Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maarta

    games.cz nějak pozadu...

    Konference Microsoftu dávno proběhla a nikde ani zmínka aspoň o tom, že k X1 bude opravdu FIFA 14 zdarma apod.
    Chtělo by to trošku zrychlit zpravodajství ;-)
    • Tilwaen
      "před 11 hod. Ke konzoli Xbox One bude v Evropě přibalena jedna pořádná hra, indicie poukazují na FIFA 14."

      ? *4*
      • Maarta
        Ano, ale toto neměli potvrzené, byla to pouze spekulace :-) Nehledě na to, že to není jediná věco, co tam padla. prostě o Gamesconu ani zmínka :-) Neměli by se flákat a trošku informovat :-)
        • Třeba tam byli a ještě jsou na cestě zpátky na divoký Východ.
      • Jo, ale to ještě nebylo nic potvrzené ;)
  • EA umožní na distribučním systému Origin požádat o vrácení peněz, pokud s jejich hrou nebudete spokojeni.

    Ten Origin by mel platit nam za ten teror kterym musime prochazet pri spousteni her.
  • prudislav

    Division PC

    http://www.gamefront.com/the-division-has-been-confirmed-for-the-pc/
    ale stejně nechápu co na tý hře všichni vidí
    • Stejně jako já nechápu, co lidi vidí na GTA a COD, ale s tím nic nenadělám...
  • Ukradlo Treyarch díla umělce Francisca Fruize pro mapu v DLC Call of Duty: Black Ops 2 Zombies?

    O MŮJ BOŽE! Oni ukradli jeho nápad s používáním zákopů za velké války! Škoda že se od něj neinspirovali i válčící frakce, mohla z toho bejt pěkně dlouhá a vleklá válka bez větších územních zisků!
    • neinspirovaly :| a frakce taky není nejvhodněji použitý slovo..ach jo
  • ucho

    Ukradlo Treyarch díla umělce Francisca Fruize pro mapu v DLC Call of Duty: Black Ops 2 Zombies?

    no nevím, těžko posoudit. tohle je taky podobnej obrázek :D
    http://us.123rf.com/400wm/400/400/antonbrand/antonbrand1205/antonbrand120500015/13747240-cartoon-king-kong-on-a-building-swatting-bi-planes.jpg
  • Miserius

    Ukradlo Treyarch díla umělce Francisca Fruize pro mapu v DLC Call of Duty: Black Ops 2 Zombies?

    Todle uz je moc, co to tam cpeš bleskaři? Prvni svetova valka a je tam zakop, tank a letadla....wow, kdo by to byl rek... A ten robot je podobnej taky asi jen v tom ze to je robot
    /Sorry bleskař, neviděl jsem vubec ten otazník *1*
    • Ronox
      Podle mě se inspirovali .. nápad měli jak už někdo psal od World at War, ale z tohohle si vzali tu atmosféru to se popřít nedá. Jasný, že zákop, tank tam musí být kvůli časovýmu zasazení, ale i tak to mohli udělat nějak trochu jinak.
      • Miserius
        Tak ale inspirace snad jeste neni kradez ne?
  • Warriosparky

    Origin vrací peníze za hry!

    You may return EA full game downloads (PC or Mac) purchased on Origin for a full refund--within 24 hours after you first launch the game, within seven days from when you purchased it, or within the first seven days after the game's release date if you pre-ordered it
    http://www.origin.com/us/news/origin-great-game-guarantee
    • asi to nefunguje na humble bundle co? *1* *1*
      • Miserius
        Mas tam jasne napsany: You may return EA full game downloads (PC or Mac) purchased on Origin for a full refund... Kupoval jsi ty hry snad na Originu?
      • Proč by mnělo :D
  • Nema niekto dead space 2 na orgin?
    • ucho
      za chvíli asi všichni...
      • Cože?
  • Bohemund

    Vývojáři Dragon Age: Inquisition se v novém videu rozhovořili o soubojích ve hře.

    Bože pořád ty kotouly v bojích.. myslím si, že každému zkušenému šermíři se z toho musí dělat mdlo...
    • Viktor_H
      Zkušený šermír se nemusí potýkat s fantaskními potvorami a magickými firebally. Kotouly jsou ok. V plátové zbroji se dají dělat i salta (projeď youtube). A vůbec, pojďme si zase jednou zanadávat nad tím, jak hry neodrážejí realitu! To už tu dlouho nebylo...
      • Bohemund
        Nejde mi ani o realitu (tu zas tak nevyžaduju), jde mi spíš o to, že prvek kotoulu je prostě nesmyslný a bohužel velice oblíbený jako jediný "evade" prvek v mnoha hrách. Dalo by se to vyřešit mnohem lépe a logičtěji.
    • Tilwaen
      To máš to samé, jako nekonečně napnuté tětivy luků nejen ve hrách, ale i filmech - co naplat.
    • A co teprve těm postavám, co se tam v tom plátovým brnění pořád koulí jako Sonic xD
  • Maarta

    Ke konzoli Xbox One bude v Evropě přibalena jedna pořádná hra, indicie poukazují na FIFA 14.

    No pěkně :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit