Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    EA: PC verze FIFA 14 nepoběží na novém (Ignite) engine, protože by pak hru většina hráčů nerozeběhla.

    Na konci by měla být závorka (Kec).

    Jako kdyby minimum lidí mělo PC které se minimálně vyrovná nové konzoli. Cena takové PC byla tuším max 13K.
    A to tedy fakt nikdo nemá *15*

    Dobře to vystihl komentář na PC gameru:
    "In translation, "we, as good professionals that we are, made this engine so that it only runs on one particular configuration. Now, lets invent some excuse and put the blame somewhere else while we patch the damn thing"."

    - Vlastně jsem si vzpomněl, jak jsem u kámoše hrál Fifu 13 a běželo mu to nějak 250 FPS. A to měl normální GTX 660 a staré 4 jádro.
    • Nechápu co tě překvapuje, s minulým přechodem na nový engine to bylo to samé, je to už takový provařený marketingový kec:)
      • Keyz
        Mně to nepřekvapuje, jen je potřeba napsat jak to je. Někteří lidí by EA pak mohli uvěřit :)
  • Cena konzole PS4 překvapila i Hideo Kojimu. Také si myslí, že zabudovaná kamera se stane normou.

    Aby to nakonec nedopadlo tak, ze kameru bude vyzadovat vetsina her i na PS4, takze nakonec si tu kameru budou muset poridit i majitele PS4 a cena se tak dostane v konecnem dusledku na stejnou uroven jako je tomu u xboxu.
    • Miserius
      porad bude o 50 euro min...
  • MickeyMutant

    Xbox One je (i bez cloudu) desetkrát výkonnější než X360.

    "Existují tři druhy lží: lži, bohapusté lži a statistika"
    • frag.ment
      Máš recht, jsou to lži. Nějakej vzdálenej cloud na přidání výkonu pro konzoli je podle mě nesmysl, to je technicky nemožné.
      • rancor1223
        Tak neřekl bych, že je to technicky nemožné, ale vzhledem k tomu, že konzole nemusí být připojena k netu permanentně, je to přinejmenším zvláštní. Mimoto neskutečně nákladné (pokud by tam skutečně probíhaly nějaké výpočty) na údržbu vzhledem k počtu konzolí.
  • Miserius

    PS+ hry zdarma na červenec

    Battlefield 3, Saints Row 3, Ninja Gaiden Sigma Plus (Vita) a Payday The Heist
    • frag.ment
      No jako asi bych si měl to PS+ konečně zaplatit, ale kdy to mám stíhat všechno hrát? Mám rozehráno Killzone, Bioshock Infinite, Red Dead Redemption, The Last of Us.. Asi Plusko nechám až na PS4.
    • Warriosparky
      Na Vitu by ještě měla být hra Unit 13. *3*
    • Sony dává zákazníkům hodnoty, pro které stojí za to platit si Plus. V tomhle Microsoftu ujíždí o parník.
    • Vrook
      Takže přesně, jak jsem psal v diskuzi pod nějakym článkem o placenym MP na PS4. Placenej multiplayer neobhajuju, ale narozdíl od MS bych si u Sony zaplatil plusko i kdyby byl multiplayer zadarmo, a to díky tomu, co nabízej za hry. Takže mě ve výsledku placenej MP na PS4 fakt netrápí. *3*
      • Miserius
        No prave, kazdej kdo ma Ps+ to rika porad ale stejne budou lidi (xboxari) nadavat...PS+ by si stejne vetsina zase platila dal i kdyby ten multak placenej nebyl...
  • Co kutí Valve?

    Tohle možná stojí za zmíňku :)
    http://www.valvetime.net/threads/updated-half-life-3-left-4-dead-3-source-2-much-more-found-on-valve-project-tracker.243580/
  • ucho

    Posledním titulem, který vyjde na PS2, bude s největší pravděpodobností FIFA 14.

    a PS2 ji utáhne?
    • God-of-War
      PS 2 přeci neni průměrnej komp:D
    • Warriosparky
      I s Ignitem! *1*
  • ucho

    technická k PS+

    Když si koupím hru zdarma v shopu, mám u ní pak pořád napsáno "Purchased". U Uncharted 3 tomu tak ale není, už jsem ho tuším "kupoval" 2x, ale pořád mi ho dává k nákupu... Zaznamenal to i někdo jiný?
    • Miserius
      Vyzkouším
      Tak tam mam Purchased normalne, delal jsem to pres https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/games/uncharted-3-drake%27s-deception-single-player/cid=EP9000-BCES01176_00-UNCHARTED3SPPLUS
      • God-of-War
        Last of Us dohráno!!! Bomba!! *14*
        • Miserius
          Fakt vyborna hra co? Zážitek...docela mě štvě že jsem nakonec nekoupil nějakou sběratelku (ale vyhrál jsem čepici a dostal kalendář od Xzone tak aspon neco)... Už abych měl čas a prošel to podruhý v New Game +... Docela jsem i zvedavej na to pribehovy dlc, urcite koupim :) Kdyz uz ted vim jak to je vyborna hra tak bych se nebal nekomu rict ze se vyplati psko koupit jen kuli tomu...
      • ucho
        no teď to tam mám taky, ale určo jsem ho už "kupoval" potřetí. vždy se mi to změnilo zpět až po nějaké době. schválně jak to bude vypadat zítra.
  • Xbox One je (i bez cloudu) desetkrát výkonnější než X360.

    A svišť ju potom balil do fólie :D ... no určite :D
  • mimo mísu

    Mám dotaz dávaj se ještě do her cheaty, nebo už ani jak jsou lechky nejsou zapotřebí? dřív skoro každá hra měla nějakej ten cheat tak by mě to zajímalo
    • GlaDOS
      Nová doba. Teď se za cheaty dávají peníze ve formě DLC.
    • vlastik.plaminek
      Naprosto minimálně, většinou se cheaty zadávaly přes konzoli a ta dneska u drtivé většiny her chybí. Tu a tam se najdou hry s nějakou vymačkávací kombinací a ve hrách od Valve se dají použít klasické cheaty.
  • MrSanta

    Základní verze ročního předplatného časopisu Level vyjde pro Slovensko hráče jen na 49,8€, v Čechách...

    Citace z webu levelu pod záložkou o nás:
    "V Levelu je tím hlavním text a magazín se tomu podřizuje čistým designem bez rušivých elementů".
    Tak to vypadá, že zase po letech budu pravidelně kupovat herní časopis *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit