Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Call of Duty: Ghosts se mělo původně nazývat Call of Duty: Modern Warfare 4.

    Oh, tak to je ta inovace ! *1*
    • Tilwaen
      Nextgen... *2*
      • Někde se ty výrazný revoluční změny musely projevit *7*
  • A zrovna ten můj to musí dodržovat sakra... *1*
  • Obchod Amazon porušil nařízené datum vydání GTA V, jak k tomu došlo Rockstar vyšetřuje.

    Já nevím, je to tak těžký zadat poště kdy má expedovat balíky do domů ? Zásilky ať pošlou klidně týden dopředu, pak ať leží pár dní na poště a až v den vydání se začnou roznášet...
    • Miserius
      Jenze Amazonu zacali lide stornovat objednavky, protoze proste nechteli cekat kdyz to jinde uz prodavali/bylo an torrentech tak nez aby prisel Amazon o tretinu objednavek, radsi dostane nejakou mensi pokutu
      • Tak myslím, že tohle je ptákovina. Těžko by jim tolik lidí odřeklo objednávku kvůli tomu, že hra je o pár dní dřív na torrentech.
        • Miserius
          No, ocividne by ses divil... Pokud teda to vse neni kec co si nekdo vymyslel, ale pochybuju, spousta lidi by zrusila objednavku kdyz by to mohli mit o 3 dny driv (ja bych to udelal taky)
          • Pokud už má někdo chiplou konzoli, tak si bude těžko předobjednávat hru na den vydání... To si rovnou počká až se objeví na netu a stáhne si ji. Nebo si snad myslíš, že by si ji kupovali ?
            • Rockstar pravděpodobně připravil pro GTA V doprovodnou mobilní aplikaci iFruit.

              Na to jsem se ptal radši už týdny dopředu jak to mají s expedicí aby to náhodou nedorazilo pozdě :D
            • Miserius
              Presne tak *2* Ja jeste ten muj dnes otravoval, aby nezapomneli odesilat dnes *1*
            • A zrovna ten můj to musí dodržovat sakra *1*
            • Miserius
              Jasne, tam jde spis o to ze mensi obchudky to, ne zrovna tajne, prodavali uz pred vikendem
  • cumpi3

    V Criterion nyní pracuje pouze 16 vývojářů, dalších 60 jich bylo přemístěno do Ghost Games, kde pracují...

    Takže NFS dělá nové studio a Criterion pouze dohlíží *1* Proč prostě neřeknou, že Ghost Games jsou z velké části Criterion
  • Black_Hand

    Hideo Kojima se cítí nesvůj z předváděčky Metal Gear Solid V na výstavě TGS, jelikož jsou nepřátelé...

    tohle bleskar nepochopil :). kojima rika, ze bude mit mozna problem pri predvadecce, protoze AI je tentokrat dost nepredvidatelna (presny opak toho co je v bleskovsce). na podiu je vsechno na cas, takze kdyz ho objevi pri pruchodu, tak se demo muze zvrhnout jinym smerem, nez planuji a ze jednodussi by bylo delat demo na jejich stanku.
    • Miserius
      Bleskovka je napsana uplne stejne jak to Hideo myslel
      • MickeyMutant
        Není. "Předvídaví" má být správně "předvídatelní". Takhle to znamená, že nepřátelé nedokáží odhadnout, co se stane.
        • Black_Hand
          no tak mickey, nepoznas vtip *3* ? to byl jasny, zdrcujici sakrasmus navazujici vychazejici z AI predchozich metal gearu.

          a navic ani po tve otrave to neodpovida tomu co rikal kojima.
          • MickeyMutant
            *8*??
            • MickeyMutant
              V tom případě se posunujeme drobnými krůčky k dokonalosti.
            • Black_Hand
              co vic, puvodne v ty bleskovce nebylo to "ne".
            • MickeyMutant
              "Hideo Kojima se cítí nesvůj z předváděčky Metal Gear Solid V na výstavě TGS, jelikož jsou nepřátelé ve hře příliš nepředvídaví."

              Kdyby se v téhle větě "nepředvídaví" nahradilo slovem "nepředvídatelní", tak je to přesný překlad. Předpokládám, že to bleskařovi jenom ujelo.

              Jak to myslel Miserius nevím, ale předpokládám, že to "předvídaví" přehlédl, tak jako bleskař. Pro definitivní objasnění celé kauzy si budem muset počkat na oficiální vyjádření buďto Miseriuse, nebo Hideo Kodžimy, podle toho, který z nich se ozve první.
            • Black_Hand
              v tom linknutym clanku se pise, ze kojima se boji, ze AI nebude tak predvitatelna a muze se stat, ze kdyz je objevi, tak nestihnou predvest vsechno co chteli.

              cituji:
              "Oh my, the demo for the stage event is 100% more difficult. The behavior of the enemy is different every time, I can’t help it because I cannot predict it. If I’m found out [by the enemy] while playing it may not be possible to complete the presentation as planned. If it was our own booth, extending the time would be possible on a case-by-case basis, but this time it’s not."

              a miserius sarkasticky v podstate poznamenal, ze to nebude tak horke :).
      • Black_Hand
        *1*
  • Veskoslav

    Hard Reset

    Nechápu, proč jsem si to před roky nekoupil. Taková skvělá hra ve svém žánru:-X
    • froztik
      Rozhodně ta hra za to stojí a za svoji originálku jsem hodně rád. Ale teď na humble bundle je za solidni peniz s ostatnima fps, které stojí za hřích. Takže neváhej. *5*
      • Jack1947
        Hard Reset? Ne dekuji, nechci nechytlo mne to predtim a a myslim ze ani by mne nechytla ta vylepsena edice, napad spatnej nebyl, technicke zpracovani a vse ostatni nic moc. )HW nenasytne coz v te edici uz bylo myslim pase ale i tak).
    • Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video či kvalitní screeny.

      Chyba kámo, chyba. Ale už se blíží nový Shadow Warrior od stejných tvůrců a zatím to vypadá na hoooodně povedenou řežbu :)
      • Keyz
        Proč máš v nadpisu GTA V? Měli by to zde dát co nejdříve 10/10 jinak hrozí zaspamovaní bleskovat informaci o všem možném tykající se právě GTA V. *3*
        • Hmmm. Ty jsi mi ale bystrý chlapec. GTA V je mi vcelku ukradené, ale ty si 10/10 zasloužíš, bravo.
        • Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video či kvalitní screeny.

          Stačí se sem dostat kliknutím na nějakou bublinku na hlavní stránce a nadpis je na světě. *3* Je to lehčí než hledat nějaký odkaz "vstup" nebo co to tam je.*5*

          Ten zbytek nějak nechápu. *15*
        • Nauč se česky, retoši.
        • Miserius
          To se obcas stane, zachovej paniku!
          https://www.youtube.com/watch?v=SD5A46QfTCI
  • Hoj, neporadil by nekdo nejaky dobry gaucovy kooperacky podobny poslednim raymanum?
    Nemusi to byt asi primo hopsacky, ale nejaky dobry a aspon trochu "girl-friendly" coop hry pro jeden pocitac (gamepad+klavesnice/mys)?
    Diky moc za tipy. Zatim jsme hrali Rayman Origins/Legends a The Cave
    • Diky vsem za tipy.
      Kouknu na to a urcite budu rad i za dalsi ;)
    • ringmancz
      Castle Crashers
    • havk
      Mrkni na stranku co-optimus.com, je tam zalozka i na gauc coop.
      Ja by som skusil LEGO hry,Lara Croft and the Guardian of Light ci Monaco.
      • Rovněž se přimlouvám za Lego hry - jako "girl-friendly" bude asi nejlepší Lego Pirates of the Caribbean...
    • Ronox
      Rozhodně berte Trine oba díly a rozhodně bych se mrknul po emulátoru na starý "kazetovky" a dal MegaMana, Contru, Donkey Konga, Maria atd atd.
    • rancor1223
      Nemá Spelunky nějakej co-op mód? Netuším ale jestli je lokální.

      EDIT: Trine 2 rozhodně. Skvělá hra s ještě lepším co-opem.
    • xy

      Zkusil bych asi Trine 1/2 . Jinak mě moc nenapadá. Kdyby někdo měl nápad, budu také potěšen. *9*
  • Veskoslav

    Starpoint Gemini 2

    Nehraje někdo? Docela mě to zaujalo.
  • God-of-War

    Hodně dobrá reklama:)

    http://www.youtube.com/watch?v=QOdW1OuZ1U0
    • vlastik.plaminek
      Proč tak dobré reklamy nemůžou být tady? To bych klidně překoukal celou a nemusel bych trpět maximem buziky.
      • God-of-War
        To bych taky bral. Fakt to má grády. *1*
    • Miserius
      Pry tam jsou reference na 35 her... Catch them all! *15*
      • God-of-War
        Už to pouštím asi potřetí a furt nemám všechno. *15*
    • Když to srovnám s reklamou na Xbone :DDDDD .... Tak jsme 100% jinde ;) .
  • From Reddit: Meanwhile on ThePirateBay..

    vtip dne *1*
    http://i.imgur.com/njWTrfQ.png
    • jo

      [url=http://postimg.org/image/aqpir6013/][img]http://s23.postimg.org/aqpir6013/Bez_n_zvu2.jpg[/img][/url]
    • Na tom není nic vtipnýho a už dávno bylo dole vysvětleno, proč je to hloupost.

      Ale tak nedivím se, že něco takovýho je pecka na Redditu. Tam se moc neuvažuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit