Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peterka

    18 cheatů pro X360 verzi Grand Theft Auto V odhaleno.

    Nejlepší cheaty byly v SA, stačilo napsat cheat na útočící chodce a zároveň na ozbrojené chodce a o zábavu bylo postaráno *15* .....ten pocit když vás zabije babka s bazukou. *16*
    • Já se asi nejvíce nasmál u toho na super sílu. Hodně k tomu pomohl i fakt, že CJ hodně hláškuje.

      Nu, prostě praštíte chodce, ten vodlítne někam pryč milion kilometrů daleko a CJ ještě vykřikuje: "Fight, bitch!"

      Dává ještě někdo do svých her nějaké prostě "WTF" cheaty? *15* *15*
      • Takový jeden obrovský WTF cheat je Saints Row IV... *1* Na blbnutí a pobavení určitě doporučuju... *1* *3*
  • GTA, mno.. hraju teď Sleeping Dogs a mnohem lepší zatím, než ty poslední GTAčka... ja kgraficky, tak hratelnost.

    A k těm cheatům... je vidět, pro koho ta hra je :)
    • sleeping dogs meli lepsi akorat meele souboje, ty me tam bavily...jinak je lepsi gta
  • 18 cheatů pro X360 verzi Grand Theft Auto V odhaleno.

    Tak tohle mě hodně zklamalo ... za 1. doufám že to nejsou jediný cheaty a za 2. systém mačkání ... proč předelavaj něco co fungovalo hodně dobře -uložení vytočených cheatu do seznamu v mobilu v GTA IV kde to fungovalo krásně a rychle ... člověk si musí v životě pamatovat důležitější věci než kombinace mnoha cheatů :/

    systém v GTA4 mi přišel perfektní v tomhle ohledu :(
    • Jack1947
      Kdo te nuti neco si pamatovat, ja si vzdycky cheaty tiskl a kdyz jsem potreboval mnel jsem je hned po ruce, ( aspon to dokazuje ze GTA se vratilo ke svym SA korenum a zato sem jedine rad.)
      • tak samozřejmě že si je vytisknu/napíšu ale prostě mě osobně ten systém v minulým díle přišel pro to blbnutí nejlepší a nejrychlejší no :)
        • Jack1947
          Pro mne no problem (TV-monitor), tak pak nevim co resis , aspon je to jak postaru a mne se to libi , ne nostalgii netrpim.
          • rancor1223
            Nostalgie je sice super, ale jak píše kolega, ztěžuje to "blbnutí". Předtím jsem potřeboval opravit auto, udělal jsem to téměř poslepu, za jízdy a byly to tak 4 kliknutí. A takhle to šlo se vším. Tohle asi nebudu vyťukávat za jízdy. Natož opisovat z papíru.
            Btw, jak to vůbec bylo řešený na konzolích v IV? Taky se to "vyťukávalo" na mobilu? Protože na PC to šlo udělat kdykoli, stačila jedna ruka, druhá řídila. Ale na gamepadu si to nedokážu představit.
            • někdo kdo mě pochopil :) prostě hned a snadno

              jinak já IV hrál na x360 a systém cheatů tam (i když sem nehrál PC verzi) musel bejt podle mě stejnej. Prostě si musel vyťukat cheaty (ve formě tel. čísla) jen napoprvé a pak už se uložily v mobilu v záložce "Cheats" pod názvama co dělali. Jak píšeš na třeba uzdravení stačilo jen asi 2 sekundy když už to měl člověk v ruce.
              Mobil si vytáhnul z kapsy stisknutím šipky nahoru a pak buď sjet úplně dolu nebo jednou nahoru (tim si se dostal na poslední položku v menu - což byly cheaty) a pak už jen "A" pro výběr a pak znova "A" na jednotlivym cheatu aby si ho tedy aktivoval
    • Tyjo, cheaty, to ještě existuje? :) Poslední, co jsem zkoušel, bylo iddqd. *1*
      • idkfa, idclip... á víc už si nevybavím. *4*
    • rancor1223
      Souhlas, taky doufám za zachování systému z IV. Ale tak přinejhorším si prostě budu muset udělat makra na programovatelný klávesy...
  • Cheaty v GTA V se vrací v podobě rychlého namačkání jednotlivých tlačítek. Super! V GTA IV jsem sice cheaty nepoužíval, ale prý se muselo najet do mobilu a tam to teprve naklikat. http://go.ign.com/165d7pX
    • Miserius
      J, vytocil jsi vzdy jakoby neajky telefonni cislo v GTA 4
      • Si tam budu házet neustále cheat na sníh. A taky jsem zvědavej na "Explosive Melee Attacks". :D
        • Miserius
          Já taky sníh *1* Jen doufám že to fakt zítra dorazí, ČP moc nevěřim
          • Taky doufám, že se mi zítra z Alzy (ano, tam nakupuji hry) ozvou, abych si ji mohl konečně vyzvednout a skočit si ještě hned vedle na kebab.
            • Miserius
              V Alze mi napsali ze nezarucujou ze to bude na pobocce hned v den vydani, tak jsem radsi šíhnul po jinym obchodě. Já to ale chtěl na jednu z jejich poboček kam to musí odvést...
  • Jack1947

    18 cheatů pro X360 verzi Grand Theft Auto V odhaleno.

    Parada, takze hezky postaru vymackavanim tlacitek gamepadu *3*.
  • http://www.rockstargames.com/newswire/article/51371/the-free-gtav-ifruit-and-game-manual-companion-apps.html

    GTA tuning a tamagochi do mobilu
    • "Coming soon for Android devices via Google Play and Windows Phone, as well as for !!PC/Mac!! as a desktop application" *1* *1* *1* Aplikace oznámena dřív než samotná hra
  • kdyz by nekdo mel zajem tak je tu red orchestra 41-45 a red orchestra 2 za 6 dolaru http://www.indiegala.com/
    • Miserius
      Ta hra se vsude jinde uz skoro rozdava zadarmo, v Humble za dolar, v Levelu jako steam klic....
      • dekuju
      • nevedel jsem :)
        • Miserius
          Klidne ti klic k dvojce dam, jestli chces
          • tak jo :P muzes mi ho poslat na email? janekvar@gmail.com dekuju moc
            • Miserius
              Mas ho tam
  • Thorar

    Lord of Xulima shání 10k USD

    A 2D isometric, turn-based Role-Playing Game with the depth and challenge of old-school classics and a modern, intuitive interface. For PC, MAC & Linux.
    http://www.indiegogo.com/projects/lords-of-xulima
    Vypadá to slušně, ne?
  • Gamespot v recenzi GTA V kritizuje sexismus ve hře

    A musím se s autorem ztotožnit, POKUD je tedy pravda, že je to ve hře tolik za hranicemi vkusu, jak uvádí. Pokud to tedy je pravda, tak je to už trochu trapný a laciný (po všech dílech GTA).
    • Keyz
      Horší jsou některé jiné recenze kde vyloženě nemáš mínus, jako by hra bylo naprosto dokonalá. Rád bych kritické recenze i kdyby hra mělo získat maximální hodnocení, tak stejně je dobré když to je kritické. Takto vím co je podle autora super a nic proti.
    • s autorkou*
      • aha ... s autorkou :D

        to zas bude nějaká částečná feministka ... takže mě to nechává klidným a dál čekám na poštu zítra :)
        • Jinak přílišný sexismus za hranicemi vkusu a jiné znepokojující scény kritizuje i autor (muž) recenze na Polygon.com.
        • Typický vidlácký komentář. Nejsem žádný následovník feminismu (a už vůbec ne toho militantního), ale je pravda, že v některých momentech v GTA chyběl a chybí vkus (pokud nemáme namysli vkus na úrovni Tele Tele). Nebo je snad tvoje přítelkyně taky děvka, která slouží jako pisoár?

          Nemám nic proti utahování si z obou pohlaví (a z zlatokopek apod.), ale přílišná a nevkusná jednostranost jen ubližuje jinak poměrně chytrému a místy až geniálnímu působení prostředí, které GTA utváří.
        • Miserius
          No podivej se na "ní" ukázkovej babochlap
  • Ronox

    GTA V

    Pokud je série GTA vaše krevní skupina, tak berte recenze vážně. Navíc ten 80's-90's feeling gangsterky z toho. Těším se na online a pak na PC na módy! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit