Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holec89

    Diablo 3 datac

    novej cinematic z datadisku: http://www.youtube.com/watch?v=Cb7QJwQ58T0

    teaser gameplaye: http://www.youtube.com/watch?v=zGp5dkJdi0w btw crusader vypada pekne :)
    • Když jsem se díval na ten cinematic, měl jsem chuť, dát diablu ještě jednu šanci a koupit si ten datadisk, ale když jsem sse díval na ten gameplay chuť mě přešla.
      • P1trs
        bohuzel vetsina lidi si to koupi kvuli tomu traileru *1*
  • Batman: Arkham Origins bude místo Games for Windows Live používat Steamworks.

    To patrně souvisí s "Games for Windows LIVE Closing July 2014?".

    Sorry za URL zkracovač, místní dememtní linkotvůrný skript pořád není schopen přelouskat čárku.
    • michelangelo
      Vi se, jestli bude nejak osetreny i Dark Souls MP, az bude Games for Windows DEAD?
      • Nikde jsem k tomu nic nenašel. Spíš by mě zajímalo, co jak dopadnou hry používající GFWL jako DRM. (R* hry, Capcom hry, samozřejmě MS hry...)
  • gamescom special

    aneb pokud se chcete neco dozvedet ctete radeji jinde. zadny linkovani na presnosy konferenci, kdyz info tak jen vycuc aby bylo za tyden o cem psat (a myslim ze stale je o cem psat i kdyz uz vetsina firem jen pere veci z e3).. tohle je bida. kdyz je gamescom tak chci snad vedet vse a hned. sorry ale kdyz chci vstrebavat nejaky zajimavosti chodivam posledni dobou spis na zing. zlatej vas e3 special- prenosy byly extra prace navic, ale aspon jste psali o vsem co aktualne bylo a dojmy+rozhovory jste teprve davkovali casem. hate over
  • Jack1947

    GTA V bude od prvního dne dostupné na PSN. Pokud si titul na PSN předobjednáte, získáte 75% slevu na...

    A to se vyplati *3*
    • ucho
      no to si nejsem jistej.
      • Jack1947
        tak ne no *7* .
  • Jack1947

    Ubisoft potvrdilo přípravu filmového zpracování Watch_Dogs.

    To se dalo predpokladat...
  • Jack1947

    Ken Levine ví, kdo je Elizabethina matka. Naznačuje tím snad, o čem bude jedno z příštích DLC pro BioShock...

    Hezke ale uz aby tady byl ten 1 (dvojdilny) DLC. (Tatmtu challenge hru v mracich nepocitam).
  • Veskoslav

    Battlefield 3

    Celebrate gamescom week with 2XP in BF3 - The double XP event starts August 21 at 2AM PST / 11 AM CEST and ends on August 26, 120 hours later.
  • Jack1947

    Gran Turismo 6 dorazí do obchodů 6. prosince, připravuje se i film na motivy hry.

    Film si teda nedovedu predstavit, leda ze by to byl film ciste a jen o autech *15* .
    • montatatana
      Ma byt hlavne podle GT Academy... takze to bude tak na urovni pribehu v TOCA Race Driver nebo GRIDu :))
  • ucho

    12GB verze PlayStationu 3 bude v Evropě nově stát jen 199 eur. Navíc, pokud si koupíte PS3 verze některých...

    5 táců? tak to jsem za ty 4k tu 160gb verzi koupil přímo u Sony celkem dobře :D
    • Veskoslav
      Já tu akci propásnul:-D Chtěl jsem navíc červené PS3, ale neměli a než jsem si to rozmyslel, nebyla ani černá *1*
  • Veskoslav

    12GB verze PlayStationu 3 bude v Evropě nově stát jen 199 eur. Navíc, pokud si koupíte PS3 verze některých...

    No snad to stihnou nahodit do Vánoc:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit