Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gameplay Watch Dogs a AC4

    Kdo na to neklikl dejte plus a kdo ano, dejte mínus.

    Docela by mě zajímalo, kolik lidí si takhle kazí zážitek z hraní předem.
    • Co si chceš kazit na zážitku z hraní předem u AC4, který tu bylo už 5x předtím, simtě? *7*
  • Warriosparky
    • Thorar
      To je jedině dobře.
  • Rockstar dnes vydalo nový patch (v1.02) do GTA Online.

    http://lh6.ggpht.com/-SkcuIr10fgs/Ud-7lMHOKtI/AAAAAAAAA5E/CWF52D0azhg/s400/b643c1eb38.f.jpg
  • Microsoft "inkubovalo" projekty, které měly primárně využívat výhod cloudu.

    Bublina splaskla
  • ucho

    Steam

    hm, to se mi stalo poprvé, jak na mě kdo přišel?

    We've received a request to access your Steam account from a new browser
    located at IP address: 190.110.218.18
    Our records show this IP address is in QUITO PICHINCHA EC
    • Jack1947
      Mne se "stalo" neco podobneho a to s Windows live uctem , dokonce doslo i nakoupeni asi 3x - 5x bodu na muj ucet *15* , sdelil mi to google myslim ze slo od nasich pratel z ciny ci tak uz to bylo dlouho a jinak se mi i neuspesne/uspesne nabouraly do schranky gmail. Dokud nebudou moci co ukrast, tak resit nema cenu , u steamu to muze bejt tedy i pech , prijit o vsechny hry uh, (o pristupu na ucet nemluve.)
    • Tak tohle se mi jeste nestalo. Nepsal si sve udaje na nejakou fake steam stranku? Pokud clovek neni ostrazity, tak se muze lehce napalit.
      Jinak moc nevim, jak mohli na tve prihlasovaci udaje prijit. Predpokladam, ze tve prihlasovaci jmeno je odlisne od jmena na steam profilu ze?
    • Taky? To stejný se mi stalo dnes ráno. Z Brazílie, Rio de Janeiro. Musel sem si změnit heslo na mail i Steam.
    • Tě hackuje ekvádorská sopka. :((
      • Tilwaen
        http://goo.gl/eS8Euu
  • Veskoslav

    Blizzard

    Podívejte se na svůj battlenet účet:) V nové Beta verzi vychází aplikace na pc, kdy se přihlásíte centrálně a budete mít přístup ke všem hrám a nemusíte se přihlašovat pokaždé k jiné hře. Ale je to fakt jenom pro ty, co mají více jak hru. Jinak je to zbytečnost. Občas to ještě padá, je to Beta.
    • Doufám, že to není povinný.
      Už teď mám steam(ten jako mi jediný nevadí), origin a uplay, nechci ještě battle.net.
      • Veskoslav
        Není, proč by mělo? A battle.net už mají všichni, kdo mají jakoukoliv novější hru od Blizzardu. bez toho se neobejdeš.
  • Hitman Sniper Challenge * free steam keys

    http://shop.tek.ag/de/Hitman-Absolution-Sniper-Challenge-PC-Spiel-Free-Gratis-Kostenlos-Steam-Download
    • Pěkné, díky. Člověk si opráší němčinu a ještě za to dostane klíč zadarmo.
  • PS4 nebo pc

    Nemůžu se pořád rozhodnout jestli si počkat na ps4 nebo koupit herní pc....kolik by tak stálo poskladat si pc aby mělo výkon jako ps4?Těď mam xko 360 a u toho to bylo lehký výkon/cena 100x výhodnější než pc na hry, ale teď fakt nevim...navíc jak to bude s pirátěním *10*
    • Ronox
      Hele je to fakt čistě na preferencích. Já osobně beru PS4, ale je to taky tím, že už herní PC doma mám. Skládal jsem ho před rokem a vyšelo na 30 tis +-. Bez monitoru a periferií jen bedna a je tam 16GB RAM, i7 3770k, SSD+HDD, GTX 670 OC verze od EVGA a nějakej 750 Gold zdroj už nevím značku ale tuším corsair nebo cm. Teď by se složil tak za 20-24 počítám protože jen grafika spadla o cca 6 tisíc. Shodnou sestavu na nextgen ti neřeknu a defakto nikdo tady z rozumradů, protože záleží hlavně na optimalizaci. Jediný co hraje PC do karet je podobná architektura konzolí. Chce si to počkat vážně na 100% nextgen hry, který budou vycházet příští rok, ale teď to stočím proč jako první beru PS4. Oslovila mě víc. Po čase rozhodně vezmu i Xko, ale 1. PS4 tu seženeš pravděpodobně bez problémů tenhle rok což se u Xka nedá říct. 2. má PS+ a podle mě lepší hry k brzkýmu vydání. Nejsem zaslepenej hater. Vlastním všechny current gen konzole i handheldy. Pracuju na macu a hraju primárně na PC, ale ostatní hračky jsem si vzal, aby mi neutákaly nikde kvalitní exkluzivní tituly. Nebudu tu rozebírat to, že pirátíš a tak pro tebe bude asi nejlepší to PC, protože PS4 bude mít pravděpodobně ještě lepší ochranu jak PS3 a u Xka nevím jak to bude takže bys musel kupovat hry ať už funglovky nebo šedej dovoz nebo bazar. Je to čistě na tobě. Mrkni na lineup konzolovejch exkluzivitek, který budou vycházet těsně po vydání konzolí a možná to bude faktor podle kterýho se rozhodneš.
      • Ronox:
        Jediný co mě štve, tak je to jak microsoft změnil politiku a celkový přístup k hráčům. Chtěl sem koupit XBONE, ale koupí si ho asi jenom slepý člověk.
        Nemá to být čistě herní konzole, ale multimediální centrum s tisíci zbytečných funkcí, který stejně v čr nevyužijeme a jak všude rvou facebooky a youtuby atd. Já se nechci s nikym dělit že jsem dal gol nebo zabil 20 prasat, koho to zajímá? Zbytečný plýtvání resursy, kdyby radši zainvestovali do AI, optimalizace a snížení výrobních nákladů. Zlatý časy, kdy jsme s kámošem pařili 2 roky demo tony hawka 3 *1*
        A do kompa se mi nechce investovat, protože tam cítím šméčka jako u Iphonů, jak se každej žene za high endem, který se pořizuje na splátky a pak si mrskaj kdo má víc stream procesorů.
    • smejki
      pirátění je dost zapeklitá komponenta. asi bych ho bral od nvidie
    • Pc je nejlepší herní platforma, byla je a bude. Klávesnici a myš nikdy žádný páčkovač pro děti nenahradí. Někteří pomatení konzolisti budou tvrdit opak, ale pokud si tu samu hru zahraješ normálně na myši a nebo na gamepadu, rozdíl diametrální. Dál na PC je lepší grafika, konzole se teĎ chvíli budou držet, ale uteče rok, dva .. a ...mimo to na PC můžeš dělat spoustu dalších věcí, připojíš k němu všechno apod. .... vůbec nepřemýšlej nad krámem a kup si počítač.
      • Jack1947
        Ta tvoje ocividna nenavist ke konzolim, je nejen zbytecna ale jakmile mas prilezitost rad ji proklamujes a cim vic tim lip co, *3* uz to spis zacina bejt nudny... aspon to vrvyrat poradnym tvrzenim rict ze pockavcae budou beztak blby mi neprijde jako dostacujici. *4*
      • Ja sem si nějak zvyk na ovladačm ale ve skutečnosti je mi jedno na čem hrát , už sem svoje meziplatformovou válkou prošel. Každý si ať bráni co chce, když řeknu že třeba hraju na toustovači tak to bude pro mě nejlepší platforma *3* . Máš vlastně pravdu ale ten počítač beru jako pracovní nástroj, prostě na něm nemůžu hrát připadám si jako v práci
        • Tak na PC můžeš hrát na gamepadu.A nemusíš si ani kupovat novej gamepad, stačí si sehnat USB příjmač na x360 controller.
          • Tak nebráním se PC, asi mě dostal ten hype kolem konzolí.. *5*

            Poskladal sem sestavu zhruba:¨
            i5 4570
            8gb ramek
            gtx660

            Za 15000 vím že to není high end ale tak nejsem hardcore gamer na bf 4 stačí ne?
            • ucho
              PS3 je i dnes slušná mašinka. jo, nejsou to žádný grafický orgie, ale herní zábavy poskytne vrchovatě. a pořád na to něco vychází (a špatně graficky ty hry opravdu nevypadají)
              http://youtu.be/4qlEhkhDxKg
            • Jo stačí v pohodě .. časem jen vyměníš grafiku za silnější a zase jedeš dál pár let ... v té době bude nějaká PS4 sh1t jako je teď trojka ..
    • ucho
      obojí. záleží, co máš teď a proč chceš teď utrácet za větší výkon. a pirátění je pro děcka.
      • mam xko360 přecházím na další generaci musím být in *5*
        Já sem rusák takže mám pirátění v krvi jako češi pivo... *1*
        • ucho
          takže teď semka píšeš z xka360?
          • nene z fénu *5*
  • Malé sobotní zamyšlení

    Tak jsem si hezky přemýšlel při sobotním uklízení a najednou mne něco trklo. Google je kamarád a tady je výsledek:

    http://games.tiscali.cz/tema/ubi-assassin-s-creed-iii-je-posledni-z-velkych-dinosauru-60609
    Ten článek navazuje na PR prohlášení od Ubi, které bylo publikováno na serveru CVG dne 06.09.2012, takže cca před rokem.

    Teď máme podzim 2013 a jak se tak koukám, Ubisoft nám kutí rozsáhlé AAA projekty jako AC-IV nebo WatchDogs. Jelikož se takové věci neplánují ze dne na den (a zejména AC-IV prý byla vyvíjena do jisté míry paralelně s ACIII), muselo PR oddělení vědět, že prohlášení je přinejlepším "poněkud zkreslené".

    A otázka dne zní - proč?
    • Miserius
      Tvoje starosti bych chtěl mít...
      • Mám dost i jiných, proto je tohle jen takové malé sobotní zamyšlení. Nejde pořád přemýšlet jeom nad diplomkou, projektem, přítelkyní a zadaným úkolem. Chce to občas změnu ^_-
        • Jack1947
          To bezepsporu, jinak by se clovek docista pomatl *15*.
    • ucho
      přečti si pozorně ten článek, na který odkazuješ (tedy neřiď se jen nadpisem článku). jen to zkresleně vnímáš...
      • Přečetl jsem si jak článek Games, tak originál. Vnímám přesně to, co chtěli sdělit -
        "AC3 bude super, protože je to pravděpodobně naše poslední obrovská AAA hra na které spolupracuje představte si to celých 600 lidí. Další tituly již asi nebudou tak masivní."

        A proto ukazují rozsáhlost a "komplexitu" WatchDogs a proto vydávají deníčky, co všechno se dá dělat v obrovském světě AC-IV, že ^_^.

        Kdo z normálně praujících lidí (manuálně/intelektulálně, to je jedno) jde za vedoucím a řekne mu "Hele, chci pochválit, že normálně dělám svoji práci za kterou jsem placený. Víte, od zítřka už ji možná začnu dělat efektivnějším (méně nákladným) způsobem...a možná taky ne. Teď tu pochvalu, prosím."
        • Thorar
          Kolik lidí pracuje na Watchdogs a AC IV?
    • ringmancz
      tak ACIV i Watch Dogs jsou ve vývoji dlouhou dobu, takže to nemůžeš počítat. to jsou takový bláboly velkých firem. sice stojí hodně peněz a času tu hru udělat, ale když na tom ve finále vydělají, tak proč v tom nepokračovat? za dveřma nová generace, takže hry budou zase stát víc peněz a nevypadá to, že by firmy přestaly dělat AAA hry (Killzone, Destiny, CoD...) a Ubisoft taky dělají Division, což nevypadá na malou hru

      musíš počkat, jaký hry budou vycházet za 3-5 let. ty, který se teď začínají vyvíjet
      • Můžu to počítat. Prohlásili, že AC-III je jeden z posledních. OK, a kolik těch "posledních" bude? Odpověď - klidně i deset, když to bude sypat.

        Tyhle "bláboly" by nevypouštěl ani Ubi ani jiní, kdyby jim to plebs nežral. A to občas žere mě ^_^. A není to závist, spíš nechápu, jak je možné, že v jednom časovém okamžiku firma řekne "A", za rok situace vypadá na "B", jedná se o záležitosti které irma má ve své moci regulovat (tudíž cíleně vypustila zavádějící info, aby podpořila prodeje svého produktu v daném momentě v minulosti) ale kde nic tu nic, pohoda, nevadí.
  • frag.ment

    Rockstar dnes vydalo nový patch (v1.02) do GTA Online.

    A může mi někdo poradit, kde to GTA Online stahnu? Prolezl jsem snad celej PlaystationStore a nikde nic. Tam něco najít je takovej malej zázrak :-( Našel jsem jen samotné GTA V, ale to už jaksik mám koupené :-)
    • Miserius
      Zapni GTA a jeste pred spustenim hry se te to zepta jestli chces patch stahnout. Pak uz je to normalne v menu jak pise God of War
      • frag.ment
        Aha, tak díky, myslel jsem, že to musím někde ručně stahnout..
    • God-of-War
      Mas to normalne ve hre.. Das myslim pauzu a projedeš cely menu.. nemuzes to prehlidnout

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit