Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Card Hunter už běží, určitě to zkuste.
  • Keyz

    Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video a kvalitní screeny.

    To vypadá na hodně arkádový jízdní model oproti gta iv kde byla nějaká fyzika :(

    Jestli tomu tak bude tak škoda. Super arkádu jsem očekával hlavně od saints row
    • Nestraš. Nechci si spoilerovat hru tak jsem se nedíval, ale děsíš mě.
  • Miserius

    New York City je v The Crew velikostí srovnatelné s Liberty City z Grand Theft Auto IV. V dobrém autě...

    *8* Hodinu a pul pojedu ve hře z města do města? *14*
  • Ty narazky na Dana Vavru uz jsou trapny...
    • A tak, trocha srandy, no - http://youtu.be/zEYCPc9P-Q0
  • 12:00 Embargo na recenze GTA V skončí v pondělí v 16:00.

    I v CR? Nebo si mistni pissalci budou muset pekne pockat a hra jim bude dodana stejne jako normalni hracum?
    • Jack1947

      Embargo na recenze GTA V skončí v pondělí v 16:00.

      Coz chapu, pac W@rez zpravidla, unika o par dni napred ( to by bylo nemile, kdyby to nekdo fiknul prave z pirata). *15* *2*
    • Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video a kvalitní screeny.

      co jsem někde četl tak si budou muset počkat
  • Keyz

    Unikl seznam dostupných povelů pro vašeho čtyřnohého mazlíčka z GTA V.

    To je zpráva. Každé ho*no co unikne se píše. Jakmile unikne seznam hajzů kde se půjde ve hře vychc*t tak to bude možná na samostatný článek!
    • palcov
      Navíc říkat tomu "únik", když to vypouští PR oddělení...
    • Chápu tě. Vychází to na konzole a ty konzole nesnášíš. Ale kdyby to vycházelo zároveň i na PC, tak už držíš hubu, viď? Za půl roku budeš mluvit jinak.
    • Miserius
      Tak ja treba nevedel ze tam budu mit psa kterej zamnou takle bude chodit a jeste hledat predmety... Kuli takovymhle drobnym zprava tu bleskovky jsou
      • a tu uz nemusis kricat ze spoiler?
        • Miserius
          Jakej spoiler?
          • ten pes :)
            • Miserius
              To je spoiler jak stehno...
  • Veskoslav

    Moje gusto. Retro Humble!

    https://www.humblebundle.com/weekly?utm_source=MadMimi&utm_medium=email&utm_content=Get+System+Shock+2%2C+Hard+Reset%2C+Duke+Nukem+3D+and+more+in+the+Humble+Weekly+Sale%3A+Retro+Shooters%21&utm_campaign=20130911_m117198968_Kickin%E2%80%99+it+old+school+with+this+week%E2%80%99s+Humble+Weekly+Sale%3A+Retro+Shooters%2C+featuring+System+Shock+2%2C+Hard+Reset+Extended+Edition%2C+and+more%21+&utm_term=The+Humble+Weekly+Sale_3A+Retro+Shooters
    • froztik
      Pro mě doplnění sbírky a smazání pár herních restů. Parádní "Hambl Bambl" :)
    • hm, napr System shock 2 je na gogu, tj bez drm, Duke tam bol pred polrokom zadara.. nie zly bundle, ale boli lepsie :)
      • Hmmm a bez vylepšené grafiky je Shadow Warrior na Steamu zdarma .... Tak trochu deset let provařený nudle ...
  • Veskoslav

    SW ToR

    Možná to někoho bude zajímat, kdo nemá datadisk a hodlá hrát. Tak všichni tzv. SUBSCRIBERS (pravidelní předplatitelé) získají datadisk zdarma, pakliže ho již nevlastní. F2P hráči mají cenu stále stejnou a to 400 Kč. A kdo má už koupený datadisk, tak získá 1200 Cartel coins jako náhradu a poděkování za koupi toho datadisku. (1050 Cartel Coin=9,99 dolarů, což stál předplatitele datadisk)
  • Trine 2: Complete story

    Trine 2: Complete story
    D27RR-BIWGZ-46AWX
    ENJOY
    • Miserius
      Tentokrát jsem si to vzal já, děkuji *4*
  • ucho

    Dishonored (Steam)

    na nuuvemu je za 5 eur, ale asi se vyplatí počkat na nějakou kompletní edici i s dlc, co? no žádný region lock tam nepíšou, ale s tou hrou to bylo všelijaký...
    • Pilgrim66
      Stránka zrovna nefunguje, ale jak ty ty slevy vždycky najdeš! *1* Jinak bych potřeboval sehnat Brigmore witches bohužel pro tu posranou region locked verzi... Koupil jsem klíč na GMG a zjistil jsem, že nefunguje, takže po 14 dnech, kdy mi tvrdili jak to řešej sem z nich zpátky vykopal prachy.
      • No to si ma nepotesil. Aj ked ja mam ROW verziu, cize kupovanu priamo na Steame. Pripadne to prestane byt problem po vydani GOTY.
        • Pilgrim66
          Pokud máš RoW, tak to není problém... Docela by mě zajímalo, co s tim klíčem, podle mne asi bude pořád funkční, ale prachy mi vrátili...
    • Miserius
      Jojo, zrovna oznamili GOTY edici
      BTW ta hra byla super *3*
    • Kompletní edice vychází 11. října.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit