Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    Video Games Keep Older Brains Younger

    http://news.discovery.com/tech/gear-and-gadgets/video-games-make-your-brain-younger-130904.htm#mkcpgn=fbdsc17
  • ucho

    Torchlight 2 (Steam) - 3 libry

    asi zatím nejnižší cena:
    http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-torchlight-ii/5004161?adtrackingid=cmju510
    20% sleva: GFDSEP20UK
  • LoL

    After 12 hours of streaming, Siv HD hits $100K in donations for Save The Children.
    • holec89
      tak to urcite bude ve vecernich zpravach na tv nova :)
  • holec89

    Gaming for good

    Skoda, ze se o tom moc nepise http://gamingforgood.net . Tento vikend probiha akce http://gamingforgood.net/thesiege . Za dnesek vybrali neco pres pul mega $ na charitu...
  • Jack1947

    Sony: The Elder Scrolls Online mělo původně vyjít pouze na PC a Mac, ke konzolové verzi nakonec vývojáře...

    Njn, chrmmpf "penezi".
  • Veskoslav
    No zase jsem dal šanci SW ToR a můžu říct, že příběhově jet za Imperial Agent je fakt skvělé. Lepší příběh jsem snad v MMO neviděl. A to nemluvím o tom, že jsem bestie, co zabíjí všechny a všechno. A hlavně, je mi jedno pro koho, kdo zaplatí více, ten se veze:) A ano mám předplacenku, protože bez ní to je opravdu utrpení. Jako medic drony jsou omezene, legendary nemůžete nosit, 2 letecké bitvy/den, WarZone není, omezená aukce, nižší expy, nižší zisky atd. Proto doporučuji si koupit základní hru za nějakých 250 Kč a zabezpečit si ůčet pomocí kódu. Budete pak dostávat 100 Cartel Coins měsíčně i když nebudete hrát, 500 se dostává, když máte předplacenku. A nedoporučuji PvP servry, mnohdy budete více mrtví než živí, obzvlášť na planetách, kde má své základny jak republika, tak impérium.
    • rancor1223
      Souhlas. Hrál jsem troopera za Republiku a byla to slabota, ale Agent za Impérium, to je jiná *15*.
      Ale s tím placením bych to tolik nepřeháněl. Je nezbytné mít minimálně "prefered status" (100Kč stačí) hlavně kůli dalším barům na skilly, protože bez toho se po lvl 20 nedá hrál, ale jinak? Legendary nepotřebuju, PvP nehraju a letecké bitvy jsou tak na odreagování (tzn. jejich omezení je mi ukradené). Ty aukce jsou problém a omezení na Crew skill. Méně XP a peněz taky vysloveně nevadí, především díky častým 2x XP víkendům.
      • Veskoslav
        Já mám republikového Vanguarda. Ale jenom proto, že mají nejlepší zbroje z celé hry:-D Navíc mě děsně štve být hodný, protože jsou pak společníci nespokojení *1*
        • rancor1223
          Tak to já hrál za víceméně hodnýho, ale tak když se objevila šance pořádně si přivydělat na úkor někoho dalšího *1*. A companiony jsem neřešil, ti jsou mi za Agenta neskutečně nesympatičtí, na štěstí jsem to hrával s kamarády ve třech, takže na mýho companiona se nedostalo místo.
          • Veskoslav
            Tak Kaliyo a Vector jsou luxusní:-D Obzvlášť Kaliyo. Pro každou špatnost:-D
  • Průzkum: PC většiny uživatelů STEAMu jsou výkonem daleko za Xbox One či PS4.

    Samozřejmě. Vždyť dnes není vůbec potřeba na normální hraní žádné dělo. Sám mám PC staré dva a půl roku a nemám s ničím problém. Až vyjdou konzole, tak hry budou náročnější a hodně lidí si pořídí nové PC, mezi nima i já a konzole zase utřou *3*
  • PC většiny uživatelů STEAMu jsou výkonem daleko za Xbox One či PS4.

    A co takhle nějaký článek osvětlující, že takové srovnávání je totální hovadina? Není? Nechtěl by ho třeba Rybka napsat? Když už na PCTuningu napsali takový velmi odborný článek, kterému PC gaming master race v komentech ráda sekunduje...
  • Malleth

    Albert Penello (Microsoft): Na konkurenčních platformách nevidíme nic lepšího, než co přináší Forza...

    Pan Penello by si měl dojít na vyšetření k očnímu. I na PS3 letos vycházej zajímavější hry než na Xbone
    • Veskoslav
      Ale on nebere všechny hry, ale pouze Forzu a na ostatní platformy opravdu nic závratného nevychází. GT 6 pouze na PS3 a to už GT5 vymlátila z PS3 maximum, tak nevím, co bude lepšího na GT6.
      • Miserius
        Už na demu byl znat realnejsi jizdni model (pneumatiky, aerodynamika)...a o nic jinyho v tyhle hre nejde...
    • Drive Club JE bohužel Forza pro PS4 :( .... Nadšení chladne , zůstávám u GT ....
  • Miserius

    Albert Penello (Microsoft): Na konkurenčních platformách nevidíme nic lepšího, než co přináší Forza...

    Nez Forza asi ne (uvidime co Drive Club) ale nez Ryse? Vzdyt se chysta spousta historickych filmu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit