Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelo

    Podle nepotvrzených informací se 15. listopadu dočkáme oznámení duchovního nástupce Demon's Souls.

    Ja vyplnuju cekani na druhy Dark Souls parenim Demon's Souls (a je to fakt skvely, i kdyz zatim se nemuzu ubranit dojmu, ze pribeh sveta je v jeho spiritualnim nastupci o neco dal) nekdo vymejslenim teorii, ze se pracuje i na druhem dilu Demon's Souls :)
  • "podzimní" Steam výprodej

    Neklikat pokud se chcete nechat překvapit. http://i.imgur.com/BazPkxO.png

    Řadím to pod "r" jako "drby".
  • Battlefield 4 - problem pri instalaci

    Ahoj, koupil jsem si diskovou verzi teto hry, pri spusteni autorunu z dvd se mi ukazala tabulka se 3 kroky: 1)naist.Origin, 2) prihlas se nebo registruj, 3) naistaluj bf4. Prvni dva kroky jsem udelal bez problemu. Ale pote, kdyz jsem znovu najel na dvd, ukazala se stejna tabulka a pri kliknuti na pokracuj, tabulka zmizi, asi na 3 sek. se ukaze, ze nacita cdromka a dal nic. Po zadani klice nakonec hru stahuju z originu, ale bohuzel, bydlim v prdelakove a tech 26gb se mi stahuje 10 hodin (jsem za pulkou). V originu jina moznost neni, pouze "stahuj". Myslite, ze je problem v dvdcku? Nebo je to neco jineho? Mam zkusit reklamaci? Diky za odpovedi :)
    • A to ještě netušíš, že až to nainstaluješ, bude ti po 20-30 minutách zamrzat.
    • Veskoslav
      Ty starší mechaniky neumí číst novější DVD. Navíc pokud tvoje mechanika neumí vysokokapacitní DVD přehrát, tak je to problém. Zkusil bych si zjisit, co tvá mechanika umí přehrát a pak to řešil reklamací. Mě takto nešlo SW TOR, po výměně mechaniky (zapujčená) to už šlo. Ale může být i jiný, skrytá závada. Ale zkusil bych všechno no.
    • Někteří hráči se u PC verze Battlefield 4 potýkají s prblémy, které činí hru téměř nehratelnou. DICE...

      Mně to taky nešlo nainstalovat z těch DVDček, tak jsem vytáhl DVD mechaniku a rozdupal jsem ji, ale až potom jsem zjistit, že to bylo nejspíš těma DVDčkama, který jsou prý od EA vždy v hrozný kvalitě, takže asi tak. 26GB jsem pak sosal něco málo přes 2 hodiny.
    • Jack1947
      Hmm, to bude zapeklity problem doporucuji zkusit technickou podporu... tady ti asi nikdo moc neporadi. *7*
    • 26giga na dvd a odkud ze to ses? tam mate ty dvd asi nafukovaci *5*
      • Jack1947
        Po instalaci neco kolem 30. *15*
      • ma to tri dvd, celkem 24,5 gb.
      • Miserius
        Tady se někomu zachvilku zhroutí svět *1*
  • Call of Duty Ghosts - Live-Action Trailer

    http://www.youtube.com/watch?v=4A05AnPSC6g - Proti hraným trailerům předchozích dílů velmi slabé a nudné...
    • Jack1947
      Docela traparna, kdybych si neprecetl ze to je na COD myslel bych ze se jedna o parodii na nektery ten ceckovy "akcnak" hoodne amatersky. *7*
    • Miserius
      Sinatra je na tom nejlepší...
      • Drsná Megan je taky dobrá *3*
  • prudislav

    Ani Call of Duty: Ghosts se nevyhlo potížím s grafikou ve hře. Vývojáři slibují nápravu s příchodem...

    Quake 3 Engine FTW
    • Jack1947
      Je to dobre, podle me aspon maji co opravovat... navic ktera dnerska hra neni usetrena potizi at uz jsou kterekoli. *3*
  • ne, ze bych se chtel zastavat konzoli, ale tech hracu tam bylo mrte, to bylo asi narocny jaksvine, a bylo to na lanu? kdyby to bylo po netu, tak takova interpolace v ramci netcode by si taky vzala svoje v tolika lidech
    • bf4 us vs eu
      • Jack1947
        Zdrzujes, se reagovat ci je to jen tva lenost. Nezapomen si zase prisadit, jak ja rad tu tvoji "nevyhlasenou-predem prohranou valku" PC vs. Konzole... . *3* I kdyz ses jakoby zastal konzoli , vidno ze ti tak v zaludku nelezi. *3*
        • Miserius
          Teda...todle jsem nepřelouskal ani já...
          • Tilwaen
            Protože to není Tobě určené, přeci *2*
        • Kozy
          To je zase výblitek. Zkus si psát deník, tohle se fakt nedá číst.
          • Jack1947
            Zbytecne psat si denik, s kym bych se o svych zazitcich/predstavach pak delil? Mimoto je to urcene n a ten si to prelouska. (Po uprave jeste lepe.)
            • MickeyMutant
              Ta úprava v tom udělala jasno. Teď má "n" všechny argumenty pěkně na stole. Z toho už se nevykroutí.
  • The Next Car Game

    Potomek Flatoutu se zjevil na kickstarteru

    http://www.kickstarter.com/projects/1470493497/next-car-game-a-motorsport-with-attitude
    • Inquisitor
      No kdyby to mělo tu starou hratelnost, tak beru všema deseti. U žádný závodní hry jsem se tolik nepobavil jako u Flatout. Asi jim něco málo pošlu.
    • ucho
      hm, proč to prezentuje pořád ten Jonas, z firmy přece odešel, ne?
      • To nevim, asi to natočili než zmizel. Ale už se někdo na foru ptal, třeba někdo odpoví.
    • Nutno podotknout že potomek původních Flatoutů, ne té příšernosti s číslovkou 3.
  • Ronox

    BF4 Showdown

    Proběhl event Battlefield Showdown, kde se utkaly týmy USA vs EU. Něco tam oznámili nějaký DLC, ale hlavně hráli na Xboxu ONE a tak se podívejte co zvládá nebo spíš teda nezvládá? http://www.battlefield.com/battlefield-4/showdown
    • Tak takhle vyrazne "doskakovani" objektu a stinu jsem uz hodne dlouho nevidel. Jestli to takhle bude na xboxu resit kazda nova hra, tak potes koste. Zejmena kdyz clovek uvazi, ze musi v tech hrach delat takove kompromisy uz na zacatku zivota konzole.
      Jo holt ten vyrazny skok co si pamatujeme z dob PS3/X360 a PS2 se opakovat tentokrat nebude.
      Docela jsem zvedav, jestli to na PS4 bude stejne. Prece jen je trochu vykonejsi, tak by to mohlo byt lepsi.
      • Ronox
        Tak musí se brát v potaz to, že to je spectator mód a vykresluje obří plochu najednou, ale spíš mě zaráží ten upscale bez vyhlazování a některý textury. Doskakování bych kvůli tomu prostoru zas tolik neřešil.
    • To doskakování objektů je docela drastické. Nicméně není to úplně nejhorší a hráči na konzolích si určitě s chutí zahrají.
      • Jack1947
        To je teda spise ostuda, jak totedy vubec mohou takto dat do obehu... nebo ze by to byla HW zalezitost konzole. *7*
        • Není to HW záležitost konzole. Je to normální mechanika, kterou se odlehčí aktuální potřeba výkonu. Je to naprosto běžné i na PC.
          • Někteří hráči se u PC verze Battlefield 4 potýkají s prblémy, které činí hru téměř nehratelnou. DICE...

            Ano, je to naprosto bezne u 5+ let starych PC, ale u konzole "nove generace"? lol *8*
  • Druhé kolo betatestu Dark Souls II bylo odloženo na 9. listopadu.

    Na facebooku je napsano: 2:00 AM EST 11/11/13 - 5:00 AM EST 11/11/13, tj 11. listopadu v 8 hodin rano (CET).
  • MickeyMutant

    Do Battlefield 4 pronikli první hackeři.

    Píšou tam, že jsou jen na PC. To je důkaz, že hráči na PC jsou morálně zkaženější než konzolisti.
    • Ano, na konzolich hrajou jen sami svatousci s moralnimi zasadami az na pudu, zatimco na pc se to hemzi jen samymi podvodniky, zlodeji, vrahy a zkazenymi lidmi co maj lepru a smrdi co?
      Takovehle komentare me vzdy dokazi pobavit. *1*
      Znis koro jako GGG a Jejdasek. Nejste vy pribuzni?
      Pac a pusu B. *1*
      • MickeyMutant
        A navíc jsou konzoloví hráči mnohem zdravější, protože si na gauči neničí záda. Váhu mají rovnoměrně rozloženou na celou plochu těla, a tak jen výjimečně dochází k zapaření prdele, časté to metly PC komunity.
        • Jack1947
          Ne vsichni ja sedim bezne na kancelarskem kresle.
          • MickeyMutant
            Jacku, jsi to ty?
            • Jack1947
              Ne, "Jacka jsem zastrelil a prebral jeho identitu" *15*
    • Jack1947
      Mozna jsou, taky na konzolich je to podstatne slozitejsi (nenapada mne moc jak by mohli) tak radsi budou hrat "poctive". Hackery jsou spatni a kazi ostatnim hru, mohli by udelat pro ne specialni Server i mod (podobne jako v Max Payne3). *4*
      • MickeyMutant
        Kde máš Maxe, Jacku?
        • Jack1947
          Kdyz se podivas, dozadu tak mi bylo receno ze Max Payne - z uvodni obrazovky neni to prave, novej obrazek (z duvodu migrace na jiny server) nak se nedari nahrat, tak si prozatim vystacim bez... *3*
          • MickeyMutant
            Nesmysl! Max k tobě sedne jako Kane k Lynchovi. Máte stejný tah na branku. Nejsem si jistý, jestli tě teď v diskuzích poznám.
            • Jack1947
              Ne, asi zrejmne nebyla Ja si myslim ze me poznas, to se neboj. *4*
        • vlastik.plaminek
          Asi mu napsali z Remedy, že jim tím sere dobrou pověst a budou ho žalovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit