Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beam NG srovnani

    http://www.youtube.com/watch?v=jioDVotNZRw

    Neni to uplne perfektni ale na alfu docela slusny rekl bych.
    • není nic lepšího než pro radost zmuchlat pár plechů. dobrá hra, už ji nějakou chvíli hraju
      • Ja zjistil ze to ma docela prijemnej jizdni model kdyz se to nehraje na klavesnici a zacalo me dost bavit se prohanet po tech uzkejch silnickach. Je to moc fajn ale stejne to jezdeni bude potrebovat jeste trochu prace i kdyz se autori dusujou jak realisticky to je....
  • Scott Frank, scenárista Wolverina prý momentálně upravuje scínář filmového Assassin's Creedu.

    To bude zase zprzněná práce. Komiks Wolverine je super, upravený scénář pro film byl hroznej, táhlej, nudnej a celkovej výsledek je hrozná slátanina, která má strašně moc otazníků a je to totálně nedotažený. Nejsem extra fanda Assassina, ale plánoval jsem si tento díl pořídit, tak doufám, že to tento pán moc nepokazí...
  • Inquisitor
    Ale to se nám tu vyrojilo děcek, když se něco rozdává. A jak se pěkně vztekají když nedostanou :D
  • do aky skupiny se musim pridat?
  • The Arms Deal Update pro Counter-Strike: Global Offensive umožní obchodovat se zbraněmi ze hry.

    hrozně to teď pokurvily přijde mi že uplně změnily chování zbraní některých a m4 s tlumičem je hrozná na headky
    • Kozy
      prdlajs
  • Klíč

    Já bych chtěl jeden klíč na Dotu a jeden na TF2, děkuji všem který mi je pošlou
    • ucho
      máš to na mailu. nemáš zač.
  • Mam tu klice na Dead 1,3 ... Edge .... The sims 3 ... Crysis 2 ,,, nema nekdo neco zajimaveho na vymenu ? Zdejsi somraky, kteri neumi rict ani diky ignoruju :P
    • prosim ta pridaj si ma na Origine ked mas alebo na Steame ... meno kaliber_83mm aj na steame aj na origine vyobchodujeme daco ok?
      • Ok, tak uvidime :D
      • Nabidnes mu cepicky do TF2? *1*
        • On mi fakt ty cepice nabidl ....
          • Napsal : Tvou p*cu pis si tam este vies a ohovarej mne tam na tom pojeban*m http://diskuse.tiscali.cz/games/bleskovky/obecne-1/?&itemId=1272157#item-1272157 .. koko* zasr*ty , co na to rict, asi nic
            *1*
            • Hahahahahahahahaha *1* *2*
            • zajebany pic*s najradse by som ta zajebal
            • To je fakt traged *1*
        • nabidnem mu aby ti rozmlatil ten tvuj dosratej xicht
          • Uuuuu, chlapecek je agresivni, kdyz nedostane co chce. Docela usmevne jak se tady porad snazis a dokonce i pod jinymi nicky. *1*
  • Vostoq

    ?

    Asi invite do skupiny nehrozi ze?
    • ucho
      zkus tam napsat do chatu
      • Vostoq
        už jsem si to koupil a už jsem vše rozdal takže asi není už třeba :) HAFe di do p.r.d.3.l.3 ;)
        • Nějak mi uniká smysl toho si to kupovat a celý to rozdat nějakejm fakanům.
          • tak dostanes klice na steam i origin u vetsiny her a malokdo je takovy osel, ze to chce mit tam i tam ;)
    • tos uhod, kup si to sám nebo popros tátu
  • Rada pro lidi, co nemají kreditku a chtějí humble bundle.

    Krok 1:Kupte si přes PSC na steamu steamwallet v hodnotě 5euro.
    Krok 2:Zajděte na steam komuntní market a kupte si 3TF2 klíče, který seženete cca 1,6euro za každý
    Krok 3:Jděte na stránku http://www.steamtrades.com/forum, přihlašte se pomocí steam účtu.
    Krok 4:Založte nový topic tlačítkem "New Topic".
    Krok 5:Topic pojmenujte takto :"[H] 3 TF2 keys [W] humble origin bundle BTA"
    Krok 6:Počkejte, na nabýdky.Až se vám někdo ozve, ověřte si jeho reputaci!
    Krok 7:Jestli je ten člověk v pořádku, přidejte si ho, pozdravte ho a zptejte si ho(anglicky!) jestli vážně chce 3TF2 klíče, za humble origin bundle BTA (non-BTA znamená bez BF3 a bez zhe sims 3).
    Krok 8:Jestli je všechno v pořádku, pozvěte ho k obchodování a pošlete mu 3 TF2 klíče.
    Krok 9:Aktivujte klíče, které vám pošle přes chat na originu nebo steamu.Potom už stahujte a hrajte. *4*
    • Nebo...
      Krok 1: Zajít do banky, zažádat o účet a kreditní kartu.
      Krok 2: Profit
      • To víc zaplatím za ty jejich nesmyslný poplatky než za hry.
        • GlaDOS
          A víš, že existují i bezpoplatkové banky? Jó výmluva se vždycky najde. Nějaký účet si chtě nechtě stejně budeš muset zařídit.
        • Ok tak si schovávej prachy celej život do krabice vod bot pod postel. *15* *15*
      • Kreditku nedostaneš za den.Navíc bych řekl, že lidi co škemrají o kódy nejsou plnoletí a ti (myslím) nemůžou mít internetové bankovnictví.
        • Veskoslav
          Můžeš proboha....Mám internetové bankovnictví od 14....
          • rancor1223
            S tou kartou by do 15 mohl být problém. Já měl taky účet snad od 13-14, ale kartu jen Maestro a s tou se po netu platit nedá. Na druhou stranu to ty banky nemusí zajímat, že? Hlavně že na tom vydělaji.
      • Veskoslav
        Není kreditka jako kreditka a navíc musíš mít aktivované internetové bankovnictví:-P
  • dajte pls 1 key na bf3 a 1 na crysis 2 prosim
    • Tilwaen
      Občas se až divím, jak umí být některé nicky výstižné *15*
    • ale divný jak z toho výběru všichni žerou bf a crysis... Já mám největší radost z Mirror's Edge a Dead Spacu trojky
      • Veskoslav
        Já z Dead Space 3, protože tam mi chybí:)
    • Veskoslav
      Si to kup socko...Proboha jak nesnáším slovo socka, na tebe se hodí perfektně. A neříkej, že ani rodiče by nebyli ochotni ti dám 100 Kč.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit