Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ruthan

    Mark Cerny: PS4 rozostří hranice mezi CGI a nahraným videem.

    Nemohli byste, kdyz uz tohle chcete zverejnovat, na to zavest sekci bulvar? Proste, at se to da filtrovat jako Michal Rybka, ktery pise bulvar na PCtuningu?
  • ruthan

    Jason Rubin (prezident bývalého THQ): Na čipech v next-gen zařízeních nezáleží.

    Rika ten kdo THQ ridil, tak kvalitne, byl to totiz brdil..
    • A co takhle si zjistit kdo, kdy a jak řídil THQ ..., protože Jason Rubin je vcelku úspěšný člověk a pochybuju, že nějakej českej břídil z tiscali bleskovek řídil něco víc než autíčko na pouťovém autodromu.
  • Mark Cerny: PS4 rozostří hranice mezi CGI a nahraným videem.

    “We are at the point in the PlayStation 4 generation where we will forget sometimes that we’re looking at CGI rather than captured video,”
    Tak to fakt ne, dokonce i u tech nejlepsich CGI ve filmech je vetsinou porad znat, ze se jedna porad "jen" o CGI, natoz pak real-time rendering na "next-gen" konzolich a soucasnych pc.
    K tomu maji hry jeste hodne daleko, i kdyz je pravda, ze nedavna prezentace RT rendrovani hlavy nejakeho plesouna vypadala celkem uveritelne. Ale nasadte tuto hlavu na podobne uveritelne rozanimovane telo, zasadte ho do sceny, k tomu AI, fyzika a mraky dalsich veci a muzete se zacit shanet po HW z budoucnosti, aby jste to rozhejbali a stejne to porad nebude 100%, kdyz to dnes nezvladaj ani nejdrazsi CGI ve filmech.
    Na to si jeste chvilu pockame a u her jeste trochu dele.
  • Dělal drsnýho? Tak to máme asi metr drsnosti každý jinde :D jinak tvoje házení do jednoho pytle je ukázkové, doufám, že ho praktikuješ i v životě a nejen ohledně DOTY.
    • Ultra Street Fighter IV (vylepšená původní verze) se zatím chystá pouze na PC, X360 a PS3.

      Zapomněl jsem na vlákno (ohledně DOTY 2), omlouvám se za spam, v tuto chvíli již dvojitý.
  • MickeyMutant

    IO Interactive se bude soustředit jen na budoucnost herní série Hitman, všechny své ostatní projekty...

    "bude soustředit" - to zabolelo.
  • ringmancz

    IO Interactive se bude soustředit jen na budoucnost herní série Hitman, všechny své ostatní projekty...

    měsíc zapomenutá bleskovka? už se tady o tom psalo
    • Osviceny
      to je ta okurka !!!
    • jsem si rikal, ze je to nejake deja vu
  • The Best Gamers recenzují The Last of Us

    Play it loud, moviers!

    https://www.youtube.com/watch?v=ro328QgPKfY
    • Aneb, proč mám hrát hry, když se na ně můžu dívat jak někdo hraje, že?
    • No asi zustanu u Bro Team...
      • Co to je za lamery? A proč berou jméno PewDieově armádě? Kdybys aspoň čučel na PewDiePieho jak všichni borci.
  • Ronox
    Tip pro redakci: http://thatdragoncancer.com/
    • ringmancz
      to jsem viděl myslím na FB stránce AHP
      • Ronox
        Já když koukal na Lunar Software jestli jsou nějaké novinky o Routine, tak mě to docela dostalo.
  • Ravensdale na Kickstarteru

    Black Forest Games (autoři Giana Sisters: Twisted Dreams) na kickstarteru právě spustili svůj další projekt Ravensdale.
    http://www.kickstarter.com/projects/project-giana/project-ravensdale
  • Dota 2 je s přehledem nejhranějším titulem na STEAMu.

    To ale uz dlouhodobe. Podobne je to uz nejakych ten mesic. Osobne jsem cekal, ze se to cislo vydanim hry zvysi, ale nestalo se tak. Uz pred vydanim to hrali prakticky vsichni, kdo o hru mel zajem, protoze do bety se dostat nebyl velky problem.
    • nezvětšilo se to počítadlo unikátních hráčů za poslední měsíc co je na titulní stránce? ... já ho moc nesledoval ale přísahal bych že před vydáním bylo okolo 3,4M ... ted je na 3,9M

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit