Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek

    Origin klíče

    Dead Space: EGBT-8KRL-UQSL-N9N6-DB2H
    Burnout: 28QQ-34ZE-GHG4-EM7E-7FTE
    Crysis 2: E9ZH-PVKG-S2RV-W8AD-PR9U
    Medal of Honor: DSC4-YTUL-CRGB-FDT8-Z6FH
    Mirror's Edge: 5Z4L-D724-FXME-BRN8-HGUQ
    • Moc děkuji za Dead Space :)
  • Hambl Bambl BF 3

    Origin key Battlefield 3
    6R5M-FH95-6LDM-LD3M-WRMB
    enjoy
    • peterka
      Díky *4*
  • Duuku
    Humble Origin Bundle, pekna akce, hned sem nevahal tu stovku za to dat, jen skoda, ze kdyz uz tam je Dead Space 1 a 3, ze tam nedali rovnou i tu dvojku aby byla sbirka kompletni. *9*
    • Dvojka tam brzy přibude. Toho se nemusíš bát, časem jí dostaneš. *3*
      • Duuku
        Tak to je skvela zprava :)
  • Battlefield 3

    Zdravím,
    chtěl bych se zeptat, jestli zbavím ruštiny, když si koupím BF3 v humble bundle.
    • Předpokládám, že ano když si při aktivaci nevybereš ruskou, ale českou/anglickou verzi ;)
  • pernicek

    steam keys

    6l0q9-8a95r-jakac
    ny6y2-4a5rv-9tzai
    vxjib-kr75t-icqyc
    • ???? Na co si konzolista kupuje EA Bundle ? Nebo už je to jinak ?
    • Tak díky za Medála! Tak teda můžu s kámošem hrát jak Battlefield, tak Medal of Honor *1* . Ale nebylo by od věci napsat, od čeho ty klíče jsou *3* .
      • Kdo hledá najde =D, i když je fakt že hledat to je celkem vopruz.
        • lidi dostanou neco zadarmo a ještě si stěžují jaký je to opruz, to je opravdu vrchol...
  • Veskoslav

    Humble Bundle od EA, jehož výtěžek jde pouze na charitu, zatím vydělal krásné tři miliony dolarů.

    Bych řekl krásných 6 miliónů *1*
    • Ataker
      Si vem, že tam je ještě přes deset dní! Paráda víc takových akcí!
  • Humble Origin Bundle Bonus

    http://i.imgur.com/dHgtwGC.png
    - tyto hry nejspíš budou přidány do bundlu
    *4*
  • Ataker
    Využíváte někdo tu aplikaci NVIDIA Geforce Experience? Jestli se tomu dá věřit, že nastaví ty detaily hry nejlíp pro danou sestavu? Díky
    • Asi 4 hodiny to hledalo hry co mám na kompu a pak jsem to vypnul. Zetim se bez toho obejdu
    • michelangelo
      Zkusil jsem a okamzite to muselo jit pryc.
    • Jazz
      Mně tedy ne.
    • Ano, funguje to věru pěkně. Crysis 3 mi to nastavilo tak akorát, žádné sekání ani poklesy frameratu nepozoruju. A co ti brání to prostě vyzkoušet? *1*
      • Ataker
        Co mně brání? No to, že si nechci do PC instalovat zbytečné hovadiny...
        • Cosi
          Existuje i funkce odinstalace. Ta se používá, když něco vyzkoušíš a zjistíš, že je to zbytečné. Velmi užitečná věc. Pokud se bojíš starých souborů v registru, můžeš jednou za čas použít vyčištění disku, nebo si nainstalovat speciální program, ale to už by bylo zase instalování hovadin...
  • PS Plus

    Přišel mi e-mail s "Your exclusive 30 day free PlayStation Plus voucher*", zadám kód a chce to informace o platební kartě? WTF? Uniklo mi něco nebo jsou Sony takoví čůráci, že když už otravujou e-mailem s voucherem ZADARMO (!), tak k tomu ještě chtěj info o plat. kartě... PROČ?
    • Miserius
      Co jsi tak vykulenej? To chce naprosto kazda premiova sluzba ktera ti da Trial, po vyprseni te to rovnou zkrouhne, nebo to zrusis
      • Tohle je moje první setkání s PS Plus a to mám PS3 už dva roky. Přišel e-mail - ok tak to zkusim... ne nezkusim, protože to chce info o plat. kartě... ok, tak jim budu věřit... ne, nemůžu, protože mi to hází po zadání všech informací několikrát překontrolovaných zkurvenej error. Na zákaznickou linku jebu. --- Tím se moje nasranost ještě stupňuje. Mě by zajímal ten důvod PROČ, když už mi e-mailem nabízej FREE trial, tak PROČ chtějí info mojí plat. karty. Nemůže to bejt prostě jednoduchý - zadám kód a na 30 dni jedu. "Automatic Funding" mám v PS3 defaultně nastavenej na OFF, takže s tímhle by problém po vypršení nebyl.

        Už na to ale seru. Od rána se pročítám spousta diskuzema a už mě to nebaví. Neberou mojí kreditku? Fajn. :'(
        • Miserius
          Mas vubec povoleny na ty karte online platby?
    • Protože je defalutně po 30-ti dnech nastaveno, že se PS+ prodlouží o 3 měsíce a někdo třeba zapomene vypnout automatické obnovení. Já jsem vždycky zadal kartu a po aktivaci voucheru jsem ji smazal a vše v pohodě. Zas takovej problém to neni, ne?
      • Tilwaen
        Možná jsem paranoidní, ale info o své platební kartě bych jinam než PayPalu nesvěřila; rozhořčení OP plně chápu.
        • Miserius
          Myslis, ze si Sony brousí zuby na tvoje úspory?
          • Tilwaen
            Bezesporu, kdo taky ne *15*

            Ani mi tak nejde o Sony samotné, ale o lidi, kteří se jim už nejednou nabourali do databáze. Kdekoliv po mě chtějí podobné údaje, tak se otáčím o 180° a papa šáteček. Zkrátka paranoia, já vím *15*
            • Tilwaen
              ↑ Tak. Aspoň si nepřipadám sama *15*
            • Já praktikuju třeba to samý. A jako paranoia mi to ani moc nepříde... Jak známe sony tak ta bezpečnost těch jejich služeb neni nic moc extra a nevim co je sakra tak těžký mi dát možnost platit každou platbu zvlášť přes PayPal.
            • Tilwaen
              Ze starší generace nejsem, jsem jen... opatrná *15*
            • Miserius
              tak to paranoia už je no *2* Nejsi starší generace? Ta se bojí pomalu i z bankomatu brát prachy, co kdyby jim někdo vykoukal PIN *1*
  • Viktor_H

    Dragon Age

    Říkal jsem, že mi to připomíná Dark Souls a tohle video o soubjovém systému mě v tom utvrzuje: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/08/16/combat-of-dragon-age-inquisition.aspx

    Celé je to ale docela divné, ježto Mike Laidlaw před časem řekl toto: "In fact, there was a very clear rule about active dodging and defenses put down in my first combat design doc that said I believed that active dodges would fail in a party-based game, because the player would feel as if he could only play the "tank" of the party in order to have maximum effectiveness." - Taky si neumím představit, jak to chtějí vyřešit.
    • Jo, přesně, logika "lidem se nelíbil příliš akční soubojový systém z DA2, tak tam dáme přímé ovládání postav, kdy se bude jednotlivými tlačítky používat úskok, blok apod., čímž přidáme více taktiky" je naprosto úžasná! Pořád si držím naději, že vzhledem k X360 ovladači to byla čistě konzolová verze a PC bude normální bez podobných "vylepšení"....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit