Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Age of Empires 2 HD - The Forgotten

    Před dvěma dny Microsoft oznámil vývoj nového datadisku, který by měl vyjít na podzim a přidat několik nových civilizací, kampaní, map apod. Více: http://steamcommunity.com/app/221380/discussions/1/864976115141842643/
  • ucho

    humble bundle origin

    taková hypotetická otázka napůl ověřená praxí. nejdou náhodou na originu aktivovat hry zakoupené i jinde a to pomocí klasického product keye?

    příklad Medal of Honor
    - aktivoval jsem ho na steamu, kde vidím cd key
    - tento cd key mohu vzít a aktivovat ho na originu (vyzkoušeno a nabízí mí to 5 jazykových verzí)
    - ještě pořád mám tím pádem k dispozici origin kód z humble bundle, který by měl jít rovněž aktivovat ne? (nezdá se mi, že by ten origin kód a steam kód byly propojeny)

    tedy teoretická otázka. nejdou vlastně některé ty hry aktivovat třikrát?
    • Ano jdou
  • Keyz

    Might & Magic X Trailer

    http://www.rockpapershotgun.com/2013/08/16/apparently-weve-got-the-might-magic-x-trailer-first/

    Vypadá to na bohatý a zajímavý svět. Osobně se mi nelíbí dvě věci. Napůl komixová grafika oproti Grimrocku a tahový souboj, který je z podstaty naprosto neautentický. U Grimrocku sice AI nemohla chodit jak se jí chtělo ale šlo o rychlost jako to má být.
    • Veskoslav
      Já si počkám na Grimrock II a zatím jezdím od komunity mise:)
    • Grimrock z dungeonů jen sálá . Za tahový systém budu vděčný (Minimálněv otevřených městech by ty úkroky mohly být plynulejší ) a cell shading prostě vypadá stále cool . Kandidát na virtuální poličku i když je za ním Ubisoft s Upray :/
      • Keyz
        Vypadá na velkou "otevřenou" hru. To Grimrock není a ani dvojka to asi nebude.

        I když bych raději to co jsem psal, tak tohle asi neodmítnu. Obávám se aby to nebylo moc lehké. Grimrock byl na dnešní poměry celkem obtížný. Hlavně některé vedlejší "úkoly".

        - Tahové boje v podobných hrách nemám rád z podstaty. Prostě hodinu mohu vymýšlet co udělám atd. Není to pak tak živé. Raději bych i XCOM v reálném čas, pak by to bylo zase zajímavější. Taky odpadají různé honičky, které šly provozovat v Grimrocku.
        • hlavně je otrava při tahovejch soubojích, když stojíš proti 5+ protivníkům a musíš čekat, až si každej z nich popojde, sekne tě, pak zas někam odskočí...
          • Keyz
            Co kdyby se jede protivník rozhodl, že půjde na WC anebo si obstará jídlo. Prostě musíš čekat. :)
            Strašný. Ale chápu, že to lidi baví. Máš čas na rozmyšlení a jsou to trochu šachy. Prostě řešíš tahy dopředu.
            • Třeba nechápu lidi, kteří hrají HOMAM online. Hotseat se mi zdá jako jediný rozumný multiplayer.
            • *1* Tahové souboje jsou otrava jen při multiplayeru s živými hráči . Pořádná tahová strategie využívá toho že počítač vyhodnotí situaci a táhne s jednotkami mnohem rychlej než vy . Pokud se musí čekat na "přemýšlení" počítařového oponenta tak dlouho že vás to začne nudit , není to dobře udělaná hra !
  • Humble bundle mívá super akce , ale z EA akce jsem docela rozpačitý .... jestli bych něco koupil , tak spíš základní balík kvůli Mirrors Edge a snadi Death Space 3 . Sims nehraji , BF3 je najednou všude zdarma (přijde 4 ...)

    Když online , tak to už raděl freeto play Mechwarriora nebo sebemskačství ve WoT . Battlefield u mne už klesl na úroveň Cod ...
    • Tilwaen
      U mne si tedy EA dost šplhla - výnos z tamějšího prodeje na HB totiž nejde do kapsy EA, ale částku rozdělíš dle svého mínění mezi HB a charitu (charity). Spíš než z EA jsem byla rozpačitá z toho, zda těch lehce nadprůměrných 5$, co jsem jim tam dala, nebylo za takové hry málo; výběr her mi sedl, třeba jsem osobně BF3 ještě nehrála a mám tak konečně možnost ho zkusit *4*

      Ale jsou tu i tací, co přispěli čistě na dobročinné účely a klíče prostě rozdali... *4*
      • jako jo, nabídka je to slušná,ale origin me nebere. Sice sem ho používal pro hraní BF3, ale není to nic, k čemu bych se chtěl dobrovolně vracet, takže toho nevyužiju. Byt to pro steam, tak jdu do toho.
        • Tilwaen
          Však tak polovina z klíčů na Steam byla (celkem 5) a u těch her, které byly pouze na Origin, je Origin vyžadován i na "normální" hraní, přičemž na Steamu nejsou, ne? Tak o co jde?
          • O co, že třeba sem nevěděl, že to jde aj na steam. Ano, byla to moje chyba, že sem si to nepročetl, ale měl sem za to, že když je to H Origin B, tak je to jen pro Origin. Škoda té poslední tvojí věty... působí to celé na mě potom dost arogantně.
      • Veskoslav
        Já jsem si doplnil knihovnu a zbytek rozdal:)
  • stream

    Rád bych pozval všechny nadšené hráče a diváky na svůj nový stream kanál. Streamovat budu všechny možné hry od singleplayer po multiplayer hry. Fungovat začnu od pondělí 19.8.2013. Více si můžete přečíst v infu na kanále http://www.twitch.tv/godswill1988
  • Mcpixel

    Moc ráda bych si zahrála McPixel ale bohužel nemám kreditní kartu ani paypal atd. :/ a tedy si to bohužel koupit nemohu, je mi jen 15

    pokud by byl někdo tak hodný a poslal mě klíč tak bych byla strašně moc ráda kdyby mě to někdo poslal na email: aneta.popova@seznam.cz

    Pewdiepie *14*
    • Lidi jsou zlý, tady máš klíč :
      J4S3M-U80HA-5OCK4

      *14*
      • Tilwaen
        "Lidi jsou zlý" ... *15*
      • Troll Level Expert :D
      • Miserius
        Jsem uboha socka? Pěknej klíč *1* *1*
    • Warriosparky
      McPixel je na Steamu. A k placení na Steamu NEpotřebuješ nutně kreditku či paypal, platit se dá i přes paysafecard.
    • Miserius
      To mi neřikej že si někdo z těch žebráků mysli ze to první sukni každej pošle *1*
      • Kdybych si to mohla nějak koupit tak bych tu "nežebrala" , ale bohužel je to tak když není jiná možnost *13* *9* *13*
        • Miserius
          A muzes mi rict jak jsi prisel/prisla na to ze tady kazdej vesele rozdava klice? Myslim...jak je mozny ze se sem slejza tolik zebraku, copak o tom psali nekde na Novinkach?
          • Přebal Thiefa vypadá stylově, Garrett chce vaši duši a nebo alespoň peněženku.

            Ale no tak. Napsala to hezky, slušně, bez chyb, poprosila a poděkovala. Naproti těm exotům co tu furt votravujou, je to nebe a dudy. Musíš umět poznat rozdíl mezi debilnim žebránim a slušnou žádostí. Kdybych tu hru měl, pošlu. Nemám.
            • je teď ve weekly humble bundle...
            • Tilwaen
              Kdybychom byli grammar nazi, tak nejenom v mě/mně, ale i v čárkách *2*

              Nicméně k tématu, o téhle hře slyším poprvé - to je také v nějaké akci, nebo chceš po nás plnou hru, OP?
            • Má chybu v mě/mně *3* !
            • Přebal Thiefa vypadá stylově, Garrett chce vaši duši a nebo alespoň peněženku.

              Jo, to je možný... Ale je to bez gramatických chyb, což je docela drsný síto pro většinu z nich. Jestli ale je, nechť do roka a do dna dostane cihlou po lebeni.
            • Miserius
              Tak ale musis brat v potaz moznost ze to je jen jeden z exotu kterej to zkouší jako holčina *3*
  • Miserius
    To mi hlava nebere. Těm sockám přijde lepší cely den žebrat v diskuzích než si to za dvacku koupit... Vysvětlí mi to někdo? A netvrďte mi ze nemate kreditku, jsou jiny zpusoby jak to dostat a urcite nekoho koho znate je ochotnej vam to za dvacku koupit... To nemate zadnou sebeuctu? Takle tu žebrat něco co při rozdělení vyjde na 2 koruny?
    • Podle mně je to furt ten stejnej týpek jenom pod jinejma nickama.....
    • A neměl bys Ty nějaký ten klíč, který bys mohl postrádat. Mám zájem o jakoukoliv hru. Kdyžtak mi ho pošli na mail: jentrollim@seznam.cz.
      • Miserius
        Ok, ale emailum nevěřim, tak jsem ti ho poslal poštou...
        • Díky moc, už je doma a už i stahuju.
  • Veskoslav
    Málem bych zapomněl. V Tescu by měly být hry na Xbox a PS3 od EA s 50-70% slevou, Crysis 3 je teď například za 599 Kč (pc verze 499 kč), Bf3 za 649 Kč (pc 499 kč, Premium za 899 Kč) atd. Tak se kdyžtak mrkněte:)
  • Dyzzx

    Medal of Honor 2010 multiplayer

    Když se připojím do hry tak mě to ani ne za minutu pokaždé vykopne. Zkoušel jsem update punkbusteru , restart a vypnutí firewallu. Nic nefungovalo. Na netu jsem taky žádný funkční řešení nenašel. Máte někdo nějaký návrhy ?

    edit: Vyřešeno zkusil jsem stáhnout origin verzi hry ta mi zase pro změnu zamrzávala při načítání ale po updatu punkbusteru vše běží v pořádku
  • Gone Home

    včera/dnes vyšla skvělá prozkoumávačně-puzzloidní hra Gone Home
    http://www.gonehomegame.com/

    k zakoupení na Steamu nebo DRM-free z humble store (přímo z těch stránek, co píšu nahoře)
    • Díky, nedávno jsem o tom četl ve SCORE a vypadá to věru zajímavě! *3*
      • zatím pařím asi hodinku a je to naprosto super :) a jak by se dalo čekat, ty nejzajímavější věci se člověk dozví, když si přečte zmuchlaný papíry v koši nebo poznámky na kartičkách zastrčený za polštářem v gauči :D zbožňuju hry, kde je na každým rohu něco schovanýho!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit