Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dilinja

    PS Vita sníží v Evropě cenu na 199 eur, dolů půjde i cena paměťovek. Na handheldu se objeví třeba Borderlands...

    a kdy to bude?
    • PS Vita sníží v Evropě cenu na 199 eur, dolů půjde i cena paměťovek. Na handheldu se objeví třeba Borderlands...

      pokud koukám dobře, tak už se ta cena pohybuje kolem 5 000,- na heurece....
      • dilinja
        tak to jeste klesne *5*
  • sakra...ví někdo,jestli mezi launchovými zeměmi PS4 je i ČR?
    • God-of-War
      U nas vyjde v Listopadu. Mam ji objednanou v Mysi.. uz sem caloval i zalohu.. Pokud mas predobjednano, tak no stress, pokud ne, tak na Tebe nic nezbude:D..
    • Myslim ze tam rikali v 16 zemich..tak snad tam budem i my :D :)
      • myslím,že říkaly 36 zemí celosvětově.....tak to je těžké říci
        • Miserius
          Myslim, že rikali 32 ;)
  • Miserius

    PS+

    Assassins Creed 3 k PS+ je slusnej dárek, pokud nekdo nehral multiplayer, doporucuju vyzkouset *3*
    • ringmancz
      celkem výsměch XLive, kteří nabízeli AC2 :) ještě nějaký hry na září se ví?
      • Miserius
        The Binding of Isaac rikali ze bude na PS+, preslechnul jsem kdy, ale hadam ze to rekli protoze bude ted
        • ringmancz
          to vychází až na jaře. bohužel asi ne na PS3, ale stejně si koupím steam verzi s věrnostní slevou
    • Ví se, kdy to pujde stáhnout?
      • Miserius
        4. zari predpokladam
  • Sledujte stream Sony tiskové konference.

    cože? :D ...zlevnili vitu.....
  • http://www.twitch.tv/playstation aktualni prenos
  • Horst_Fuchs

    Might & Magic X na Steamu

    Na steamu se dneska zčistajasna objevilo Might & Magic X - Legacy, zatím jen jako early acces. Zkoušel to někdo? Stojí to za hřích? Devítka vyšla už dost dávno, vůbec netuším co od novýho dílu čekat.
    • Keyz
      Mně kámoš tvrdil, že to je náročné jako prase na to jak to vypadá. A taky tam je pořád dost chyb. Údajně se mu parta ve městě roztočila dokola a šlo to blbě zastavit. To se dá ale pochopil. Té údajné náročnosti se divím.
      -Více asi budu vědět jakmile to uvidím na vlastní oči. Kupovat to v tomto stavu nebudu. Stejně kupují hru když je hotová.
      • Kdo ví , co vyváděl zpočátku Grimrock s teplotou chipů jednoho výrobce , se tomu už ani nediví ...
    • vcera a je to jen cast...
  • EvR = EvE: Valkyrie :)

    jupiiii http://www.ign.com/articles/2013/08/20/eve-valkyrie-oculus-rifts-space-dogfighting-game
  • Ataker

    V Need for Speed Rivals si zahrajete třemi možnými způsoby i za policajty. Hra vyjde 21. listopadu na...

    Mně strašně chybělo třeba ve starém NFS Most Wanted, že nešlo já za závodníka a kamoš vedle mě přes splitscreen za policajta nebo prostě oba za závodníky na těch dlouhých tratích a policajti by nás chytali...
  • Malleth

    Fighter Within vyjde exkluzivně na Xbox One. (+ trailer a gameplay)

    Kinect je zpět! V celé své kráse
  • Dayz Overwatch: Stream už je nastaven, zvuk je opraven,je čas zapařit. Společne s Hanzem Vás provedeme křižem krážem Černarusí !!! Come and Enjoy :)

    cs.twitch.tv/godswill1988

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit