Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    Viacom prohrálo soudní spor s Harmonix a musí tak zaplatit 299 milionů dolarů za nevyplacené bonusy.

    Ze je to furt bavi ty vole.. Neni lepsi jim platit rovnou a vyhnout se tim zbytecnym sporum?? Demence.
  • Deadly Premonition přichází na PC!

    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=160687506

    http://www.destructoid.com/review-deadly-premonition-165168.phtml
  • Ronox

    Ravensdale

    Kucí co stojí za Giana Sisters už spustili svůj další KS projekt - http://www.kickstarter.com/projects/project-giana/project-ravensdale
  • God-of-War

    The Last of Us obdrželo již 42 absolutních hodnocení, tedy nejvíce jaké kdy PS3 hra dostala.

    To je furt malo.
    • Dronuješ příliš moc. Jako vážně.
      • Ještě dodám, že God-of-War v podstatě už ani není člověk, jen strojek na chválu PS3 a "násilných" her. Vskutku absurdní.

        Trochu bych to dronování vážně zmírnil. Jo, Last of Us je dobrý, ale kdokoliv s mozkem chápe, že to není perfektních 10/10. Jo, Bioshock Infinite je špatný.
        • God-of-War
          Si jako nemuzu pochvalit nejlepsi hru? Ze to nedokazes prekousnout, je tvoje vec. U me je PS srdecni zalezitost, takze tim bych to asi zakoncil.
          • Můžeš. Proč si hned myslíš, že nemůžeš? Jen ti říkám, že pak vypadáš jako střelenej fanboy a doporučuju, aby jsi to zmírnil.

            Proč se hned každej hned brání "to si jako nemůžu..."? Můžete si, co chcete, ale pak se nedivte, když na to jiní reagují.
            • Ty ale pořád nechápeš, že tu neni řeč ani tak o The Last of US, což je povedená hra, ale o tvem zpusobu chování co se všeho Playstation tyče.
              Nebo ty si už snad nepamatuješ tve nedávné blitky v každé druhé diskuzi, jak to MS se svym "xšrotem" projel a jakou si z toho měl radost?
              Copak normalní člověk má radost z toho, když se konkurenci nedaří? Copak ze zdravého a schopného konkurenčního prostředí netěží právě zákazník?
              Jednoduše se chováš jako zaslepenej fanboy, tak pak se nediv, když ti to pak někdo začne vytýkat.
            • God-of-War
              Víš co je tu hlavní problém?? Spousta lídí tu nedokáže unést, že se dělají bomba hry i na konzolích ( dělali se vždycky a dělat budou) a nedej bože aby dostali 10/10!! Kdo to kdy viděl, že?. Já the Last of Us chválim jen tam, kde je o tom řeč. Tahle hra, si to prostě zaslouží... Je to kus luxusně udělaný práce.
          • Jenze ty to cpes uplne vsude a nadavas na vse non-ps3(4), kterou naopak vychvalujes do nebes. Proste pusobis jako vymydlenej Sony fanatik *3*
            • God-of-War
              Nadavam na vse non PS 3? Ses si opravdu jisty? Meles akorat z hladu. Parim mraky her i na kompu, takze si laskave zjisti fakta, nez zacnes mlejt blbosti:). Mir s tebou.
    • Osviceny
      škoda, že se nerozdává cena za nejvíce přeceňovanou hru roku, mám totiž jasného vítěze
      • Malleth
        Bioshock Infinite?
        • Osviceny
          Bishock Infinite je božská hra, nad kterou není.... není to neoriginální snůška klišé jako Last Of Us, má všechno co Las Of Us némá, tedy příběh, hratelnost, grafiku, hudbu atd...
          • Blázne.
          • Miserius
            Osviceny, moc dobre si uvedomuju ze jsi mistni Troll (mozna i zakladatel) ale rict ze Last of Us nema pribeh,hratelnost,grafiku a hudbu to chce koule *1* Soundtrack je boží, grafika jedna z nejlepsich v soucasnosti, hratelnost je to co ziskava 10/10 a pribeh je prekvapive i docela zamotanej a plnej zvratu (obcas jsem se divil co se to tam deje)
            • Miserius
              Jo, The Line jsem odsoudil presne jak rikas, po demu kde jsem sestrelil hned celou letku... Ale ted kdyz to bdue zdarma u PS+ k tomu urcite sednu, protoze na to slysim jen a jen chvalu... Tesim se
            • Ronox
              No příběh byl tuctovější resp alá Cesta atd. Co to zvedalo byly zvraty, ale to byla berlička aby udrželi hráče přikovaný u obrazovky. Grafika byla doopravdy TOP, ale to i u Bioshocku díky stylizaci a ikdyž ji neměl tak detailní, tak ta stylizace tomu právě dodávala atmosféru. Pro mě to jsou obě top hry, co jsem hrál prostě. Obě mají své mouchy, umělé natahování atd, ale emoce/zážitky co jsem u nich měl jsou vyrovnaný. Je to jako Spec Ops: The Line, který většina odsoudila hlavně kvůli demu, kde střílíš vrtulníkem a přesně to demo to zabilo, protože si lidi mysleli, že to je JEN tuctová střílečka, ale ve finále příběh a hlavně konec jsou věci, které to vykopávaj mnohem dál než jen tuctové střílení.
        • Tuctová střílečka, která ničím neohromí, ale na druhou stranu ani neurazí. To už ale platilo i o prvních dvou dílech.
        • Miserius
          Bioshock mel vybornou atmosferu, zajimavej pribeh a uzasnou uvodni hodinu, ale jinak to pro me taky byla prumerna strilecka... Clovek co nehral ani jeden Bioshock z toho byl celej paf, nekdo kdo hral prvni dily tak se po par hodinach strileni uz nudil, bylo to fakt skoro stejny, to ze plasmidy prejmenujou a upraví efekty z toho nedela fungl novy featurky
          • Ronox
            Mě bavil nejvíc. Asi to dělal ten hrdina, protože už mám plný zuby tichých hrdinů. Navíc Elizabeth byla úžasná ikdyž ne na úrovní Ellie. Vigory neměli být nový featurky. Nové funkce měli? Měli a šlo o to propojení s Bioshock vesmírem. Navíc mě potěšilo, že se Levine postavil a narval takový příběh jedničky i Infinite do fpska. Většina mu vyčítá, že měl spíš udělat adventuru nebo něco s menší rychlostí, ale já jsem rád, že jsem se i od tupého ratata dočkal kvalitního příběhu (jestli má konečná teorie díry nebo ne to nemyslím). Alžbětu jsem si zamiloval stejně jako jsem sympatizoval s Bookerem. Stylizace, hratelnost, postavy, příběh supr. To že to je ratata nemůžeš FPSce vyčítat.
            • Miserius
              GTA 3 týpek: No vzdy ja vim, taky to pisu... To nic nemeni na tom, ze obcas je to tragikomicky...
            • Miserius: Vývojáři pár dnů po vydání vysvětlili, proč nepřátelé Ellie nevidí. Ve zkratce je to kvůli tomu, aby hraní - když jedeš stealth - nebylo frustrující.
            • Ronox
              Ellie měla svý mouchy, ale při prvním hraní jsem neměl čas si tohohle všímat. Jsem jel nonstop jen s jednou menší pauzou na spaní. Navíc pak ten první patch pro retail verze to docela pokonil a pak jsem to hrál až zase s dobrou verzí, tak jsem si nějakých velkých failů nevšímal.
            • Miserius
              Jeste k ty Ellie... To je nesrovnatelne uveritelnejsi,prijemnejsi a celkove proste lepsi postava (fakticky jsem si ji oblibil), ale obcas se teda musim smat. Je uplne jasny ze Ellie (a ostatni co vas nekdy doprovazej) nebudou natahovat clickery, lovce atd pac by to bylo nehratelny, ale kdyz jsem schovanej ve skrini uprostred hotelu protoze vsude okolo jsou clickeri a slysim dusot jako prase a to se to zamnou valí Ellie okolo clickeru a ty ji ignorujou, tak to uz je spatny... Tohle je asi jedina vec co bych ty hre vytknul, prestoze kdyby naopak na Ellie a spol nepratele reagovali, vztekal bych se mnohem vic, tohle jen proste nekdy blbe vypada
            • Ronox
              Souhlasím s Elizabeth, ale její dialogy a přesně jak zmiňuje Miserius momenty, kdy se nestřílelo a ona kecala nebo byla uražená a tak, tak proto jsem si jí zamiloval. Ta akce a interaktivita měla být spíš jak v tom E3 demu kde vyvolávala i ty vagony na kolejích atd toho je škoda no, ale ve finále jsem to projel dvakrát a na třetí kolo se vrhnu až vyjdou DLC. Nevím proč, ale asi ten svět s těma dodatečnýma páskama okolo atd mě dostal a protože jsem dřív v mládí preferoval víc FPS, tak mi to střílení teď tak špatný nepřišlo. Je pravda, že když jsem přemýšlel co udělat aby to bylo lepší, tak odebrat počet nepřátel a ubrat od nábojů. Přesně jako tomu bylo v jedničce, ale na druhou stránku tím naznačil, že přeci jen živé město v oblacích bude mít větší populaci než podmořský město, kde přežili spliteři a taťkové se sestřičkama.
            • Malleth
              Problém je v tom že akce se stávala postupem času víc a víc tupější. Především i díky trojnásobnýmu recyklování naprosto debilního bossfightu.
              A i když je to FPS, mohli využít schopností Elizabeth například k vytvoření zajímavých puzzlů, který by hru osvěžili a nabourali trochu stereotyp. Potenciál tam byl velkej.

              Jinak sama Elizabeth mi nepřijde jako něco extra. Je napsaná dost ploše, nechová se uvěřitelně a nepůsobí jako živá bytost. Mimochodem i díky tomu že
              je nesmrtelná a nemusíš ji v podstatě brát vůbec v potaz. Právě Ellie z Last of us je příklad jak se dá companion dělat dobře.
              Je zranitelná, ale není na obtíž a dokáže ti pomoct v těžkých chvílích. Hlavně má ale osobnost a chová se konzistentně.
            • Miserius
              Jo na to jsem zapomněl, mluvící hrdina byl suprovej. To jsem si vychvaloval vždy když v boji na někoho křičel nebo navigoval Elizabeth... Ja s tebou ale souhlasim, slytizace,postavy, pribeh a proste cela atmosfera byla vyborna... A nejlepsi casti jsou kdyz se nestrili a jen nekam jdes nebo objevujes ten svet, ale jakmile se strili tak je to proste nuda, nevycitam FPSce ze se tam strili, vycitam tomu ze se tam strili a je to naprosto nudný a všední... V prvnim Bioshocku to tak nebylo, tam jsem byl stastnej za upravovani zbrani a plasmidy a ruznou kombinaci, ve dvojce nic nezmenili ale porad se to dalo, ale o tolik let pozdeji a oni porad nic nezmenili? To uz me proste nebavilo, nemuzu za to *1*
          • God-of-War
            Ja sem prave hral oba predchozi, takze standartni hra.
        • God-of-War
          Taky bych to tak videl:).
  • Miserius

    PS+ hry na příští měsíc

    NFS Most Wanted, Spec Ops: The Line, Mafia 2
    • *1* Po měsíci nic moc titulů konečně dohraji Mafii II ... bude i s DLC ? a u Most Wanted alespoň ušetřím na kafemlejnku EA ....
    • God-of-War
      Sakra, si rychlejší:D. Jinak Spec Ops docela překvapilo.
      • Miserius
        Za The Line jsem taky rad, kor tady to chvalí lidi, ale nechtělo se mi za to vyhazovat peníze, takže to určite zahraju. NFS mam nahráno teď už asi 300 hodin takže to moc nevyužiju (jen me stvou se slevama na dlc, ja za to dal majlant) a Mafii 2 mozna z nostalgie projedu *2* Docela se jim tam dari vybirat dobry a ruznorody hry, vetsinou teda clovek minimalne jednu má/hrál, ale i tak když si vezmeš kolik to stojí to je paráda
        • God-of-War
          Hele jako.. je to docela drsný.Některý scény sou fakt...maso. Spec Ops fakt překvapil.
        • Osviceny
          Jak tak koukám, tak PS+ je super věc, kdo ho nemá a má PS3 je blázen, XBOX live gold se může zahrabat.Jen doufám, že se tě to nedotkne, ale jaký chorý mozek může mít u nového NFS nahráno přes 300 hodin, to bych raději zvolil kulku do hlavy
          • Miserius
            Zvol si co chceš, bránit ti nebudu *1* Asi už budu chorej mozek no, když si rád sednu k arkádovejm závodum a zalitam si v multiplayeru... Nesmíte tak dát na ty vase predsudky nebo jedno hodnoceni na webu, zakladem je se u her bavit (84% na Meta novy Needy, ja na hodnoceni prdim, ale to ze tady je skupina lidi co NFS nesnasi -mysli si ze prvni dily byla jedna velka simulace- a recenze dostala jen 6 z toho nedela spatnou hru)
            • rancor1223
              Já ten jízdní model neberu v kontextu hry. Chápu, že pro lítání ze střechy na středu je takový jízdní model téměř nezbytný. Mě vadí jeho přílišná jednoduchost. Vezmu třeba ten Burnout Paradise, kterému je zdaleka nejpodobnější. Přestože to byla 100% arkáda, pro udržení driftu byl vyžadován větší skill, než zatočit a krátce stisknout mezerník. Těžko se ten jízdní model popisuje dopodrobna, když jsem to takovou dobu nehrál, ale přišel mi prostě víc záživnější. Pořád jsem se cítil, jako že to auto řídím.
              Komentuju jen ten jízdní model. Přijde mi prostě zjednodušený "až příliš". Proto nemám nová NFS rád.
            • Miserius
              Co udělali s driftem? Je to prostě arkáda (jedna z definic arkad je upraveni fyzikalnich zakonu pro zbesilejsi hru, naprosto sedí) Mě zase prijde jizdni model na arkadovy jezdeni kde litas ze strechy na strechu naprosto perfektni a naprosto tam sedne... Pokud nekdo cekal ze bude jezdit po obri spirale aby z ni vylitnul na strechu mrakodrapu a bude u toho mit nejakej realnejsi jizdni model, tak neni uplne pricetnej... Ale tohle vsechno jsou jen vase predsudky, kdyby se to jmenovalo Crazy Wheels: Crazy Town tak to žerete a rikate jak to je svezi vanek (odreagovani a delani vylomenin) do zatuchlyho arkadovyho jezdeni ktery kazi uz jen NFS serie (to vse na zaklade 2 "realnejsich" dilu z 10-ti)
              Napsal jsem to tak nejak ostře, tak si to neber ze te hned urazim protoze se ti nelibi hra co se mi libi, jen se vyjadruju proc si myslim ze lidi rikaj ze to je ptakovina jen co to videli ve výloze
            • rancor1223
              Já když závody tak taky jedině GRID, Dirt 2 nebo třeba ten Split/Second a Burnout Paradise, ale nový NFS (už teda tak od toho co byl po ProStreet) nemůžu hrát. Ten jízdní model mi přijde naprosto příšernej, především proto, že nemám pocit, že bych měl příliš velkou kontrolu nad řízením. A to hlavně kvůli tomu co udělali s driftem. Obtížnost řízení byla snížená na to nejnutnější minimum. Do driftu jde auto úplně samo a stejně tak se z něj dostane. Nekomentuju MP, nehrál jsem a i když o tom pochybuji, možná je zábavnější než vypadá.
            • Miserius
              Nesmysl... 62 licencovaných aut, open world, 170 billboardu/cca 80 radaru na kterych se s kamaradama temer kazdy den predhanime, multiplayer zavody/destruction derby/drift souteze/jump souteze/dalsich par typu hovadinek (parkovani na strese mrakodrapu atd).... Jako arkadova (precti si definici slova arkada) zavodnicnina je to proste povedeny...
            • Osviceny
              já nemám nic proti arkádovým závodům, naopak, pokud nějakou závodní hru, tak arkádu (GRID, DIRT, Split Second) ale nový NFS propadají na plné čáře i jako arkáda, zlaté GRID 2
  • Kr.Pa

    Spirit Guard Udyr v League of Legends

    Dnes byl do hry přidán hodně očekávaný ultimátní skin Spirit Guard Udyr. Riot vytvořil skinu speciální promo stránku:
    http://promo.leagueoflegends.com/en-eune/spirit-guard-udyr/
    A kdyby jen to!
    Přímo v klientu hry je interaktivní komix, můžete jej shlédnou zde:
    http://www.youtube.com/watch?v=ycwMClDydPE

    Velice povedné dílko!
    • frag.ment
      Co to je, to League of Legends? ;-)
      • co vubec delas na strance o hrach ? *8*
  • Miserius

    Letní výprodej se na evropském PS Store rozjede koncem tohoto měsíce.

    Zajimava bleskovka, dnes na Blogu pisou ze zacina Summer Festival dneškem...
    Aha, tak ono u nich je Summer Festival a Summer Sale neco jinyho, tak sorry...tady to vypada na par utrousených slev pricemz vetsina u nas ani nebude dostupna (filmy)
  • Jack1947

    Za všechny tři hratelné postavy si v GTA V nezahrajete ihned po začátku, mělo by to negatvní dopad na...

    Aha a mame tady zasadni problem, ocekavatelne je jasne ze by to zakladni strukturu asi dost narusovalo.
  • Jack1947

    Road Redemption nabídne splitscreen kooperační mód až pro čtyři hráče.

    Ze by navrat Road rash? Nejvice se k nemu priblizila pouze Jacked a to uz bylo 8let.
  • Jack1947

    Saints Row IV propůjčí svůj hlas Neil Patrick Harris, Rob Van Dam a další hvězdy.

    Potom tedy o kvalitach hry nikdo pochybovat urcite uz nebude... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit