Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

    tak xbox360 ps3 wiiu vsechny verze jedou na 880x720p a kazda konzole to nejak upscaluje takze asi se to activisionu moc nepovedlo kdyz to ani na xbox one nejede ve fullHD,ono stejne nejde oto rozliseni kdyz jsou hnusny textury atp....

    a stejne to je divny o CallofDuty Ghost na current console se nikde ani nepsalo jen XO a PS4 verzich asi tam bude neco spatne
    • Evidentně to museli ořezat, vzhledem k tomu, co se děje i u pc verze, navíc tady ta hra nebyla primárně vyvíjená na nextgen, všechno je jen narychlo, já jen doufám, že příští díl už bude na novým engine aspoň a SP tam nebude jen jako hodinový tutorial k MP.
    • Keyz
      Vypadá to, že po to technické stránce BF 4 jasně vede. Jak v optimalizace tak v kvalitě.
    • treba konecne udelaj/pouzijou novej engine, i kdyz, dokud ovce plati nadsene za recyklaty, proc by se namahali... *6*
      • Přesně tak, pořád to vypadá kvalitně, tak co by si na tom chtěl vole měnit. Pro grafický-hrabače mezinoží je tady ta chujovina, jak se to jmenuje ta blbost, Krajzís a nebo přesvětelkovaně omalovánkovanej Betlpole.
        • Už mu dochází trollí pára, tak mele (a to doslova) z posledního a přidává nadávky *3* Docela smutný konec slavného he/hea...
        • Tva forma sla v posledni dobe hodne dolu. Vzchop se chlape. *1*
  • CoD: Ghost

    Včera v noci vyšlo, jde se sosat. Jen doufám, že to vy pitomci tady nekupujete, pokud jo, tak se nedivte, že to je jaký je pořád.
    • BookerDeWitt
      Heleme se, největší pitomec ze všech, říká o ostatních, že jsou pitomci.
      • Jsi trotl, blbů co si to koupí je tu pár, vsadím se, že bys je spočítal na prstech jedné ruky.
        • Ne každej je Robin Hood jako ty.
      • potrefená husa
    • Koupeno, spešl edice, za 3k. Nelituju.
      • Si d*m*nt.
  • http://s9.postimg.org/p5pm73ofj/6_GB.jpg

    CoD Ghost hází údajně error pokud nemáte 6Gb ram... to mi neříkejte že by to na 4GB nejelo
    • ucho
      těch 6 GB je samo nesmysl, když to dokáže jet na konzolích s 256 a 512 mb pamětí. ale tak ta paměť je to nejmenší. já nepřekousnu ten požadavek na 64bit windowsy. do těch půjdu až tak za rok, dva...
      • Tilwaen
        Tak pokud říkáš, že paměť je to nejmenší, a zároveň běžíš na 32-bitu, tak to tedy rozhodně není to nejmenší; vždyť nemůžeš využít ani 4GB RAM - tedy pokud nejedeš na Windows Server, což na desktopu asi ne...
        • ucho
          paměť není drahá, není problém koupit, doplnit, strčit a jet. přeinstalace systému je pro mě příliš omezující věc. nehledě na to, že licenci na ně nemám (což zde samozřejmě lidé neřeší, protože windows jsou přeci na internetu zdarma...)
          • Ale no tak, takove reci, ze tady nema nikdo orig Win, si nech laskave od cesty. *3*
            • "což zde samozřejmě lidé neřeší, protože windows jsou přeci na internetu zdarma.."
              Napsal si, ze to tady lidi neresi, kdyz jsou na netu "zdarma". Ja teda nevim, ale z toho podle me vyvozujes, ze vsichni zde sahli po te "free" verzi.
              Kdyby jsi napsal napr. "což zde samozřejmě mnozí lidé neřeší...", tak to by byla jina. *3*
            • ucho
              já ale nepsal, že tady nemá nikdo orig win... *5*
      • Dnes se ještě vážně najdou lidi, co jedou na zastaralém 32bitu? No ikdyž u tebe se ani nedivím.
      • to s tím souvisí ušoune
    • Gojira
      "... Call of Duty: Ghosts may not even require 2GB to function just fine."

      By mě zajímalo jak si to Acti může dovolit, ale i tak se těším až budu číst forka dětí co budou mít totální rage nad tím, že mají malou ramku *1* *1*

      http://www.incgamers.com/2013/11/pc-users-suggest-call-duty-ghosts-6gb-ram-requirement-artificial
  • God-of-War

    Obrazem: Ovladač Dualshock 4 v barvách Killzone.

    Nemalo luxusni.
  • Ronox

    COD: Ghosts

    Tak už vyšlo asi z warezový verze první max settings video http://youtu.be/u8LU5sQXcT4 .. já nevím, ale to v IW neumí správně zabalit soubory, že to je tak obří oproti BF4 a přitom to nedosahuje takových produkčních hodnot?
    • Veskoslav
      Grafický posun tam je, ale když to srovnám s Bf4, tak je to hrozné.
    • Keyz
      Mě by zajímalo kolik to sežere RAM když to chce 6 GB jako minimum.
      • Mahcake
        Jsou to kecy. Prý něco pod 2 GB. Někde jsem to zrovna četl.
      • Jack1947
        Je to nesmysl, dnesni hry tak tak vyuzijou 50% z 8gb... ani ne. Ja jsem spise zvedavej kam to naladuju kdyz s BF jsem to mel na "hrane".
      • Ronox
        To bude taky podle mě nějaká chyba buď programátorská lenost nebo nějaká rádoby ochrana jako svýho času ochrany, který zabíraly tunu místa na hře, aby to lidi nebavilo stahovat.
    • Jack1947
      Skube se to tedy hezky... uz se tesim az to budu hrat na me "plecce". *15* Zda se mi nebo grafika ma takove hezci textury... pripomina mi trochu vykradani bf ale jenom trochu.
      • Ronox
        K tomu se nevyjadřuju, protože nevím na čem hraje a jakým softem nahrává. Některý žerou moc výkonu. No jsem na to zvědavej až se sjednotí recenze po zítřku, protože ikdyž nemám MW2 sérii rád, tak bych si na druhou stránku přál nějakou zábavnou AAA střílečku.
  • Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

    BF4 mě zatím překvapivě baví, uvidíme co Ghost, tyhle hry jsou vyloženě jednohubky, sosnout, zapařit, odinstalovat. Ale dokáží dobře zabavit, bohužel lepší tu zatím nejsou.
    • Jack1947
      Vyjimecne s tebou souhlasim... Zabavi, na chvily a bez Mp ano.
    • Keyz
      Jsem zvědav na technickou stránku hry. BF 4 vypadá dobře + Fyzika.

      Zde je vylepšený starý engine tak, jak to bude vypadat v porovná i v testech benchmarku se uvidí.
  • Obrazem: Ovladač Dualshock 4 v barvách Killzone.

    Někdo ten nástřik dost nedotáhl. Dvě barvy, páska a takovej šmejd mám za dvě vteřiny.Taková amatérská prasečina.
  • nekromant33

    Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

    odkaz v bleskovce je na článek o BF4
    edit: chyba ale asi jen v odkazu, zpráva jako taková asi chyba není:
    http://n4g.com/news/1386180/call-of-duty-ghosts-campaign-is-only-4-hours-long

    (btw nejsem v tom nějak zběhlej, jak oddělám to podtržení za tagem url odkazu?)
    • Jack1947
      Ted jsem si taky vsiml, nejedna se o chybu... *7*
  • Miserius

    Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

    Další taková? No doufám že se to nestane běžnou věcí...
    • Keyz
      Kvalita za tu velikost... Na co dělají SP když na to stejně každý nadává. Kdyby to vydali jako MP bylo by to možná lepší.
      • Jack1947
        Usetrilo, cas penize a nervy... *3*
    • ringmancz
      mě pobavil hned ten začátek v Battlefieldu - "Rozstřel okno" schválně jsem nic nedělal, co se stane. vystřelilo to za mě...
      • C-BEAM
        *1*
      • to kdyby nahodou nakej fagan neumel cist a tim padem nevedel, kterou packou pohnout *5*
      • Miserius
        Singl Battlu 4 je asi první singl military AAA hry kterej mě FAKT nebaví *1*
  • Jack1947

    Singleplayer kampaň Call of Duty: Ghosts je pouze 4 hodiny dlouhá.

    Jen ? Takze je to "vyrovnane". *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit