Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Pěkná reklama na SW ToR

    http://www.youtube.com/watch?v=QWYM2vMMgbw
    • Pilgrim66
      SW ToR at jde doprdele. Koupil jsem si tu hru, 2 mesice to platil a ted jsem na tom uplne stejne jako kazdej F2P hrac, protoze jsem si do nejakyho data neredeemnul ty jejich dementni coiny?

      Zlodejny nehraju.
      • Veskoslav
        Co to je za kec? Coiny dostáváš po zrušení subscribera pouze v případě, že máš účet zabezpečený key lockem ( u subscibera nemusíš, tam odstaneš automaticky 500/měsíc, po ukončení a s key lockem 100/měsíc+za odehrané měsíce). A stejně rozhodně nejsi. Je tam rozdíl.

        P.S: Doporučuji si tu aplikaci stáhnout. Jakmile si aktivuješ zabezpečení účtu, tak do 24 hodin se ti připíší CC;) 100 za každý měsíc, co už nehraješ+500, kdy jsi hrál.
    • MickeyMutant
      Lepší reklama na SW ToR:
      http://www.youtube.com/watch?v=iiTE3tfe7qM
      • Tilwaen
        Když si z toho člověk odmyslí ten efekt světelných mečů, tak je to dost humus - třeba 0:46, přímo do hlavy. U některých individuí je sice lepší, když se ze světe sprovodí vzájemně sama, ale že by se na to musel člověk koukat a ještě se u toho bavit...
        • MickeyMutant
          Bavit se u toho člověk nemusí, ale lidi, co chtějí hrát SWTOR by se na to měli podívat z praktických důvodů. Aby věděli, do čeho jdou.
      • Viktor_H
        *1* *1*
    • Osviceny
      podle mě je to vyloženě trapné

      PS: Veskoslávku, doufám že tento příspěvek nahlásíš, jak je tvím dobrým zvykem
  • God-of-War

    Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video či kvalitní screeny.

    Už neutíká. *1* Zasáhla Rockstáří ruka.
    • davno je to na vsech warezech at uz cz tak zahranicnich a uz se sosa... torrenty nejsou potreba
    • Veskoslav
      Jo Piratebay všechny torrenty na GTA V game smazalo *1*
      • Osviceny
        to tě zamrzelo co ?
      • God-of-War
        Tak já se ani nedivím. *1* Rockstar po nich jde jak slepice po flusu.
  • Zkouška
    • jedna dva tři *6*
    • A tohle je zas co??
  • Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video či kvalitní screeny.

    Je to sranda, jak na konzolích není to pirátství. GTA 5 se tři dny před vydáním vesele hraje a youtube nestačí mazat...
    • Jsi demagogický trotl. Napsal bych ti proč, ale ostatní to už udělali za mě mnohem elokventněji.

      Spíš mě fascinuje jak tenhle demagogický blitek lidi pořád opakujou. Mít doma jenom jednu herní platformu musí lézt pořádně na mozek, dělá to z lidí vypatlaný fanboye.
    • Vy gumy byste si už mohli zapamatovat, že nelopatovej rozumnej člověk samozřejmě ví, že samotný pirátství na konzolích se nezpochybňuje. To jen banda ocasů si s přáním své myšlenky snaží ostatní nakydávat řešením filosofické otázky o tom, kde ta existence piráství je, a kde nikoliv. To, že tenhle jev není pro herní éru nic novýho a pirátilo se na všem už od dob, kdy se virtuálně rozpohybovaly první kostičky a úniky hratelných, nehratelných, falešných, pravých, podělaných, nedokončených a jiných verzí je nadenním pořádku všech platforem, tak to plno lidí s oblibou a úspěšností gumuje ze svých paměťových buněk, což nedělá dobrotu. Samozřejmě se pirátí i na konzole, snad není nějakýho naivního ucha, který by to nepřiznal, ovšem pomine-li se fakt, že to má svý specifický rizika pro samotnou platfromu a uživatele, jak správně naznačil kolega hore, a že přednostní distribuce na konzolové platformy se logicky nevyhne únikům, je to pořád otázka množství, při kterém prostě PC zůstává synonymem pro slovní hříčku "Pirátíme Co to dá a ve velkým". To není rozhodně snaha o urážku uživatelů jiných platforem (ačkoli je mám někde), ale takový střízlivý podnět k zamyšlení pro budoucí panoptikum snažící se o úsměvný úder.
      • Ty minusy moc nechapu... napsal jsi to docela vystizne.
        • Jeho post vyvrací negativní tvrzení o konzolistech. Tedy spíše staví PC hráče na stejnou úroveň, co se týče pirátství.

          Spousta PC-only hráčů z místních diskuzí takovou dávku pravdy neunese.
      • hovoris sratcky kemo PC power kto nehra na PC nepozna hrat videogry. Na PC hraju len ti co rozumia videohram nie kriplovski konzolovi noobci
        • Já ti hlavně vůbec nerozumím. To fakt mám sundávat ten zaprášenej uherskej slovník. To je práce, zase...
          • Ty jsi ubohý debill, když musíš urážet kvůli tomu, že psal Slovensky. Nic víc. Jdi raději zvracet za GGG. Jste stejní tupci....
            • A tak, trochu toho nacionálního patriotismu a vy lopaty hned cukrujete.
            • Jako názor má ten Slovák stejně debilní jako he/he. Ale urážet někoho kvůli jazyku může opravdu jenom debill (nemyslím pravopisné chyby).
            • A ty jsi zase co za novýho eléva? Řady místního kanelu opět rozšiřovány? Bude to těžší, ale výzva je výzva.
            • Máš pravdu, ten "PC hratc" je blb ne protože, že píše slovensky (a to ještě zkomolenou slovenštinou), ale protože píše povýšenecký kydy jako "Na PC hraju len ti co rozumia videohram nie kriplovski konzolovi noobci".

              Přál bych si, aby "PC hratc" byl jen reverse-troll, ale pochybuju. Jak už jsem psal výše, mít jen jednu herní platformu dělá z lidí bezmozky.
    • Pokud vím, tak je to tak vždycky, protože se kopie dostane na warez např. z obchodu nebo tak nějak a jelikož na konzole nejsou ochrany typu FADE, SECUROM apod., které je potřeba složitě obejít, tak stačí hru dostat z média a šup s ní na warez.
      Ale nemůžeš porovnávat míru pirátství na konzolích a PC, která je na PC vyšší. Tím ale neříkám, že na konzole neni.
      • nekromant33
        Zajímavý je vzhledem k tvýmu nicku, že jsi z těch co reagují prakticky jediný kdo mu dokázal kultivovaně a na informace bohatě odpovědět :). Jak říkáš, hodit konzolovou hru na torrent je stejně jednoduché jako to udělat s filmem. Veškerá ochrana je samotná konzole a ochota jejího majitele se sr*t s jejím chipováním/flashováním. I po skoro 8mi letech je ale ten poměr lidí ochotných si rozes*rat konzole těmahle věcma oproti těm co si za hru zaplatí pořád marginální.
        • To víš, někdy mám svoje světlé chvilky. *4*
        • Kultivovanost na GAMES? Ale, prosím tě...

          Je ale pravdou doufat, že když kolega flamewar exaktně zhmotnil rozumem a určitými znalostmi a zkušenostmi obdařeným lidem již známou otázku této problematiky, tak si řada lidí snad vytáhne hlavu z p*dele.
    • Miserius
      Snad celej den byla na torrentech Xbox verze, tak to asi stahlo dost lidi
      • Inquisitor
        Ale na konzole se přeci nepirátí, tam všichni poctivě kupujou :)
        • Miserius
          Na Xboxu se pirati temer stejne jako na pc... Na ps3 min, ale jen protoze jsou s tim obštrukce... A zbytecne tu ostatni neprovokuj
          • To bych ani neřekl, protože na Xbox potřebuješ finance na flash případně RGH/JTAG. Spíše bych tipl, že PS3 je na tom hůře, protože nahraješ jen upravený fw (pokud nemáš vyší jak 3.55) a můžeš hrát.
            • PS3 hry spíš musíš dávat na exterňák/interní disk PS3jky. Pokud vím už PS3 CFW podporují i vypálené Blu-Raye, ale původně jsi musel dávat na disk a pořád je to preferovaná varianta.
            • vlastik.plaminek
              Miserius: To nevím, PS3 nemám a vycházím z mě dostupných zdrojů, tj. cena vypalovaček a BR. Teoreticky by to jít mělo, ale kdo ví.
            • Miserius
              Tak ale muzes si to stahovat urcite na externi disk ne?
            • vlastik.plaminek
              Miserius: Cena vypalovaček a BR. Prosté a jednoduché.
              EDIT: Ještě mě napadla velikost her (i když to asi platí jenom u exklusivit)
            • Je to jen můj názor, protože akorát beru v potaz finanční náročnost hackování konzole.
            • Miserius
              Na PS3 se ale pirate znacne min, tak jakej je duvod?
  • vlastik.plaminek

    Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video či kvalitní screeny.

    A je tu další důležité info ohledně psa:
    http://www.amk.to/gify/nejnovejsi/detail/44417/
  • Osviceny

    Nerdi a vše kolem nich

    Co si myslíte o této početné minoritě lidí ? jaký na ně máte názor ? Jste nerdi ? Poděl te se o své názory. Myslím, že můj názor již všichní znáte
    Zde pár videí s dnes již klasickými ukázkami nerdů

    http://www.youtube.com/watch?v=nqM7AFL4ixA
    http://www.youtube.com/watch?v=4cnL80ItPxA
    http://www.youtube.com/watch?v=I-CaC_43cZI
    http://www.youtube.com/watch?v=SfDjvhsdQoo
    • Des co tady blijete ty a ten 17tilety fakan.
      Smutne co tady musi clovek cist....NA hernim webu..
    • Rhulad
      Tak tyhle lidi neakceptuji a je mi z nich totálně zle. Jak tohle ze sebe člověk dokáže udělat je mi záhadou. Opravdu nechutné.
      To vlasta plaminek.. proboha jdi raději shánět podpisy pro KSČ
      • vlastik.plaminek
        Nevím, odkud bereš, že volím komáry, ale budiž. Lidi s minimem informací a znalostí si vždycky hodně domýšlí (nebo se o to aspoň snaží - tvůj případ).
    • vlastik.plaminek
      Nerdy mám na párku, ale kolosální čuráky jako ty bych střílel na místě.
    • Keyz
      Ten první borec je tak těžký kalibr, že ho ani internet nepobere a laguje *15*

      A u toho poslední zahraničního je nejlepší ten komentář.

      A stejně je nejlepší Chameleon a Iphone
      https://www.youtube.com/watch?v=6FWUjJF1ai0

      Opět komentář co tam je vystihuje co vlastně viděl *4*
    • Veskoslav
      Nahlášeno;)
      • jindra.veliky
        A to z jakyho duvodu? Si snad tlustej nerd, kteryho se to dotklo? *4*
        • Veskoslav
          Ne, ale zkus hádat podruhé;)
      • Osviceny
        to je fakt hezký, že to dokážeš nahlásit, ale pokud vím, tak tato část stránek je na probírání a diskutování o různých věcí a já nenapsal vůbec nic vulgárního, ani urážlivého, pouze se ptám na názor ostatních diskutujících. To že ty máš komplex, že máš pradu pouze ty a jakýkoli jiný názor než ten svůj neuznáváš je už tvoje věc a zvykl jsem si na to. Pokud se cítíš být uražený, tak se tě příspěvěk asi nejspíše týká také
        • risa2000
          Pleteš si nerdy a tlusťochy (http://cs.wikipedia.org/wiki/Nerd) a pleteš si fórum (Diskuse k bleskovkám). Jinak je to ok *3*.
      • Inquisitor
        To je tady prd platný.
    • Ty seš hovádko... *7*
    • Osviceny
      zde jako bonus jeden český nerd http://www.youtube.com/watch?v=W2xIrVUUe0c
      http://www.youtube.com/watch?v=TYsZOY5xD2o
  • septicflesh

    Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video či kvalitní screeny.

    Holt práva jsou práva *3*
    • jindra.veliky
      staci na youtube hledat gta V gameplay a seradit vysledky podle data nahrani, jsou toho tuny
      • Keyz
        Jj, bohužel i když čumím jak to jde, tak pořád tam nevidím jiný model jízdy než ten co vypadá jako arkáda v Saints Row :( Taky fyzika vypadá hůře jako v GTA IV :(
        To je divný. Tam naboural nějaké NPC a nebylo tak dobře jako v GTA IV kde se celkem věrohodně namázlo na auto a podle toho se pak válelo...

        Možná se to dalo čekat na konzolích. HW stejný jako pro GTA IV je to větší tedy někde ubrat museli. Bohužel.

        I když to porovnávám s GTA IV na PC jestli to bylo na konzoli jinak to nevím.
        • jindra.veliky
          hlavne model poskozeni u aut je snad horsi nez ma pc verze gta IV na minimum...

          ale na pozdejsi konverze pro PC a novy konzole uz to bude snad vychytany *11*
          • Keyz
            To jsem zvědav. Že by si dali tu práci? To bych se divil.
            Kdyby si nedali tak by to na druhou stranu bylo na nové konzoli a PC zoufalé.

            - Stejně by se měli verze her hodnotit zvlášť pro dané platformy. Například fyzika je tam třeba špatná atd, ale na tom starém HW, že to vůbec jede a je to velké je dobře.
            Tohle ale neplatí pro PC a nové konzole kde by mělo umět více věci jako nic.
  • GTA V - live stream
    http://video.gamecreds.com/87955fdu3ey2/channel/Magic-Mike-Revival
    • tak uz mu to utnuly, blbej copyright *10*
    • Miserius
      Konečně někdo kdo to hraje tak aby se i divák bavil... To město je teda obří, když nad nim lítal letadlem tak to teprve vyniklo.....
      A konec
      • obcas to vypadne, je to dost pretizeny (pres 13000 viewers) *1*
  • Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video a kvalitní screeny.

    http://www.youtube.com/watch?v=u7iXnwCcdXU
    • GTA V - live stream

      http://video.gamecreds.com/87955fdu3ey2/channel/Magic-Mike-Revival
    • Mě se spíš nelíbí že ty ulice sou takový "poloprázdný" (aut by tam mohlo bejt na můj vkus o 20% víc a chodců taky :/ ) ... ano je to Los Santos a né Liberty City/New York ale i tak.
      Jinak graficky to na starou generaci vypadá celkem slušně ale motorika postav vypadá že se moc nezlepšila od RDR a GTA4 ... což je pro mě smutné :(
      No a jízdní model může jinak vypadat na videu a jinak se hrát takže zatim nebudu předbíhat a budu tiše doufat že bude aspoň trochu dobrej :)
    • Keyz
      Pokrok ve fyzice 0, Pokrok v technologii skoro 0 (je hlavně barevnější), AI stejně debilní, je to velký jde tam dělat hodně věcí

      10/10. *3*
      • Khanemis
        Inu, z videa mi přišla alespoň jedna věc pozitivní - konečně se (alespoň to tak vypadá) dá utéct policejnímu vrtulníku. Jak se mu tam ztratil mezi těma nádržema, tak to policajti vzdali. To bylo celkem sympatické:)

        Nicméně nějaký velký technologický pokrok tam opravdu není znát. Třeba jak postava padá - padá tam pořád přímo na hubu s rukama podél těla, vůbec se nesnaží si krýt obličej:)
        • V GTA 4 se taky dalo utect policejnimu vrtulniku...

          Co se technologickeho pokroku tyce tak mam radost ze prokoukli alespon textury. Cekat vic od stare generace konzoli by bylo proste jenom hloupy.
      • Kravicka

        Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video a kvalitní screeny.

        Co cekas kdyz GTA IV jelo na nad maximum konzole. Moc se tam toho vylepsovat neda.

        Kdyby dalsi GTA bylo jen na PS4/xbone a PC, tak tam uz muze byt dost pokrok.
      • Miserius
        Fyzika? Euphoria je jednoznacne nejlepsi ve hrach... rejpale, jen skuhrej... Pokud myslis jizdni model tak pis jizdni model, ten je opravdu nějakej divnej, alespon takhle na pohled
        • nekromant33
          Jako euphoria je sice super, ale na jednom z tech uniklejch videi jsem videl neco, co do reakci lidi na pest, ci naraz auta do tela ve ctyrce melo hodne daleko. Spis to pripominalo ragdoll nez euphorii. Jinak uz mam ale nervy z toho ze nemam konzoli. Jestli do jejiho vydani neohlasi PS4 verzi, tak kupuju nejakou current gen jen kvuli GTAcku
        • Keyz
          Já myslel i fyziku prostředí. 0 pokrok. Plot z betonu a další klasiky :(

          Jestli to bude na PC tak to snad změní.
  • Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video a kvalitní screeny.

    radši už se na to ani nekoukám ... chci si taky nějakou tu euforii schovat na úterý ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit