Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    Reef Entertainment (Rambo) chystá na PC a next-gen konzole vydat Terminators: The Video Game.

    Budoucnost her s terminatory neni dana...Je jen takova, jakou si ji sami udelame.
    • holec89
      terminators? tak to bude podle tohodle filmu: http://www.imdb.com/title/tt1350512/ :D
      • God-of-War
        Urcite to bude smakulada *5* .
        • holec89
          sance je tak 1%, ale treba se jim aktual rambo hra povede a terminators budou pecka :)
          • God-of-War
            No.. mozny je opravdu vsechno *1* . Dneska se uz nicemu nedivim.
  • Ronox

    Battlefield 4

    Vyšel nový trailer na mp BF4 (https://www.youtube.com/watch?v=m4Fm570WHwk) a ač nejsem fanboy ani CoDka ani BFka, tak tenhle se vážně povedl. Konečně! Upravili znělku, že zní více jako původní BF, co pamatuji a ne ta reprákoničící z trojky. Za tohle klobouk dolů střihačům v EA. Kdybych věděl, že takhle týmově hraje většina hráčů, tak bych do toho MP i šel.
  • ucho

    BeMine

    http://youtu.be/CcHKgFMHgjQ

    zítra se máme na co těšit (tedy indie fanoušci :) )
    za zmínku stojí minimálně Ring Runner
    • Veskoslav
      Ittle Dew
      Mini Motor Racing EVO
      Ring Runner
      The Whispered World
      Depths of Peril
      Eador: Masters of the Broken World
      Splatter - Just Harder Times
      Angelica Weaver: Catch Me When You Can
  • holec89

    Markus "Notch" Persson (Minecraft) chce nyní pracovat na menších hrách, které mohou selhat.

    to skoro zni, jako by chtel selhat :)
  • Maarta

    Potvrzeno: Ke každé předobjednávce Xbox One bude v Evropě přibalena plná hra FIFA 14.

    Ano, a trvalo vám to tři hodiny to sem napsat *1*
  • Microsoft představil seznam her, které budou v den vydání Xbox One ke koupi.

    z toho důvodu nehraju na konzoli, nic z toho mě tam nezaujalo
  • Veskoslav

    The Divison

    Ubisoft oznámil tuto hru již oficiálně na pc:) Pro mě osobně dobrá zpráva. A co vy?:)
    • Nevim no, pro mě to je na PC stejně o ničem, páč mi ještě nenarostly nerdí PC chapadla, neschopný udržet gamepad, nemám oči vypálený od monitoru, takže z gauče na TV uvidim a nejsem společenským vředem jako PC hráči, takže si hru nemusím pirátit a můžu si jí koupit. Takže nevydím důvod, proč si to pořizovat na PC??
      • Ty ocividne "nevYdis" vicero veci, namatkou treba ani pred spicku sveho nosu. Prober se, takhle zabednenym nazorem se akorat ztrapnujes a delas ostudu vsem konzolistum.
        Jde videt, ze idioti se najdou mezi fanousky vsech platforem.
      • Ja jsem se nahodou uz naucil gamepad drzet. Na zavodni hry je proste super. Skoda ze to tak neni i u strilecek :D
    • rancor1223
      To dokáže zvednou náladu *15* Nemůžu se dočkat!
    • Jupi! Uz se nemuzu dockat!
    • Meh.

      Čím že má ta hra být zvláštní?
      • Veskoslav
        No mě zaujalo to zpracování té hry a prostředí. A systém vylepšování a přežití. Po dlouhé době hra, co mě uchvátila nejenom co se herních mechanik týče. Něco jako předvádečka Zaklínače 3:)
        • O systému vylepšování a přežití se ví něco víc, než "jo, něco takového tam bude"? Asi jsem to minul ^^
          • rancor1223
            Neví se o tom nic, jen že to vypadá skvěle a má to na sobě napsáno Tom Clancy's. Osobně mi to zatím stačí. Je to jediná hra, která na mě z E3 udělala dojem next-genu.
          • Veskoslav
            Já jsem se díval k Němcům a tam bylo asi 6 minutové video, které ukazovalo RPG prvky atd. Nevím jak tady ale.
            • No, mohlo by to být zajímavé, ale jsem k tomu velmi skeptický a neuvěřím dokud neuvidím.
            • Veskoslav
              Ale já tomu i věřím. To samé jsme říkali u Crysis 1:) Že to není možné. No nebylo, protože až rok potom jsem to mohl spustit tak, aby to vypadalo jako v prezentacích *1*
            • Miserius
              Na tuhle hru jsem fakt zvědavej, kor když vidim ten destrukční model a grafiku... nevěřim že to takle vše krásně bude vypadat ve finále...
            • Veskoslav
              Zkusím pohledat. Kdyžtak strpení.

              Tohle je jinak video z ukázkou tablet, co dovede:

              http://www.youtube.com/watch?v=TJeVYjFPhf0
            • rancor1223
              Link?
  • zdeeneek

    Microsoft představil seznam her, které budou v den vydání Xbox One ke koupi.

    Hm, zadnej system seller v tom seznamu teda nevidim.
  • Takový hezký článek

    The Very Real Value of Gaming’s Virtual Economies

    http://www.psmag.com/business-economics/the-real-value-of-virtual-economies-eve-world-of-warcraft-64593/
  • HB - kdyby jeste nekoho zajimaly klice

    Medal of Honor Origin Key
    45MM-268Q-J2EZ-QZLG-2RE2
    Mirror's Edge Origin Key
    86T3-8CP9-KVM2-WJQY-3YPG
    Dead Space Origin Key
    6FK3-7S9U-EZZ2-K99E-MF5P
    Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key
    FXQG-RNDZ-236X-J963-ZPE3
    Crysis 2 Maximum Edition Origin Key
    89QG-5PA2-GL8Q-PL6X-S9TY
    • Medala už nehledejte, muslimy už jdu střílet já. Díky. ;)
      • peterka
        A já jdu jezdit..díky za burnouta *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit