo gum kolem. A až se tak stane, potom dojde k tomu, že z bahna se stane tůň křišťálové vody, ve kterém budeme všichni spokojení. Ale to je dlouhá cesta, kterou vy Gumy, jen maříte, i když vlastně za to ani nemůže, páč nevíte.
            • Víš he/he, kdybychom se prohodili, tak je tvůj post naprosto přený. Totiž ty si ono bahno, které tu rýpě a kydá a zastává se převrácených hodnot (když je pro tebe CoD kvalitní titul, tak si asi musíš vychutnávat jídlo z popelnic, jinak to nevidím). Tvá věta: "Jsme tady jen věsměs bandou virtuálních magorů, do redakčních análů vtírajících se panáčků a normálnosti nedosahujících rytířů" to mluvíš za ostatní nebo za sebe? Totiž tohle taky přesně sedne na tebe. Nevim, co furt máš s gumou, asi by si měl jít na vyšetření s hlavou a brát na to nějaké léky, tohle neni normální he/he. Jinak co se týče tvého článku, máš pravdu v tom, že sem tam ironizovat je na místě, kor tady, nicméně lidi (jestli se tak ještě dáte nazvat) jako ty a The GGG to bahno dotáhli k dokonalosti a jen tu akorát kecáte pitomosti - totiž jedno ti uniká, milý trollíku, když chceš nějaké fórum parodovat / ironizovat, musíš vědět, kde to ironizování má hranice a když už se z tebe stává větší guma / blb / šašek, než jsou ostatní. A to se z tebe a tvých kolegů již stalo - blbci, co se neobávají nadávek, jen aby špinili a trousili kydy a kecali nesmysly. A než napíšeš další velmi poučný, nicméně naprosto nesmyslný, článek, zamysli se nad sebou. Už si tu jen k smíchu.
            • Tobe to tady uz leze na mozek vid? *1*
            • Anonym:

              Kok*t jako ty, s takovou gramatickou schopností jakou předvádíš, by měl raději držet hubu, zvlášť, když slovo výše použité a vepsané i/y není náhoda. Není divu, tvůj rektálně alpinistický egoismus ti poněkud zaleptává centrálu a nedovoluje patřičný rozhled a přemýšlení, unikají ti souvislosti, které nestojí jen na někom jménem he/he . Pořád se vybarvuješ jako princezna, jejichž názor je ten správný, ale je s podivem, kde taková Guma bere jistotu. Pleteš si důležité a zaměňuješ to za trolling, nechápeš jádro ani koncept, upnul jsi se, jako klasická vyhrožující Guma těchto věků a tohoto současného místa, jen k jednomu subjektivnímu směru. Nelze očekávat od někoho, kdo potvrdil, že neumí reflektovat vlastní myšlenku a kdo není schopnej flexibilně s názory pracovat, a to včetně těch druhých, žádný zázraky, ovšem tvojí osobou se překonává jinak zatracováná gumovost a překračují se výrazně a nebezpečně její limity. Překládáš naprosto stejnou a ke stejné věci zúženou sentimentální sra*ku, podpořenou argumenty na místní prase-hodnotící systém a z něho vycházející oblibu a vlastní úsudky dolované zdola. To nemá u normálně a vyzrále myslící osoby, kterou chceš představovat, co dělat. Takoví lidi nejsou hodni argumentace ani respektu, takoví lidi jsou jen prototypem bahna, který se musí parodovat a likvidovat. Bahna, který zanesl tohle osvícený místo a vyřadil ty, kteří věděli, znali, naslouchali, promyšleně bez kříšťálových koulí selsky diskutovali a nechovali se jako všeználí zadělaný Gumy.

              Já mám vlastní svědomí naprosto racionálně a promyšleně čistý a většině místním gumídkům nic nedlužím. Jsme tady jen věsměs bandou virtuálních magorů, do redakčních análů vtírajících se panáčků a normálnosti nedosahujících rytířů, takže mě tu drtivé procento nezajímá, nevýjimaje jejich kašpárkovsky a dětinsky laděný názory. Domnívám se, že nejinteligentnější osoby tady začínají nenáviděným TheGGG, Rhuladem, Trisskou, Doktorem a dalšími onými "trolly", kteří místním volům hejbou žaludkama, paralelně následovanými těmi, kdo tu už byli, a kteří umí myslet a ví. Zbytek je jen diskutujícím póvlem, který se snaží zasahovat tam, kde nemá s tak omezenými mozkovými vymoženostmi šanci, a který roste každým dnem. A v takovým braku není místo pro něco kytičkovanýho a snadno pochopitelnýho. Blbost tu celkově tříská na všechny strany, málokdo má ale nárok a schopnost ji dělit na to "dobrý" a "špatný", jen málo z nás to dokáže. Ty, jako nějaký nastolovač "pořádku" chytáním jedné "rybky" patříš přes barikádu k odpadkům, ne k osvíceným.
            • Ale kdepak mili he/he, ja jsem jen pouho pouha tva oddana guma z gumidkova. *3* Fandim ti, drzim ti palce, aby jsi to tady vsem ukazal, zac je toho loket.
              PS.: ta pasaz o tom, ze te nejaka guma nemuze urazit, psana chvili po tvem nervovem vylevu a urazkach, pusobi ponekud usmevne. *1*
              Ale to ti jako tva verna guma jsem schopen odpustit. *3*
            • Tak skákat nemusíš, stačí, když se zebe přestaneš dělat blba *3* Navíc, nějak ti dochází dech, píše se "opepřit" a taky po "vemenech" se píší slovesa s "y" na konci. Ale to jen na okraj. Máš pravdu v tom, že bujuju (bojujeme) proti místní špíně a tobě jakožto jejímu veliteli. Navíc, vlastní názor si hájí každý, nicméně jinou věcí je, když dotyčný vidí, že je jeho názor špatný, měl by se nad sebou minimálně zamyslet, a to ti nějak uniká hehe. Naštěstí ale z několika tvých komentů mohu usoudit, že ty to vlastně nemyslíš vážně, ty se jen snažíš trollovat chudáčku... až na to, že už to nikoho zde nezajímá, maximálně tak provokuje... ale třeba to tak i chceš, třeba si nějakej takovej "gumídek" jak sám říkáš, který rád v hávu internetové anonymity dělá ramena a šíří tu svoje rozumy, navíc ničím nepodložené a vysloveně trapné... zamysli se nad sebou, než dostaneš banánek... ani admini nebudou chtít číst tvoje kydy věčně... Narozdíl od tebe se tu totiž snažim psán co nejlépe, co umím, k mnoha hrám píšu i "minirecenze" (s dobrými ohlasy), co prosimtě děláš ty ? Nasíráš tu lidi ? Provokuješ ? Plácáš ? A na to vše ještě nadáváš ? Milý hochu... tudy cesta nevede...
        • Ale ale mistre, spatny den? To se spravi, chce to jen jit trochu do sebe a nohy v teple. Fandim ti. *3*
        • Infinity Ward chce z Call of Duty: Ghosts udělat novou podsérii.

          Už to trochu přeháníš ty blbe, si myslíš že ti to forum patří nebo co? Jdi se léčit...
        • slabý.
    • Sice nevim, kterou "gumu" mas na mysli, ale prece nebudes takovej nedutklivej ne? Ja te pouze upozornil na skutecnost, ze ses trochu z formy mistre. Myslim to s tebou dobre, dej se do kupy.
      Fandim ti. *3*
    • vzkaz pro a.e. kolegu Hej Hou
  • Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

    ten clanok pise o battlefield 3 a nie o Ghosts
    • ringmancz
      link je špatnej, ale informace ne
      http://www.cinemablend.com/games/Call-Duty-Ghosts-Campaign-4-Hours-Long-60316.html
    • Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

      preklep Battlefield 4
  • Ronox

    COD: Ghosts

    Tak nám vycházejí celosvětově recenze a docela jsem rád za hodnocení. Nikomu nepřeju nic špatného a proto doufám, že tohle bude pro ně signál, aby vrátili CoD tu slávu, kterou mělo. MP je prý dost okleštěný, extinction režim má jen jednu mapu a není tak sofistikovaný jako zombies a kampaň patří mezi jedny z nejslabších u týhle série, tak vážně doufám, že je to nakopne a v budoucnu se bude mluvit o cod zase jako o kvalitní sérii a ne jako o casual hře pro děcka co jen fakujou na voice chatu a barví si pistolky do Barbie barev.
    • Hezky řečeno Ronoxi, tahle série potřebuje restart jako sůl. Jak kvalitativní (konečně nový engine), tak i obsahový (SP, popř. trochu i MP). Podle mě, měli by přestat soutěžit s BF a vrátit se do druhý světový a udělat jí na pořádnym enginu, to by byl panečku comeback série. A pak postupně jít do současnosti, přes vietnam a popř. i koreu. Však témat je od druhé světové až až a neni pravda, že bychom se jich přejedli. Právě naopak, co tak čtu a slyším, už se trh začíná přejídat poderní (a postmoderní) dobou, různých scifi prvků atd. Chce to restart...

      P.S. he/he, kdy ti dojde, že si trapnej i na trolla ? Raději odejdi, dokud si tu ještě zapsanej jako jeden z největších trollů a ne jako blb a hulvát, kterýmu došla trollí munice, tak plácá a nadává...
    • Verdikty vesměs a rozumně v průměru. Ale i tak to je nejlepší fps věc.
  • Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

    Máte tam poměrně velikou chybu, článek je o BF4 nikoliv o COD:Ghost!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit