Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius

    Crysis 2 - Steam

    http://www.steamgifts.com/giveaway/UOzij/crysis-2-maximum-edition
    • dikes
      • jestli nejsi clen skupiny, tak se te to stejne netyka :)
  • da tu niekto kluc zdarma este?
    • tobe to muze byt jedno, ty nemas narok na to se pripojit :)
  • Miserius

    Rozdavani klicu

    Lidi, prosimvas, prestante sem uz davat ty kody zdarma. Je to od vas moc hezky, ale od toho mame tu gift skupinu, ja tam nahazu celej ten balicek, ale tady si to akorat ukradne nejakej parazit co ani nerekne dekuju a je tady jen aby ukradl par kodu a vrati se se az mu zase jinej social napise ze tu rozdavame klice...
    • Inquisitor
      Tak do skupiny bych to dal, ale většina byla na Origin.
    • Veskoslav
      My máme skupinu?:-X O ni nevím....
      • http://steamcommunity.com/groups/gamestiscali :)
        • Veskoslav
          No to by chtělo:-D Nick Veska *1*
          • Pokud zvete tak nick KubaPes u mě..rád taky přihodím pár klíčů nebo poměním..děkuji
        • Ještě by to chtělo pozvání. *1*
        • Veskoslav
          Jo ta. Tak se tam přihlásím:-D
      • Taky o ní nevim. *1*
    • ucho
      no trochu mě u té skupiny překvapilo, že L.A. Noir chtělo jen 6 lidí. asi to každej má nebo o hru nebyl zájem :)
      • Miserius
        A nebo jsou stejne otroubeny jako ja a neumej vyhledavat rozdavacky jen pro nasi skupinu a musi spolehat na to, ze nekdo hodí link *1* *9*
        • vsechny linky jsou na steam strankach skupiny, takze v tomhle bych problem nevidel, ja osobne jsem to proste zadrel, o hru jsem mel zajem, ale uz jsem nestihl kliknout :( snad jindy
  • KEY PLS :D

    sakra chcem nejaky fasa dobry key na hru napr crysis 2 alebo battlefield 3..
    • Drž už hubu, nebo pozná battlefield tvoje prdel, ty sociále.
    • The Arms Deal Update pro Counter-Strike: Global Offensive umožní obchodovat se zbraněmi ze hry.

      uz mu to někdo dejte at drží hubu :D
    • zkus socialku, jestli nahodou nedavaji nejake nove davky, kdyz nemas ani 100kc
    • Miserius
      Trhni si, to nevyžebráš u maminky dvacku? Pokud nemužes platit kreditkou, tak za 500,-- rád koupim *1* A jeste takovy slovensky zoufalci si na to zakladaj ucty... ze se nestydite vy žebráci...
    • Ty uz ses vazne hodne zoufalej co? *1*
  • Pls somebody give there some good game keys thanks mans ! :)
    • The Arms Deal Update pro Counter-Strike: Global Offensive umožní obchodovat se zbraněmi ze hry.

      Před chvílí si to zkoušel jakousi soločehúnštinou, teď pseudoangličtinou. Vzít hru zadarmo je fajn. Snížit se k žebrání? Ale no tak...
    • Co ta hrubka na konci? Raději anglicky nepiš ;)
  • Nějaké přebytky

    McPixel: 8YMQK-ZI2HD-K6L3T
    The Showdown Effect: R8E4H-CP0LJ-WZT28
    Thomas Was Alone: XR9YF-2RQ3L-I630E
    • klasika :) vsechno pryc a ani BU
  • Go for it!

    Mirrors Edge steam key : 7QB5K-9RZPF-3689F

    Enjoy! *3*
    • Moc Ti děkuju.
  • Můj dotaz se bude zdát elementární, ale doposud jsem platil přes Paysafe, takže tedy: mohu zaplatit kartou do bankomatu, nikoli kreditkou? Jestli ano, jak? Zadám jen čísla na ní, a nic víc?
    P.S.: hry se dají aktivovat i na Steamu, nebo jen na Originu? Děkuji, a omlouvám svou neznalost. ^^
    • třeba mBank to již má několik let na klasické kartě "od výroby" povolené..
      • ucho
        mBank je na ty internetové operace ideální, je to zdarma, vše nastavitelné přes net, tedy díky hlídání si limitů a případně vedení více účtů vás nikdo nepřipraví o peníze (nebo alespoň ne o moc), ani kdybyste tu kartu vystavili na netu.
        jo KB je ale jiná kapitola, tam musíte i se změnou limitu na pobočku :D
    • Ataker
      Zadáš čísla svojí karty na přední straně... potom datum do jakého měsíce a roku ti platí karta no a ve finále je tam ještě CVC kód a ten máš na zadní straně karty má tři čísla. Jo a ty aktivační kódy jsou na steam i origin.
      • Ach tak. A defautlně je ta platba v bance tedy zakázaná? Apropo, nebude problém s tím, že chci platit v dolarech? Předpokládám, že se to přepočítá samo, že...
        • Ataker
          Tak všechny karty nejsou na placení po netu, ale dneska už není problém si o takovou kartu zažádat já nevím co ti karta podporuje, tak si zavolej tam u koho máš zřízený účet a tam se to dovíš... jinak placení v zahraničí nemusíš řešit to se všechno automaticky přepočítá
    • Platit online se dá snad čímkoliv, jen to musí být v bance povolené (to se dá zařídit přes telefon).
      Edit: Samozřejmě nějaké speciální karty, jako CSS nebo Euroshell, by neprošly *15*
  • NVIDIA stahuje své prohlášení o GTA V, prý netuší, jestli a kdy PC verze hry bude, příspěvek jen vyjadřoval...

    Ať si Rockstar ráčej políbit řiť.
  • http://i.imgur.com/dHgtwGC.png
    Tohle včera někdo postoval na steamgifts forum. Jestli je to pravda ale netušim, tak můžete spekulovat. *15*
    • Ataker
      Bulletstorm bych si zahrál a Dead space 2 by bylo logické tam přidat i ten Medal of Honor jsem nehrál i tak toho mám hromadu a kolikrát se mi stává, že sedím nad steamem a říkám si toto bych si zahrál, ale mohl bych tu novou hru nebo mám rozehrané toto, tak to dohraju a než se rozhodnu, tak mě to přestane bavit a jdu dělat něco jiného...
    • bylo by to hezké :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit