Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Command & Conquer Generals 2 closed alpha

    Ahoj.

    Pred par hodinami som dostal alpha invitation do Generals 2. Takze odporucam vsetkym sa zaregistrovat ak ste to este neurobili *4*
  • GameStop: Call of Duty Ghosts je na nejlepší cestě stát se nejpředobjednávanějším titulem tohoto roku.

    zřejmě na Zemi existují místa, kde se člověk bojí v noci vyjít sám na ulici, aniž by měl v kapse aspoň tři kopie CoD...
  • Cosi

    Mass Effect kyberweb

    Marek Tvrdý zvažuje, zda pokračovat v provozování serveru okolo Mass Effectu a svou další překladatelskou činnost. Každé vyjádření podpory přijde vhod.
    http://masseffect.kyberweb.cz/2013/09/08/budoucnost-kyberwebu-3/
    • ucho
      trochu mi uniká, jak souvisí překladatelská činnost s provozováním serveru, ale jestli přemýšlí nad tím ukončením, ať s tím tedy rovnou sekne, už ho to zjevně nebaví...
    • K čemu ? ME je dávno za námi je čas se posunout dál.
      • Cosi
        No, vzhledem k tomu, že se připravuje Mass Effect 4, tak za námi není. To je liché tvrzení. Pro všechny doporučím přečíst si článek v odkazu. Popřípadě i komentáře pod ním.
        • To je pro mě novina, neříkali náhodou, že je to konec ?
          • Cosi
            Konec Shepardova příběhu. A proto se server zaměřený na ME a nejen ono hodí: http://masseffect.kyberweb.cz/2013/06/20/mass-effect-4-ve-stylu-dragon-age-3/
            • No klasika by bolo prave zdimat Sheparda, ze ano
            • No jo ždímat dokud teče klasika..
          • ucho
            konec jednoho příběhu...
  • Ubisoft očekává, že nové možnosti next-gen konzolí se během dvou let promítnou do vyšších nákladů na...

    Jinými slovy : "V příštích dvou letech očekávejte zvýšení ceny našich produktů."
    • No to může být pravda, ale podle mě tím pádem bude více pirátu (i na PC i na konzolích)
  • Vývojáři Beyond: Two Souls neměli dostatek času pro implementaci podpory Move ovladače, hru však půjde...

    To je dobrý, na Move čas nebyl, ale na mobily a tablety jo. Tipnul bych si, že víc lidí by používalo Move.
    • Sice už jsem Move ovladače prodal, ale je to škoda, když se to v té hře tak pěkně nabízí... Ale tak třeba udělají Move patch jak u Heavy rain
      • ringmancz
        kvůli Move verzi zrušili DLC pro Heavy Rain a Taxidermist se mi líbil, tak snad se to nebude opakovat
        • Tak to beru okamžitě zpět, radši víc contentu než víc možností jak to hrát (hlavně když už ty ovladače nemám)
  • Thorar

    Phil Fish (Fez) napsal téměř po měsíční pauze příspěvek na svůj Twitter. Je to snad předzvěst jeho návratu?

    Podle toho co tam postuje ho spíš někdo hacknul, ne?
  • Veskoslav

    Za posledních 9 měsícíců se v polsku prodalo pouze 350 kusů konzolí WiiU.

    Tak to je masakr. Jeden z největších trhů v Evropě a tak silné prodeje? To je jiné maso *1*
  • God-of-War

    Xbox One si během prvního roku koupí desítky milionů lidí, očekává Microsoft.

    Desitky milionu lidi?? Nefetujou neco?
    • Všichni víme, že jsi v Sony fanboy klubu tak nám to pořád nepodstrkuj a smiř se s tím, že i xbox one se může někomu líbit ty fanatiku..
      • God-of-War
        Myslel sem to výrobně, blbe.
        • Chche

          to by mohl říct každý ňoumo a máš pěkně trapný tetování *15*
    • Já jdu do budoucna do nějaké nové nabuchané kalkulačky Karce, tak by mě zajímala, jak na to Microsoft a Sony zareagují. Ještě nevím, co si na tom zahraju, ale měním platformu, páč cítím, že je potřeba jít do něčeho, co trochu zamýchá kupní sílou a pozicemi krabičkového konfliktu.
      • +100! Tak tohle me solidne rozsekalo *15* Jak sem si hodil do guglu to "Karce" a vybehla na me tuna kalkulacek tak sem nemoh proste *1* he/he na hrad :D
        • Asi ti stačí málo *1*
          • Jj ja sem na srandu nenarocnej *15* Staci aby nekdo rekl napriklad "dveře" a uz du do kolen *1*
    • Veskoslav
      A proč by měly? Předobjednávky na XBox už jsou okolo 30 mega. Navíc kupní síla USA je cca 100 miliónů.....Anglické e-schopy hlásí předobjednávky už na 8 miliónů a to je jenom VB.
      • God-of-War
        Ja sem to myslel z vyrobniho hlediska. Ze by za rok dodali desitky milionu Xboxu? To jim moc nezeru.
        • Veskoslav
          To určitě ne. Navíc se přetaktovával procesor, takže podle mě budou spožděné dodávky. A i kvůli tomu je tak málo zemí jako startovních.
          • God-of-War
            No prave a proto na to reaguju. Ten jejich hlavou zase placnul nejakou blbost. Takovy kvantum by i Sony nestihlala.
    • Ronox
      Jedno slovo: Amerika.
  • Napíšete novinku o uvedení 2. generace hanheldu PS Vita?

    http://www.theverge.com/2013/9/9/4709944/sony-playstation-vita-2nd-generation-announcement
  • AMD vs Intel

    http://vr-zone.com/articles/ivy-bridge-e-i7-4960x-vs-amd-fx-9590-battle-2013-flagships/54295.html/3

    ze to AMD nieje az take zle ako zle jazyky vravia :)
    • A co to má dokazovat ? to že na procesoru zas tak nezáleží ?
      • ..no napriklad, a takisto je to na zamyslenie tym, ktori chcu len Intel, kvoli tomu ze to je Intel hoci stoji o 1/3 - 1/2 viac, ako AMD v porovnatelnom vykone
    • Veskoslav
      No jo. To FX máme v práci ještě za původní cenu a řeknu ti, že pakliže třeba renderuješ krajinu pro projekt, tak teplota se vyšplhá až k 60-65 stupňům a to je naprosto šílené. To je hlavní problém AMD. Cena je dobrá, ale ty vlastnosti. Jako v noteboocích AMD je tak, aby sis uvařil s prominutím koule a odvařil si dané notebook, když na něm dlouhodobě pracuješ. A u osobních je problém teplota, kdy to musíš dost chladit oproti i7 (ta mi pro změnu zase přijde zbytečná, v práci používáme klasické i5)
      • V laptopu mám A10 a ani při hraní Planetsajdu 2 se nepřehrívá :)
      • frag.ment
        Co je na tom šíleného? Asi je ten procesor na takovou teplotu stavěnej. Já na tom nevidím nic závadnýho. Grafika ti taky jede na 80° při plné zátěži a je na to dělaná..
    • No akorát že to přetočené FX žere snad 2x tolik, topí taky víc. A dokonce snad má ještě nějaké zvláštní požadavky na desku. A navíc stojí $850, ne <$500 jak tvrdí tihle. Ten test smrdí. Nicméně jo, znám hodně samozvaných hardware znalců, co tvrdí, že AMD je nepoužitelné na hraní. *15*
      • stoji menej ako 500, zlavnili ho o 500, lebo za 950 ci kolko tostalo tonikto nekupil :))
        • Kde?
          • http://diit.cz/clanek/amd-fx-5950-sleva

            neviem, idem len podla clankov
            • Já se teda zajímám o reálné ceny, Newegg a Amazon třeba :) . Ale vůbec bych se nedivil, kdyby to jinde takhle brutálně zlevnili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit