Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Nový obal pro COD Ghost

    http://static.giantbomb.com/uploads/scale_medium/16/168537/2564584-call+of+duty+dog.jpg
  • x_ander

    Tip kde koupit PS3?

    Po letech jsem se konečně rozhoupal jít do PS3. Prosil bych tedy o radu zkušenějších, kde ji koupit? Zálusk mám na super slim verzi s 500 GB diskem a chci si koupit konzoli novou, takže nechci žádné bazary nebo aukro. Taky bych se rád vyhnul různým bundlům s hrama, které mi přijdou dost předražené. Co jsem tak našel, tak se ceny pohybují kolem 5.500,- Kč.

    Má někdo doporučení, v jakém shopu PS3 koupit za dobrý peníz a se zárukou, že to nejsou žádní hajzlíci? Dobře se mi zatím jeví shop originalky.cz, ale nikdy jsem od nich nic nekupoval. Má někdo nějaký tip?
    • x_ander
      Každopádně všem dík za tipy. A až se zapšklé děťátko Predator vykřičí, tak dá třeba pokoj. Mě fakt nerozhodíš :)
      • ringmancz
        podle mě je zbytečný kupovat novou, já bych raději koupil Slim, ty už se stejně nekazí. najdeš inzeráty s částečnou zárukou (třeba ještě rok, nebo někoho kdo si to koupil na GTA) s několika hrama za míň, než novej bundle
        • Přesně tak - Slim vypadá důstojně , super slim je taková , no .... prostě mám doma taky Slim a vyklající sešoupátkový dvířka bych nechtěl ;)
      • Miserius
        Oh... život je hned snažší když jeho příspěvky nevidim *2* Ale dovedu si to představit, konzole fuj, mam nejlepší komp na světě, rozlišení 8k a porazim kohokoliv s gamepadem v Quake 3! *1*
        • Prosim te, ten bude rad, kdyz zvladne porazit Crash na "I can win" se zapnutym wh a aimbotem
          • ucho
            předevčírem jsem dohrál Uncharted 2 a jsou tam zajímavé statistiky. na gamepadu jsem trochu levej (což mi nevadí, dodává to na atmosféře a přijde mi to lepší, jak vše projít s prstem v nose jak na střelnici), ale přesnost střelby jsem měl tuším 48 % procent (nemám pocit, že je ve hře auto aim, člověk prostě musí zamířit na pajdůláka) a z toho head shotů jsem dal tuším 18 % (ale to nechci kecat, to už si nepamatuju tak přesně). 11 hodin herní doba.
    • Miserius
      5.5k za 500 giga je dobrá cena, pochybuju že seženeš drasticky levnější... Tady náhodou má dost lidi tipy na nějaký akce, já včera pořídil díky Veskoslavovi v Electroworldu hry (BF4 i AC4 na konzole za 999 ani ne tyden od vydani jsou supr ceny)
    • ucho
      já kupoval přímo u Sony, slim 160gb za 4k + hra dle výběru zdarma. ale to se asi zbavovali slim verzí.
      toho bundlu bych se nebál, klidně bych šel do nějakého s Last of Us
      http://www.mall.cz/herni-konzole-ps3/sony-playstation-3-500gb-superslim-last-of-us?v=557866

      7k je v poho :)
      • 7k je vpoho, za starou škatuli :D Tady je to samý ucho.
        • ucho
          zrovna mám rozehrané toto:
          http://youtu.be/zN3rj6YemkI

          na starou škatuli se u toho bavím dobře a grafika mi přijde pro hraní dostatečná... kdo by to byl řekl, co to po těch letech zvládne...
          • Ronox
            Jo jo zrovna exkluzivní tituly na PS3 hodně topujou grafiku. Možná nemaj AA a jiný pytloviny, ale za to maj královskej gameplay, perfektní znovuhratelnost a celkově produkční hodnoty úplně jinde než většina PC her. Nemohl bych být PC only hráč, protože nechat se připravit o takový pecky jako je Uncharted, Last of Us, God of War, Gears of War, Super Mario Bros., Red Dead Redemption, Journey atd. Na jednu stránku mě ta roztříštěnost štve, ale na druhou díky ní hráči, kteří chtěj hrát a nebrblat si užívaj neskutečný hody :)
            • Jack1947
              Presne, snad to i pochopi Predator ze tady proste nema sanci, uspet. *3*
            • x_ander
              A to jsou přesně ty důvody, proč do PS3 jdu, ikdyž už její čas pomalu končí. Ty kvanta skvělých her (navíc dnes už za pár šupů) si už dál nechci nechat ucházet.
          • A? Já mám rozehraný BF4 na ultra vsync on 60FPS a co jako ? Uncharted si kdykoliv můžu jít zahrát taky, pár minu cesty, a co jako ?
            • ucho
              to byla reakce na tu tvou starou škatuli. jestli si chceš někde přeměřovat pindíky, tak to dělej prosím jinde. nikoho nezajímá, co hraješ...
        • Jack1947
          Beztak podle mne, si hodil prachy za pc "do A*alu" a na konzoly nezbylo, tak ted furt jen prudis neverim ze nekdo kdo nikdy konzoli nevidel, z vylohy z 50kilometru bude tak urputne prosazovat tyhle kecy.
          • Čistě pro tebe, minulý týden jsem si kupoval grafickou kartu 2x dražší, než je celá PS3, tak si nehrej na někoho, kdo ví co mám a nemám, stačí ?
            • Zrovna u grafiky za 10 litrů se musím usmívat .... jistě máš super radiátor do PC ... ale cenově - jdi někam! Tady si za 5K solidně zahraji a ty si klidně vyhoď dalších deset , aby jsi mohl spustit Windows 8 a Blendra , nebo chceš řít že ji máš jen na hraní ?! Tak tomu říkám Kauf zase Já ;)
            • ucho
              všimni si, jak jsi ubohej. někdo tady vznesl normální dotaz a ty máš potřebu se zapojit do diskuze s tím, co dotyčného vůbec nezajímá. navíc to ještě končí tím, že máš potřebu se něčím chlubit. krásný příklad toho, že nejsi zralý na to žít mezi lidmi...
            • Jack1947
              Nezapomen bejt aspon 10x-20x v plusu at vime jakej si "machr". *3*
            • x_ander
              Kupoval sis to ty nebo si to koupil tvůj tatík do počítače? :)
          • Sice nevím proč na tebe reaguju, ale už jsem měl spoustu PC, PC, který ty nikdy mít nebudeš (myslím výkonem), konzoli jsem měl, jinak bych nemluvil o něčem, co znám jen od pohledu a na x dalších jsem hrál a kdybych chtěl, tak teď půjdu a koupím si všechny konzole na trhu, ale proč bych to dělal?
            Předpokládám, že tobě na to musela dát maminka ty psychologu. Nebo jsi si na ten krám vydělal sám ?
            • Bože co ty jsi za dementa. Psal jsi, že jsem konzoli nikdy neměl a neviděl nebo co, v těch tvých sračkách se nedá vyznat, tak jsem ti demonstrativně napsal, že jsem konzoli měl a jsou mi u p*dele, protože kdybych chtěl, tak si můžu jít co chci, narozdíl od blba jako jsi ty, co nic neměl, nic neví a jen tu blbě kecá.
            • Jack1947
              To je ti podobne, jedine co umis jen odchazet od tematu... nevyhovovala ti a ze se kasas "kdybych chtěl, tak teď půjdu a koupím si všechny konzole na trhu" Delas ostudu jen sobe, pak se div ze Pcckari za takovy jako ty to slizavaji tezce. Nepis blbosti, uz to neni zabavne je to otravne.
    • Lurok
      Na originalky.cz nakupuju jiz delsi dobu a nikdy sem zadnej problem nemel. *3*
    • Ronox
      Kamarád kupoval výhodně v datartu superslim, ale nevím jestli na to teď mají nějakou akci. Originalky.cz znám a jsou v pohodě. Projeď to prostě přes zbozi.cz a uvidíš ;)
      • Jack1947
        Neni levnejsi bohuzel, pod 5499,. se neprodava 500gb verze... ja si naopak myslim ze v Bundle s hrou to je vyhodnejsi, konzole + hry/hra na zbozi.cz nejsou vsechny kramy jen ty zname a nektere se tam nezobrazi. Z originalek bych asi nekupoval pac tam je to docela drahe s porovnanim s ostatnich shopu, ja nevim jeste mozna pockat... zalezi na tom kolik clovek hodla investovat z druhe ruky to je risk ale co jsem koukal na Aukru tam pokud nelzou a samozrejmne by sis proto radsi asi mel zajet. Za mne myslim mozna pockat, treba jeste zlevni. *3*

        Jinak diky za tip, originalky se jevi solidne, dokonce maj i pouzite hry za celkem prijemne penize. *4*
    • To jsi negramotný nebo tak něco, že si sám nedokážeš koupit takovou pitomost jako je PS3 ? V páčkolandu ti k tomu dají poukázku na 100kč na koupi nového televizoru, barevného.
      • x_ander
        Ok, beru na vědomí. Ale byl bych rád za odpověď od někoho, kdo není debil, že.
        • Debila tu ze sebe děláš pouze ty. Nechápu jako co čekáš že ti tu kdo tak objevného řekne.
          • Jack1947
            Zapomen na to co jsem napsal predtim, to bys nebyl ty. *15*
          • Ronox
            Možná poradí někdo, kdo právě četl nějakej leták z elektra jako tomu bylo asi před rokem, když tu někdo psal o PS3 v superslimu za čtyři tisíce.
            • ucho
              Predator: mě tady nebaví číst zase tvoje blbosti a taky s nimi nedáš nikdy pokoj, tak se hoď do klidu a šoupej nohama...
            • Tak jasně, ale kdyby tu psal každý kdo něco shání.. Nevím jak ty, ale mě tu nebaví číst tyhle blbosti. To že si borec nedokáže sám nic zjistit a sviní tu diskuzi mě celkem irituje, proto ta reakce. Pak tu přijdou paka typu Jack a je vymalováno.
  • Do Need for Speed: Rivals se po dlouhé pauze navrátí vozy od Ferrari. Konkrétně: FF 2012, 458 Italia,...

    tak na GTO se těším a ještě ta italka neni špatná
  • Video: Deset minut gameplay záběrů z multiplayeru Call of Duty: Ghosts.

    Vypadá to, že poprvé v historii COD mají zbraně alespoň nějakej recoil. Trvalo to jen deset let.
  • Sony si za nemalý peníz koupilo doménu TakeTheOath.com.

    No já se v tom tak nepohybuju, ale přijde mi, že tu doménu spíš prodávají.
  • PS4 verze Blacklight Retribution poběží v rozlišení 1080p a bude vypadat jako na PC s nejvyšším nastavením.

    No vida, dobrá zpráva. Mám v hledáčku, je to F2P,FPS a navíc by to mohlo vypadat pěkně (na PC to ujde).
    • be klávesnice a myši to je pořád poloviční hraní, vyloženě amatérské, nezáživné.
      • MrSanta
        Já bych zas tak radikální nebyl. Takový Descent jsem hrál vždy jenom na klávesnici a jakých vylomenin se mi tam dařilo dosáhnout. Názor že si FPS hru nedá pořádně užít bez K+M ti neberu, ale myslím, že je řádně mimo.
        • Tilwaen
          Jestli máš na mysli ten Descent někdy z devadesátých let (létáš lodí v jakýchsi tunelech a střílíš), tak ten nijak rozumně ani s myší hrát nešel, ne? Co si pamatuji, tak byla dost nešťastně nastavená její citlivost, tak bylo lepší to ovládat skrz klávesnici.

          Pod Tvou poslední větu bych se mohla podepsat.
      • Vrook
        Tak alespoň neklesne v životě tak nízko jako ty, aby se cejtil u hraní videoher profesionálně. To je totiž vyloženě smutnej přístup k životu.
        • 1. o Pro gamingu nevíš dle mě nic.
          2. i obyčejný hráč, který má herní pc, hrám věnuje spoustu času, tak si rád zahraje kvalitně, nemusí to být vyloženě profesionálně, ale kvalitně a s tím velmi úzce souvisí i věci jako je ovládání, nejen výkon pc apod.
          3. Nechtěj si se mnou poměřovat pindíka, co se života týče, nemáš na to, věř mi.
          • Vrook
            1) Ano za to tvůj předsudek - klávesnice = profesionalita, gamepad = amatérství - je v podstatě zestručněná bible progamingu co? *15* *15*
            2) I obyčejný hráč si rád zahraje kvalitně na klávesnici nebo na gamepadu, s tim souhlasim.
            3) Nebudu to dělat, páč si myslim, že mám na víc, než srovnávat svůj život s člověkem, kterej zasvětil svůj život djihadu proti konzolím na herním webu. *3*
            • Vrook
              Jacku, konzoli jsem měl, momentálně ji nemám, ale hodlám si ji znovu pořídit. Každopádně jsem hráč, co si zahraje na čemkoliv, někdy dám přednost PC, jindy tesknu po vyvalování se s gamepadem na gauči, ale hlavně... jsem odpůrce jakejchkoliv fanboys a chudáků s posláním šířit fanatický kecy.
              A taky bych rád vedl tvou prezidentskou kampaň. *14*
            • Jack1947
              Nejsi nahodou konzolista, pac se mi jevis jako "perfektni typ hrace" pokud ne nevadi... *3*
          • Jack1947
            Se divim ze si zas "systematicky" nehajteoval, zda se ze se u tebe blyska na lepsi casy mozna nebo ses uz nejakym zpusobem usmernil. *3* "Hate 3ver".
            • Tak si z něj vezmi příklad. *3*
            • Wat´afak ár ju talking abaut, mééén ?
        • Tohle vždycky náramě "pobaví" když někdo začne komentovat jiný život, přitom nemá sebemenší šajnu, jak dotyčný člověk žije, co všechno dělá a má, kde byl, co zažil a viděl.
          • to dělají jen chudáci jako Vrook, kteří v těch kecech akorát reflektují sami sebe. Normální člověk, který má trochu rozumu, normální život, tak nikdy tohle neřekne. Navíc každý ať si žije jak chce, pokud žije slušně, neubližuje jiným, tak co je sakra nějakýmu Vrookovi do toho. Nejdřív se podívej sám na sebe a nekomentuj lidi o kterých nevíš zhola nic.
            • Vrook
              Tvoje reakce jenom dokazuje, jak osobně sis můj příspěvek vzal. Měla to bejt jenom taková štiplavě hořká reakce na tvrzení, že hrát na gamepadu je "amatérské", konkrétně teda na nesmyslnej výrok o amatérství.
              Za A, pokud je někdo "povoláním" profesionální hráč videoher, tak to opravdu necenim, stejně jako bych necenil žádnou jinou vyloženě zbytečnou profesi, která nepřináši společnosti nic ve smyslu produkce, služeb nebo reálným přínosem kultuře nebo sportu (mačkat tlačítka neni sport). Samozřejmě, že s tim nic dělat nemůžu a ani nechci, ale můžu si o tom psát co chci a jak chci, tak co je sakra nějaký karkulce do toho..
              Za B... vono se asi ani tak nejedná o ten případ za A, protože Predator označil amatérem někoho kdo hraje na konzoli "in general". Takže se sám považuje za profesionála jenom proto, že má před sebou klávesnici. Takovej přístup si imho sám o sobě zasluhuje maximální opovržení..
              A prosimtě.. buďto se ke mě vůbec nevyjadřuj, nebo nebo alespoň nepřipojuj "moudro" "nekomentuj lidi o kterých nevíš zhola nic"... páč ty vo mě víš taky jen kulový a timhle si docela protiřečíš..
      • Ona i ta myš a klávesnice stojí za ho*no, takový ovládání pro nostalgicky a nevyzrále založený paňáce. Proto střílečky jen s kombinací volantu a metlení před obrazovkou - to je potom hrací jízda. Co vy víte o ovládání, amatéři.
        • Už si docela trapnej *3* I troll musí vědět, kdy přestat...
          • Táhni do p*dele bu*no a neotravuj.
            • Víš proč se tu mnozí trollové ignorují? Protože ví, kdy přestat, kdy ironizování a sarkasmus už začne přerůstat v deb*litu. Tys ten práh už dost překročil, proto se nediv... A mel si tu co chceš, sem normální člověk, žádná tvoje smyšlená guma... ta je možná tak maximálně v tvojí hlavě.
            • Nelži tu ty trollí pomatenče, já nikomu neříkám, co má dělat, jen se zastávám svého názoru. Nepleť si pojmy s dojmy. Navíc se mi zdá, že si tu částečně popsal sebe - to já sem ti šlápl na trollí oko, protože doposavaď nikdo se ti nepostavil, protože málokdo má na tuhle špinavou práci sílu. Bojovat s trollama neni jen tak a já toho nenechám, dokud se z tohohle fóra neodklídíš a nebo dokud se nezačneš chovat normálně. S tim se smiř. S lidskou blbostí se musí bojovat tak jako s tou tvojí.
            • Jací lidi, ty splašený lejno? Zatím vidím, jak se na mě ve stovce místních přechytralých rumcajsů pověsil nějakej čtyřprocentní de*il, který si v tom svým narozumovaným zagumovaným mozečku umínil, že bude za každou cenu rýpat a hrát si na hrdinu, páč mu někdo šlápnul na kuří oko. Aby za ty léta mě začal poučovat o tom co dělat nějakej emotikonskej kašpárek, kterej se tu náhodou zabydlel, no tak na to ti s*re pes, mistře. Na svoje chrámový teorie, co kdo má a nemá a jak by se měl chovat a myslet a dělat správně podle tvýho, si najdi sobě rovný usmrkance, u kterých si pak můžeš naklikávat první plus a bít se v prsa za svoje dětinsky vydojený mudrlování.
            • Už nevíš kam tak uboze nadáváš co ty trotle ? To ty tu otravuješ se svejma fanatickejma kecama. Přestaň žvatlat nesmysly a lidi tě nechaj bejt...
      • Na tebe mi stačí i "páčkovač".
  • Hry Lost Planet 3 se prodalo pouze 300 tisíc kusů. Capcom přitom očekávalo čtyřikrát více.

    vsak je to blbost,kdo by to chtel hrat.ja bych si koupil DR3 ale to by musel vyjit na PS4 takze dalsi nula z moji penezenky pro capcom.posledni nakup byl RE5 a pak uz me nic nezaujalo,za RE6 bych jim nafackoval,uz v petce to bylo tak tak s tou akci.kde nam soudruzi z jpn asi delaji chybu.me by stacilo aby se serie RE vratila k ponury atmosfere a pomalymu tepmu z prvnich dilu a budu to kupovat klidne kazdy rok.remake prvniho dilu prikladem.jo a na ty exkluzivity se taky muzou vyprdet.DR3 a deep down toho prikladem
    • 300 tisic kusu, to je trapne malo na bejvalou consolovou modlu capcom, tak dlouho se chodi s gamepadem pro nudu, az se packa utrhne... *6*
  • Jack1947

    Microsoft nové pokračování Project Gotham Racing nemá v plánu.

    To je skoda, jedna z mych oblibenych her a vubec prvnich co jsem hral na Xboxu360. *4*
  • nevermind, zbytečnej příspěvek.
    • To je frajer, snad jedinej za existenci místního h-chrámu, kterej to kdy přiznal. Palec hore.
      • jindra.veliky
        Veskoslav se priznal k homosexualite?
        • On to má být Veskoslav? Kolik těch variací na sebe sama má?
        • Pokud máš zájem, tak si to řešte přes privátní maily.
  • V PS3 verzi Call of Duty: Ghosts se objevili první hackeři.

    ... Žádný div. Hra se za poslední 4 roky nijak zásadně nezměnila, takže jistě stačilo jen lehce upravit hacky z předchozích dílů... Vypadá to, že Ghosts nebudou hratelné tak do patche 1.5... Ani mě už nepřekvapuje, že na YouTube lze najít kompletní průchod všemi misemi. Zase jednou to někdo někde zvoral.
    • Kdo by ji taky vůbec hrál. Jen magoři a společnost přátel UFO...
      • a ty a dalsia polovoica madarov
        • MickeyMutant
          Český buzík, co píše slovensky a přináší informace z Maďarska. Dneska už se ve střední Evropě člověk cítí celkem internacionálně.
          • A do toho pantáta, co se nechává slyšet o podmínkách překladů jmen z dálnýho východu přes západ zpět do Čech. Máš rozhodně recht, příteli.
        • Jack1947

          Hry Lost Planet 3 se prodalo pouze 300 tisíc kusů. Capcom přitom očekávalo čtyřikrát více.

          Ja myslel ze ty mas rad COD, Flialfield je jeden velky bug... Čobole. *15* *3*

          No, kdyz uz jsem jaksi... mel nadpis tak nutno dodat ze to je i mozna logicke, proste znacka nepomohla a hra nestala zato. I kdyby bylo MP sebelepsi SP bylo ohrane az nudne. Zustala ve stinu paradni 1cky. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit