Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales

    :)

    http://www.youtube.com/watch?v=2Tvy_Pbe5NA&feature=youtu.be
  • rancor1223

    Druhá série The Walking Dead je za dveřmi.

    Už aby to bylo. Wolf Among Us bude taky brzo. Nemůžu se dočkat!
    • Miserius
      Vypadá to že tenhle týden, to by bylo supr...
      • Jack1947

        Druhá série The Walking Dead je za dveřmi.

        Tesim se mooc. *3* *4*
        • ja taky,konecne hra která nevyzaduje premejsleni ani vlasni hrani! super
  • PC betavere Battlefield 4 se dočkala 61 MB patche.

    Tak, neviem ako vám, ale mne ten patch rozhodne vylepšil hru. Nezaznamenal som žiadne framedrops, pred tým to bolo o držku. Zostava: AMD X6 1075T 3,75 Ghz, 8 GB ram, 7970 OC.
    Nečakal som, že DICE vypustí patch na Betu.
  • U minimálních požadavků PC verze Call of Duty: Ghosts bije do očí 6 GB RAM, 50 GB volného místa na disku...

    A to je takový problém? 8 GB RAM má už snad většina herních mašin a v době TB disků se řeší 50 GB? A ne, počítač mi nekoupili rodiče a ani nevydělávám 100 000 měsíčně a přesto těch 8 GB RAM mám a disky celkem 4,5 TB :)
    • A 6GB minimum je samozřejmě blbost. Zas nežerte kdejakou kravinu co kdo napíše na netu. Vsadím svoje Ferrari, který nemám, že to se 4GB půjde spustit uplně normálně.
      • Jack1947
        Taky prijde prehnany , i kdyz zase v dnesni dobe by me uz neprekvapilo asi nic a u COD to plati dvojnasob. *7*
    • frag.ment
      Spíš by mě zajímalo, jestli to bude takovej macek, tak to budou prodávat na klasickým DVD? To bude při instalaci pěkná žonglovačka a ani bych nechtěl vidět tu dobu instalace. Ještě že COD nehraju, takže zřejmě i tento díl půjde mimo mě.
      • ale prosímtě, nikde není napsané, že hra bude zabírat 50GB, bude to zabírat třeba 20 a 30 bude potřeba volného místa, aby disk mohl dýchat při hře.
    • Já myslím, že to bije spíš kvůli vzhledu a možnostem hry. Žádné grafické orgie ani otevřený svět nás v nových CoD nečeká, takže překvapí, že těch pár změn, co se udály si žádá takové specifikace... Na druhou stranu jak známe CoD se teď nároky dalších 6 let prakticky nezmění...
    • Mortuus
      No pokud má někdo třeba 240 GB SSD, tak je 50GB na jednu hru docela slušná porce.
      • To sice jo, ale ukaž mi blba, co má v PC jen 240GB disk a hraje hry atd. a je jedno, že je to SSD. Pokud někdo dá 5 litrů za malý SSD, tak už ho snad ten litr za normální terový disk nezabije.

        Osobně bych řekl, že SSD je sice fajn, ale dokud to bude takhle nechutně drahý, můžou si to strčit někam. Ve hrách to stejně výkon nepřidá a to kopírování chvíli přežiju, zas tak pomalé vyloženě to není ty klasické disky.
        • V soucasnosti je dobra kombinace SSD jako systemovy disk (system to zrychli znatelne) a klasicky disk vetsi kapacity na zbytek.
          Ale strcit si do PC jen SSD s takovou malou kapacitou a pak brecet nad velikosti her je samozrejme hloupost.
          • Jo systém to trochu zrychlí, ale na o tolik, abych za to dal 5 litrů. Já třeba mám obyčejný terový WD (blue tuším) a PC s W7-64 mi startuje za cca 15 vteřin, práce ve windows okna atd je okamžité na nic nečekám. Chci říct, pokud má člověk čistý nezasviněný systém (neplést si s instalacema, různých programů, her atd tam mám hromadu), tak pro běžnou svižnou práci je klasický disk ok. Poznáš to dost třeba u kopírování apod, ale to vážně není 5ti litrový důvod, to si radši upgradnu grafiku nebo něco .. jó až SSD 500+ GB koupím pod 3tisíce, pak dáme řeč ...
            • V robote mame v kompoch 10k otackove Velociraptory a ked ich porovnam s trojrocnym, rozumej v dnesnej dobe smiesne pomalym, 64GB SSDckom co mam doma, tak je to lempra. Ano ak mas otvoreny Excel a tukas si tam par ciselok tak verim ze velky rozdiel nemusis spozorovat. A este jedna vec k tomu nabehnutiu Okien, ja nabehnem za 8 sekund a okamzite po nabehnuti si mozem spustit dva programy, napr Photoshop a After Effects ktore nabehnu do troch sekund. Normalny disk hrabe jak splaseny. SSD je stale drahe, aj ked kazdym rokom cena klesa neuveritelne a o tom sa hadat nemusim, ale je to aj presne vec ktoru si musi kazdy riadne osahat aby pochopil ako to system urychli. Ze to neni len o rychlom kopirovani dat.
            • Tak samozrejme to zalezi na tom, jestli ti cena za dany prinos prijde adekvatni, ci nikoliv. Me osobne ta cena dnes uz prijde primerena, tobe treba ne. Nic ti prece nenutim. *3*
  • God-of-War

    Připravuje se pokračování Sleeping Dogs...

    Na PS3/X360 a Next Gen.

    A sakra, už to tu je. *1* Sorry, právě sem se probral. *1*
  • V jedné z rádiových písní v GTA V je zcenzurováno slovo "Playstation".

    Jako fanoušek Kendricka jsem si toho hned všimnul a taky na to hned zapomněl :D Je to ale pravda, cenzurováno jak na Xboxu tak na PS
  • tonnymontana

    U minimálních požadavků PC verze Call of Duty: Ghosts bije do očí 6 GB RAM, 50 GB volného místa na disku...

    50gb:DD6gb ram :DD ta optimalizace musi byt dabelska. nehodnotim ted hru ale asi opravdu na ten engin "starej" naplacali hromadu tresnicek. sileny:D
    • Call of Duty: Ghosts nabídne dedikované servery na PC, současné i budoucí generaci konzolí.

      Tieto REQ nie su potvrdene zatial od IW. Mimochodom 6GB ram pre Ghosts je bullsh1t.. Nic v zlom :)
    • 50 gigabytům bych se dnes ani zas tak nedivil. Pokud si tam narvou tunu zvuků, videí a kdečeho, tak se to nějak uložit musí. Také to nemusí ihned zabírat tolik místa, ale předpokládají, že budoucí DLC to sežerou. Kdoví.

      Když se zblázníš a uděláš hru, ve který bude spousta objektů a velkejch levelů (třeba tuhle skutečnost tají *15*), tak to také potřebuješ během chodu hry někam uložit. Ale pokud hra potřebuje, já nevím, 3 GB sama o sobě, tak widle si ukousnou 1 - 1,5 GB...
      • ucho
        vzhledem k tomu, že PS3 jede s 256 MB a xbox360 s 512 a ty hry zoptimalizovat šly, 6GB je takový macíček...
        • God-of-War
          Optimalizace jak víno.
  • U minimálních požadavků PC verze Call of Duty: Ghosts bije do očí 6 GB RAM, 50 GB volného místa na disku...

    http://ladygeekgirl.files.wordpress.com/2013/09/01-how-about-no-bear.jpg
  • GTA V již překonalo celkový počet prodaných kusů předešlého dílu.

    Právem zasloužené peníze pro Rockstar, nevidím to jinak *4*
  • Jack1947

    Britský žebříček prodejnosti 40. týdne roku 2013: 1. FIFA 14, 2. GTA V, 3. F1 2013.

    Wth, Japato , kdyz to tam lame prodeje jak nemuze bejt GTA V. stale nejprodavanejsi, to aby se tam podplacely. Nebo uz to lepsi nebude asi no. 2misto taky neni k zahozeni. *3*
    • Lurok
      Musis ke vsemu tady na tom webu napsat komentar ???
      • ... kéž by sem přibyla funkce blokace příspěvků určitých uživatelů, resp. jejich zneviditelnění. Člověk by pak nemusel ob přípěvek číst výplody trollů. To bych snad někde i vyhrabal svoje MojeID, abych měl klid...
      • Jack1947
        Vsemu ne ale potreboval jsem si trochu "slusne- zanadavat" . *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit