Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

    Původně jsem se jen těšil... po tomhle traileru jsem natěšený jak dítě...:)
    https://www.youtube.com/watch?v=-qTtHH9uCnw
  • Half a Million GTA$ Stimulus Package this Month

    Ví někdo jak to je s odměnou od Rockstarů v GTA Online ? Od 12.10 co jsem registroval GTA V v Social clubu jsem neviděl ani jednu splátku o které mluvili :( Už někdo z vás dostal nějaké GTA dolary na ingame účet ?
    • Rockstaři jsou proslulí tím, že si dávají na čas. *1* Jen vydrž.
    • Miserius
      Ne, prvních 250 tisic pošlou až opraví zbytek bugů, mělo by to být do konce tohodle týdne, ale to už asi nestihnou... Ale tak týden tomu dej...
  • B.o.b

    Hideo Kojima: Snake narušuje fotorealistické prostředí v Metal Gear Solid V.

    Tak asi máme důvod k odložení hry? *9*
    • ringmancz
      mě spíš překvapuje, že ho to trápí až teď. datum vydání myslím nemá, ale už to prezentuje v pokročilé fázi
      • Tak to dopadá , když najatí freelanceři/externí studia trumfnou vlastní autory .
  • Situace ohledně Humble Weekly Bundle

    S novým Weekly indie bundlem přicházejí další změny. Tým HIB umístil další "DRM" ochranu, která má zabránit přeprodeji klíčům od hráčů dalším subjektům, jež na e-bay požadovali za klíče zakoupené v HIB často nekřesťanské ceny. Nyní se situace má tak, že musíte spojit svůj Steam účet s tím na Humblu a poté po kliknutí na Redeem odkaz se hra objeví ve vaší Steam knihovně, nedostáváte již tedy "syrové" Steam klíče. Na redditu se strhla diskuze, jestli HIB tým tak trochu neztratil s přibývajícím ziskem ze zřetele svůj původní cíl (hry nelze snadno sdílet s přáteli a gifting je již také složitější věc, musíte pokaždé linkovat jiný účet a ergo mít přístup k loginům) ale klasické humble bundly (ne weekly) si zatím původní záměr drží, zde je spíše problém ve stále se opakujících hrách. Dovolte mi ještě na závěr osobní poznámku - přijde mi komické, že nejvíce user-friendly a "indie" byli v poslední době ďáblové z EA, kteří z výdělku nechtěli ani dolar, spíše si vylepšit renomé a zpropagovat Origin. To jsem vážně nečekal že se tohohle dočkám.
    • Já nevím, co na tom komu vadí. tak to prostě na steamu aktivuju jiným způsobem. Pokud chce někdo přeprodávat klíče, má smůlu, může tak učinit leda s celým balíkem, který koupí jako dárek. Jediná změna tedy je, že si nemůžu aktivovat jenom hry, které chci, a zbytek rozdat/prodat. Tedy v případě, že není jeden klíč pro všechny hry, kde to stejně nešlo. Ale účelem těch bundlů asi není nákup a rozdělení klíčů mezi různé uživatele. Vyčůránků je spousta a je jedině dobře, pokud se omezí možnost pak klíče draho prodávat. Ale hlavně, v případě těchto bundlů je o opravdu minimální částky, takže kdo remcá nad tím, že to nemůže dát třeba někomu z rodiny, tak si prostě koupí další bunld pro někoho jiného, ne? A komuse se to nelíbí, nebo nechce steam, tak ať si to koupí jinde za víc peněz, nebo v jiném bundlu.
    • Ronox
      No tak budou prodávat link na gift, kde si to spojí s účtem. Jako ty žiďáci co to přeprodávali by si zasloužili pověsit za koule do průvanu. Charitativní akce a oni na tom pak takhle vaří cash. Mně jakožto normálnímu uživateli bez snahy na tom vydělat to nevadí.
    • ucho
      zase tak velké omezení to není. jen se holt bude méně giftovat po jednotlivých klíčích (humble bundle jako gift ale můžeš stále koupit, pokud vím). osobně s tím nemám problém...
      • mě irituje, že jsou tyhle nabídky poslední dobou steam-only, i když se to tam nikde nepíše (i dřív bylo daný, že občas hru můžeš redeemnout na steamu, ale byla tam i drm-free verze)
        • Steam je označený u každé hry, je to napsané i v popisu bundlu (i když uznávám, že z toho to nemusí být jednoznačné) a červeně je to napsané před zadáváním částky. Co bys chtěl víc?
        • bobsh
          Jo, vůbec nikde se to tam nepíše!

          "Fire it up on Steam. Your purchase will get you these wonderful games on Steam for Windows, with select games on Mac and Linux, when you pay $1 or more* ...

          *Please note this bundle requires you to redeem on your Steam account."

          a těsně nad kolonkou kde určuješ kolik zaplatíš je červenej nápis
          "Please Note: All of the games are only available for Steam."
          • tak je to jakž takž značeno nad hrami, no. Takové malé bílé symboly. Ale také bych řekl že je to nedostačující. Vůbec komunikace HIB s veřejností je tristní, jakékoliv změny nejsou předem hlášeny, nikdo nic neví a vše se zjišťuje až přes Reddit.
            • soráč, fakt to tam je, jsem slepej...
            • bobsh
              Jo, s tim souhlasim, ale když Kubas řekne, že se to tam nikde nepíše, tak to prostě neni pravda
  • MickeyMutant

    Shuhei Yoshida zvažuje, že po vydání PS4 přidá podporu MP3 a DLNA, která konzoli chybí.

    Ahoj bleskaři. Ty víš!*4*
    • Vrook
      No vidíš, já bych si třeba, kdyby bleskař napsal Šuhaj Jošida, myslel, že se jedná vo ňákýho podkarpatskýho loupežníka..
    • nekromant33
      http://www.youtube.com/watch?v=gutCFMc5khY
      samozřejmě krom tebe
    • Tohle je naprosto zbytečný spam, většině lidí to ani nevadí, ale bohužel se vždy najde rejpal.
      • Tilwaen
        Jestlipak za něj teď nejsi zrovna Ty... *2*
        • Rejpat do někoho kdo spamuje a rejpat do něčeho co nikoho neštve (když nepočítáme toho Mutanta). Vidíš ten rozdíl?
          • MickeyMutant
            Omyl, mě to taky neštve, jen se tak prostě bavím. Těší mě fakt, že vždycky, když se teď bleskař rozepíše o nějakém Japonci, tak si chtě nechtě musí vzpomenout na toho prudila, co mu kazí diskuze.
            • MickeyMutant
              No jasně, že jo. Ten proces už nebude jen copy/paste, ale copy/ recollection/paste. A to je něco, co mu naruší jednotvárnost přepisování bleskovek. V podstatě mu ozvláštňuju práci.
            • Podle mě si vzpomene na toho kr*tena a na ten popud to napíše stejně a všichni tím pádem budem happy.
          • Tilwaen
            Ah, už vím, jaks to myslel.
  • MickeyMutant

    Nové obrázky z Metal Gear Solid V ukazují fotorealisticképrostředí. Kojima si ale láme hlavu s tím,...

    Že jo?
  • Nové obrázky z Metal Gear Solid V ukazují fotorealisticképrostředí. Kojima si ale láme hlavu s tím,...

    V týhle hře je hlavní postava Big Boss(Naked Snake) = opravte si to.
  • prudislav

    State of Decay

    v úterý přejde PC verze z Early acces do plnohodnotnýho vydání, většina promlémů s ovládáním byla opravena s dnešním patchem + brzo i sandboxový dlc
  • Miserius

    AC 4

    Online pass zrušen (konzole), nemusíte ho aktivovat, stáhne se zdarma... Určitě to někoho potěší (můžete vklidu koupit použitou hru)...
    • prudislav
      kdyby radši umožnili managment flotil i bez onlinu jak to bylo u ACB a ACR s bratrstvem
      • Miserius
        Teď na to aspoň nemusíš mít ten Online pass
  • SkillJam

    South Park: The Stick of Truth odloženo

    Tak nám to zase odložili :( Tentokrát na březen...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit