Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzpmatujte se

    Už od 1 dolaru můžete mít všechny tyhle klíče, a od 5 dolarů výš dostanete ještě klíč na BF3 k tomu. To jste opravdu takový židi, že tady škemráte? https://www.humblebundle.com/
    • nemam paypal nemuzem jak si koupit pls dejte mi na mail nekdo klic na battlefield 3 aneb crysis 2 prosim lidi prosim : kaliber123@centrum.sk
      • Tak to máš asi smolíka. Každopádně s takhle slizkym škemráním se nedočkáš.
      • stačí platební karta, nebo mi pošli 100Kč a koupim ti to...
        • kdybychom hrajes tf2 muem ti za key na battlefield 3 a crysis 2 dat hatky..
          • hahaahhaahaha *15* *15* *15*
            Tak nakonec se jedná o trolla, protože tohle nemůže bejt real.
            • To proč bych pochopil, vzhledem k místní stupidní protislovenské komunitě.
            • Taky jsem si všimnul, že je to slovák, co se usilovně, leč velice krkolomně, snaží psát česky. I když nechápu proč.
            • Ja myslim, ze muze *1* , bohuzel
        • The Arms Deal Update pro Counter-Strike: Global Offensive umožní obchodovat se zbraněmi ze hry.

          Jo, ono to nejde přes Paysafe? Tak to sem v háji. Chtěl sem udělat dobrej skutek. :(
    • Presne tak, od necelych 5 dolaru, to je skoro zadarmo. Ja jen cekam, jestli tam jeste nejake hry neprihodi, jak to obcas byva a i kdyby ne, tak do toho jdu, i kdyz vetsinu tech her uz mam.
      Na druhou stranu chapu, ze nekteri mistni ctenari nemaji jeste vlastni ucet a rodice maji v platby na internetu neduveru. Par takovych pripadu znam.
      • A jak to funguje, pakliže tam něco přidají? To budu muset koupit znovu?
        • The Arms Deal Update pro Counter-Strike: Global Offensive umožní obchodovat se zbraněmi ze hry.

          ne normálně se ti objeví na stránce s klíči a to i když koupíš za dolar a ty nové budou třeba za 5 ale platí to jen tehdy když si to koupil dříve než to tam přidají.
          • Děkuji za info *4*
        • Nene, přijde ti email a na tý stránce s klíčema přibydou hry, který přidali. *3*
        • Tako to netusim
  • Ataker

    Origin klíče

    Dead Space 3 - CFN6-3GUU-KCVX-7JZ3-JNKF
    Crysis 2 Maximum Edition - HZLL-FLGM-PS6N-KXAA-49NE
    Burnout Paradise: The Ultimate Box - HQK3-GGJQ-BA9A-QA49-8XLC
    Dead Space - 4JAJ-2BLJ-46CN-HR7G-V43V
    Medal of Honor - HQPX-6E2D-3SR5-NV7T-NV7K
    Mirror's Edge - 4PZ9-4QDQ-M9RQ-DRXB-8YH7
    Sims 3 Starter Pack - DCUP-GVCJ-UPEG-3XC6
    Battlefield 3 - F722-53DH-92A4-XVY6-6N86

    To už jsou poslední co mám...
    • 2 minuty a BF3 a DS3 jsou pryc, a ani buu nenapisou, to sou dneska lidi *1*
      • aha, tak se omlouvam, kdyz sem to psal, tak tam jeste komentare nebyly *3*
    • The Arms Deal Update pro Counter-Strike: Global Offensive umožní obchodovat se zbraněmi ze hry.

      díky moc vzal jsem si DS3 *4*
    • Díky za Battlefield 3, konečně si se mnou zapaří i kámoš *4* .
  • Prosim vas nekdo mi zaslete nejakej key na origin nebo steam hru prosim vas tady to nikdy nestihnu.... nejlip crysis 2 .. mail kaliber123@centrum.sk
    • A co takhle přestat spamovat a ten jeden pitomej dolar do toho investovat? Když už stojíš o jakejkoliv key, tak si ten bundle za dolar kup celej ne? A přestaň škemrat, už včera jsi mínuskama a žádnou odpovědí dostal najevo, že o škemraly tu nikdo nestojí. Klíče se tu házej do placu, nikdo to to exkluzivně tobě na zlatym podnosu posílat nebude.. Nazdar..
      • mily neznamy ctitel , vec se ma tak , ze nemam paypal a nemuzem si ten skurvenej dolar kebnout na ten bundle pack .. Nazdar..
        • PayPal nepotřebuješ. Stačí kreditka. A pokud nemáš kreditní kartu/bankovní účet, tak tě to alespoň naučí, že si v digitální distribuci neškrtneš. To bys mohl stejně tak škemrat, ať ti někdo koupí nějakou hru za plnou cenu. Budeš si muset počkat na nějakej bundle v kamenejch shopech a v ten bych fakt nedoufal.. *15*
  • Tak abych taky rozšířil zdejší řady rozdávačů, tak tady je Mirror´s Edge na Steam, snad to někdo využije a vážně si to zahraje, enjoy ;) 0HMGT-87DXL-N9IET
    • dík *14*
  • Ataker

    Steam klíče

    Crysis 2 Maximum Edition - XLNAV-HJ0MM-26CPF
    Burnout Paradise The Ultimate Box - 96VV6-2QQK9-IRCWV
    Dead Space - X76EG-NXJGC-3RI8T
    Medal of Honor - WAE45-AP92M-4JKID
    Mirror's Edge - 096LZ-A5647-I7JBF

    Už nemám komu bych je dal
    • peterka
      Dík za ME..a jinak pro kolemjdoucí ,ostatní je fuč
    • Ataker
      Mám tu ještě klíče na origin a to i BF 3 a DS 3 plus ostatní hry... nakupoval jsem toho dost ani moc ne kvůli hrám, ale spíš kvůli těm organizacím
      • zaslal bych si mi nejakes key? mail : kaliber123@centrum.sk
      • prudislav
        jestli ještě máš BF3 tak pls na prudislav@gmail.com
      • Humble Bundle od EA, jehož výtěžek jde pouze na charitu, zatím vydělal krásné tři miliony dolarů.

        Jestli to ještě platí mohl bys to poslat na mail viper666repiv@gmail.com ? dík
        • edit

          Myslím BF3 a DS3
  • rancor1223

    Příliš mnoho slev...

    Přestávám to chápat. Už měsíc v kuse jsou někde slevy, kde prostě nemůžete něco nekoupit. Ať už je to Humble Bundle nebo Steam. Já už nechci nic dalšího kupovat, připadam si, jak když platim nějakou hru každej druhej den. *1* Co se to sakra děje? *1*
    • ucho
      slevy jsou už asi 2 roky v kuse, den co den...
      • rancor1223
        Ale tak jasně, ale s kadencí jakou Humble Bundle dává kvalitní tituly a Steam má pořád 80%. Dneska zase Red Faction na Steamu. Podle mě se prostě v poslední době objevuje mnohem víc masivních slev než dřív. Steam má sice slevy pořád ale tak běžně těch 40-50%, poslední měsíc je to spíš 70-80%.
        • ucho
          humble dával kvalitní tituly vždy (taky už je dost známý, takže si to může dovolit, protože ty hry na sebe tak jako tak vydělají), jen tenhle pro origin se trochu vymykal, tedy obzvláště hrami dead space 3 a sims 3. procenta jsou někdy zavádějící. současná kalypso akce na steamu je o ničem, tropico hry jsou v akci letos snad popátý, stejně jako věci od kalypso. red faction není taky žádná extra akce, to už bylo za tyhle peníze několikrát. to samé platí pro 80% slevu na two worlds 2, která je opět značně nefér pro lidi, kteří vlastní základní verzi a chtějí si přikoupit jen to DLC.
          schválně kolik lidí ještě nemá Darkness 2 (http://www.gamefly.co.uk/Download-The-Darkness-II/5003458/) za 3,19 liber (po použití kuponu na slevu dalších 20 %) steam verze
        • Keyz
          Tohle chápu, styl prodeje a je k tomu důvod z hlediska těch co to prodávají i když to má negativní dopady na hry které se prodávají za plnou cenu..

          Co nechápu jsou lidi co to kupuji a pak to nepoužijí. Jsou to vlastně digitální vetešníci. Hromadí hry ve slevě nikdy je nehrají ale hlavně, že to mají. To jako s krámama. Taky je lidi hromadí a kupují věci ve slevě, které ani nechtějí anebo je nechtěli než uviděli slevu...
          Má ale naštěstí výhodu, že to nebere tolik fyzického místa jako hromada fyzických krámů.
          • ucho
            záleží na tom, jak k tomu přistupuješ. je zajímavé, že to ještě nikdy nenakousl a každý tím sleduje jen vlastní prospěch, ale koupí hry se dá vyjádřit i podpora. například na GOGu jsem si koupil v předprodeji Legend of Grimrock, protože jsem chtěl podpořit autory hry a GOG, který získá lepší čísla k přesvědčování dalších vlastníků her/distributorů, aby dali hry k nim). hru jsem ještě nehrál, no ale třeba se k ní letos dostanu, ale spíš až v zimě :) každopádně mě těší, že jsem je podpořil...
            to samé platí o nákupu her, kdy jde výtěžek na charitu. takových bundlů bylo v minulosti několik a proč někoho takhle nepodpořit...
            nedělá mi problém koupit nějakou hru několikrát a rozdat ji mezi lidi, když chci vyjádřit podporu autorovi...
            pokud to bereš tak, že někdo koupí a nehraje, je to opravdu divné. ale když akceptuješ i tu podporu někoho, začne ti dávat smysl, že je spousta lidí, kteří si koupí hru na GOGu i přesto, že už ji vlastní na Steamu...
            • ucho
              tohle je dobrá steam skupina:
              http://steamcommunity.com/groups/gamescollectors

              a zajímavé profily (počet her):
              http://steamcommunity.com/id/alexspeed
              http://steamcommunity.com/id/CrystalTheory
            • Keyz
              Jako podporu to beru, navíc to nezabírá místo, ale klasické vetešnictví není o podpoře. A často slyším jak někdo ve slevách na steamu toho nakoupil hodně ale dost toho nehrál. Hlavně to nekupoval jako podporu ale prostě viděl slevu a řekl, že by si to mohl zahrát a pak si to stejně nezahraje.
              Jako když si řekneš ten krám se mi možná hodí máš ho v době do důchodu, když nemáš sílu to vyhodit.
  • Veskoslav
    Pay what you want for epic games on Origin. Support charity.
    893137 bundles sold!

    Šílené....Včera bylo 417 000.
  • nekromant33

    Thomas Was Alone

    LQNKD-AWJ8F-6QXFL

    taky pridavam jeden z bundlu
    • Díky moc
  • McPixel:76AZI-AA9P7-XLK4W
    Botanicula:X0MX7-3BLZP-Z3PAQ
    Thomas Was Alone:TG4JW-N0R3H-ZH9AP
  • Veskoslav

    Steam 75% sleva

    Kalypso Strategy Pack
    • Kuuurňa...je to sice výhodný, ale hodně her z toho bych asi nikdy nezapl..ale Tropico..po Disciples jsem taky pokukoval..Grand ages...to je dilema
      • Veskoslav
        U mě osobně to není můj šálek, ale věřím, že si to tady najde nějaké fanoušky:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit