Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H

    Wasteland 2

    Podcast s tvůrci http://www.shawnschuster.com/TTA/050-TTA-07-11-13.mp3
  • Microsoft Research Asia pracuje na tom, aby Kinect dokázalo číst a rozpoznávat znakovou řeč.

    no konecne smysluplne vyuziti pro tuto hricku. Pokud by kinect fungoval jako tlumocnik tleskam.
  • Další kospirace Valve

    http://img.gawkerassets.com/img/18uaxv0cozyn8jpg/ku-xlarge.jpg
    • Miserius
      No od druhý poloviny jsem nevěděl jestli se smat nebo brecet, ale když jsem doscrolloval až dolu... *1* *1*
  • Project Spark, ve kterém si můžete vytvořit svoji vlastní hru, bude po vydání k dispozici zdarma.

    No vypadá to našlapaně , ale něco mi říká , že tu někdo bude chtít rozjet obchod s ASSety ve velkém :/
  • Tým stojící za Star Wars: Knights of the Old Republic pracuje v Bioware na zcela nové hře.

    Prosím dobrý SW RPG, prosím dobrý SW RPG, prosím dobrý SW RPG...
    • tak to tazko, kravataci v EA to nedovolia, skor nieco take ako force unleashed s dialogovym okienkom ako v ME (radoby moznost vyberu)
      • Viktor_H
        Kravaťáci v EA e v poslední době umudřují. Navíc vždy platilo BW = autonomie.
        • tak potom to je : "lid si to zada"
          kde som to cital, ze chcu robit hru, aby si kazdy hrac nasiel to svoje, a mohol hrat ako chce?
          nova hra v univerzu MassEffect?
          (stal sa zo mna skeptik)
          • Ferdis2
            Každému sa naozaj nedá vyhovieť, a hlavne tebe nie, kedže v podstate ani nové hry nechceš... *1*
            • pravda, chcem stare hry v novom kabate :)
  • Microsoft Research Asia pracuje na tom, aby Kinect dokázalo číst a rozpoznávat znakovou řeč.

    zaprvé, je to znakovej jazyk
    zadruhé, kterej? :D
    • co jsem provedl?
      • Narodil ses.
        • :D a to byla zřejmě ta nejlepší věc, co tě kdy potkala ;)
          ne, vážně, fakt by mě zajímalo, co s tím má kdo za problém? je to pravda a odpověď na tu otázku by mě zajímala...
          • ah na**at s perlama

            znakový jazyk - řeč - okey ale to snad všichni vědí co je.
            a kdybys kliknul na ten odkaz tak bys zjistil jaké jazyky .. nebo bys chtěl v bleskovce i detailní popis toho co měla předvádějící na sobě?
            • tohle rčení bohužel neznám, znamená to souhlas nebo poslání k šípku? :)
  • Veskoslav

    Konečně jsem našel odkaz na Half-Life v Torchlight II

    A co Vy? "Našli" jste něco z Half-Life v TII?:)


    P.S: Kdo je takový neznaboh a ještě hru nemá, tak je na Steamu za cca 5 euro:)
    • Torchlight 2 nevlastnim a ani vlastnit nechci ale poridil jsem si Fallout New Vegas abych zjistil jestli to bude stejny zklamani jako F3...
      • No, tak se pak poděl o názor ;)
        • Jsem to zapnul a porad musim neco cist a neco to po me chce a ja chtel jen vylizt z chatrce a zacit do neceho strilet. Asi zacinam bejt na takovy hry moc linej :D
          • No to je ovšem strašné! :P

            Tak do doporučuju RAGE, to je skoro čistá střílečka a dneska v pohodě hratelná. FNV je (pro mě) příjemně ukecaná hra, ve které jsem se musel držet, abych se předem nekoukal na wiki jaké bude moje rozhodnutí mít následky ^^
            • Tak nakonec jsem se do toho zazral a musim tomu nechat ze je to dobre i kdyz by mi tahovy souboje vyhovovali vic.
            • Tak urcite tomu dam jeste sanci ale jak to clovek pusti v pul dvanacty po tom co se zasekne na pitomym Dad's challenge v Psychonautech tak to uplne nefunguje... :D
    • frag.ment
      Hups, chyba..
  • Maarta

    Členové Xbox Live Gold programu si mohou nyní stáhnout Assassin's Creed 2 do své konzole zcela zdarma.

    Ano... A to už dva dny...
  • zdeeneek

    Tony Clark (SCEE): Na Gamescom můžete očekávat mnoho skvělých věcí pro PS4 a PSV.

    No na PSV jsem teda zvedavej na tu zaplavu titulu ...
  • První Pokémon hra pro WiiU s názvem Pokémon Rumble U dorazí do obchodů 29. sprna.

    Ne do obchodů, ale jen na wiiu eshop a v Evropě vychází už 15. srpna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit