Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KaloSaper

    Svět Dead Rising 3 je mnohonásobně větší než kombinace světů obou předešlých dílů série.

    Také mnohonásobně nudnější a o ničem (aspoň teda z těch videí, co jsem zatím viděl) než kombinace světů obou předešlých dílů série.
  • Pilgrim66

    Casey Hudson (Bioware):Mass Effect 4 je krásné, zábavné, ambiciozní a Mass Effectové.

    A protože to říká Casey Hudson tak tomu samozřejmě všichni věřímě....
  • oleav

    Steam Family Sharing

    http://store.steampowered.com/sharing/
  • Casey Hudson (Bioware):Mass Effect 4 je krásné, zábavné, ambiciozní a Mass Effectové.

    A všechny vaše akce v průběhu hry budou mít zásadní vliv na konec.. OH WAIT!
  • God-of-War

    Casey Hudson (Bioware):Mass Effect 4 je krásné, zábavné, ambiciozní a Mass Effectové.

    *8*
  • tak co bude jako další bundle ?

    hehe mohlo by být neco jako might and magic bundle
    • KaloSaper

      Humble indie bundle 9

      Uz je tam 9-ka. A je to dost naslapany. Vice zde - https://www.humblebundle.com/
      • rancor1223
        Moc pěknej.
        Mimochodem, tentokrát je tam výslovně napsáno, že přidané hry dostanou jen ti co zaplatili přes průměr, to tam bývá vždy?
        • Už to tam taky bylo ...
        • ucho
          taky jsem si toho tentokrát všiml... předtím netuším...
    • :D indie bundle 9....ale ten avarge je teda prestrelenej!! 12dolacu a neco :D fu
    • Doufám, že něco kloudného. Nějaké comedy nebo ebooky mně zrovna moc nezajímají a kdyby byl třeba Square Enix Bundle, tak budu dost rád.
      • tak si to prehod na weekly sale
        • rancor1223
          A kdo říká, že Weekly sale budou vždy jen hry? Mimoto Comedy bundle byl fajn.
          • jo comedy jsem si koupil jen abych podporil...ale nejak extra to neni..de spis oto ze to zaujme uzsi skupinu lidi
  • Square Enix označilo Tomb Raider, Sleeping Dogs a Hitman: Absolution za komerční neúspěch.

    nejsem si jist, jestli TR může být označen jako fail. Už jen proto, že měli s AMD smlouvu na bundle ke grafikám. Hitman neúspěchem relativně byl, ale jednalo se o pěknou hru. Sleeping Dogs jistě bylo o něco úspěšnější. Zajímalo by mne, co "neuspěch znamená"... Menší čístý zisk než 100 % ceny za vývoj a vydání a marketing?
    • rancor1223
      Pokud si úspěšný projekt představují stejně jako ve filmovém průmyslu, měl by zisk být minimálně 2x větší než náklady.
    • ucho
      o kousek níž jsem to rozebíral. předpokládám, že se vývoj těch her zaplatil a možná i celkem slušně. problém je, že firma si představovala zisk mnohem vyšší, protože má spoustu dalších výdajů, které z toho prodeje her potřebuje pokrýt. pokud tedy firma rozjíždí nějaké další projekty, investuje, utrácí a prostě spolkne spoustu peněz, ani slušné prodeje pak nemusí znamenat, že si povede dobře, protože ty prodeje potřebovala mnohem vyšší... v tomhle případě je ale hloupost tohle hodit na hry.
  • montatatana

    Instalace X360 a PS3 verze GTA V bude potřebovat 8GB volného místa na disku.

    wow, novinka z 2. července. To bude rekord! *2*
  • ucho

    Torchlight 2 (steam)

    komu unikla nedávná akce za 3 libry, zde má možnost za 100,-
    http://www.impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W3332

    takovou hru jako přílohu časopisu ještě nějaký pátek neseženete :)
  • Square Enix označilo Tomb Raider, Sleeping Dogs a Hitman: Absolution za komerční neúspěch.

    Square Enix by se mělo učit šetřit aby nevyhazovaly prachy za lepší pohyb vlasů atd. aby jejich hry nestály stovky milinů dolarů, ale cenu který jsou reálný.
    • xy

      Ty jsi kus vtipa. Lepší pohyb vlasů financovalo AMD, v rámci jejich programu.
      • Já ti myslel všeobecně, ty vlasy byly jenom takový co mě napadlo (nevěděl jsem o tom že to financoval někdo jinej), ale prostě že utrácí zbytečně moc peněz, že ani když se ty hry dobře budou prodávat tak se jim to nevrátí (myslím že všechny z těch her se prodávaly dobra, hlavně Lara)
        • xy

          Ony se pořád prodávají dobře, jen si někdo myslí, že je prostor trhu nekonečný a rád by měl 150x CoD
      • nieje kus vtipa, je to nVidia positive

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit