Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, kto mal niekedy ucet v Warhammer online, ma teraz moznost, do 18.12. hrat zadarmo, takpovediac rozluckovo - naposledy
    • Ve své době to byla slušná zábava.
  • Info o COD Ghosts

    Hra ke spuštění vyžaduje 6 GB RAM a zabírá cca 30GB na disku. Komentoval bych ale potřebuje to komentář?
    • Pilgrim66
      Jo a BF 4 co vypada o 10 let lepe potrebuje 25 GB i s MP, go figure...
      • Podle neověřených informací nás na STEAMu čekají podzimní slevy 27.11-3.12 a vánoční slevy 19.12-2.1.2014.

        V BF4 ale přece nejsou rybičky!!
      • Jack1947
        Presne to bylo neco kolem, 28,6gb. Jinak pravda no. *4*
        • U mna 23,8 GB, to od vcera vysiel nejaky monster patch?
    • prudislav
      to je komedie 6GB ram požadavek i když ve skutečnosti bere maximálně 1-3GB :-D dvojnásobná velikost oproti BF3/4 prestože hra vypadá hůř. Modely postav jak z MW1 :-D a FoV jenom 65 :-D
      • Tilwaen
        Optimalizace hadr *4*

        Ale kdoví, jak to bude.
        • prudislav
          a piráti už prolomili ten 6GB check a s crackem to jde hrát i s 4GB ramkou
          • Jack1947
            Co kde ? Mas nakej Irc kde jsou Releasy nebo to je tajne... *7*
            • prudislav
              ona by nová verze měla jít i na originálnce ,je to někde na redditu
    • SP i MP kolem 60GB na HDD, to je gól.
      • Jack1947
        To je tim padem cestny Kandidat na Nejobjemnejsi hru roku, hlavne ten SP bude stat zato konecne budou videa ve FHD a s vysokym bitratem... ty pozadavky se jakz takz zkousnou, nejlepsi je ze na Xboxu ma dohromady 16gb... *15* Pc musi bejt holt exkluzivni, v necem. *4*
  • GTA 4

    Zdravím, na steamu je teď Episodes from liberty city v akci, vyplatí se to kupovat? Jde mě hlavně o multiplayer, hraje se vůbec ještě? A co GfWL, je tam ještě, nebo už se zrušil? Děkuji předem za odpověď :)
    • GfWL tam zatím je.
  • Do Need for Speed: Rivals se po dlouhé pauze navrátí vozy od Ferrari. Konkrétně: FF 2012, 458 Italia,...

    You don't say!! *1*
  • Nestačím se divit, co za dementy duplikuje můj nick občas. Ale tady je úroveň retardace vysoká, takže vlastně ani moc překvapený nejsem.
    • Jack1947
      Tak se regni, co ti brani... pak bys nemusel fnukat, jak mimino ze ti nekdo sahl na tvuj nick. *4*
      • michelangelo
        To ale nikomu nezabrani pouzivat ten stejnej nick jako anonym. Uz jsem tu zahlid par michelangelovskych prispevku, co urcite nebyly moje. Paklize teda netrpim nejakou sofistikovane skrytou schizofrenii .)
        • Ale potom je anonym jasný indikátor, že něco smrdí..
      • A ještě fotku s tetováním ne? :D ne díky, mezi místní patřit opravdu nechci, ale konečně jsi řekl něco smysluplného
        • Tilwaen
          Na to, že "mezi místní patřit nechceš", jsi tu celkem často.
  • Ronox

    WoW - datadisk

    https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1450325_553690938043823_1113424506_n.jpg
    • Video: Procházka v Dashboardu konzole Xbox One.

      Kafe jako prase...
    • Až příští Vánoce? Co budu do té doby dělat? Asi nadále ignorovat tuto MMO.
  • Video: Procházka v Dashboardu konzole Xbox One.

    Ostuda, že tam místo XBO verze má PS4 verzi screenshotu Bf4 mapy.
    • Jack1947

      Video: Procházka v Dashboardu konzole Xbox One.

      Vzdyt to az na vyjimky je totozne s current gen... Kdyz pominu, ze je to takove vetsi a je tam vice moznosti na jedne obrazovce, dokonce i barevne schema je stejne. To vem cert a zajimavejsi budou schopnosti te konzole a ty nejake budou verim ze ano. *4*
  • MickeyMutant

    Shigeru Miyamoto se na nových Mario hrách již zřejmě nebude podílet, chce se zaměřit na menší projekty.

    Ahoj bleskaři, jak se dneska máš?
    • To má jako napsat Šigeru Mijamoto ? Být dotyčným tak mi velmi vadí že se takhle koní mé jméno jen kvůli zabedněného Mutanta...
      • Tilwaen
        Je zvláštní, že mluví-li se o takto lokalizované transkripci japonského písma do latinky, tak tu všem hned naskakuje husí kůže a křižují se, jaký by to byl humus, kdyby se to takto psalo, ale je-li někde (i v seriózních médiích) lokalizovaná transkripce arabského písma do latinky, pak vás, bojovníky za "nekonění jmen", nikde nevidno.

        Al-Kajda, Hárún ar-Rašíd, ... Nevadí?
        • Není to třebas tím, že už to máme zažité? Ano ten princip je stejný, ale prostě více se mi líbí klasické asijské jména.

          A nejspíš bych nic nenapsal, ale tenhle Mutant mě štve.
        • U těch špiňáků to nikoho nezajímá.
        • MickeyMutant
          Bohužel se to z bleskovek začíná šířit i do regulérních článků. Dneska se blýsknul třeba Aleš v textu o War Thunder. Vetřel se mu do něj jistý "Anton Yudintsev", výkonný ředitel Gaijin Entertainment. Je to tam v diskuzi samej pilot, tak jsem jim s tím nechtěl narušovat brífink.
          • Tilwaen
            Tak mně osobně se třeba víc líbí ona anglická transkripce japonských jmen, abych byla upřímná, ale zrovna tato rusofonní jména je zvláštní vidět přepsaná anglicky.

            Ještě trochu k diskuzi mimo hlavní téma - co říkáte třeba na koncovky -ová u původně nepřechýlených cizích jmen, přidávat/nepřidávat? Hillary Clintonová, Britney Spearsová, Megan Foxová... ?
            Případně potom excesy jako Petra Svoboda, Emma Smetana... *2*
            • Jack1947
              Sak to je hruza, kdyz nejsou z cech a to muze tak je nazyvat maximalne tak nejaky "bulvarni denik "Plesk" , nebo snad info v televiznim programu... nebo v tv , jinak fuj. *12* *11*
            • MickeyMutant
              Neotvírej Pandořinu skříňku!
  • Ucho: můžeš mi ty jednoduchý jedinče vysvětlit, v čem se vychloubám? To že napíšu reakci na místní pitomce, abych jim tím dal jasně něco najevo, to je vychloubání? Každý normální trochu starší člověk co sem chodí snad ví, že není problém si koupit škatuli za pár tisíc, na tom není snad nic vychloubačného. Nic, končím s debatou, tady je to samý blb.
    • Mazej na nějakej HW web a tam se můžeš chlubit svou krásnou novou grafikou za 12000 a porovnávat si tam výkony. Tady to nikoho nezajímá. A vůbec, ty máš nějaký problém, protože jsem od tebe neviděl nikdy nějaký pozitivní příspěvek, pokud si dobře vzpomínám. Jen útočíš, nadáváš na všechno (chlavně na konzolisty) a vychloubáš se (připomnělo mi to citát "A teď si vás kúpím všecky.."). Měl by si možná navštívit odborníka přes hlavu..
    • ucho
      pokud někdo založí diskuzi s tím, že chce poradit, kde koupit výhodně PS3 a končí to tím, že se oháníš, jak sis koupil novou grafiku a že hraješ BF4, nepřijde ti na tom naprosto nic divného? ;) jsi ostudou všech hráčů...
      • *ostudou všech biologických organizmů
    • Jack1947
      Jdi si hrat BF4 a neotravuj, spravne. (mimochodem ja uz ho doparil) *3*
  • Erendiel

    Resident Evil 5 se stalo nejprodávanější hrou firmy Capcom.

    To jim zase dá nějáký špatný impuls :( oni pořád strašně dávají na to, co zrovna frčí nebo se prodává a bez studu to cpou do svých her... měli by si zachovat svou tvář. plané kecy stejně už je pozdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit