Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Live stream DayZ

    cs.twitch.tv/godswill1988 DAYZ overwatch live stream :) Enjoy
  • J.E. Sawyer: the importance of real-world knowledge for game design

    http://youtu.be/vxaGXxWdDs8
    • Viktor_H
      Tak trochu Captain Obvious, ale i tak zajímavé.
  • MidnighT91

    Videa z neoficiálního remaku TES III: Morrowind, který poběží na stejném enginu jako TES V: Skyrim.

    Ten chlapík co pro to dělal hudbu je fakt dobrej http://www.youtube.com/watch?v=DOQsYk8cbnE&list=PL90229471516D05ED
    • rancor1223
      Yep, Miracle of Sound je skvělej, mám všechny 3 jeho alba *1*
  • Teda morrovind Jsem pořádně nehrál, ale podle mě to video s názvem skyvind je morrovind
  • Videa z neoficiálního remaku TES III: Morrowind, který poběží na stejném enginu jako TES V: Skyrim.

    Na videu je město Bravil z Oblivionu, zřejmě částečně v enginu Skyrimu. Remake Morrowindu nevidět.
  • Klíče Humble Bumble

    Konečně jsem se dostal ke koupi obou Humble Bumble...nějaké hry už mám + origin kódy si nechávám jen pro ty, co nejsou na Steamu, takže zde dávám kódy, které nevyužiju. Laskavě napište, když něco aktivujete, ať se tady nemusí snažit ostatní.

    Mirrors Edge - steam - I9GNV-B6QGP-M4TAT - origin - F8QG-M2XG-MCG6-7KV3-PKVK
    Thomas Was Alone - steam - MCJ0E-E3KGQ-EBED8
    Dead Space - 6Q2S-F4PS-CL2C-WCLS-KYXP
    Burnout Paradise: The Ultimate Box - 4BW6-43RB-RJFJ-BKK9-TKGY
    Crysis 2 Maximum Edition - G3SS-CFJK-3XXP-9E6L-NNN3
    Medal of Honor - GGWN-HGNU-G2B8-BNN9-N8P8
    The Sims 3 - CR33-Q46R-B8YM-ZEMV-FGHX, DLC - BPTK-GCWT-XFMA-YZBQ-UN6K a 8EHZ-SNQ5-RU3V-VZF2-RCTB
    • ja se s nicim nebabral ja je vzal vsechny :D
      • Ty nejlepší hry jsou na Xbox One, vzkazuje Microsoft v novém videu, které nabízí kompilaci trailerů...

        Všechny sis nevzal ja jsem si vzal Burnout *3*
      • montezum
        No pekne *15*
        • rancor1223
          Alespoň poděkoval *15* To se tady často nevidí
          • za 4000 korun se dekuje ci? :D
    • Sakryš, zrovna toho Thomase bych strašně chtěl. Nevadí, až přijedu domů, tak koupím celý bundle... Muhehehe *16*
    • medal of honor
    • OMG díky za klíče velmi moc dekuju :)
      • Miserius
        Sis vzal všechny? *1* *12*
        • Žádnej toškař *1*
          • *troškař
  • Veskoslav

    Kdy bude recenze na Dotu 2?:-D

    *5*
    • Humble Bundle od EA, jehož výtěžek jde pouze na charitu, zatím vydělal krásné tři miliony dolarů.

      tak ji vyzkoušej a máš to :D ...ale ve shrnutí......je to daleko težší než LoL a komplexnější,ale některé postavy mi přijdou nevyvážené(aspoň v betě)
      • Postavy po každým updatu vyvažujou,
      • Veskoslav
        Já v Dotě 2 mám nahráno něco přes 350 hodin:) Jenom že když vyšla, tak by redakce mohla udělat nějaké shrnuté vývoje, článek o zajímavostech či recenzi.
        • Nedávno jsem viděl zahraniční videorecenzi a přišla mi docela dobrá, takže udělat určitě jde.
          • Veskoslav
            Jsem se v sobotu díval i na Re-play a tam byla taky recenze. Na hrej.cz už je taky.
  • humble klíče

    mno...přidám se k těm,co dají nějaký klíče,takže kdo chce,přidejte na steamu:double_d_master ;) mejta sa
  • The Showdown Effect Steam Key

    kpqgj-2w8hl-0fgn4
    • Někdo je tu fanoušek pewdiepie *1*
      • rancor1223
        A to proč? Já nechápu proč je tak populární a nesleduji jeho videa a přesto jsem si kvůli právě Showdown Effectu ten bundle koupil.
        • Musím souhlasit, taky nechápu, co je na tom, sledovat, jak někdo jný hraje.
          • Tak na pewdiepie se koukám kvůli tomu že hraje hry o kterých bych neměl ani tušení
            • GlaDOS
              Tak ono stačí taky trochu prolézt pár webů a ještě to bude rychlejší.
            • rancor1223
              Mě připadá jako by mi umíraly mozkový buňky z jeho humoru... Za to mi těch pár indie her nestojí.
    • dík
  • Díky nepopiratelnému všehoznalství místních odborníků se odvážím napsat svoji skromnou žádost zde: i stalo se, že jsem se cestami osudu dostal do křížku s Humble Bundlem, jehož součástí je i slovutný Crysis 2. I pamětliv prvního dílu vím, že se dalo mluvení toho vpravdě módního obleku vhodného do každé příležitosti vypnout, neboť nejsem zrovna příznivcem, když mi kus šatníku oznamuje každé uprdnutí, co ve hře udělám. Nuže k jádru pudla - jak kurvafix vypnu ten debilní kus nanohadru, aby mi tam furt nemlel...
    • MidnighT91
      Tenhle tvůj koment je perfektní, rozesmál jsi mě na zbytek dne...
    • Tilwaen
      Celkem mě Tvůj příspěvek zaujal, tak jsem trochu hledala a máš pravdu - ono to tam ve své podstatě nikde vypnout nejde. Jediný způsob, jak to udělat, je vypnout dialogy - což ovšem (jak si lze odvodit) vypne veškeré herní dialogy, nejen zvuk nanosuitu. Teoreticky by na to mohl existovat nějaký mod, protože podle reakcí na různých fórech nejsi ani zdaleka jediný, koho to štve (zejména u nanovize, jejíž hláška je hlasitější).

      Já osobně s tím tedy problém neměla, občas jsem i cestou jen tak protočila stealth a armor, protože jak psal už HAF výše, ten hlas je super *15*

      Edit: Našla jsem link na toto: http://www.forum-3dcenter.org/vbulletin/showpost.php?p=8671123&postcount=662 Měl by to být mod, který vypne zvuk nanosuitu. Nezkoušela jsem a nic nemohu zaručit, jak jistě pochopíš.

      Edit č. 2: Mod je podle všeho spolehlivý a jediné, co neodstraní, je paradoxně ta nanovize, protože to je prý nějaký bug. Více zde: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1809539&page=2
      • Má úcta, spanilá dámo! Vyzkouším, a děkuji.
        • Tilwaen
          Není za co, nechť slouží! *4*
    • musíš ve win do ovladacích panelů -> odinstalovat program -> crysis 2 (R)
    • Dyť je to cool, to sem právě dycky hrozně žral. Jak to tim megahlubokym hlasem zahlásí Maximum Armor.
      • Přebal Thiefa vypadá stylově, Garrett chce vaši duši a nebo alespoň peněženku.

        Ale jo, zpočátku. Ale když na mě ten overal furt řve "CLOAK ENGAGED", "MAXIMUM ARMOR", "YOUR TARGET IS HERE" a blablabla, tak mě to vzhledem k tomu, že se rád courám, a používám třeba zneviditelňování dost často, jednoduše sejří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit