Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tři klíčové přednosti PS4 před Xbox One podle Jacka Trettona: Nejvýkonnější konzole na trhu, o 100$...

    Bohužel ty tři klíčové přednosti sráží neuvěřitelná arogance evropské pobočky SCEE vůči svým zákazníkům.
  • na GOGu vyšla první Kyrandie :) škoda jen, že nejspíš není s dnes již klasickým českým překladem...
  • Veskoslav

    Ha, už mi psali na mail, jestli se nepřidám:)

    http://store.steampowered.com/sharing/
  • Zhlédněte novou japonskou reklamu na PS4/PSV.

    hehe dost zajímavá funkce to sharevoaní :)
  • Minule jsem tu psal, jak jsem neúspěšně zkoušel War Thunder a jak preferuju World of Warplanes. Nedalo mi to, a zkusil sem to znova a - není to vůbec špatný. Tedy až na to ovládání. Jak to hrajete? Na klávesnici se to moc nedá, a s myší mi to přijde divný - nemůžu dělat lopingy, složitější manévry a tak. Taky se mi zdá, že jsou zbraně docela neúčinný, střílim a pořád nic (debilní dotaz - mám přece střílet na to menší kolečko, co předchází tomu většímu, ne?), ale jinak tomu ještě dám šanci, neboť je to v mnoha ohledech lepší než konkurence.
    • Hraju na myši, s tím stylem že hrubou pilotáž dělám na klávesnici a myší to dolaďuju a zaměřuju. Střelba na dálku je spíš Spray´n´pray, tak na 500-300 metrů se vyplatí nestřílet přímo do toho pomocného kroužku, ale dělat spíš krouživé pohyby - je větší šance na zásah ( pokud samozřejmě nemáš velkorážní kanóny )
      Je třeba si uvědomit, že předstřelování je fajn, ale pokud protivník často mění směr, stejně ho netrefíš - je třeba nějak ho donutit udělat třeba táhlou zatáčku nebo něco takového.
      Nejlíp se útočí z výšky - nabereš rychlost, míříš na větší plochu nepřítele, vysypeš dávku a setrvačností zase odskočíš do vyšky *14*
      • Jo, a ještě dodám že nejlepší je útočit na nepřítele který útočí na spojence - při útoku lidi často zapomínají hlidat si záda
    • Spíš ještě před to malý kolečko. strašně záleží na rychlosti, úhlu, pod kterým letíš, atd.
  • Kozy
    Theatre of War: 64G8V-H4I4G-9LYZ7
    • Valve spustí v půlce září na STEAMu betaverzi služby pro sdílení vaší herní knihovničky až na deset...

      ...někde nějaká akce/bundle?
    • postolka
      http://www.steamgifts.com
  • ucho

    Spoiler: Na internet uniklad čtyři nová gameplay videa z GTA V.

    tam je i sníh? wow. tam je prostě všechno :)
    • Keyz
      Oni tam dají mnoho 7s videích.... Jak to proboha někdo točil? Problém to dát to jednoho videa.
      • aby to mohl dát na instagram
      • peníze z reklam na youtube pro něj, na to klikne hrozně moc lidí, a když to rozdělí tak ještě víc
        • Keyz
          V zájmu masochismu bych to příště rozdělil po 1 sekundě.
    • xy

      Mě spíš přišla divná ta jízda, auto se po nárazu nijak znatelně nedeformovalo, což by se u 4ky už dělo.
      • V autodílně se dá koupit upgrade, díky kterýmu auta při nárazech víc vydržej.
        • xy

          To bude nejspíš upgrade na tank
      • ono možná bude něco na tom jak tam jeden týpek řiká v komentářích: když ukazuje jak s autem naletí proti zdi v plný rychlosti tak se auto nic moc nestane ... ale zajímavý je že v autě neni ani třeba řidič + teda žádný poškození auta ... takže to trochu vypadá že spíš než že se dostal k plný verzi tak že nějak získal jen nějakou developer verzi ...
      • Vostoq

        Spoiler: Na internet uniklad čtyři nová gameplay videa z GTA V.

        http://instagram.com/jsticks11# tady je toho víc a dává i videjka na request ;) ano ta deformace podle videa nic moc, uvidim až si to sám ošahám :D
        • ucho
          no nějaká deformace tam je, ale je menší jak ve čtyřce. na druhou stranu ono po každým kilometru měnit rozflákaný auto, jak bylo ve čtyřce, taky nebylo úplně super :D
          • No nevím, mě auto vždycky vydrželo celkem dlouho. Podle toho videa, kdy mu do zadní části vrazí auto, by už ve čtyřce měl parádně otočený auto a zdeformovaný jak prase - ale pojízdný. Doufám, že to takhle nebude v plný, ve fyzice jsem viděl hlávní sílu hry *13*
          • Tak ono uplne stacilo dat hustotu premavky na minimum a potom sa uz dalo jazdit jak prasa. A ako bonus si mal aj vyssi framerate :)
  • ucho

    Valve spustí v půlce září na STEAMu betaverzi služby pro sdílení vaší herní knihovničky až na deset...

    ne přístup ke hře ale přístup ke všem hrám ne? tedy v jednu chvíli může hrát jen jeden...
    • rancor1223
      Ne, myslí se tím, že když někomu půjčíš hru, on ji bude hrát a ty to zkusíš ve stejnou chvíli, tak jeho to vykopne. Mělo by být ale možné hrát různé hry souběžně.
      • ucho
        Can a friend and I share a library and both play at the same time?
        No, a shared library may only be accessed by one user at a time.

        takže tohle si mám vyložit tak, jak píšeš ty?
        • rancor1223
          Sorry, zřejmě jsem do toho zamotal něco z fóra.
  • Ronox

    Humble Bundle

    Ok vyšel nový humble bundle a já nabízím klíče na Mark of Ninja, FTL a Trine 2: Complete Story za beta klíč do Hearthstone: Heroes of Warcraft.
    • rancor1223
      Jsem si docela jistej, než ten klíč má větší cenu než $4. Ale dobrej pokus.
      • Ronox
        Možná by se našel někdo rozumnej, kdo na tom nechce vyvařit cash a takhle dostane za free mail od blizzardu hry, které by si rád zahrál. Je to jen o charakteru.
        • rancor1223
          Uznávám, že to tu občas vypadá jak charita, ale ten klíč má hodnotu přes $100. A to, přiznejme si, je znatelný rozdíl v ceně od Humble Bundlu.
          • Ronox
            To určitě, ale třeba ho dostal někdo, kdo to jen vymění za tohle. Mimo tenhle server proběhlo už tolik darovaček jen tak na twitteru atd, že víru v lidi stále malou mám *1*
  • Petice proti GTA5 na PC

    To se to bude některým líbit

    http://www.gamesreviews.com/news/09/petition-launched-prevent-pc-version-gta-v/
    • Some even seem to be PC gamers themselves, who don’t want “30FPS, unoptimized” sloppy seconds.. co je na tom nepochopitelne? je to pravda, ta peticia ma pravdu
    • je to stejně debilní jako ta petice "chcem GTA 5 na PC" pokud to Rockstar bude chtít udělat (jakože asi jo) tak to prostě udělá, nějaký petice jsou jim podle mě úplně u pr***e...
    • rancor1223
      Na to snad ani neni co říct.

      *facepalm*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit